1. Round
07/07/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl 1:2 (1:1)
08:00 Luch-Energia - FK Khimki 2:5 (0:3)
13:00 FK Nizhny Novgorod - FK Tom Tomsk 0:2 (0:0)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - Enisey Krasnoyarsk 0:1 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - FC Neftekhimik 0:1 (0:1)
16:00 Avangard Kursk - Rotor Volgograd 0:3 (0:1)
17:00 Chayka Peschanokopskoye - FK Chertanovo Moskva 0:1 (0:0)
17:00 Fakel Voronezh - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
18:54 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva 2 0:1 (0:1)
09/07/2019 17:00 FK Torpedo Armavir - FK Krasnodar 2 2:1 (0:1)
2. Round
13/07/2019 11:00 Spartak Moskva 2 - SKA-Energia Khabarovsk 2:2 (2:1)
13:00 FK Tom Tomsk - FK Torpedo Armavir 2:0 (1:0)
15:00 Fakel Voronezh - Chayka Peschanokopskoye 0:0 (0:0)
15:00 Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad 2:0 (1:0)
15:00 Shinnik Yaroslavl - Mordovia Saransk 1:0 (0:0)
15:00 FK Khimki - Avangard Kursk 3:0 (1:0)
16:00 FC Neftekhimik - FK Nizhny Novgorod 1:1 (0:0)
16:00 FK Krasnodar 2 - Luch-Energia 1:2 (0:0)
16:00 Rotor Volgograd - Tekstilshchik Ivanovo 3:2 (1:0)
16:00 FK Chertanovo Moskva - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (2:1)
3. Round
19/07/2019 17:00 FK Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl 1:3 (1:2)
20/07/2019 08:00 Luch-Energia - FK Tom Tomsk 1:1 (0:0)
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - Torpedo Moskva 0:1 (0:1)
09:00 Enisey Krasnoyarsk - Rotor Volgograd 0:3 (0:1)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Khimki 1:4 (0:0)
15:00 Fakel Voronezh - FK Chertanovo Moskva 0:0 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - Spartak Moskva 2 1:0 (0:0)
16:00 Avangard Kursk - FK Krasnodar 2 1:1 (0:0)
17:00 Baltika Kaliningrad - Chayka Peschanokopskoye 0:1 (0:0)
17:00 FK Torpedo Armavir - FC Neftekhimik 0:2 (0:1)
4. Round
24/07/2019 13:00 FK Tom Tomsk - Avangard Kursk 2:0 (0:0)
14:00 Spartak Moskva 2 - FK Nizhny Novgorod 2:0 (1:0)
15:00 FK Krasnodar 2 - Tekstilshchik Ivanovo 1:1 (0:0)
16:00 FC Neftekhimik - Luch-Energia 1:1 (0:1)
16:30 Shinnik Yaroslavl - FK Torpedo Armavir 1:1 (1:1)
17:00 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 1:2 (0:2)
17:00 Torpedo Moskva - Mordovia Saransk 2:2 (2:1)
17:00 FK Khimki - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (2:0)
17:00 FK Chertanovo Moskva - Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
18:00 Chayka Peschanokopskoye - SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:2)
5. Round
28/07/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
08:00 Luch-Energia - Shinnik Yaroslavl 2:1 (0:0)
09:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Krasnodar 2 0:1 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - Tekstilshchik Ivanovo 2:1 (1:0)
15:00 Mordovia Saransk - Chayka Peschanokopskoye 0:0 (0:0)
15:00 FK Nizhny Novgorod - Torpedo Moskva 2:1 (1:1)
16:00 Baltika Kaliningrad - FK Chertanovo Moskva 1:2 (1:1)
16:00 Avangard Kursk - FC Neftekhimik 1:0 (1:0)
16:00 Rotor Volgograd - FK Khimki 1:1 (0:1)
29/07/2019 17:00 FK Torpedo Armavir - Spartak Moskva 2 1:1 (1:0)
6. Round
03/08/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 2:0 (1:0)
08:00 Luch-Energia - Spartak Moskva 2 2:4 (1:1)
13:00 FK Tom Tomsk - Enisey Krasnoyarsk 0:0 (0:0)
13:00 FK Chertanovo Moskva - FK Khimki 0:0 (0:0)
15:00 Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk 1:3 (0:1)
16:00 Fakel Voronezh - Mordovia Saransk 2:1 (1:0)
16:00 FC Neftekhimik - Tekstilshchik Ivanovo 1:2 (0:0)
16:30 FK Krasnodar 2 - Rotor Volgograd 0:1 (0:1)
17:00 Chayka Peschanokopskoye - FK Nizhny Novgorod 0:0 (0:0)
04/08/2019 16:00 Torpedo Moskva - FK Torpedo Armavir 2:1 (1:1)
7. Round
10/08/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Chertanovo Moskva 0:0 (0:0)
08:00 Luch-Energia - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - FC Neftekhimik 2:2 (1:2)
13:00 FK Tom Tomsk - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad 0:3 (0:2)
15:00 FK Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh 2:1 (1:1)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1)
16:00 Avangard Kursk - Spartak Moskva 2 2:2 (1:0)
16:00 FK Khimki - FK Krasnodar 2 3:0 (2:0)
17:00 FK Torpedo Armavir - Chayka Peschanokopskoye 2:1 (1:0)
8. Round
14/08/2019 10:00 SKA-Energia Khabarovsk - Mordovia Saransk 1:2 (0:1)
10:00 Luch-Energia - Chayka Peschanokopskoye 1:1 (1:0)
13:00 FK Tom Tomsk - FK Khimki 0:0 (0:0)
15:30 Spartak Moskva 2 - Tekstilshchik Ivanovo 1:2 (0:1)
16:00 FC Neftekhimik - Rotor Volgograd 1:2 (0:1)
16:30 Shinnik Yaroslavl - Enisey Krasnoyarsk 0:0 (0:0)
17:00 Fakel Voronezh - FK Torpedo Armavir 0:2 (0:0)
17:00 FK Chertanovo Moskva - FK Krasnodar 2 1:2 (1:1)
17:30 Torpedo Moskva - Avangard Kursk 3:1 (0:1)
18:00 Baltika Kaliningrad - FK Nizhny Novgorod 2:1 (1:1)
9. Round
18/08/2019 08:00 Luch-Energia - Fakel Voronezh 3:0 (1:0)
15:00 Mordovia Saransk - FK Chertanovo Moskva 2:3 (2:2)
15:00 FK Nizhny Novgorod - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (0:1)
15:00 FK Khimki - FC Neftekhimik 3:2 (1:1)
16:00 Avangard Kursk - Chayka Peschanokopskoye 1:1 (1:0)
16:00 Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskva 1:3 (0:1)
16:00 Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl 2:3 (1:2)
17:00 FK Torpedo Armavir - Baltika Kaliningrad 1:1 (1:0)
17:00 FK Krasnodar 2 - FK Tom Tomsk 0:1 (0:1)
20/08/2019 14:00 Spartak Moskva 2 - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (2:0)
10. Round
25/08/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Torpedo Armavir 3:0 (0:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - FK Tom Tomsk 1:1 (0:0)
14:00 FC Neftekhimik - FK Krasnodar 2 1:0 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - FK Nizhny Novgorod 0:1 (0:0)
15:00 Shinnik Yaroslavl - FK Khimki 0:1 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Avangard Kursk 0:0 (0:0)
16:00 Torpedo Moskva - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (2:0)
17:00 Baltika Kaliningrad - Luch-Energia 0:0 (0:0)
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Tekstilshchik Ivanovo 3:0 (0:0)
26/08/2019 14:00 Spartak Moskva 2 - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
11. Round
31/08/2019 08:00 Luch-Energia - SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:0)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - Chayka Peschanokopskoye 1:3 (1:0)
13:00 FK Nizhny Novgorod - FK Chertanovo Moskva 0:0 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - FC Neftekhimik 0:1 (0:1)
14:00 Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - Fakel Voronezh 1:4 (0:1)
16:00 Rotor Volgograd - Torpedo Moskva 0:2 (0:1)
16:00 FK Khimki - Spartak Moskva 2 1:0 (0:0)
16:00 FK Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl 2:2 (1:0)
17:00 FK Torpedo Armavir - Mordovia Saransk 0:0 (0:0)
12. Round
07/09/2019 06:00 SKA-Energia Khabarovsk - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
13:00 FK Nizhny Novgorod - FK Torpedo Armavir 1:0 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
13:00 FK Chertanovo Moskva - FC Neftekhimik 2:2 (1:1)
14:00 Spartak Moskva 2 - FK Krasnodar 2 0:3 (0:1)
15:00 Mordovia Saransk - Luch-Energia 1:2 (1:0)
16:00 Fakel Voronezh - Enisey Krasnoyarsk 1:1 (1:1)
17:00 Chayka Peschanokopskoye - Rotor Volgograd 2:1 (2:0)
08/09/2019 14:00 Tekstilshchik Ivanovo - Baltika Kaliningrad 1:5 (1:0)
16:00 Torpedo Moskva - FK Khimki 1:0 (1:0)
13. Round
14/09/2019 08:00 Luch-Energia - FK Nizhny Novgorod 0:0 (0:0)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - Baltika Kaliningrad 2:2 (1:0)
12:00 FK Tom Tomsk - Spartak Moskva 2 2:2 (0:1)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - SKA-Energia Khabarovsk 3:1 (1:0)
14:00 FC Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl 2:2 (0:0)
15:00 Avangard Kursk - Mordovia Saransk 2:2 (1:1)
15:00 Rotor Volgograd - Fakel Voronezh 2:0 (0:0)
16:00 FK Khimki - Chayka Peschanokopskoye 1:0 (1:0)
16:00 Torpedo Moskva - FK Krasnodar 2 2:1 (1:0)
15/09/2019 15:30 FK Torpedo Armavir - FK Chertanovo Moskva 1:1 (1:0)
14. Round
20/09/2019 10:00 SKA-Energia Khabarovsk - Enisey Krasnoyarsk 2:0 (1:0)
21/09/2019 13:00 FK Nizhny Novgorod - Avangard Kursk 1:1 (1:1)
14:00 Spartak Moskva 2 - FC Neftekhimik 0:3 (0:3)
15:00 Mordovia Saransk - Tekstilshchik Ivanovo 1:0 (1:0)
15:00 Chayka Peschanokopskoye - FK Krasnodar 2 1:1 (1:0)
15:00 Torpedo Moskva - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
16:00 FK Torpedo Armavir - Luch-Energia 0:0 (0:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd 2:1 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - FK Khimki 0:3 (0:2)
16:00 FK Chertanovo Moskva - Shinnik Yaroslavl 0:1 (0:1)
15. Round
29/09/2019 08:00 Luch-Energia - FK Chertanovo Moskva 0:1 (0:1)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - Mordovia Saransk 2:1 (1:1)
11:00 FK Tom Tomsk - Chayka Peschanokopskoye 3:1 (1:1)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Spartak Moskva 2 3:2 (2:2)
14:00 Avangard Kursk - FK Torpedo Armavir 2:1 (1:1)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:1)
14:00 FC Neftekhimik - Torpedo Moskva 1:0 (0:0)
15:00 Rotor Volgograd - SKA-Energia Khabarovsk 5:3 (4:3)
16:00 FK Khimki - Baltika Kaliningrad 0:1 (0:0)
30/09/2019 15:00 FK Krasnodar 2 - Fakel Voronezh 0:0 (0:0)
16. Round
05/10/2019 09:00 Luch-Energia - Avangard Kursk 2:2 (2:1)
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Khimki 1:1 (1:1)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Enisey Krasnoyarsk 1:3 (1:2)
13:00 FK Chertanovo Moskva - Spartak Moskva 2 2:2 (0:0)
15:00 FK Torpedo Armavir - Tekstilshchik Ivanovo 2:0 (2:0)
15:00 Mordovia Saransk - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
15:00 Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar 2 4:1 (2:1)
16:00 Chayka Peschanokopskoye - FC Neftekhimik 0:2 (0:1)
16:00 Torpedo Moskva - Shinnik Yaroslavl 2:0 (1:0)
17. Round
12/10/2019 10:00 FK Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
10:00 Spartak Moskva 2 - Torpedo Moskva 2:3 (1:0)
11:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Torpedo Armavir 1:1 (0:1)
13:00 Tekstilshchik Ivanovo - Luch-Energia 4:3 (2:3)
13:00 Rotor Volgograd - FK Nizhny Novgorod 2:1 (1:1)
13:00 FK Khimki - Mordovia Saransk 4:0 (2:0)
13:00 FK Krasnodar 2 - SKA-Energia Khabarovsk 2:2 (0:1)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Chayka Peschanokopskoye 2:3 (1:0)
14:00 Avangard Kursk - FK Chertanovo Moskva 0:1 (0:1)
14:00 FC Neftekhimik - Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
18. Round
19/10/2019 07:00 Luch-Energia - Enisey Krasnoyarsk 0:1 (0:0)
07:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Tom Tomsk 1:1 (1:1)
13:00 Avangard Kursk - Tekstilshchik Ivanovo 2:1 (0:1)
13:00 FK Nizhny Novgorod - FK Khimki 1:0 (0:0)
13:00 Mordovia Saransk - FK Krasnodar 2 0:3 (0:1)
15:00 FK Torpedo Armavir - Rotor Volgograd 0:0 (0:0)
15:00 Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl 0:4 (0:1)
15:00 Chayka Peschanokopskoye - Spartak Moskva 2 2:1 (1:1)
16:00 Baltika Kaliningrad - FC Neftekhimik 1:0 (0:0)
16:00 Torpedo Moskva - FK Chertanovo Moskva 0:1 (0:0)
19. Round
23/10/2019 12:30 FK Tom Tomsk - Mordovia Saransk 2:0 (0:0)
13:00 Enisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk 1:1 (0:1)
13:00 Spartak Moskva 2 - Fakel Voronezh 7:2 (5:1)
14:00 FK Krasnodar 2 - FK Nizhny Novgorod 2:2 (1:2)
16:00 Rotor Volgograd - Luch-Energia 2:0 (2:0)
16:00 FC Neftekhimik - SKA-Energia Khabarovsk 2:2 (1:1)
16:30 FK Khimki - FK Torpedo Armavir 1:0 (0:0)
16:30 Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad 0:2 (0:1)
17:00 FK Chertanovo Moskva - Tekstilshchik Ivanovo 1:0 (0:0)
17:00 Torpedo Moskva - Chayka Peschanokopskoye 2:1 (1:0)
20. Round
27/10/2019 05:00 SKA-Energia Khabarovsk - Spartak Moskva 2 3:0 (1:0)
06:00 Luch-Energia - FK Krasnodar 2 1:1 (0:0)
08:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Chertanovo Moskva 0:2 (0:2)
10:00 Tekstilshchik Ivanovo - Rotor Volgograd 0:1 (0:1)
12:00 Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1)
12:00 FK Nizhny Novgorod - FC Neftekhimik 0:1 (0:0)
12:00 Avangard Kursk - FK Khimki 0:3 (0:1)
13:00 Chayka Peschanokopskoye - Fakel Voronezh 0:1 (0:1)
14:00 Baltika Kaliningrad - Torpedo Moskva 1:1 (0:0)
14:00 FK Torpedo Armavir - FK Tom Tomsk 1:1 (0:1)
21. Round
03/11/2019 09:00 FK Tom Tomsk - Luch-Energia 4:0 (1:0)
11:00 Spartak Moskva 2 - Mordovia Saransk 2:0 (1:0)
11:00 Shinnik Yaroslavl - FK Nizhny Novgorod 1:3 (0:2)
11:00 FC Neftekhimik - FK Torpedo Armavir 2:1 (0:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - Fakel Voronezh 4:0 (2:0)
12:00 Rotor Volgograd - Enisey Krasnoyarsk 2:1 (1:0)
13:00 Chayka Peschanokopskoye - Baltika Kaliningrad 1:0 (1:0)
14:00 FK Khimki - Tekstilshchik Ivanovo 2:1 (1:0)
16:30 Torpedo Moskva - SKA-Energia Khabarovsk 2:1 (1:0)
04/11/2019 11:00 FK Krasnodar 2 - Avangard Kursk 1:0 (1:0)
22. Round
09/11/2019 04:00 Luch-Energia - FC Neftekhimik 0:2 (0:0)
05:00 SKA-Energia Khabarovsk - Chayka Peschanokopskoye 3:2 (2:2)
09:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Khimki 1:0 (0:0)
10:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Krasnodar 2 1:0 (0:0)
12:00 Mordovia Saransk - Torpedo Moskva 1:1 (1:1)
12:00 FK Nizhny Novgorod - Spartak Moskva 2 2:2 (0:1)
12:00 Avangard Kursk - FK Tom Tomsk 3:2 (0:2)
12:00 Rotor Volgograd - FK Chertanovo Moskva 1:1 (0:1)
13:00 FK Torpedo Armavir - Shinnik Yaroslavl 0:1 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 3:0 (1:0)
23. Round
13/11/2019 09:30 Spartak Moskva 2 - FK Torpedo Armavir 1:3 (0:2)
11:00 FC Neftekhimik - Avangard Kursk 1:1 (0:0)
12:00 FK Krasnodar 2 - Enisey Krasnoyarsk 4:0 (1:0)
15:30 Fakel Voronezh - SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:1)
15:30 Chayka Peschanokopskoye - Mordovia Saransk 3:1 (0:0)
15:30 Shinnik Yaroslavl - Luch-Energia 3:1 (1:1)
15:30 Tekstilshchik Ivanovo - FK Tom Tomsk 0:2 (0:0)
15:30 FK Khimki - Rotor Volgograd 0:2 (0:0)
16:00 FK Chertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad 3:1 (2:1)
16:30 Torpedo Moskva - FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:1)
24. Round
17/11/2019 09:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Tom Tomsk 3:0 (0:0)
10:00 Tekstilshchik Ivanovo - FC Neftekhimik 1:2 (0:2)
10:30 Spartak Moskva 2 - Luch-Energia 0:2 (0:0)
11:00 Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl 2:2 (2:1)
12:00 Mordovia Saransk - Fakel Voronezh 1:1 (1:1)
12:00 FK Nizhny Novgorod - Chayka Peschanokopskoye 1:2 (1:1)
12:00 Rotor Volgograd - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
13:00 FK Torpedo Armavir - Torpedo Moskva 2:1 (1:1)
14:00 Baltika Kaliningrad - SKA-Energia Khabarovsk 1:0 (0:0)
14:00 FK Khimki - FK Chertanovo Moskva 3:1 (1:1)
25. Round
23/11/2019 10:00 Spartak Moskva 2 - Avangard Kursk 1:1 (0:1)
11:00 Chayka Peschanokopskoye - FK Torpedo Armavir 1:0 (1:0)
11:00 Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo 3:0 (1:0)
11:00 FC Neftekhimik - Enisey Krasnoyarsk 1:0 (0:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - SKA-Energia Khabarovsk 1:0 (0:0)
12:00 Fakel Voronezh - FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:0)
12:00 Rotor Volgograd - FK Tom Tomsk 2:0 (1:0)
13:00 FK Krasnodar 2 - FK Khimki 2:2 (2:1)
14:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk 0:2 (0:0)
16:30 Torpedo Moskva - Luch-Energia 0:2 (0:0)
26. Round
09/03/2020 09:00 Enisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl 1:3 (0:1)
11:00 FK Khimki - FK Tom Tomsk 3:0 (1:0)
12:00 FK Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
12:00 Avangard Kursk - Torpedo Moskva 2:2 (0:2)
12:00 Rotor Volgograd - FC Neftekhimik 1:1 (1:0)
13:00 Mordovia Saransk - SKA-Energia Khabarovsk 2:3 (1:3)
14:00 FK Torpedo Armavir - Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
14:00 Chayka Peschanokopskoye - Luch-Energia 1:1 (0:1)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - Spartak Moskva 2 1:1 (1:0)
10/03/2020 12:00 FK Krasnodar 2 - FK Chertanovo Moskva 1:2 (0:1)
27. Round
15/03/2020 05:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Nizhny Novgorod 2:0 (1:0)
08:00 FK Tom Tomsk - FK Krasnodar 2 2:1 (1:0)
09:00 Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskva 2 1:0 (0:0)
10:00 FC Neftekhimik - FK Khimki 2:2 (1:1)
11:00 FK Chertanovo Moskva - Mordovia Saransk 3:0 (2:0)
11:00 Shinnik Yaroslavl - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
12:00 Chayka Peschanokopskoye - Avangard Kursk 1:1 (1:1)
14:00 Baltika Kaliningrad - FK Torpedo Armavir 2:0 (2:0)
14:00 Fakel Voronezh - Luch-Energia 1:0 (0:0)
14:00 Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moskva 0:0 (0:0)
28. Round
22/03/2020 FK Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk dnp
FK Torpedo Armavir - SKA-Energia Khabarovsk dnp
Luch-Energia - Baltika Kaliningrad dnp
Avangard Kursk - Fakel Voronezh dnp
Tekstilshchik Ivanovo - Chayka Peschanokopskoye dnp
Enisey Krasnoyarsk - Torpedo Moskva dnp
Rotor Volgograd - Spartak Moskva 2 dnp
FK Khimki - Shinnik Yaroslavl dnp
FK Krasnodar 2 - FC Neftekhimik dnp
FK Tom Tomsk - FK Chertanovo Moskva dnp
29. Round
29/03/2020 FK Chertanovo Moskva - FK Nizhny Novgorod dnp
Mordovia Saransk - FK Torpedo Armavir dnp
SKA-Energia Khabarovsk - Luch-Energia dnp
Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk dnp
Fakel Voronezh - Tekstilshchik Ivanovo dnp
Chayka Peschanokopskoye - Enisey Krasnoyarsk dnp
Torpedo Moskva - Rotor Volgograd dnp
Spartak Moskva 2 - FK Khimki dnp
Shinnik Yaroslavl - FK Krasnodar 2 dnp
FC Neftekhimik - FK Tom Tomsk dnp
30. Round
04/04/2020 FK Torpedo Armavir - FK Nizhny Novgorod dnp
Luch-Energia - Mordovia Saransk dnp
Avangard Kursk - SKA-Energia Khabarovsk dnp
Tekstilshchik Ivanovo - Baltika Kaliningrad dnp
Enisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh dnp
Rotor Volgograd - Chayka Peschanokopskoye dnp
FK Khimki - Torpedo Moskva dnp
FK Krasnodar 2 - Spartak Moskva 2 dnp
FK Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl dnp
FC Neftekhimik - FK Chertanovo Moskva dnp
31. Round
08/04/2020 FK Chertanovo Moskva - FK Torpedo Armavir dnp
FK Nizhny Novgorod - Luch-Energia dnp
Mordovia Saransk - Avangard Kursk dnp
SKA-Energia Khabarovsk - Tekstilshchik Ivanovo dnp
Baltika Kaliningrad - Enisey Krasnoyarsk dnp
Fakel Voronezh - Rotor Volgograd dnp
Chayka Peschanokopskoye - FK Khimki dnp
Torpedo Moskva - FK Krasnodar 2 dnp
Spartak Moskva 2 - FK Tom Tomsk dnp
Shinnik Yaroslavl - FC Neftekhimik dnp
32. Round
12/04/2020 Luch-Energia - FK Torpedo Armavir dnp
Avangard Kursk - FK Nizhny Novgorod dnp
Tekstilshchik Ivanovo - Mordovia Saransk dnp
Enisey Krasnoyarsk - SKA-Energia Khabarovsk dnp
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad dnp
FK Khimki - Fakel Voronezh dnp
FK Krasnodar 2 - Chayka Peschanokopskoye dnp
FK Tom Tomsk - Torpedo Moskva dnp
FC Neftekhimik - Spartak Moskva 2 dnp
Shinnik Yaroslavl - FK Chertanovo Moskva dnp
33. Round
18/04/2020 Baltika Kaliningrad - FK Khimki dnp
FK Chertanovo Moskva - Luch-Energia dnp
FK Torpedo Armavir - Avangard Kursk dnp
FK Nizhny Novgorod - Tekstilshchik Ivanovo dnp
Mordovia Saransk - Enisey Krasnoyarsk dnp
SKA-Energia Khabarovsk - Rotor Volgograd dnp
Fakel Voronezh - FK Krasnodar 2 dnp
Chayka Peschanokopskoye - FK Tom Tomsk dnp
Torpedo Moskva - FC Neftekhimik dnp
Spartak Moskva 2 - Shinnik Yaroslavl dnp
34. Round
26/04/2020 Avangard Kursk - Luch-Energia dnp
Tekstilshchik Ivanovo - FK Torpedo Armavir dnp
Enisey Krasnoyarsk - FK Nizhny Novgorod dnp
FK Khimki - SKA-Energia Khabarovsk dnp
FK Krasnodar 2 - Baltika Kaliningrad dnp
FK Tom Tomsk - Fakel Voronezh dnp
FC Neftekhimik - Chayka Peschanokopskoye dnp
Rotor Volgograd - Mordovia Saransk dnp
Shinnik Yaroslavl - Torpedo Moskva dnp
Spartak Moskva 2 - FK Chertanovo Moskva dnp
35. Round
02/05/2020 FK Chertanovo Moskva - Avangard Kursk dnp
Luch-Energia - Tekstilshchik Ivanovo dnp
FK Torpedo Armavir - Enisey Krasnoyarsk dnp
FK Nizhny Novgorod - Rotor Volgograd dnp
Mordovia Saransk - FK Khimki dnp
SKA-Energia Khabarovsk - FK Krasnodar 2 dnp
Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk dnp
Fakel Voronezh - FC Neftekhimik dnp
Chayka Peschanokopskoye - Shinnik Yaroslavl dnp
Torpedo Moskva - Spartak Moskva 2 dnp
36. Round
06/05/2020 Tekstilshchik Ivanovo - Avangard Kursk dnp
Rotor Volgograd - FK Torpedo Armavir dnp
Enisey Krasnoyarsk - Luch-Energia dnp
FK Khimki - FK Nizhny Novgorod dnp
FK Krasnodar 2 - Mordovia Saransk dnp
FK Tom Tomsk - SKA-Energia Khabarovsk dnp
FC Neftekhimik - Baltika Kaliningrad dnp
Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh dnp
Spartak Moskva 2 - Chayka Peschanokopskoye dnp
FK Chertanovo Moskva - Torpedo Moskva dnp
37. Round
10/05/2020 FK Chertanovo Moskva - Tekstilshchik Ivanovo dnp
Avangard Kursk - Enisey Krasnoyarsk dnp
Luch-Energia - Rotor Volgograd dnp
FK Torpedo Armavir - FK Khimki dnp
FK Nizhny Novgorod - FK Krasnodar 2 dnp
Mordovia Saransk - FK Tom Tomsk dnp
SKA-Energia Khabarovsk - FC Neftekhimik dnp
Baltika Kaliningrad - Shinnik Yaroslavl dnp
Fakel Voronezh - Spartak Moskva 2 dnp
Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Moskva dnp
38. Round
16/05/2020 Enisey Krasnoyarsk - Tekstilshchik Ivanovo dnp
Rotor Volgograd - Avangard Kursk dnp
FK Khimki - Luch-Energia dnp
FK Krasnodar 2 - FK Torpedo Armavir dnp
FK Tom Tomsk - FK Nizhny Novgorod dnp
FC Neftekhimik - Mordovia Saransk dnp
Shinnik Yaroslavl - SKA-Energia Khabarovsk dnp
Spartak Moskva 2 - Baltika Kaliningrad dnp
Torpedo Moskva - Fakel Voronezh dnp
FK Chertanovo Moskva - Chayka Peschanokopskoye dnp