1. Division 2019/2020
Round date place Opponent Results
1. Round 07/07/2019 17:00 H Torpedo Moskva Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
2. Round 13/07/2019 15:00 H Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye 0:0 (0:0)
3. Round 20/07/2019 15:00 H FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva 0:0 (0:0)
4. Round 24/07/2019 17:00 H Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad 1:2 (0:2)
5. Round 28/07/2019 08:00 A SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk 0:1 (0:1)
6. Round 03/08/2019 16:00 H Mordovia Saransk Mordovia Saransk 2:1 (1:0)
7. Round 10/08/2019 15:00 A FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:2 (1:1)
8. Round 14/08/2019 17:00 H FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 0:2 (0:0)
9. Round 18/08/2019 08:00 A Luch-Energia Luch-Energia 0:3 (0:1)
10. Round 25/08/2019 16:00 H Avangard Kursk Avangard Kursk 0:0 (0:0)
11. Round 31/08/2019 15:00 A Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo 4:1 (1:0)
12. Round 07/09/2019 16:00 H Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk 1:1 (1:1)
13. Round 14/09/2019 15:00 A Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:2 (0:0)
14. Round 21/09/2019 16:00 H FK Khimki FK Khimki 0:3 (0:2)
15. Round 30/09/2019 15:00 A FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
16. Round 05/10/2019 15:00 H FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
17. Round 12/10/2019 14:00 A FC Neftekhimik FC Neftekhimik 0:1 (0:1)
18. Round 19/10/2019 15:00 H Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl 0:4 (0:1)
19. Round 23/10/2019 13:00 A Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 2:7 (1:5)
20. Round 27/10/2019 13:00 A Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye 1:0 (1:0)
21. Round 03/11/2019 12:00 A FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva 0:4 (0:2)
22. Round 09/11/2019 14:00 A Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad 0:3 (0:1)
23. Round 13/11/2019 15:30 H SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:1)
24. Round 17/11/2019 12:00 A Mordovia Saransk Mordovia Saransk 1:1 (1:1)
25. Round 23/11/2019 12:00 H FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:0)
26. Round 09/03/2020 14:00 A FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 0:1 (0:1)
27. Round 15/03/2020 14:00 H Luch-Energia Luch-Energia 1:0 (0:0)
28. Round 22/03/2020 A Avangard Kursk Avangard Kursk dnp
29. Round 29/03/2020 H Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo dnp
30. Round 04/04/2020 A Enisey Krasnoyarsk Enisey Krasnoyarsk dnp
31. Round 08/04/2020 H Rotor Volgograd Rotor Volgograd dnp
32. Round 12/04/2020 A FK Khimki FK Khimki dnp
33. Round 18/04/2020 H FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 dnp
34. Round 26/04/2020 A FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk dnp
35. Round 02/05/2020 H FC Neftekhimik FC Neftekhimik dnp
36. Round 06/05/2020 A Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl dnp
37. Round 10/05/2020 H Spartak Moskva 2 Spartak Moskva 2 dnp
38. Round 16/05/2020 A Torpedo Moskva Torpedo Moskva dnp
Kubok 2019/2020
Round date place Opponent Results
4. Round 21/08/2019 16:30 A FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod 3:1 (1:1)
5. Round 25/09/2019 17:00 H Arsenal Tula Arsenal Tula 1:2 (1:1)