1. Round
16/08/2019 16:30 NK Sesvete - HNK Cibalia 1:1 (0:1)
19:00 NK Međimurje - NK Orijent Rijeka 1:1 (0:0)
17/08/2019 16:30 NK Kustošija - NK Dugopolje 2:3 (1:2)
16:30 NK Solin - Hrvatski Dragovoljac 2:1 (1:0)
18:00 HNK Šibenik - Hajduk Split II 3:2 (3:1)
18/08/2019 16:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Rudeš 0:2 (0:1)
16:30 NK Croatia Zmijavci - NK Dubrava 2:0 (1:0)
16:30 Dinamo Zagreb II - NK Osijek II 1:1 (1:1)
2. Round
23/08/2019 16:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Međimurje 2:2 (1:2)
16:30 NK Sesvete - NK Solin 1:1 (1:1)
24/08/2019 16:00 NK Orijent Rijeka - Dinamo Zagreb II 2:2 (1:0)
16:30 HNK Cibalia - NK Dubrava 3:1 (1:1)
16:30 NK Dugopolje - NK Croatia Zmijavci 0:2 (0:1)
25/08/2019 16:30 Hajduk Split II - NK Kustošija 4:0 (2:0)
16:30 NK Rudeš - HNK Šibenik 0:1 (0:1)
26/08/2019 16:30 NK Osijek II - NK BSK Bijelo Brdo 6:0 (4:0)
3. Round
30/08/2019 16:00 NK Dubrava - NK Dugopolje 2:2 (2:0)
31/08/2019 15:00 NK Kustošija - NK Rudeš 0:2 (0:0)
15:00 NK Solin - HNK Cibalia 0:0 (0:0)
18:00 HNK Šibenik - NK Osijek II 2:1 (1:0)
19:00 NK Međimurje - NK Sesvete 1:2 (1:0)
01/09/2019 16:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent Rijeka 3:0 (1:0)
16:00 NK Croatia Zmijavci - Hajduk Split II 0:1 (0:0)
16:00 Dinamo Zagreb II - Hrvatski Dragovoljac 1:0 (1:0)
4. Round
11/09/2019 15:30 NK Osijek II - NK Kustošija 2:0 (1:0)
13/09/2019 15:00 Hrvatski Dragovoljac - NK BSK Bijelo Brdo 3:0 (1:0)
15:30 NK Sesvete - Dinamo Zagreb II 3:0 (2:0)
14/09/2019 15:00 NK Dubrava - Hajduk Split II 1:1 (1:1)
15:30 HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3 (0:3)
15:30 NK Orijent Rijeka - HNK Šibenik 1:0 (1:0)
15:30 NK Solin - NK Međimurje 3:0 (1:0)
15/09/2019 15:30 NK Rudeš - NK Croatia Zmijavci 3:0 (2:0)
5. Round
18/09/2019 15:00 NK Dubrava - NK Rudeš 2:2 (0:1)
15:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Sesvete 1:2 (0:0)
15:30 NK Croatia Zmijavci - NK Osijek II 0:1 (0:0)
15:30 NK Dugopolje - Hajduk Split II 2:2 (1:0)
15:30 NK Kustošija - NK Orijent Rijeka 1:2 (1:2)
17:00 NK Međimurje - HNK Cibalia 3:0 (0:0)
17:00 HNK Šibenik - Hrvatski Dragovoljac 2:0 (1:0)
30/10/2019 14:00 Dinamo Zagreb II - NK Solin -:-
6. Round
21/09/2019 13:30 HNK Cibalia - Hajduk Split II 0:4 (0:1)
15:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Kustošija 1:1 (0:0)
15:30 NK Orijent Rijeka - NK Croatia Zmijavci 1:1 (0:0)
15:30 NK Sesvete - HNK Šibenik 0:1 (0:0)
15:30 NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo 1:0 (0:0)
18:00 NK Međimurje - Dinamo Zagreb II 2:1 (1:0)
22/09/2019 15:30 NK Osijek II - NK Dubrava 0:1 (0:1)
15:30 NK Rudeš - NK Dugopolje 2:1 (1:0)
7. Round
28/09/2019 13:30 Hajduk Split II - NK Rudeš 2:2 (0:0)
13:30 HNK Šibenik - NK Solin 1:0 (0:0)
15:00 NK Dubrava - NK Orijent Rijeka 0:1 (0:1)
15:00 NK Dugopolje - NK Osijek II 1:4 (0:1)
15:00 NK Kustošija - NK Sesvete 1:0 (0:0)
29/09/2019 15:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Međimurje 3:1 (2:0)
15:00 NK Croatia Zmijavci - Hrvatski Dragovoljac 4:1 (1:1)
15:00 Dinamo Zagreb II - HNK Cibalia 2:0 (1:0)
8. Round
02/10/2019 14:30 HNK Cibalia - NK Rudeš 2:1 (2:0)
14:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Dubrava 0:4 (0:2)
14:30 Dinamo Zagreb II - NK BSK Bijelo Brdo 2:1 (1:0)
14:30 NK Sesvete - NK Croatia Zmijavci 4:1 (2:0)
14:30 NK Solin - NK Kustošija 0:1 (0:0)
15:00 NK Osijek II - Hajduk Split II 0:0 (0:0)
15:30 NK Orijent Rijeka - NK Dugopolje 3:2 (2:2)
16:00 NK Međimurje - HNK Šibenik 1:2 (0:1)
9. Round
05/10/2019 13:30 HNK Šibenik - Dinamo Zagreb II 2:1 (1:1)
14:30 NK Dubrava - NK Sesvete 0:2 (0:1)
14:30 NK Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac 2:1 (0:1)
14:30 NK Kustošija - NK Međimurje 0:0 (0:0)
06/10/2019 14:30 NK BSK Bijelo Brdo - HNK Cibalia 1:1 (1:0)
14:30 NK Croatia Zmijavci - NK Solin 2:1 (1:1)
14:30 NK Rudeš - NK Osijek II 1:0 (0:0)
15:00 NK Orijent Rijeka - Hajduk Split II 0:2 (0:0)
10. Round
18/10/2019 14:00 Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split II 1:0 (0:0)
14:00 NK Sesvete - NK Dugopolje 0:1 (0:0)
17:00 NK Međimurje - NK Croatia Zmijavci 0:0 (0:0)
19/10/2019 12:00 NK Orijent Rijeka - NK Rudeš 2:0 (2:0)
14:00 HNK Cibalia - NK Osijek II 0:2 (0:0)
14:00 NK Solin - NK Dubrava 0:2 (0:0)
20/10/2019 14:00 NK BSK Bijelo Brdo - HNK Šibenik 0:1 (0:1)
14:00 Dinamo Zagreb II - NK Kustošija 1:0 (0:0)
11. Round
25/10/2019 14:00 NK Dubrava - NK Međimurje -:-
26/10/2019 14:00 NK Dugopolje - NK Solin -:-
14:00 NK Kustošija - NK BSK Bijelo Brdo -:-
14:00 HNK Šibenik - HNK Cibalia -:-
27/10/2019 13:00 NK Croatia Zmijavci - Dinamo Zagreb II -:-
13:00 Hajduk Split II - NK Sesvete -:-
13:00 NK Osijek II - NK Orijent Rijeka -:-
13:00 NK Rudeš - Hrvatski Dragovoljac -:-
12. Round
02/11/2019 13:00 HNK Cibalia - NK Orijent Rijeka -:-
13:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Osijek II -:-
13:00 NK Sesvete - NK Rudeš -:-
13:00 HNK Šibenik - NK Kustošija -:-
13:00 NK Solin - Hajduk Split II -:-
17:00 NK Međimurje - NK Dugopolje -:-
03/11/2019 13:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Croatia Zmijavci -:-
13:00 Dinamo Zagreb II - NK Dubrava -:-
13. Round
08/11/2019 12:30 NK Dubrava - NK BSK Bijelo Brdo -:-
09/11/2019 12:30 NK Dugopolje - Dinamo Zagreb II -:-
12:30 NK Kustošija - HNK Cibalia -:-
12:30 NK Orijent Rijeka - Hrvatski Dragovoljac -:-
10/11/2019 12:30 NK Croatia Zmijavci - HNK Šibenik -:-
12:30 Hajduk Split II - NK Međimurje -:-
12:30 NK Osijek II - NK Sesvete -:-
12:30 NK Rudeš - NK Solin -:-
14. Round
22/11/2019 12:30 NK Sesvete - NK Orijent Rijeka -:-
17:00 NK Međimurje - NK Rudeš -:-
23/11/2019 12:30 HNK Cibalia - Hrvatski Dragovoljac -:-
12:30 NK Kustošija - NK Croatia Zmijavci -:-
12:30 HNK Šibenik - NK Dubrava -:-
12:30 NK Solin - NK Osijek II -:-
24/11/2019 12:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje -:-
12:30 Dinamo Zagreb II - Hajduk Split II -:-
15. Round
29/11/2019 12:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Sesvete -:-
12:30 NK Dubrava - NK Kustošija -:-
30/11/2019 12:30 NK Dugopolje - HNK Šibenik -:-
12:30 NK Orijent Rijeka - NK Solin -:-
01/12/2019 12:30 NK Croatia Zmijavci - HNK Cibalia -:-
12:30 Hajduk Split II - NK BSK Bijelo Brdo -:-
12:30 NK Osijek II - NK Međimurje -:-
12:30 NK Rudeš - Dinamo Zagreb II -:-
16. Round
06/12/2019 12:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Solin -:-
12:30 NK Dubrava - NK Croatia Zmijavci -:-
07/12/2019 12:30 HNK Cibalia - NK Sesvete -:-
12:30 NK Orijent Rijeka - NK Međimurje -:-
12:30 NK Dugopolje - NK Kustošija -:-
08/12/2019 12:30 Hajduk Split II - HNK Šibenik -:-
12:30 NK Rudeš - NK BSK Bijelo Brdo -:-
12:30 NK Osijek II - Dinamo Zagreb II -:-
17. Round
21/02/2020 14:00 NK Dubrava - HNK Cibalia -:-
17:00 NK Međimurje - Hrvatski Dragovoljac -:-
22/02/2020 14:00 NK Solin - NK Sesvete -:-
14:00 NK Kustošija - Hajduk Split II -:-
14:00 HNK Šibenik - NK Rudeš -:-
23/02/2020 14:00 Dinamo Zagreb II - NK Orijent Rijeka -:-
14:00 NK Croatia Zmijavci - NK Dugopolje -:-
14:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Osijek II -:-
18. Round
28/02/2020 14:00 NK Sesvete - NK Međimurje -:-
14:00 Hrvatski Dragovoljac - Dinamo Zagreb II -:-
29/02/2020 14:00 NK Dugopolje - NK Dubrava -:-
14:00 HNK Cibalia - NK Solin -:-
14:00 NK Orijent Rijeka - NK BSK Bijelo Brdo -:-
01/03/2020 14:00 NK Rudeš - NK Kustošija -:-
14:00 NK Osijek II - HNK Šibenik -:-
14:00 Hajduk Split II - NK Croatia Zmijavci -:-
19. Round
06/03/2020 14:30 Hajduk Split II - NK Dubrava -:-
17:00 NK Međimurje - NK Solin -:-
07/03/2020 14:30 NK Kustošija - NK Osijek II -:-
14:30 NK Dugopolje - HNK Cibalia -:-
14:30 HNK Šibenik - NK Orijent Rijeka -:-
08/03/2020 14:30 NK BSK Bijelo Brdo - Hrvatski Dragovoljac -:-
14:30 Dinamo Zagreb II - NK Sesvete -:-
14:30 NK Croatia Zmijavci - NK Rudeš -:-
20. Round
13/03/2020 14:30 NK Sesvete - NK BSK Bijelo Brdo -:-
14:30 Hrvatski Dragovoljac - HNK Šibenik -:-
14/03/2020 14:30 NK Orijent Rijeka - NK Kustošija -:-
14:30 HNK Cibalia - NK Međimurje -:-
14:30 NK Solin - Dinamo Zagreb II -:-
15/03/2020 14:30 NK Rudeš - NK Dubrava -:-
14:30 NK Osijek II - NK Croatia Zmijavci -:-
14:30 Hajduk Split II - NK Dugopolje -:-
21. Round
20/03/2020 14:30 NK Dubrava - NK Osijek II -:-
21/03/2020 14:30 NK Kustošija - Hrvatski Dragovoljac -:-
14:30 HNK Šibenik - NK Sesvete -:-
14:30 NK Dugopolje - NK Rudeš -:-
22/03/2020 14:30 Hajduk Split II - HNK Cibalia -:-
14:30 NK Croatia Zmijavci - NK Orijent Rijeka -:-
14:30 NK BSK Bijelo Brdo - NK Solin -:-
14:30 Dinamo Zagreb II - NK Međimurje -:-
22. Round
03/04/2020 15:30 NK Sesvete - NK Kustošija -:-
15:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Croatia Zmijavci -:-
17:00 NK Međimurje - NK BSK Bijelo Brdo -:-
04/04/2020 15:30 NK Solin - HNK Šibenik -:-
15:30 NK Orijent Rijeka - NK Dubrava -:-
15:30 HNK Cibalia - Dinamo Zagreb II -:-
05/04/2020 15:30 NK Rudeš - Hajduk Split II -:-
15:30 NK Osijek II - NK Dugopolje -:-
23. Round
10/04/2020 15:30 NK Rudeš - HNK Cibalia -:-
15:30 NK Dubrava - Hrvatski Dragovoljac -:-
15:30 NK BSK Bijelo Brdo - Dinamo Zagreb II -:-
15:30 NK Croatia Zmijavci - NK Sesvete -:-
15:30 NK Kustošija - NK Solin -:-
15:30 Hajduk Split II - NK Osijek II -:-
15:30 NK Dugopolje - NK Orijent Rijeka -:-
15:30 HNK Šibenik - NK Međimurje -:-
24. Round
17/04/2020 15:30 NK Sesvete - NK Dubrava -:-
15:30 Hrvatski Dragovoljac - NK Dugopolje -:-
17:00 NK Međimurje - NK Kustošija -:-
18/04/2020 15:30 HNK Cibalia - NK BSK Bijelo Brdo -:-
15:30 NK Solin - NK Croatia Zmijavci -:-
19/04/2020 15:30 Dinamo Zagreb II - HNK Šibenik -:-
15:30 NK Osijek II - NK Rudeš -:-
15:30 Hajduk Split II - NK Orijent Rijeka -:-
25. Round
22/04/2020 16:00 Hajduk Split II - Hrvatski Dragovoljac -:-
16:00 NK Dugopolje - NK Sesvete -:-
16:00 NK Croatia Zmijavci - NK Međimurje -:-
16:00 NK Osijek II - HNK Cibalia -:-
16:00 NK Rudeš - NK Orijent Rijeka -:-
16:00 NK Dubrava - NK Solin -:-
16:00 HNK Šibenik - NK BSK Bijelo Brdo -:-
16:00 NK Kustošija - Dinamo Zagreb II -:-
26. Round
24/04/2020 16:00 NK Sesvete - Hajduk Split II -:-
16:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Rudeš -:-
18:00 NK Međimurje - NK Dubrava -:-
25/04/2020 16:00 NK Solin - NK Dugopolje -:-
16:00 HNK Cibalia - HNK Šibenik -:-
16:00 NK Orijent Rijeka - NK Osijek II -:-
26/04/2020 16:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Kustošija -:-
16:00 Dinamo Zagreb II - NK Croatia Zmijavci -:-
27. Round
01/05/2020 16:00 NK Dubrava - Dinamo Zagreb II -:-
02/05/2020 16:00 NK Orijent Rijeka - HNK Cibalia -:-
16:00 NK Kustošija - HNK Šibenik -:-
16:00 NK Dugopolje - NK Međimurje -:-
03/05/2020 16:00 NK Osijek II - Hrvatski Dragovoljac -:-
16:00 NK Rudeš - NK Sesvete -:-
16:00 Hajduk Split II - NK Solin -:-
16:00 NK Croatia Zmijavci - NK BSK Bijelo Brdo -:-
28. Round
06/05/2020 16:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Dubrava -:-
16:00 Dinamo Zagreb II - NK Dugopolje -:-
16:00 HNK Cibalia - NK Kustošija -:-
16:00 Hrvatski Dragovoljac - NK Orijent Rijeka -:-
16:00 HNK Šibenik - NK Croatia Zmijavci -:-
16:00 NK Sesvete - NK Osijek II -:-
16:00 NK Solin - NK Rudeš -:-
18:00 NK Međimurje - Hajduk Split II -:-
29. Round
08/05/2020 16:30 Hrvatski Dragovoljac - HNK Cibalia -:-
16:30 NK Dubrava - HNK Šibenik -:-
09/05/2020 16:30 NK Orijent Rijeka - NK Sesvete -:-
16:30 NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo -:-
10/05/2020 16:30 NK Rudeš - NK Međimurje -:-
16:30 NK Croatia Zmijavci - NK Kustošija -:-
16:30 NK Osijek II - NK Solin -:-
16:30 Hajduk Split II - Dinamo Zagreb II -:-
30. Round
16/05/2020 16:30 NK Sesvete - Hrvatski Dragovoljac -:-
16:30 NK Kustošija - NK Dubrava -:-
16:30 HNK Šibenik - NK Dugopolje -:-
16:30 NK Solin - NK Orijent Rijeka -:-
16:30 HNK Cibalia - NK Croatia Zmijavci -:-
16:30 NK BSK Bijelo Brdo - Hajduk Split II -:-
16:30 NK Međimurje - NK Osijek II -:-
16:30 Dinamo Zagreb II - NK Rudeš -:-