03/01/2020 16:00 US Orléans - AJ Auxerre 2:1 (2:0)
04/01/2020 12:00 SC Paderborn 07 - Sportfreunde Lotte 4:1
13:00 Kozakken Boys - FC Den Bosch 0:0 (0:0)
14:30 Europa FC - De Graafschap 2:2 (1:0)
05/01/2020 10:00 Roda JC Kerkrade - KVC Westerlo 4:0 (3:0)
11:00 Lincoln Red Imps - NEC Nijmegen 0:2 (0:1)
14:00 TuRU Düsseldorf - Viktoria Köln 1:6
14:00 NEC Nijmegen - VV Sint Bavo 2:1
14:00 FC Utrecht (J) - Go Ahead Eagles dnp
06/01/2020 10:00 1. FC Union Berlin - Oud-Heverlee Leuven 2:1 (0:0)
10:00 ADO Den Haag - VV Noordwijk 2:0 (1:0)
12:30 FC Schaffhausen - FC Zürich 1:0 (1:0)
15:00 1. FC Magdeburg - Royal Excel Mouscron Péruwelz 1:2 (1:0)
15:00 1. FC Union Berlin - Union St. Gilloise 2:2 (2:0)
16:00 Werder Bremen - SS Monza 1912 2:2 (2:1)
07/01/2020 11:00 1. FC Köln - Sporting Charleroi 1:2 (0:1)
13:00 Borussia Dortmund II - KFC Uerdingen 05 0:1
13:00 FC Thun - Grasshopper Club Zürich 2:0 (1:0)
14:00 Bor. Mönchengladbach - Heracles Almelo 1:3 (1:2)
14:00 FC Ingolstadt 04 - FC St.Gallen 6:3 (4:2)
14:00 Eskişehirspor - Hansa Rostock 0:3
14:30 1. FC Köln - KV Mechelen 1:2
15:00 Borussia Dortmund - Standard Liège 0:0 (0:0)
15:00 1. FSV Mainz 05 - FC Emmen 2:3 (1:1)
15:00 Fortuna Düsseldorf - FC Twente 1:1 (1:0)
16:00 FC Schalke 04 - Sint-Truidense VV 0:1 (0:1)
16:00 Servette Genève - Vitesse 2:0 (1:0)
08/01/2020 13:00 FC Luzern - FC Flora 1:2 (0:0)
13:00 SV Rödinghausen - FC Groningen 2:0 (0:0)
13:00 BSC Young Boys - Hansa Rostock 1:2
13:30 SC Paderborn 07 - VfL Osnabrück 4:3
14:30 1899 Hoffenheim - Feyenoord 2:3 (1:0)
15:30 Portimonense SC - MSV Duisburg 3:2
15:30 Servette Genève - RKC Waalwijk 1:0 (0:0)
18:00 MVV - Lierse SK 4:2
09/01/2020 00:00 Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 1:2 (0:0)
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Unterhaching 2:1
13:00 Bor. Mönchengladbach II - Würzburger Kickers 1:2 (0:2)
13:00 PSV Eindhoven - Club Brugge KV 1:2
14:00 Hibernians FC - FC Augsburg 0:4 (0:1)
14:00 Sivasspor - Waldhof Mannheim 2:2
14:00 İstanbul Başakşehir F.K. - Fortuna Sittard 0:3 (0:1)
14:30 1899 Hoffenheim - ADO Den Haag 1:2 (1:0)
15:00 FC Sion - Heracles Almelo 1:1 (0:1)
15:00 Royal Excel Mouscron Péruwelz - FC Twente 0:1 (0:0)
16:00 AFC Ajax - AS Eupen 2:0 (2:0)
17:30 FSV Zwickau - Dynamo Dresden 0:1 (0:0)
10/01/2020 10:00 FC Ingolstadt 04 - KAA Gent 2:3 (1:1)
10:30 FC Carl Zeiss Jena - BB Erzurumspor 2:2
12:00 Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg 2:1
12:00 Viktoria Köln - Budaörs SC 6:1
13:00 Bayer Leverkusen - FC Utrecht 3:4 (0:2)
13:00 1. FC Köln - KRC Genk 1:1 (0:0)
13:00 1. FC Saarbrücken - SV Darmstadt 98 0:3 (0:0)
13:00 VfL Wolfsburg - FC Seoul 1:1 (1:0)
14:00 Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg 2:1 (0:0)
14:00 FC Augsburg - Cercle Brugge 3:3 (1:1)
14:30 KV Mechelen - AZ Alkmaar 1:5
14:30 SpVgg Greuther Fürth - Bayern München II 1:1
15:00 Bayer Leverkusen - FC St.Gallen 3:2 (1:2)
15:00 1. FC Magdeburg - Erzgebirge Aue 1:1 (0:0)
15:00 Waasland-Beveren - Sparta Rotterdam 2:2
15:00 Fortuna Düsseldorf - FC Basel 2:3 (2:2)
15:30 Standard Liège - PEC Zwolle 2:0 (2:0)
16:00 Servette Genève - VfL Wolfsburg 2:1 (0:0)
16:30 KRC Genk - Ferencvárosi TC 2:1 (0:1)
17:00 Hamburger SV - FC Schalke 04 0:4 (0:1)
17:00 VVV-Venlo - KV Kortrijk 1:1
11/01/2020 10:00 RSC Anderlecht - FC Lugano 2:1 (0:0)
11:00 Borussia Dortmund - Feyenoord 4:2 (2:1)
11:00 Wolfsberger AC - SK Austria Klagenfurt 5:1 (4:0)
11:30 PSV Eindhoven - AS Eupen 1:2
12:00 Hannover 96 - SC Paderborn 07 0:1 (0:1)
12:00 FC Wacker Innsbruck - TSV 1860 München dnp
12:00 Grasshopper Club Zürich - Hansa Rostock 1:1 (0:1)
12:00 Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 (0:0)
12:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB 03 Hilden 5:2 (2:1)
13:00 FC Schalke 04 II - Preußen Münster 2:4 (0:3)
13:00 SC Wiener Neustadt - Austria Wien 0:9 (0:5)
13:00 FC Admira Wacker - ATSV Stadl-Paura 5:1 (1:1)
13:00 SV Wehen Wiesbaden - Fortuna Köln 3:0 (0:0)
13:00 Jahn Regensburg - WSG Tirol 3:1 (0:1)
13:00 SKU Amstetten - SKN St. Pölten 1:5 (0:3)
13:00 RB Leipzig - VfL Osnabrück 2:0
13:00 FC Carl Zeiss Jena - Budaörs SC 5:0
13:00 Sturm Graz - FC Blau Weiß Linz 2:1 (1:1)
13:00 Wiener Sport-Club - Vorwärts Steyr 3:3 (2:0)
14:00 FC Luzern - Puskás FC 1:1 (1:1)
14:00 1. FC Union Berlin - Ferencvárosi TC 3:2 (3:2)
14:00 Rot-Weiss Essen - FC Groningen 2:6 (2:2)
14:00 İstanbul Başakşehir F.K. - BSC Young Boys 3:1 (2:0)
14:30 1. FC Nürnberg - Bayern München 5:2 (1:1)
15:00 MSV Duisburg - Vitesse 3:1 (0:0)
16:00 AFC Ajax - Club Brugge KV 3:1 (2:0)
16:00 Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 0:2 (0:1)
16:00 Galatasaray - Adana Demirspor 1:0 (1:0)
23:30 Nacional - River Plate 4:3 pso
12/01/2020 08:00 Chemnitzer FC - FC Aarau 3:1 (0:1)
08:30 Eintracht Braunschweig - CS Universitatea Craiova 0:2 (0:0)
09:00 Nakhon Ratchasima - Master 7 FC 3:1
12:00 Werder Bremen - Hannover 96 3:1 (2:1)
12:00 1. FC Kaiserslautern - FC Aarau 4:1 (3:1)
12:00 Eintracht Braunschweig - FC Vaduz 2:1 (2:0)
13:00 Hertha BSC - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
13:30 Alemannia Aachen - FC Kray 3:1 (1:0)
14:00 Holstein Kiel - FC Ingolstadt 04 0:2 (0:1)
14:30 Chemnitzer FC - Waldhof Mannheim 2:1 (1:0)
decisive matches
20:30 Once Caldas - Deportivo Pereira 0:1
23:30 Millonarios - América de Cali 1:1 (0:1)
13/01/2020 10:00 Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:4 (1:3)
13:00 Viktoria Köln - Astra Giurgiu 4:1
14:00 FC Carl Zeiss Jena - Shakter Karaganda 2:3 (1:2)
14:30 KV Oostende - FC St.Gallen 2:3 (2:1)
14:30 Fehérvár FC - FC Sion 1:1 (1:1)
15:00 VfB Stuttgart - FC Basel 2:0 (0:0)
15:00 Aragua FC - Hermanos Colmenarez 3:0 (0:0)
19:00 Llaneros de Guanare - Trujillanos FC 2:1
21:00 S.E.R. Caxias - RS - São Luiz - RS 2:1 (1:1)
14/01/2020 00:00 Santa Fe - Deportivo Cali 2:1 (1:0)
08:00 Hallescher FC - FC Zürich 3:4
11:00 FC Lausanne-Sport - Gaz Metan Mediaş 3:1
12:00 SV Meppen - FC Vaduz 3:5 (1:5)
12:00 Grasshopper Club Zürich - Hajduk Split 1:1 (0:0)
12:00 Újpest FC - Apollon Larisa 3:0
12:00 ŠKF Sereď - Dorogi FC 2:2 (2:2)
12:00 FC Botoşani - Paksi SE 2:1
12:00 1. FC Slovácko - NK Brinje 6:1
13:00 SV Ried - SKN St. Pölten 2:3 (1:1)
13:00 FSV Zwickau - Szeged 2011 FC 2:0
13:00 BSC Young Boys - FC Viitorul Constanța 1:0 (1:0)
13:00 SV 07 Elversberg - SV Rödinghausen 0:3 (0:1)
13:00 Heracles Almelo - sc Heerenveen 2:3
13:45 Lokomotiv Plovdiv - Atletik Kuklen 1:1
14:00 Erzgebirge Aue - SpVgg Unterhaching 2:3 (2:1)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC Lugano 4:2 (3:2)
14:00 MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová 6:0
14:00 NK Osijek - Puskás FC 2:1
15:00 Karlsruher SC - FC Lausanne-Sport 1:0 (1:0)
15:00 FC Winterthur - FC Hermannstadt 2:1
17:00 Kolding IF - Esbjerg fB 4:3
17:00 ASKÖ Donau Linz - FC Blau Weiß Linz 1:3
17:00 SV Leobendorf - SV Horn 1:6 (1:1)
17:00 ASKÖ Pregarten - Vorwärts Steyr 0:4
17:00 SCU Ardagger - SKU Amstetten 0:4
17:30 HSC Hannover - Arminia Hannover 3:2
18:00 TuS Schwachhausen - VfB Oldenburg 0:5
18:00 Union Sandersdorf - BSG Chemie Leipzig 0:0 (0:0)
18:30 Alemannia Aachen - SSVg Velbert 5:2
15/01/2020 10:00 FK AS Trenčín - MFK Karvina 0:0 (0:0)
10:00 Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)
12:00 SønderjyskE - AC Horsens 1:1 (0:0)
12:30 VfL Osnabrück - FC Aarau 1:1 (1:0)
13:00 Bayern München II - SSV Ulm 1846 1:1 (1:1)
13:00 SG Sonnenhof Großaspach - 1. FC Saarbrücken 0:4 (0:2)
13:00 ŁKS Łódź - Neftçi PFK 4:0 (2:0)
14:00 Ferencvárosi TC - Arminia Bielefeld 0:0 (0:0)
14:30 Dynamo Dresden - Dinamo Bucureşti 1:0 (1:0)
15:00 Fehérvár FC - VfL Bochum 0:2 (0:0)
15:00 Würzburger Kickers - Rot-Weiss Essen 4:2
15:00 SC Kriens - Neuchâtel Xamax FCS 1:2 (0:0)
17:00 TSV Hartberg - SC Weiz 6:1 (2:0)
17:00 Schwarz-Weiß Rehden - Sportfreunde Lotte 2:3 (1:3)
17:00 Eintracht Northeim - Rot-Weiß Erfurt 0:9 (0:3)
17:30 VfL Wolfsburg II - U.S.I. Lupo-Martini 5:0
17:30 VfB Auerbach - VFC Plauen 6:2 (2:0)
17:30 Rot-Weiß Oberhausen - RSV Meinerzhagen 5:1 (3:1)
17:30 Eintracht Mahlsdorf - BFC Dynamo 2:4
18:00 Fortuna Düsseldorf II - SpVg Schonnebeck 3:1 (1:0)
18:00 SV Lichtenberg 47 - FC Strausberg 6:1 (2:0)
18:00 VfB 03 Hilden - Wuppertaler SV 0:1 (0:0)
18:30 VfB Homberg - 1. FC Bocholt 2:2 (1:0)
18:30 FC Schaffhausen - FC Black Stars Basel 1:1 (0:1)
18:30 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind - Fortuna Köln 1:3
23:00 Corinthians SP - New York City FC 2:1 (2:0)
16/01/2020 00:00 Millonarios - Santa Fe 3:1 (2:1)
01:30 Palmeiras - Atlético Nacional 10:9 (0:0, 0:0) pso
09:30 FC Basel - Steaua Bucureşti 1:0 (0:0)
11:00 Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:2 (2:1)
12:00 KF Shkupi - KS Flamurtari Vlorë 0:0 (0:0)
14:00 FC St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden 5:2
15:00 Ferencvárosi TC - 1. FC Köln II 3:2
15:00 Hamburger SV - FC Seoul 1:1 (1:0)
17:30 FSV Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV 1:2
17/01/2020 00:00 América de Cali - Deportivo Cali 1:0 (0:0)
11:00 SpVgg Greuther Fürth - FC Vaduz 0:0
11:00 Emelec - ES Sétif 2:0 (1:0)
12:00 Hansa Rostock - Lyngby BK 2:0 (1:0)
12:00 SKN St. Pölten - SV Horn 4:0 (2:0)
12:00 KS Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:3 (1:2)
12:00 SV Mattersburg - Kaposvári RFC 1:2 (0:1)
13:00 SC Verl - Preußen Münster 0:2 (0:1)
13:00 FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg 1:1
13:00 FSV Zwickau - Keşlə FK 4:1
13:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB 4:1
13:00 FC Aarau - CS Universitatea Craiova 1:0 (1:0)
13:00 FC Wil 1900 - Austria Lustenau 1:1
14:00 Holstein Kiel - CFR Cluj 2:1 (0:0)
14:00 SV Sandhausen - SpVgg Unterhaching 2:1
14:00 1. FC Kaiserslautern - MTK Budapest 5:0
14:00 Hallescher FC - SpVgg Greuther Fürth 3:2
14:00 Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb 1:1 (0:0)
14:30 FC Luzern - Gaz Metan Mediaş 3:0 (1:0)
14:30 Budapest Honvéd - Hajduk Split 0:5 (0:2)
15:00 SV Mattersburg - Austria Wien (A) 4:0
15:00 1. FC Nürnberg - NK Osijek 0:2 (0:0)
15:00 FC Lausanne-Sport - SV Darmstadt 98 2:2 (2:1)
15:00 Ullensaker/Kisa IL - Eidsvold TF 2:2
16:30 Kremser SC - SKU Amstetten 0:3
17:30 FC Liefering - FC Pinzgau Saalfelden 4:2 (1:1)
17:30 TuS Haltern - Schwarz-Weiß Rehden 1:1
17:30 Hertha BSC II - Oranienburger FC Eintracht 8:0
17:30 Deutschlandsberger SC - Grazer AK 1:1 (0:0)
17:35 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus 3:0 (2:0)
18:00 TSV Havelse - BSG Chemie Leipzig 1:1
18:00 IF Elfsborg - BK Häcken 1:0 (1:0)
18/01/2020 09:00 VfL Osnabrück - BFC Siófok 5:1 (1:1)
09:00 Hanácká Slávia Kroměříž - Valašské Mezirící 4:1
09:00 Odense BK - Middelfart Fodbold 3:0
09:00 Budapesti Vasas - Soroksár SC 1:0
09:00 Hà Nội FC - Bangkok United 0:3
09:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha 2:1
09:30 Slovan Liberec - FK MAS Táborsko 7:2
10:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)
10:00 Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1
10:00 FK Teplice - MFK Chrudim 2:2
10:00 FK Hodonín - 1. SC Znojmo 3:3
10:00 Skra Częstochowa - Stal Brzeg 2:0
10:00 Piast Gliwice - GKS Jastrzębie 2:1
10:30 FC FASTAV Zlín - ŠKF Sereď 2:1
11:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 0:1 (0:1)
11:00 Spartak Trnava - Sigma Olomouc 2:0
11:00 Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki 1:5
11:00 SV Sonsbeck - TSV Meerbusch 0:3
11:00 HJK Helsinki - FK Rīgas Futbola skola 2:1
11:00 Legionovia Legionowo - Bron Radom 1:2
11:00 Wisła Kraków - FKS Stal Mielec 1:0
11:00 FC Schalke 04 - Preußen Münster 2:0
11:30 Zlaté Moravce - MFK Dubnica 5:0
11:40 FC Wacker Innsbruck - SV Telfs 7:0
12:00 SV Meppen - Szeged 2011 FC 4:1 (0:1)
12:00 SG Sonnenhof Großaspach - SSV Ulm 1846 3:1 (0:0)
12:00 SV Babelsberg 03 - Blau-Weiß 90 Berlin 1:2 (1:0)
12:00 Germania Halberstadt - 1. FC Merseburg 2:1
12:00 VfL Wolfsburg II - ADO Den Haag (J) 4:0
12:00 FK Renova - FK Gostivar 2:0
12:00 PHH Fortuna 05 - First Vienna FC 0:7
12:00 Wexford FC - Waterford FC 1:3
12:00 BSC Young Boys - FC Schaffhausen 2:2
12:00 MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš 2:1
12:00 FC Helsingør - Fremad Amager 2:2
12:00 SønderjyskE - Kolding IF 0:1
12:00 NK Celje - NK Nafta 3:0
12:30 Energie Cottbus - Chemnitzer FC 2:1 (1:0)
13:00 Austria Wien - Floridsdorfer AC 7:2 (5:0)
13:00 FC Admira Wacker - SK Austria Klagenfurt 8:0 (5:0)
13:00 SC Wiener Neustadt - Rapid Wien 1:4 (1:2)
13:00 TSV Hartberg - FC Gleisdorf 09 4:1 (0:1)
13:00 Waldhof Mannheim - 1. FSV Mainz 05 II 5:2 (2:1)
13:00 SV Ried - Salzburger AK 1914 4:0 (2:0)
13:00 Alemannia Aachen - Viktoria Köln 4:1 (0:0)
13:00 FC Zürich - SCR Altach 1:0 (0:0)
13:00 Bonner SC - 1. FC Kaan-Marienborn 2:2 (1:1)
13:00 Fortuna Köln - 1. FC Monheim 2:0 (1:0)
13:00 Rot-Weiß Oberhausen - TSV Steinbach Haiger 0:2 (0:0)
13:00 SC Wiedenbrück - Fortuna Düsseldorf II 1:0 (1:0)
13:00 Sportfreunde Lotte - VfB Oldenburg 2:2
13:00 VfB Homberg - SV 19 Straelen 5:4 (1:3)
13:00 VfR Aalen - FV Illertissen 2:1 (1:1)
13:00 FC Dornbirn - WSG Tirol 1:2 (1:2)
13:00 AIK Solna - Karlstad BK 2:1 (0:1)
13:00 Selangor FA - Persib Bandung 3:0 (3:0)
13:00 Grasshopper Club Zürich - FC Rapperswil-Jona 1:0 (0:0)
13:00 Gyirmót SE - Vorwärts Steyr 0:0 (0:0)
13:00 FC Lugano - SC Kriens 1:0 (0:0)
13:00 Sportfreunde Baumberg - 1. FC Wülfrath 5:0 (1:0)
13:00 FC Blau Weiß Linz - WSC Hertha 2:1
13:15 FF Jaro - SJK Seinäjoki 2:5 (1:1)
13:30 Fehérvár FC - VfB Stuttgart 1:3 (0:2)
13:30 Rot Weiss Ahlen - TuS Haltern 4:2 (2:1)
13:30 Polonia Warszawa - Avia Swidnik 2:0 (0:0)
13:30 Zalaegerszegi TE - Slaven Belupo 2:1 (1:0)
14:00 VfL Osnabrück - Sturm Graz 3:1 (1:0)
14:00 FC St. Pauli - Arminia Bielefeld 3:4 (1:2)
14:00 LASK - FC Wels 5:1 (2:1)
14:00 Kapfenberger SV 1919 - Wolfsberger AC 3:5 (3:3)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Beijing Guoan 5:2 (2:0)
14:00 Würzburger Kickers - Jahn Regensburg 2:2 (1:1)
14:00 Karlsruher SC - Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
14:00 Al Arabi - RB Salzburg 0:6 (0:2)
14:00 TSG Balingen - FC 08 Villingen 0:2 (0:1)
14:00 Baník Ostrava - MŠK Žilina 0:2 (0:0)
14:00 Servette Genève - Stade Lausanne-Ouchy 1:1 (0:1)
14:30 SV Lippstadt 08 - Roland Beckum 5:0
15:00 VfL Bochum - Dinamo Bucureşti 1:1 (0:1)
15:00 Dynamo Dresden - Jeonbuk FC 3:0 (2:0)
16:00 MSV Duisburg - SV Rödinghausen 1:1 (1:0)
17:00 HSC Hannover - Wuppertaler SV 1:7 (1:4)
19:00 New York City FC - Palmeiras 1:2 (1:0)
22:30 Atlético Nacional - Corinthians SP 2:1 (1:1)
19/01/2020 10:00 VfL Wolfsburg - Hannover 96 2:1 (1:1)
12:00 Türkgücü-Ataspor München - Bayern München II 1:3 (0:2)
13:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln 2:3 (0:2)
13:00 1. FC Union Berlin - FC St.Gallen 1:2 (1:1)
14:00 FC Basel - Hamburger SV 0:2 (0:1)
14:00 Hannover 96 - FC Viktoria 1889 Berlin 3:3 (2:1)
20/01/2020 05:30 FC Tokyo - Vegalta Sendai 1:1
10:00 Sevilla FC - SV Sandhausen 1:3
13:00 SpVgg Greuther Fürth - Lechia Gdańsk 0:3
14:00 Atlético Sanluqueño CF - SV Sandhausen 1:2
14:00 Dinamo Moskva - Zagłębie Lubin 5:1 (1:0)
14:00 Dinamo Kiev - Neftçi PFK 2:1 (2:0)
14:00 Zagłębie Lubin - Dinamo Moskva 1:5
14:00 Dinamo Kiev - Neftçi PFK 2:1
14:30 Dinamo Bucureşti - NK Osijek 1:1
15:30 Steaua Bucureşti - Lokomotiv Moskva 3:3 (3:2)
17:00 Borussia Dortmund II - RSV Meinerzhagen 2:1
21/01/2020 12:00 Lechia Gdańsk - Rubin Kazan 0:1 (0:1)
13:00 FC Admira Wacker - Grazer AK 1:1
13:00 FC Ingolstadt 04 - Karlsruher SC 0:4 (0:2)
13:00 SG Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen 4:0
13:00 Sturm Graz - FC Viitorul Constanța 0:0 (0:0)
14:00 FC Basel - Grasshopper Club Zürich 1:2 (1:0)
15:00 1. FC Nürnberg - CSKA Sofia 5:0 (2:0)
15:00 SV Darmstadt 98 - Gaz Metan Mediaş 0:0 (0:0)
17:00 1. FC Kaiserslautern - FK Pirmasens 3:0 (1:0)
17:00 SV Stripfing/Weiden - SV Horn 2:1 (0:0)
17:00 Union Weißkirchen - Vorwärts Steyr 1:3
17:30 Austria Wien (A) - Wiener Sport-Club 4:3 (0:2)
17:30 Erzgebirge Aue - 1. FC Lok Leipzig 3:1 (2:1)
22/01/2020 10:00 Baník Ostrava - MFK Ružomberok 0:4 (0:1)
10:00 VfL Bochum - KFC Uerdingen 05 2:0 (2:0)
10:00 GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)
12:00 Randers FC - Vendsyssel FF 4:3 (2:2)
12:00 Tiszakécske - Kecskeméti TE 6:0 (1:0)
12:00 Vojvodina - Spartak Subotica 2:1 (1:1)
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - Austria Lustenau 3:0 (1:0)
13:00 SV Ried - WSG Tirol 2:1 (2:0)
13:00 VfL Osnabrück - SC Verl 2:3 (1:2)
13:00 Austria Wien - FC Petržalka 5:1 (3:1)
13:00 SKN St. Pölten - PFC Sochi 0:0 (0:0)
13:00 Gyirmót SE - ŠKF Sereď 0:1 (0:1)
13:00 Partizan - KS Cracovia 1:1 (0:0)
13:00 Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica 8:0 (5:0)
13:45 HNK Rijeka - NK Triglav 7:0 (4:0)
14:00 TSV Hartberg - BFC Siófok 0:0 (0:0)
14:00 Odense BK - Helsingborgs IF 3:1 (2:1)
14:30 Steaua Bucureşti - Jeonbuk FC 3:1 (3:0)
15:00 SSV Ulm 1846 - Türkgücü-Ataspor München 3:1 (0:0)
15:00 Dundalk FC - CFR Cluj 1:2 (1:0)
15:00 FK Krasnodar - Dinamo Bucureşti 2:1 (0:1)
17:00 Fortuna Düsseldorf II - TSV Steinbach Haiger 2:4 (2:1)
17:30 Holstein Kiel - FC Flora 3:2 (3:2)
18:00 Kapfenberger SV 1919 - ASV Draßburg 1:0 (0:0)
18:30 SC Team Wiener Linien - Floridsdorfer AC 2:4 (2:3)
19:45 Derry City - Finn Harps 3:0 (2:0)
23/01/2020 10:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
12:00 Jahn Regensburg - FC Blau Weiß Linz 5:0
12:00 FK Borec - FK Bregalnica Štip 1:1 (0:1)
13:00 Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová 2:0 (1:0)
13:00 Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov 6:0 (4:0)
13:00 FK Lviv - FC Mynai 1:2 (1:0)
13:00 FK Renova - FK Labuništa 0:1 (0:0)
13:00 BG Pathum United - PT Prachuap FC 0:1 (0:1)
14:00 Dinamo Kiev - Vardar Skopje 4:0 (3:0)
15:00 Lokomotiv Moskva - NK Osijek 0:2 (0:2)
15:00 FK Sūduva - FS Metta/LU 2:3 (1:2)
17:00 Sokol Živanice - Trutnov 3:0 (0:0)
17:30 VfB Lübeck - Hamburger SV 5:2 (1:1)
18:00 Wacker Burghausen - SV Ried 3:3 (1:0)
24/01/2020 08:00 FC Urartu - FK Torpedo Armavir 0:1 (0:0)
10:00 MFK Dubnica - SK Prostějov 0:3 (0:1)
12:00 Sturm Graz - Pogoń Szczecin 1:2 (0:2)
12:00 Avangard Kursk - FC Ulaanbaatar 7:0 (1:0)
12:00 Silkeborg IF - FC Midtjylland 3:2
12:30 VfB Stuttgart - Dynamo Dresden 3:1
12:30 FC Nordsjælland - Aarhus GF 4:5
13:15 Hamburger SV II - Hertha BSC II 0:7
14:00 FC Admira Wacker - SV Horn 2:1
14:00 Dinamo Zagreb - NK Orijent Rijeka 2:0
14:00 Dinamo Kiev - Hajduk Split 0:1
15:45 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev 1:1
16:00 CSKA Moskva - Dundalk FC 2:0 (2:0)
16:00 VfL Wolfsburg II - Wacker Nordhausen 3:0
17:00 Szombathelyi Haladás - SV Lafnitz 1:1
18:30 FC Oberneuland - SV Drochtersen/Assel 1:1
25/01/2020 09:00 Slovan Liberec - Rubin Kazan 2:1
09:30 Austria Lustenau - FC Langenegg 6:0 (2:0)
10:00 Sparta Praha - FK Ústí nad Labem 3:3
11:00 CSKA Moskva - LASK 2:1 (1:0)
11:00 SC Verl - SV 19 Straelen 4:2 (1:2)
11:00 SKU Amstetten - 1. SC Znojmo 5:1 (3:0)
11:00 MFK Vítkovice - FK Frýdek-Místek 6:2
11:00 FC København - Halmstads BK 2:0
11:00 SFC Opava - GKS Tychy '71 1:2
12:00 TSV Hartberg - KS Cracovia 2:3 (1:3)
12:00 FC Astoria Walldorf - SGV Freiberg 4:1 (2:0)
12:00 Hannover 96 II - VfV Hildesheim 4:3 (1:2)
12:30 Slavia Praha - České Budějovice 3:3
13:00 RB Salzburg - Zenit St. Petersburg 6:3 (3:2)
13:00 Rapid Wien - Floridsdorfer AC 2:2 (0:1)
13:00 TSV Bordesholm - Holstein Kiel II 1:5 (0:3)
13:00 FC Juniors OÖ - FC Pinzgau Saalfelden 3:1 (1:0)
13:00 FC Dornbirn - TSV Berg 5:1
13:00 AIK Solna - Västerås SK 1:1
13:00 HNK Rijeka - Olimpija Ljubljana 4:2
14:00 SCR Altach - 1. FC Saarbrücken 0:1 (0:0)
14:00 Hertha Zehlendorf - Energie Cottbus 3:0 (1:0)
14:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 0:1
14:00 Fremad Amager - HB Køge 0:0
16:00 FC Viktoria 1889 Berlin - FC Wacker Innsbruck 2:2 (1:1)
26/01/2020 03:30 Los Angeles FC - Peñarol 2:0
10:30 VfL Wolfsburg - FC Oberneuland 8:0 (1:0)
12:00 FK Krasnodar - FK Jablonec 2:1 (1:1)
13:00 FC Flora - FCI Levadia 3:0 (1:0)
13:00 IFK Göteborg - Aalborg BK 2:3
13:00 FC Ural - Tsarsko Selo Sofia 1:0
18:00 Wolfsberger AC - FK Aktobe 7:0 (4:0)
27/01/2020 10:00 Valencia CF B - FC Liefering 2:5
12:00 Hobro IK - AC Horsens 4:2 (1:0)
28/01/2020 09:00 FC Volgar Astrakhan - FC Ararat 2:1 (2:1)
09:00 Dinamo Kiev - FK Kairat 2:0 (0:0)
10:00 FC Dusheti - Metalurgi Rustavi 0:3 (0:1)
12:00 FC Nordsjælland - FC Roskilde 1:1 (1:0)
13:00 SKN St. Pölten - FK Mariupol 1:1
13:00 Kolos Kovalivka - Vorwärts Steyr 2:0
13:00 1. FC Kaiserslautern II - FC 08 Homburg 1:2
13:00 Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia 1:0 (0:0)
13:30 Dinamo Moskva - Lechia Gdańsk 0:2 (0:1)
14:00 TSV Hartberg - Desna Chernigov 1:1
14:00 Sigma Olomouc - FK Orenburg 2:0 (1:0)
15:15 Hammarby IF - FC Midtjylland 0:4 (0:1)
17:00 SKU Amstetten - ASK St. Valentin 0:0 (0:0)
17:00 First Vienna FC - FC Mannsdorf/Großenzersdorf 2:0 (1:0)
17:20 FC Gratkorn - FC Trofaiach 2:5 (0:2)
18:00 FC Astoria Walldorf - FV Fortuna Kirchfeld 9:0
18:00 FC Dornbirn - FC Alberschwende 3:1 (2:1)
18:00 VfB Lübeck - FC Mecklenburg Schwerin 4:0 (2:0)
19:30 Drogheda United - Bohemian FC 2:4 (2:2)
19:45 Shelbourne FC - Longford Town 1:0 (0:0)
19:45 Derry City - Institute FC Drumahoe 3:2 (2:0)
29/01/2020 07:45 Shakhtar Donetsk - FK Novi Sad 0:1
10:30 FK Vitebsk - FK Isloch Minsk 3:2 (2:1)
11:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
12:00 Rapid Wien - Odense BK 0:0 (0:0)
12:00 GKS Tychy '71 - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
13:00 Wolfsberger AC - FC Wacker Innsbruck 2:1 (0:0)
13:15 SV Ried - FC Nitra 2:1 (2:0)
14:00 LASK - Silkeborg IF 4:1 (1:1)
14:00 Jeonbuk FC - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
14:00 PFC Ludogorets Razgrad - FK Kairat 6:0 (2:0)
14:30 Rapid Wien - Vojvodina 0:2 (0:1)
14:30 WSG Tirol - Viking FK 1:3 (1:2)
14:30 Levski Sofia - Pyunik FC 3:2 (1:1)
15:00 FK Jablonec - Shonan Bellmare 3:1 (1:0)
18:00 Kapfenberger SV 1919 - USV Allerheiligen 2:0 (1:0)
18:30 SV Gonsenheim - 1. FSV Mainz 05 II 0:0
19:30 Athlone Town - St Patrick's Athletic 1:6 (1:3)
30/01/2020 07:00 Shakhtar Donetsk - 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
10:00 Marbella FC - Sparta Praha 2:1 (0:1)
10:00 Gloria Buzau - Unirea Slobozia 1:0 (0:0)
10:00 Chiangrai United - Port FC 11:12 (1:0, 2:2) pso
10:00 Viktoria Plzeň - Shonan Bellmare 1:0 (1:0)
10:30 Neman Grodno - FK Slutsk 1:1 (0:0)
12:00 Vålerenga IF - Ullensaker/Kisa IL 7:0 (3:0)
13:00 SCR Altach - MFK Ružomberok 3:1 (2:0)
13:00 Muangthong United - PT Prachuap FC 4:3 (0:0, 0:0) pso
13:00 Austria Wien - MFK Zemplín Michalovce 2:0 (2:0)
14:00 Wolfsberger AC - Jagiellonia Białystok 3:2 (1:0)
15:00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 0:2 (0:1)
16:30 Austria Wien - SK Dnipro-1 3:0 (1:0)
31/01/2020 08:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - Neman Grodno 1:1
09:00 Lechia Gdańsk - ŠKF Sereď 2:1
10:00 Avangard Kursk - Torpedo Taganrog 2:0 (0:0)
10:00 Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 4:0 (2:0)
12:00 FK Botev Vratsa - Vorwärts Steyr 1:0
12:00 GIF Sundsvall - AIK Solna 1:0 (1:0)
12:00 SK Brann - AC Horsens 1:0 (0:0)
12:00 SønderjyskE - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
13:00 SSV Ulm 1846 - 1. FC Nürnberg II 3:0
13:00 Botev Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia 4:1 (2:1)
14:00 FC Liefering - FC Nordsjælland 2:4 (1:2)
14:00 Odds BK - Notodden FK 7:0 (1:0)
14:30 Sturm Graz - NK Domžale 4:1 (2:0)
15:00 CSKA Sofia - Viktoria Plzeň 0:3
15:15 TuS Bad Gleichenberg - SV Wildon 6:1 (4:1)
15:30 IF Brommapojkarna - Östersunds FK 0:4 (0:2)
16:00 Brøndby IF - IFK Norrköping 2:0
16:00 IK Start - Mjøndalen IF 2:1 (1:0)
16:30 Grorud IL - Stabæk IF 3:1 (2:0)
17:00 SC Weiz - SV Lafnitz 0:11 (0:3)
20:00 FC København - FK Astana 1:0
20:00 Los Angeles FC - New York City FC 3:1
01/02/2020 10:00 FC Astoria Walldorf - 1. FC Kaiserslautern II 4:3 (2:2)
10:00 RB Salzburg - FC Blau Weiß Linz 6:0 (3:0)
11:00 Lokomotiv Moskva - Partizan 2:4 (1:1, 1:1) pso
11:00 FC St. Pauli II - TuS Dassendorf 4:2 (1:1)
12:00 SSV Ulm 1846 - TSV Berg 7:1 (2:0)
12:00 Hannover 96 II - TuS Schwachhausen 3:1 (3:1)
12:00 VfL Wolfsburg II - Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (0:0)
12:00 Rapid Wien - Levski Sofia 1:2 (1:0)
12:00 Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3:0 (1:0)
13:00 RB Salzburg - Górnik Zabrze 3:0 (3:0)
13:00 LASK - Viking FK 1:0 (0:0)
13:00 Slavia Praha - Aarhus GF 3:3 (0:2)
13:00 ASK Ebreichsdorf - Floridsdorfer AC 0:1 (0:1)
13:00 Austria Lustenau - FC Memmingen 1:0
13:00 VfB Hohenems - FC Dornbirn 2:3 (0:1)
13:00 1. FC Schweinfurt 05 - Würzburger FV 3:0
13:00 FSV Frankfurt - Wormatia Worms 2:1 (2:1)
14:00 FC Juniors OÖ - SKN St. Pölten 0:1 (0:1)
15:00 USV St. Anna - Grazer AK 2:4 (0:2)
15:00 Spartak Moskva - FK Rostov 2:1 (0:0)
16:00 WSG Tirol - CSKA Moskva 2:2 (1:1)
02/02/2020 19:00 BK Häcken - Vålerenga IF 1:2
03/02/2020 13:30 ND Gorica - FK Javor 3:2 (2:0)
14:00 SK Austria Klagenfurt - Kickers Offenbach 4:0
14:00 Viktoria Plzeň - Örebro SK 3:0 (0:0)
14:00 FK Orenburg - Esbjerg fB 1:0 (0:0)
16:00 IFK Norrköping - FC København 3:1 (0:0, 0:0) pso
20:00 FK Astana - Brøndby IF 2:1
04/02/2020 12:00 FC Kalush - Ahrobiznes Volochysk 0:2 (0:1)
12:00 SV Ried - Mladost Lučani 5:1 (4:1)
14:00 Arsenal Tula - 1. FK Příbram 1:1 (1:0)
14:00 SV Ried - FC Universitatea Craiova 4:4 (1:2)
14:30 Rapid Wien - NK Maribor 2:0 (1:0)
15:00 Partizan - FK Rostov 1:3 (0:1)
16:00 Aarhus GF - BK Häcken 2:0
17:30 FC Gratkorn - SC Bruck/Mur 2:2 (2:0)
18:00 Kapfenberger SV 1919 - TuS Bad Gleichenberg 6:2 (3:0)
18:00 SV Schwechat - SV St. Margarethen 4:0 (1:0)
18:00 Victoria Hamburg - Holstein Kiel II 2:1 (1:0)
18:30 FC Blau Weiß Linz - ASKÖ Pregarten 7:0
19:45 Dundalk FC - Longford Town 0:1 (0:0)
20:00 Vålerenga IF - Slavia Praha 1:3
05/02/2020 08:00 Dinamo Moskva - FK Ventspils 2:1 (0:1)
08:30 Shakhtar Donetsk - Makedonija GP 2:0 (2:0)
08:30 Chernomorets Novorossisk - FK Tyumen 2:3 (2:0)
11:00 Orihuela CF - CSKA Moskva 0:2 (0:1)
14:00 Kapfenberger SV 1919 - SV Mattersburg 0:2 (0:2)
14:00 Shakhtar Donetsk - SønderjyskE 2:2 (0:1)
14:30 DAC Dunajská Streda - Crvena Zvezda 0:4 (0:3)
15:00 Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 2:4 (0:1, 1:1) pso
15:00 Cádiz CF B - VfB Lübeck 1:2
16:00 FC Nordsjælland - CSKA Moskva 0:2 (0:1)
17:00 SSV Ulm 1846 - Sportfreunde Dorfmerkingen 7:2
17:00 FK Ústí nad Labem - Slavia Praha B 1:1 (0:0)
18:00 FC Astoria Walldorf - Arminia Ludwigshafen 1:2
18:00 GAIS Göteborg - FC Trollhättan 0:0 (0:0)
18:00 SpVgg Greuther Fürth II - ASV Neumarkt 1:0
18:15 Sportfreunde Baumberg - Fortuna Köln 5:1 (2:1)
06/02/2020 00:00 Impact de Montréal - Philadelphia Union 0:1 (0:0)
09:30 Cherno More Varna - PFC Chernomorets Balchik 2:0 (2:0)
10:00 FKS Stal Mielec - Stal Rzeszow 1:3 (0:2)
07/02/2020 11:00 Viktoria Plzeň - FK Krasnodar 4:3 (2:1)
12:00 Brøndby IF - Slavia Praha 2:0 (0:0)
13:00 FC Liefering - Sparta Praha B 2:0
13:00 Werder Bremen II - Rot-Weiss Essen 2:0
15:00 FC København - Aarhus GF 0:1 (0:0)
15:30 FK Krasnodar - Mjøndalen IF 4:3 (3:1)
16:00 SV Lafnitz - USV Allerheiligen 4:2 (1:1)
19:00 IFK Norrköping - Vålerenga IF 1:2 (0:1)
08/02/2020 Hannover 96 II - SV Drochtersen/Assel dnp
10:00 FC Liefering - Brentford FC (R) 4:2 (4:1)
10:00 Ruch Chorzów - Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
11:00 Austria Wien - FC Juniors OÖ 4:1 (1:1)
11:00 WSC Hertha - Vorwärts Steyr 2:1 (2:1)
11:00 Spartak Moskva - Partizan 3:2 (1:2)
11:00 Olimpia Elblag - Sokół Ostróda 1:0 (1:0)
11:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:2
12:00 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen 6:0
12:00 FC Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II 1:0
12:00 SV Ried - FK Mladost Doboj-Kakanj 5:0 (3:0)
12:00 Vysočina Jihlava - MFK Skalica 2:2
12:00 Landskrona BoIS - Hvidovre IF 2:0
12:15 FK Gomel - FK Slaviya Mozyr 0:4
12:30 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
13:00 Austria Wien - MFK Ružomberok 4:1 (2:0)
13:00 Rapid Wien - FK Senica dnp
13:00 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 1:3
13:00 SV Mattersburg - SK Líšeň dnp
13:00 Progrès Niedercorn - 1. FSV Mainz 05 II 1:2
13:00 Holstein Kiel II - Eintracht Norderstedt 1:3
13:00 FC Petržalka - Slovan Duslo Šaľa 4:0
13:00 NK Radomlje - NK Brežice 1919 2:2
14:00 Krylia Sovetov - Randers FC 2:2 (0:1)
15:00 Victoria Hamburg - FC St. Pauli II 0:8
15:00 FK Astana - BK Häcken 1:2
15:00 CSKA Moskva - Odds BK 3:1 (3:1)
20:00 Hammarby IF - Slavia Praha 2:4 (1:3)
09/02/2020 12:00 Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva 3:2 (0:2)
10/02/2020 11:00 Inhulets Petrove - Hirnyk-Sport 2:2 (0:1)
12:00 Brøndby IF - SønderjyskE 1:3 (1:0)
11/02/2020 09:15 FK Ufa - FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
10:00 Vendsyssel FF - Aalborg BK 0:3 (0:3)
11:00 Dinamo Minsk - Belshina Bobruisk 0:0 (0:0)
11:30 Arema Cronus FC - Sabah FK 2:0
11:30 Lyngby BK - Nykøbing FC 0:1 (0:1)
12:30 Malmö FF - Varbergs BoIS 1:3 (1:1)
13:00 Tromsø IL - Odds BK 4:1 (2:1)
17:30 VfL Wolfsburg II - MTV Gifhorn 6:1
18:00 SC Wiener Neustadt - Austria Wien (A) 1:4
12/02/2020 15:00 Kongsvinger IL - Molde FK 0:4 (0:0)
18:00 FC Astoria Walldorf - Neckarsulmer Sport-Union 4:1
18:00 Union Vöcklamarkt - Vorwärts Steyr 0:0
14/02/2020 10:00 GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:2 (1:0)
13:00 SV Ried - FK Dukla Praha 2:0 (2:0)
13:00 SSV Ulm 1846 - Austria Lustenau 2:0 (1:0)
13:00 IFK Norrköping - Breiðablik 4:2 (3:1)
13:30 Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt 0:5 (0:2)
16:00 FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC 1:0 (0:0)
17:00 SV Horn - FC Mauerwerk 2:2 (1:1)
17:30 Austria Wien (A) - SK Austria Klagenfurt 1:3 (0:1)
18:00 FC Liefering - TSV 1860 Rosenheim 2:1 (1:1)
15/02/2020 09:30 FC Dornbirn - USV Eschen/Mauren 2:0 (1:0)
11:00 SV Lafnitz - TuS Bad Gleichenberg 3:2
11:00 CSKA Moskva - SR Delémont 5:0
12:00 Göppinger SV - SSV Ulm 1846 0:3 (0:1)
12:00 1. FSV Mainz 05 II - Swift Hesperange 3:2 (2:0)
12:00 Halmstads BK - Falkenbergs FF 2:0
12:00 FC Roskilde - FC Helsingør 1:4
12:00 Lunds BK - Eslövs BK 5:0
13:00 SKU Amstetten - Wiener Sport-Club 2:0 (1:0)
13:00 SV Schalding-Heining - Vorwärts Steyr 1:4 (0:2)
13:00 Örebro SK - Degerfors IF 1:1 (1:1)
14:00 FC Astoria Walldorf - FSV Frankfurt 3:3
14:00 Djurgårdens IF - SK Brann 1:4 (1:3)
15:30 Notodden FK - KFUM Oslo 1:2 (1:1)
16/02/2020 13:00 VfL Wolfsburg II - VfB Oldenburg 6:0
15:00 Molde FK - FK Krasnodar 1:0 (0:0)
15:00 Viking FK - FK Jerv 3:2 (2:1)
18/02/2020 08:00 Akron Tolyatti - Chernomorets Novorossisk 2:1 (0:0)
15:00 Lokomotiv Moskva - Vålerenga IF 2:0 (2:0)
19/02/2020 15:00 Molde FK - FK Rostov 1:0 (1:0)
19:00 Cartagena FC - CSKA Moskva 0:2
21/02/2020 11:00 CSKA Moskva - FC Rapperswil-Jona 3:0 (1:0)
11:00 SK Brann - Aalesunds FK 1:3 (1:2)
14:00 Lillestrøm SK - FK Bodø/Glimt 1:4 (1:1)
15:00 Ranheim IL - Rosenborg BK 2:4 (1:4)
15:00 FK Orenburg - Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
18:30 1. FC Kaiserslautern II - FC Karbach 1:1
26/02/2020 10:00 ACS Poli Timişoara - Avântul Topolovăţu Mare 9:1 (5:1)
11:00 Belshina Bobruisk - FK Gomel 0:1 (0:0)
11:00 FC Flora - Sogndal IL 2:2 (1:2)
12:00 Türkgücü-Ataspor München - TSV Wasserburg 3:0 (1:0)
12:00 KFUM Oslo - Hamarkameratene 2:2 (1:1)
15:00 Sarpsborg 08 - Torpedo Moskva 2:2 (1:2)
27/02/2020 13:00 Strømsgodset IF - Tromsø IL 1:0 (1:0)
15:00 Lillestrøm SK - Sandefjord Fotball 3:3 (0:2)
11/03/2020 14:00 Ranheim IL - Aalesunds FK 3:1 (3:0)
13/03/2020 Floridsdorfer AC - Rapid Wien resch.
14/03/2020 SKN St. Pölten - SKU Amstetten resch.
RB Salzburg - WSG Tirol resch.
18/03/2020 Wolfsberger AC - FC Juniors OÖ resch.
21/03/2020 Wolfsberger AC - Austria Wien resch.
Sturm Graz - WSG Tirol resch.
RB Salzburg - SKN St. Pölten resch.
TSV Hartberg - SV Mattersburg resch.
26/03/2020 16:00 Kalmar FF - Jönköpings Södra IF 3:0 (2:0)
28/03/2020 FC Admira Wacker - Sturm Graz resch.
RB Salzburg - SV Ried resch.
TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 resch.
Grazer AK - Wolfsberger AC resch.
22/05/2020 07:00 Hapoel Ra'anana - Hapoel Katamon 1:4 (0:2)
08:00 Sektzia Nes Tziona - Hapoel Tel Aviv 1:1 (1:0)
09:00 Radnički Niš - Radnik Surdulica 0:0 (0:0)
10:00 SCR Altach - Austria Lustenau 3:1
12:00 FC København - Odense BK 2:2
16:00 RB Salzburg - WSG Tirol 1:1
23/05/2020 17:00 Dinamo Zagreb - HNK Gorica 2:3
24/05/2020 09:00 Shakhtar Donetsk - Rukh Lviv 4:1
10:00 NK Celje - NK Radomlje 2:1 (1:1)
18:00 HNK Rijeka - NK Istra 1961 5:1
25/05/2020 17:00 Sektzia Nes Tziona - Beitar Jerusalem 0:4
26/05/2020 10:00 HB Køge - Nykøbing FC 1:2 (0:0)
11:00 Hobro IK - Viborg FF 1:1
12:00 Brøndby IF - Lyngby BK 2:1
14:00 FC København - SønderjyskE 3:1 (3:1)
15:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 2:4
16:00 Wolfsberger AC - SV Mattersburg 3:0
17:00 Odense BK - Aalborg BK 3:4 (2:1)
18:00 FC Admira Wacker - Sturm Graz 0:0
27/05/2020 09:00 Shakhtar Donetsk - Obolon-Brovar Kyiv 4:0
16:00 LASK - SKN St. Pölten 0:0
16:00 PFC Beroe - Etar Veliko Tarnovo 0:0
17:00 NK Maribor - FC Koper 2:2
18:00 Austria Wien - TSV Hartberg 1:0
20:00 Valur Reykjavík - Keflavík ÍF 5:1 (2:1)
28/05/2020 16:00 Rapid Wien - SV Horn 3:0
29/05/2020 14:00 FC Dornbirn - FC Wacker Innsbruck 2:3
14:00 SV Ried - SKU Amstetten 2:0
15:00 FC Liefering - SK Austria Klagenfurt 0:2
02/06/2020 17:00 Strømsgodset IF - Stabæk IF 1:0