1. Round
24/08/2018 16:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Zadar 3:1 (1:0)
16:30 NK Sesvete - Dinamo Zagreb II 1:2 (1:2)
19:00 NK Međimurje - NK Solin 1:0 (0:0)
25/08/2018 16:30 NK Lučko - NK Kustošija 2:1 (1:1)
16:30 NK Dugopolje - Hajduk Split II 0:1 (0:1)
16:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Varaždin ŠN 0:1 (0:0)
18:30 HNK Šibenik - NK Osijek II 2:2 (0:2)
2. Round
31/08/2018 16:00 NK Kustošija - NK Dugopolje 3:2 (3:1)
16:00 NK Međimurje - Hrvatski Dragovoljac 3:1 (1:1)
01/09/2018 15:30 NK Solin - Hajduk Split II 1:0 (0:0)
16:00 Dinamo Zagreb II - NK BSK Bijelo Brdo 3:1 (0:1)
18:00 NK Zadar - HNK Šibenik 0:2 (0:1)
18:30 NK Varaždin ŠN - NK Lučko 1:0 (1:0)
02/09/2018 18:00 NK Osijek II - NK Sesvete 1:0 (0:0)
3. Round
07/09/2018 16:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Solin 2:2 (1:0)
16:00 NK Sesvete - NK Zadar 3:3 (0:1)
08/09/2018 16:00 NK Dugopolje - NK Varaždin ŠN 1:2 (0:2)
18:00 HNK Šibenik - NK Međimurje 2:2 (0:2)
09/09/2018 15:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Osijek II 2:2 (2:1)
16:00 NK Kustošija - Hajduk Split II 1:1 (1:0)
10/09/2018 16:00 NK Lučko - Dinamo Zagreb II 1:0 (0:0)
4. Round
14/09/2018 15:00 Hrvatski Dragovoljac - HNK Šibenik 1:1 (0:1)
17:00 NK Međimurje - NK Sesvete 1:1 (0:0)
17:00 NK Osijek II - NK Lučko 0:0 (0:0)
15/09/2018 15:30 NK Solin - NK Kustošija 1:0 (1:0)
15:30 NK Zadar - NK BSK Bijelo Brdo 1:0 (1:0)
18:00 NK Varaždin ŠN - Hajduk Split II 4:2 (1:1)
16/09/2018 15:30 Dinamo Zagreb II - NK Dugopolje 3:0 (1:0)
5. Round
21/09/2018 15:00 NK Sesvete - Hrvatski Dragovoljac 3:1 (1:0)
15:30 NK Kustošija - NK Varaždin ŠN 2:1 (0:1)
17:00 HNK Šibenik - NK Solin 3:2 (0:1)
23/09/2018 13:30 Hajduk Split II - Dinamo Zagreb II 2:0 (1:0)
15:30 NK Lučko - NK Zadar 2:2 (2:0)
15:30 NK Dugopolje - NK Osijek II 1:0 (1:0)
15:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Međimurje 3:2 (1:1)
6. Round
28/09/2018 15:00 Hrvatski Dragovoljac - NK BSK Bijelo Brdo 1:0 (0:0)
29/09/2018 13:30 Dinamo Zagreb II - NK Kustošija 0:2 (0:1)
15:00 NK Solin - NK Varaždin ŠN 1:2 (1:1)
15:00 NK Zadar - NK Dugopolje 3:1 (3:1)
18:00 NK Međimurje - NK Lučko 1:0 (1:0)
30/09/2018 13:00 NK Osijek II - Hajduk Split II 3:1 (0:1)
16:00 HNK Šibenik - NK Sesvete 1:0 (0:0)
7. Round
05/10/2018 14:30 NK Sesvete - NK Solin 3:0 (1:0)
14:30 NK Kustošija - NK Osijek II 0:1 (0:0)
06/10/2018 14:30 NK Lučko - Hrvatski Dragovoljac 0:0 (0:0)
14:30 NK Dugopolje - NK Međimurje 4:0 (3:0)
14:30 NK Zadar - Hajduk Split II 1:0 (0:0)
16:00 NK Varaždin ŠN - Dinamo Zagreb II 1:4 (0:2)
07/10/2018 14:30 NK BSK Bijelo Brdo - HNK Šibenik 2:1 (1:1)
8. Round
13/10/2018 14:00 NK Međimurje - Hajduk Split II 1:4 (0:3)
14:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Dugopolje 1:2 (0:2)
14:00 NK Sesvete - NK BSK Bijelo Brdo 1:0 (0:0)
14:00 NK Solin - Dinamo Zagreb II 1:1 (0:0)
14:00 NK Osijek II - NK Varaždin ŠN 3:0 (1:0)
14:00 HNK Šibenik - NK Lučko 3:0 (1:0)
14/10/2018 14:00 NK Zadar - NK Kustošija 2:0 (0:0)
9. Round
20/10/2018 12:00 NK Kustošija - NK Međimurje 2:1 (1:0)
14:00 NK Lučko - NK Sesvete 1:0 (1:0)
14:00 NK Varaždin ŠN - NK Zadar 2:2 (0:2)
21/10/2018 14:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Solin 1:1 (0:1)
14:00 Hajduk Split II - Hrvatski Dragovoljac 1:0 (0:0)
14:00 Dinamo Zagreb II - NK Osijek II 4:1 (2:1)
24/11/2018 12:30 NK Dugopolje - HNK Šibenik 1:0 (0:0)
10. Round
26/10/2018 14:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Kustošija 0:1 (0:1)
14:00 NK Sesvete - NK Dugopolje 1:0 (0:0)
16:30 NK Međimurje - NK Varaždin ŠN 0:2 (0:0)
27/10/2018 12:00 HNK Šibenik - Hajduk Split II 2:1 (0:0)
14:00 NK Zadar - Dinamo Zagreb II 1:3 (0:0)
28/10/2018 13:00 NK Solin - NK Osijek II 0:1 (0:0)
13:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Lučko 1:0 (1:0)
11. Round
03/11/2018 12:00 NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo 2:0 (0:0)
13:00 NK Lučko - NK Solin 2:0 (1:0)
13:00 Dinamo Zagreb II - NK Međimurje 1:0 (1:0)
04/11/2018 12:00 Hajduk Split II - NK Sesvete 1:0 (0:0)
13:00 NK Kustošija - HNK Šibenik 0:1 (0:1)
13:00 NK Varaždin ŠN - Hrvatski Dragovoljac 0:2 (0:0)
05/11/2018 13:00 NK Osijek II - NK Zadar 2:0 (1:0)
12. Round
09/11/2018 12:30 Hrvatski Dragovoljac - Dinamo Zagreb II 0:1 (0:1)
12:30 NK Sesvete - NK Kustošija 3:0 (0:0)
10/11/2018 12:00 HNK Šibenik - NK Varaždin ŠN 2:0 (1:0)
12:30 NK Solin - NK Zadar 2:2 (0:0)
12:30 NK Lučko - NK Dugopolje 1:1 (0:1)
17:00 NK Međimurje - NK Osijek II 2:1 (0:0)
11/11/2018 12:30 NK BSK Bijelo Brdo - Hajduk Split II 2:2 (1:0)
13. Round
17/11/2018 12:30 NK Dugopolje - NK Solin 0:0 (0:0)
12:30 NK Kustošija - NK BSK Bijelo Brdo 1:1 (1:1)
12:30 NK Varaždin ŠN - NK Sesvete 3:0 (2:0)
12:30 NK Osijek II - Hrvatski Dragovoljac 3:1 (1:1)
12:30 NK Zadar - NK Međimurje 1:1 (0:0)
12:30 Hajduk Split II - NK Lučko 1:0 (1:0)
12:30 Dinamo Zagreb II - HNK Šibenik 0:1 (0:0)
14. Round
01/03/2019 16:00 NK Osijek II - HNK Šibenik 1:0 (0:0)
02/03/2019 14:00 NK Solin - NK Međimurje 1:0 (0:0)
14:00 NK Zadar - Hrvatski Dragovoljac 0:1 (0:0)
14:00 NK Varaždin ŠN - NK BSK Bijelo Brdo 2:1 (2:1)
14:00 NK Kustošija - NK Lučko 0:0 (0:0)
03/03/2019 12:00 Hajduk Split II - NK Dugopolje 0:2 (0:0)
14:00 Dinamo Zagreb II - NK Sesvete 0:0 (0:0)
15. Round
08/03/2019 14:00 NK Sesvete - NK Osijek II 3:1 (2:0)
14:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Međimurje 3:0 (0:0)
09/03/2019 14:00 NK Dugopolje - NK Kustošija 1:0 (0:0)
14:00 NK Lučko - NK Varaždin ŠN 1:0 (0:0)
14:00 HNK Šibenik - NK Zadar 5:0 (3:0)
10/03/2019 14:00 Hajduk Split II - NK Solin 1:1 (0:0)
14:00 NK BSK Bijelo Brdo - Dinamo Zagreb II 2:0 (1:0)
16. Round
15/03/2019 19:00 NK Međimurje - HNK Šibenik 0:0 (0:0)
16/03/2019 14:30 NK Solin - Hrvatski Dragovoljac 0:0 (0:0)
14:30 NK Zadar - NK Sesvete 2:0 (1:0)
14:30 NK Osijek II - NK BSK Bijelo Brdo 1:1 (0:1)
14:30 NK Varaždin ŠN - NK Dugopolje 1:0 (0:0)
17/03/2019 14:30 Hajduk Split II - NK Kustošija 1:1 (1:1)
14:30 Dinamo Zagreb II - NK Lučko 2:0 (0:0)
17. Round
22/03/2019 14:00 Hajduk Split II - NK Varaždin ŠN 1:1 (1:1)
14:30 NK Sesvete - NK Međimurje 3:1 (1:1)
23/03/2019 14:30 NK Kustošija - NK Solin 0:0 (0:0)
14:30 NK Lučko - NK Osijek II 1:0 (0:0)
14:30 HNK Šibenik - Hrvatski Dragovoljac 2:1 (1:0)
14:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Zadar 1:1 (1:0)
18/04/2019 15:30 NK Dugopolje - Dinamo Zagreb II 1:0 (0:0)
18. Round
29/03/2019 14:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Sesvete 1:3 (0:1)
17:00 NK Međimurje - NK BSK Bijelo Brdo 1:0 (0:0)
30/03/2019 14:30 NK Solin - HNK Šibenik 1:1 (0:1)
14:30 NK Zadar - NK Lučko 2:1 (1:0)
14:30 NK Osijek II - NK Dugopolje 4:0 (2:0)
14:30 NK Varaždin ŠN - NK Kustošija 2:1 (2:1)
31/03/2019 12:00 Dinamo Zagreb II - Hajduk Split II 0:0 (0:0)
19. Round
05/04/2019 15:30 NK Sesvete - HNK Šibenik 0:0 (0:0)
06/04/2019 15:30 NK Varaždin ŠN - NK Solin 2:1 (1:1)
15:30 NK Kustošija - Dinamo Zagreb II 1:0 (0:0)
15:30 NK Dugopolje - NK Zadar 1:0 (1:0)
15:30 NK Lučko - NK Međimurje 0:0 (0:0)
07/04/2019 15:30 NK BSK Bijelo Brdo - Hrvatski Dragovoljac 0:0 (0:0)
08/04/2019 15:30 Hajduk Split II - NK Osijek II 3:1 (1:0)
20. Round
12/04/2019 15:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Lučko 2:1 (1:1)
17:00 NK Međimurje - NK Dugopolje 1:2 (1:1)
13/04/2019 15:30 NK Solin - NK Sesvete 1:1 (0:0)
15:30 HNK Šibenik - NK BSK Bijelo Brdo 3:2 (2:1)
15:30 NK Osijek II - NK Kustošija 2:0 (1:0)
14/04/2019 13:30 Dinamo Zagreb II - NK Varaždin ŠN 1:2 (0:1)
15:30 Hajduk Split II - NK Zadar 2:0 (0:0)
21. Round
19/04/2019 15:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete 0:3 (0:1)
20/04/2019 15:30 NK Varaždin ŠN - NK Osijek II 2:0 (0:0)
15:30 NK Kustošija - NK Zadar 0:0 (0:0)
23/04/2019 12:00 Dinamo Zagreb II - NK Solin 1:1 (1:0)
13:30 Hajduk Split II - NK Međimurje 2:1 (0:1)
14:30 NK Lučko - HNK Šibenik 0:1 (0:0)
15:30 NK Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac 2:1 (1:1)
22. Round
26/04/2019 16:00 NK Sesvete - NK Lučko 3:1 (1:1)
16:00 Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split II 0:1 (0:0)
19:00 NK Međimurje - NK Kustošija 1:1 (1:0)
27/04/2019 16:00 NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo 2:2 (2:0)
16:00 HNK Šibenik - NK Dugopolje 0:1 (0:0)
16:00 NK Zadar - NK Varaždin ŠN 3:0 (1:0)
28/04/2019 16:00 NK Osijek II - Dinamo Zagreb II 3:0 (0:0)
23. Round
03/05/2019 15:00 NK Kustošija - Hrvatski Dragovoljac 0:1 (0:0)
04/05/2019 16:00 NK Osijek II - NK Solin 0:0 (0:0)
16:00 NK Dugopolje - NK Sesvete 1:1 (0:1)
16:00 NK Lučko - NK BSK Bijelo Brdo 2:3 (2:1)
18:00 NK Varaždin ŠN - NK Međimurje 4:0 (2:0)
05/05/2019 12:00 Dinamo Zagreb II - NK Zadar 2:1 (1:1)
16:00 Hajduk Split II - HNK Šibenik 2:0 (1:0)
24. Round
10/05/2019 16:00 NK Sesvete - Hajduk Split II 4:1 (0:1)
16:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Varaždin ŠN 0:1 (0:0)
18:00 NK Međimurje - Dinamo Zagreb II 1:1 (1:0)
11/05/2019 15:30 NK Zadar - NK Osijek II 2:1 (1:1)
16:00 HNK Šibenik - NK Kustošija 2:1 (1:1)
12/05/2019 15:30 NK Solin - NK Lučko 3:0 (0:0)
16:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje 1:1 (0:0)
25. Round
18/05/2019 16:30 NK Zadar - NK Solin 5:1 (3:0)
16:30 NK Osijek II - NK Međimurje 2:1 (0:0)
16:30 NK Kustošija - NK Sesvete 2:0 (1:0)
16:30 NK Dugopolje - NK Lučko 2:0 (0:0)
18:00 NK Varaždin ŠN - HNK Šibenik 3:1 (1:0)
19/05/2019 16:30 Dinamo Zagreb II - Hrvatski Dragovoljac 0:0 (0:0)
20/05/2019 15:00 Hajduk Split II - NK BSK Bijelo Brdo 3:3 (2:0)
26. Round
25/05/2019 16:30 NK Solin - NK Dugopolje 1:0 (0:0)
16:30 NK Lučko - Hajduk Split II 0:2 (0:1)
16:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Kustošija 2:0 (2:0)
16:30 NK Sesvete - NK Varaždin ŠN 1:1 (0:1)
16:30 HNK Šibenik - Dinamo Zagreb II 2:2 (2:1)
16:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Osijek II 0:1 (0:1)
16:30 NK Međimurje - NK Zadar 4:1 (1:0)