1. Round
24/02/2024 05:00 Fujieda MyFC - V-Varen Nagasaki 0:0 (0:0)
05:00 Mito HollyHock - Iwaki FC 1:0 (1:0)
05:00 Yokohama FC - Renofa Yamaguchi 1:1 (0:0)
25/02/2024 03:50 Ehime FC - Blaublitz Akita 1:0 (1:0)
04:00 Fagiano Okayama - Tochigi SC 3:0 (1:0)
04:00 JEF United Chiba - Montedio Yamagata 2:3 (1:0)
04:00 Roasso Kumamoto - Shimizu S-Pulse 1:2 (1:0)
05:00 Oita Trinita - Vegalta Sendai 1:1 (0:1)
05:00 Thespakusatsu Gunma - Kagoshima United 1:1 (0:0)
05:00 Tokushima Vortis - Ventforet Kofu 1:5 (0:2)
2. Round
02/03/2024 04:00 V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai 1:2 (0:1)
05:00 JEF United Chiba - Fujieda MyFC 4:0 (2:0)
05:00 Mito HollyHock - Ventforet Kofu 1:2 (0:0)
05:00 Oita Trinita - Yokohama FC 0:0 (0:0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Ehime FC 2:0 (0:0)
06:05 Kagoshima United - Tokushima Vortis 2:1 (0:0)
03/03/2024 04:00 Iwaki FC - Fagiano Okayama 1:1 (0:1)
04:00 Renofa Yamaguchi - Blaublitz Akita 2:0 (1:0)
04:00 Roasso Kumamoto - Thespakusatsu Gunma 1:1 (1:0)
05:00 Tochigi SC - Montedio Yamagata 1:3 (1:3)
3. Round
09/03/2024 05:00 Iwaki FC - Kagoshima United 3:1 (1:0)
05:00 Tokushima Vortis - Blaublitz Akita 1:2 (1:0)
05:00 Ventforet Kofu - Tochigi SC 1:2 (1:1)
05:00 Yokohama FC - Montedio Yamagata 2:0 (1:0)
10/03/2024 04:00 Vegalta Sendai - Mito HollyHock 1:0 (0:0)
05:00 Fagiano Okayama - Renofa Yamaguchi 1:0 (0:0)
05:00 Fujieda MyFC - Oita Trinita 0:1 (0:0)
05:00 V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse 4:1 (2:0)
06:00 Ehime FC - Roasso Kumamoto 2:3 (1:1)
08:00 Thespakusatsu Gunma - JEF United Chiba 1:3 (0:2)
4. Round
16/03/2024 05:00 Blaublitz Akita - Vegalta Sendai 0:0 (0:0)
05:00 Fujieda MyFC - Fagiano Okayama 0:1 (0:0)
05:00 Mito HollyHock - Tokushima Vortis 1:2 (0:1)
05:00 Montedio Yamagata - Ventforet Kofu 0:1 (0:0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita 2:0 (1:0)
05:00 Thespakusatsu Gunma - Ehime FC 0:1 (0:1)
05:00 Tochigi SC - Yokohama FC 1:0 (1:0)
06:00 Kagoshima United - JEF United Chiba 4:2 (3:1)
17/03/2024 04:00 Roasso Kumamoto - Iwaki FC 0:6 (0:2)
04:15 Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki 0:1 (0:1)
5. Round
20/03/2024 05:00 Blaublitz Akita - Tochigi SC 3:0 (0:0)
05:00 Fagiano Okayama - Mito HollyHock 1:0 (1:0)
05:00 JEF United Chiba - Shimizu S-Pulse 1:3 (1:1)
05:00 Montedio Yamagata - Fujieda MyFC 0:1 (0:0)
05:00 Oita Trinita - Kagoshima United 3:0 (3:0)
05:00 Vegalta Sendai - Roasso Kumamoto 0:0 (0:0)
05:00 Ventforet Kofu - Iwaki FC 1:1 (1:1)
05:00 Yokohama FC - Thespakusatsu Gunma 1:0 (1:0)
06:00 Ehime FC - V-Varen Nagasaki 1:2 (0:1)
06:50 Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi 1:2 (0:0)
6. Round
24/03/2024 05:00 Fujieda MyFC - Roasso Kumamoto 2:1 (1:0)
05:00 Iwaki FC - Montedio Yamagata 0:0 (0:0)
05:00 Kagoshima United - Yokohama FC 0:4 (0:3)
05:00 Mito HollyHock - JEF United Chiba 0:0 (0:0)
05:00 Renofa Yamaguchi - Ehime FC 1:1 (0:1)
05:00 Shimizu S-Pulse - Blaublitz Akita 1:0 (1:0)
05:00 Tochigi SC - Oita Trinita 2:1 (0:0)
05:00 V-Varen Nagasaki - Ventforet Kofu 1:1 (0:1)
05:00 Vegalta Sendai - Tokushima Vortis 0:0 (0:0)
08:00 Thespakusatsu Gunma - Fagiano Okayama 1:2 (0:0)
7. Round
30/03/2024 04:00 Ventforet Kofu - Renofa Yamaguchi 0:2 (0:0)
05:00 Blaublitz Akita - Iwaki FC 1:0 (1:0)
05:00 Mito HollyHock - Kagoshima United 0:0 (0:0)
05:00 Montedio Yamagata - Shimizu S-Pulse 2:0 (1:0)
05:00 Oita Trinita - Fagiano Okayama 0:0 (0:0)
05:00 Tokushima Vortis - Thespakusatsu Gunma 0:1 (0:0)
05:00 Yokohama FC - Vegalta Sendai 1:2 (1:0)
06:00 Roasso Kumamoto - JEF United Chiba 1:0 (0:0)
07:00 Ehime FC - Fujieda MyFC 3:0 (0:0)
09:00 Tochigi SC - V-Varen Nagasaki 1:1 (0:1)
8. Round
03/04/2024 11:00 Blaublitz Akita - Mito HollyHock 1:1 (0:1)
11:00 Fagiano Okayama - Yokohama FC 1:3 (0:3)
11:00 Iwaki FC - Fujieda MyFC 3:0 (1:0)
11:00 JEF United Chiba - Tochigi SC 8:0 (3:0)
11:00 Kagoshima United - Ventforet Kofu 0:1 (0:0)
11:00 Renofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto 1:2 (0:0)
11:00 Shimizu S-Pulse - Tokushima Vortis 1:1 (1:0)
11:00 Thespakusatsu Gunma - Oita Trinita 0:2 (0:1)
11:00 V-Varen Nagasaki - Montedio Yamagata 2:0 (1:0)
11:00 Vegalta Sendai - Ehime FC 1:2 (1:0)
9. Round
07/04/2024 05:00 Roasso Kumamoto - V-Varen Nagasaki 3:4 (0:3)
06:00 Fujieda MyFC - Vegalta Sendai 1:1 (1:0)
06:00 Montedio Yamagata - Kagoshima United 2:0 (1:0)
06:00 Oita Trinita - Blaublitz Akita 1:3 (1:2)
06:00 Thespakusatsu Gunma - Mito HollyHock 0:0 (0:0)
06:00 Tochigi SC - Renofa Yamaguchi 0:0 (0:0)
06:00 Tokushima Vortis - JEF United Chiba 0:1 (0:1)
06:00 Ventforet Kofu - Shimizu S-Pulse 0:1 (0:0)
06:00 Yokohama FC - Iwaki FC 2:2 (1:1)
07:00 Ehime FC - Fagiano Okayama 2:2 (1:0)
10. Round
13/04/2024 06:00 JEF United Chiba - Oita Trinita 1:1 (1:0)
06:00 Mito HollyHock - Tochigi SC 2:2 (1:1)
06:00 V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis 6:1 (2:0)
06:00 Vegalta Sendai - Montedio Yamagata 2:0 (2:0)
08:00 Ehime FC - Kagoshima United 2:2 (1:0)
08:00 Iwaki FC - Shimizu S-Pulse 2:3 (1:2)
14/04/2024 06:00 Blaublitz Akita - Fagiano Okayama 0:0 (0:0)
06:00 Renofa Yamaguchi - Thespakusatsu Gunma 4:0 (1:0)
06:00 Roasso Kumamoto - Ventforet Kofu 3:3 (2:3)
06:00 Yokohama FC - Fujieda MyFC 2:0 (1:0)
11. Round
20/04/2024 06:00 Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto 2:0 (2:0)
06:00 Fujieda MyFC - Tokushima Vortis 0:1 (0:1)
06:00 Montedio Yamagata - Ehime FC 2:1 (1:0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai 3:2 (1:0)
06:00 Ventforet Kofu - Thespakusatsu Gunma 4:1 (3:0)
21/04/2024 06:00 JEF United Chiba - Blaublitz Akita 1:2 (0:0)
06:00 Kagoshima United - Tochigi SC 2:1 (1:0)
06:00 Oita Trinita - Iwaki FC 0:2 (0:0)
06:00 Renofa Yamaguchi - Mito HollyHock 1:2 (1:2)
06:00 V-Varen Nagasaki - Yokohama FC 1:0 (1:0)
12. Round
27/04/2024 06:00 Mito HollyHock - Fujieda MyFC 2:3 (1:0)
06:00 Thespakusatsu Gunma - V-Varen Nagasaki 1:2 (1:2)
06:00 Vegalta Sendai - JEF United Chiba 0:2 (0:1)
06:55 Ehime FC - Ventforet Kofu 2:1 (1:1)
28/04/2024 05:00 Fagiano Okayama - Shimizu S-Pulse 0:1 (0:1)
05:00 Roasso Kumamoto - Oita Trinita 1:2 (1:1)
06:00 Blaublitz Akita - Yokohama FC 0:2 (0:1)
06:00 Kagoshima United - Renofa Yamaguchi 0:1 (0:1)
06:00 Tochigi SC - Iwaki FC 0:1 (0:1)
06:00 Tokushima Vortis - Montedio Yamagata 2:1 (0:1)
13. Round
03/05/2024 05:10 Tokushima Vortis - Ehime FC 0:0 (0:0)
06:00 Fujieda MyFC - Thespakusatsu Gunma 2:1 (0:0)
06:00 Montedio Yamagata - Fagiano Okayama 2:2 (0:0)
06:00 Roasso Kumamoto - Kagoshima United 2:2 (1:0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Tochigi SC 4:1 (2:1)
06:00 V-Varen Nagasaki - Blaublitz Akita 2:2 (0:1)
06:00 Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi 2:1 (1:1)
06:00 Ventforet Kofu - Oita Trinita 1:2 (0:0)
06:00 Yokohama FC - Mito HollyHock 2:0 (0:0)
08:00 Iwaki FC - JEF United Chiba 1:0 (0:0)
14. Round
06/05/2024 06:00 Blaublitz Akita - Ventforet Kofu 2:3 (1:1)
06:00 Fagiano Okayama - Tokushima Vortis 1:2 (1:1)
06:00 Kagoshima United - Vegalta Sendai 0:1 (0:1)
06:00 Mito HollyHock - Roasso Kumamoto 2:0 (0:0)
06:00 Oita Trinita - V-Varen Nagasaki 0:0 (0:0)
06:00 Renofa Yamaguchi - Montedio Yamagata 2:0 (2:0)
06:00 Thespakusatsu Gunma - Shimizu S-Pulse 0:3 (0:1)
06:00 Tochigi SC - Fujieda MyFC 0:1 (0:0)
07:00 Ehime FC - Iwaki FC 0:0 (0:0)
11:00 JEF United Chiba - Yokohama FC 1:0 (1:0)
15. Round
11/05/2024 06:00 Shimizu S-Pulse - Kagoshima United 4:0 (2:0)
06:00 Vegalta Sendai - Thespakusatsu Gunma 2:1 (2:0)
12/05/2024 05:00 Iwaki FC - Renofa Yamaguchi 1:2 (1:1)
05:00 Roasso Kumamoto - Yokohama FC 0:0 (0:0)
06:00 Fujieda MyFC - Blaublitz Akita 1:0 (0:0)
06:00 Montedio Yamagata - Mito HollyHock 0:1 (0:1)
06:00 Oita Trinita - Ehime FC 2:2 (1:0)
06:00 Tokushima Vortis - Tochigi SC 1:0 (1:0)
06:00 V-Varen Nagasaki - Fagiano Okayama 0:0 (0:0)
08:00 Ventforet Kofu - JEF United Chiba 2:2 (1:0)
16. Round
18/05/2024 06:00 JEF United Chiba - Ehime FC 7:1 (5:0)
06:00 Mito HollyHock - Oita Trinita 1:1 (0:1)
06:00 Montedio Yamagata - Blaublitz Akita 0:2 (0:2)
06:00 Thespakusatsu Gunma - Iwaki FC 0:1 (0:0)
06:00 Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto 1:2 (0:1)
06:00 Yokohama FC - Shimizu S-Pulse 2:0 (1:0)
07:00 Kagoshima United - V-Varen Nagasaki 0:3 (0:1)
19/05/2024 06:00 Fagiano Okayama - Ventforet Kofu 2:0 (1:0)
06:00 Renofa Yamaguchi - Fujieda MyFC 2:1 (1:0)
09:00 Tochigi SC - Vegalta Sendai 1:2 (1:1)
17. Round
25/05/2024 05:55 Ehime FC - Tochigi SC -:-
06:00 Fujieda MyFC - Kagoshima United -:-
06:00 V-Varen Nagasaki - JEF United Chiba -:-
08:00 Ventforet Kofu - Yokohama FC -:-
26/05/2024 06:00 Blaublitz Akita - Thespakusatsu Gunma -:-
06:00 Iwaki FC - Tokushima Vortis -:-
06:00 Oita Trinita - Renofa Yamaguchi -:-
06:00 Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata -:-
06:00 Shimizu S-Pulse - Mito HollyHock -:-
06:00 Vegalta Sendai - Fagiano Okayama -:-
18. Round
01/06/2024 06:00 Fujieda MyFC - Ventforet Kofu -:-
06:00 Oita Trinita - Tokushima Vortis -:-
10:00 JEF United Chiba - Fagiano Okayama -:-
10:00 Yokohama FC - Ehime FC -:-
02/06/2024 05:00 Iwaki FC - Vegalta Sendai -:-
06:00 Kagoshima United - Blaublitz Akita -:-
06:00 Mito HollyHock - V-Varen Nagasaki -:-
06:00 Renofa Yamaguchi - Shimizu S-Pulse -:-
06:00 Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata -:-
09:00 Tochigi SC - Roasso Kumamoto -:-
19. Round
08/06/2024 07:00 Blaublitz Akita - Roasso Kumamoto -:-
10:00 Ehime FC - Mito HollyHock -:-
10:00 Shimizu S-Pulse - Fujieda MyFC -:-
10:00 Tokushima Vortis - Yokohama FC -:-
10:00 Ventforet Kofu - Vegalta Sendai -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - JEF United Chiba -:-
11:00 Tochigi SC - Thespakusatsu Gunma -:-
09/06/2024 06:00 Montedio Yamagata - Oita Trinita -:-
10:00 V-Varen Nagasaki - Iwaki FC -:-
11:00 Fagiano Okayama - Kagoshima United -:-
20. Round
15/06/2024 10:00 Fujieda MyFC - Yokohama FC -:-
11:00 Kagoshima United - Montedio Yamagata -:-
16/06/2024 08:00 Iwaki FC - Ventforet Kofu -:-
09:00 Mito HollyHock - Blaublitz Akita -:-
10:00 Ehime FC - Shimizu S-Pulse -:-
10:00 Oita Trinita - Tochigi SC -:-
10:00 Roasso Kumamoto - Fagiano Okayama -:-
10:00 Vegalta Sendai - V-Varen Nagasaki -:-
10:30 Thespakusatsu Gunma - Renofa Yamaguchi -:-
11:00 JEF United Chiba - Tokushima Vortis -:-
21. Round
22/06/2024 09:00 Montedio Yamagata - Vegalta Sendai -:-
10:00 Ventforet Kofu - Ehime FC -:-
10:00 Yokohama FC - Roasso Kumamoto -:-
11:00 Fagiano Okayama - Thespakusatsu Gunma -:-
11:00 Kagoshima United - Oita Trinita -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - Iwaki FC -:-
11:00 Tochigi SC - JEF United Chiba -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Fujieda MyFC -:-
23/06/2024 06:00 Blaublitz Akita - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Tokushima Vortis - Mito HollyHock -:-
22. Round
29/06/2024 10:00 Iwaki FC - Yokohama FC -:-
10:00 Mito HollyHock - Renofa Yamaguchi -:-
10:00 Roasso Kumamoto - Ehime FC -:-
11:00 Oita Trinita - Ventforet Kofu -:-
11:00 Thespakusatsu Gunma - Fujieda MyFC -:-
11:00 Tokushima Vortis - V-Varen Nagasaki -:-
11:00 Vegalta Sendai - Tochigi SC -:-
30/06/2024 05:00 Blaublitz Akita - Montedio Yamagata -:-
10:00 Shimizu S-Pulse - Fagiano Okayama -:-
11:00 JEF United Chiba - Kagoshima United -:-
23. Round
06/07/2024 10:00 Fujieda MyFC - Mito HollyHock -:-
10:00 Iwaki FC - Oita Trinita -:-
10:00 Ventforet Kofu - Tokushima Vortis -:-
10:00 Yokohama FC - Blaublitz Akita -:-
10:30 Shimizu S-Pulse - JEF United Chiba -:-
11:00 Fagiano Okayama - Vegalta Sendai -:-
11:00 Montedio Yamagata - Tochigi SC -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - Kagoshima United -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Roasso Kumamoto -:-
07/07/2024 11:00 Ehime FC - Thespakusatsu Gunma -:-
24. Round
13/07/2024 11:00 Fujieda MyFC - Ehime FC -:-
11:00 Kagoshima United - Thespakusatsu Gunma -:-
14/07/2024 10:00 Blaublitz Akita - Renofa Yamaguchi -:-
10:00 Mito HollyHock - Yokohama FC -:-
10:00 Ventforet Kofu - V-Varen Nagasaki -:-
11:00 JEF United Chiba - Roasso Kumamoto -:-
11:00 Montedio Yamagata - Iwaki FC -:-
11:00 Oita Trinita - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Tochigi SC - Fagiano Okayama -:-
11:00 Tokushima Vortis - Vegalta Sendai -:-
25. Round
03/08/2024 10:00 Yokohama FC - JEF United Chiba -:-
11:00 Ehime FC - Tokushima Vortis -:-
11:00 Fagiano Okayama - Montedio Yamagata -:-
11:00 Kagoshima United - Fujieda MyFC -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - Oita Trinita -:-
11:00 Roasso Kumamoto - Tochigi SC -:-
11:00 Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Mito HollyHock -:-
11:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse -:-
04/08/2024 10:00 Iwaki FC - Blaublitz Akita -:-
26. Round
10/08/2024 10:00 Iwaki FC - Ehime FC -:-
10:00 Mito HollyHock - Vegalta Sendai -:-
10:00 Ventforet Kofu - Fujieda MyFC -:-
10:00 Yokohama FC - V-Varen Nagasaki -:-
10:30 Shimizu S-Pulse - Thespakusatsu Gunma -:-
11:00 Fagiano Okayama - JEF United Chiba -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - Tochigi SC -:-
11/08/2024 10:00 Blaublitz Akita - Kagoshima United -:-
11:00 Montedio Yamagata - Tokushima Vortis -:-
11:00 Oita Trinita - Roasso Kumamoto -:-
27. Round
17/08/2024 10:30 Shimizu S-Pulse - Ventforet Kofu -:-
11:00 Fujieda MyFC - Renofa Yamaguchi -:-
11:00 JEF United Chiba - Iwaki FC -:-
11:00 Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki -:-
11:00 Roasso Kumamoto - Mito HollyHock -:-
11:00 Thespakusatsu Gunma - Yokohama FC -:-
11:00 Tochigi SC - Blaublitz Akita -:-
11:00 Tokushima Vortis - Fagiano Okayama -:-
11:00 Vegalta Sendai - Kagoshima United -:-
18/08/2024 11:00 Ehime FC - Oita Trinita -:-
28. Round
24/08/2024 10:00 Yokohama FC - Tokushima Vortis -:-
11:00 Fagiano Okayama - Oita Trinita -:-
11:00 Fujieda MyFC - Montedio Yamagata -:-
11:00 Kagoshima United - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Renofa Yamaguchi -:-
25/08/2024 10:00 Blaublitz Akita - Ehime FC -:-
10:00 Iwaki FC - Roasso Kumamoto -:-
10:00 Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma -:-
11:00 JEF United Chiba - Vegalta Sendai -:-
11:00 Tochigi SC - Ventforet Kofu -:-
29. Round
31/08/2024 10:00 Mito HollyHock - Ehime FC -:-
10:00 Ventforet Kofu - Kagoshima United -:-
11:00 Montedio Yamagata - Yokohama FC -:-
11:00 Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama -:-
11:00 Tokushima Vortis - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Tochigi SC -:-
11:00 Vegalta Sendai - Iwaki FC -:-
01/09/2024 11:00 Oita Trinita - JEF United Chiba -:-
11:00 Roasso Kumamoto - Fujieda MyFC -:-
11:00 Thespakusatsu Gunma - Blaublitz Akita -:-
30. Round
07/09/2024 Ehime FC - Yokohama FC -:-
Fujieda MyFC - Tochigi SC -:-
JEF United Chiba - Mito HollyHock -:-
Kagoshima United - Iwaki FC -:-
Oita Trinita - Montedio Yamagata -:-
Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis -:-
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki -:-
Thespakusatsu Gunma - Vegalta Sendai -:-
Ventforet Kofu - Roasso Kumamoto -:-
08/09/2024 Fagiano Okayama - Blaublitz Akita -:-
31. Round
14/09/2024 Blaublitz Akita - JEF United Chiba -:-
Fagiano Okayama - Ehime FC -:-
Montedio Yamagata - Thespakusatsu Gunma -:-
Shimizu S-Pulse - Renofa Yamaguchi -:-
Tokushima Vortis - Oita Trinita -:-
Vegalta Sendai - Fujieda MyFC -:-
Yokohama FC - Ventforet Kofu -:-
15/09/2024 Iwaki FC - V-Varen Nagasaki -:-
Kagoshima United - Roasso Kumamoto -:-
Tochigi SC - Mito HollyHock -:-
32. Round
21/09/2024 Ehime FC - Montedio Yamagata -:-
JEF United Chiba - Renofa Yamaguchi -:-
Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita -:-
Vegalta Sendai - Ventforet Kofu -:-
Yokohama FC - Oita Trinita -:-
22/09/2024 Fujieda MyFC - Shimizu S-Pulse -:-
Mito HollyHock - Fagiano Okayama -:-
Tochigi SC - Kagoshima United -:-
Tokushima Vortis - Iwaki FC -:-
V-Varen Nagasaki - Thespakusatsu Gunma -:-
33. Round
28/09/2024 Kagoshima United - Mito HollyHock -:-
Oita Trinita - Fujieda MyFC -:-
Shimizu S-Pulse - Yokohama FC -:-
Ventforet Kofu - Montedio Yamagata -:-
29/09/2024 Blaublitz Akita - Tokushima Vortis -:-
Ehime FC - JEF United Chiba -:-
Fagiano Okayama - V-Varen Nagasaki -:-
Iwaki FC - Tochigi SC -:-
Renofa Yamaguchi - Vegalta Sendai -:-
Thespakusatsu Gunma - Roasso Kumamoto -:-
34. Round
05/10/2024 Fujieda MyFC - Iwaki FC -:-
JEF United Chiba - Thespakusatsu Gunma -:-
Vegalta Sendai - Blaublitz Akita -:-
Ventforet Kofu - Fagiano Okayama -:-
06/10/2024 Mito HollyHock - Shimizu S-Pulse -:-
Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi -:-
Roasso Kumamoto - Tokushima Vortis -:-
Tochigi SC - Ehime FC -:-
V-Varen Nagasaki - Oita Trinita -:-
Yokohama FC - Kagoshima United -:-
35. Round
19/10/2024 JEF United Chiba - Ventforet Kofu -:-
Kagoshima United - Ehime FC -:-
Vegalta Sendai - Yokohama FC -:-
20/10/2024 Blaublitz Akita - V-Varen Nagasaki -:-
Fagiano Okayama - Iwaki FC -:-
Oita Trinita - Mito HollyHock -:-
Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi -:-
Shimizu S-Pulse - Montedio Yamagata -:-
Thespakusatsu Gunma - Tochigi SC -:-
Tokushima Vortis - Fujieda MyFC -:-
36. Round
26/10/2024 Fujieda MyFC - JEF United Chiba -:-
Iwaki FC - Mito HollyHock -:-
27/10/2024 Blaublitz Akita - Oita Trinita -:-
Ehime FC - Vegalta Sendai -:-
Montedio Yamagata - Roasso Kumamoto -:-
Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu -:-
Thespakusatsu Gunma - Tokushima Vortis -:-
Tochigi SC - Shimizu S-Pulse -:-
V-Varen Nagasaki - Kagoshima United -:-
Yokohama FC - Fagiano Okayama -:-
37. Round
03/11/2024 Ehime FC - Renofa Yamaguchi -:-
Fagiano Okayama - Fujieda MyFC -:-
JEF United Chiba - V-Varen Nagasaki -:-
Mito HollyHock - Montedio Yamagata -:-
Oita Trinita - Thespakusatsu Gunma -:-
Shimizu S-Pulse - Iwaki FC -:-
Tokushima Vortis - Kagoshima United -:-
Ventforet Kofu - Blaublitz Akita -:-
Yokohama FC - Tochigi SC -:-
04/11/2024 Roasso Kumamoto - Vegalta Sendai -:-
38. Round
10/11/2024 Blaublitz Akita - Fujieda MyFC -:-
Iwaki FC - Thespakusatsu Gunma -:-
Kagoshima United - Fagiano Okayama -:-
Montedio Yamagata - JEF United Chiba -:-
Renofa Yamaguchi - Yokohama FC -:-
Shimizu S-Pulse - Roasso Kumamoto -:-
Tochigi SC - Tokushima Vortis -:-
V-Varen Nagasaki - Ehime FC -:-
Vegalta Sendai - Oita Trinita -:-
Ventforet Kofu - Mito HollyHock -:-