1. Round
09/09/2023 10:30 Team Zürich/Red-Star - Team Liechtenstein 6:2 (1:1)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Servette/Etoile Carouge 1:2 (1:0)
13:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FCO Wil 0:1 (0:1)
14:00 FC Schaffhausen - Team Südostschweiz 4:1 (1:1)
10/09/2023 12:30 FC Rapperswil-Jona/GC - FC Concordia/BSC Old Boys 2:1 (0:1)
2. Round
16/09/2023 10:30 Team Zürich/Red-Star - Team FC Luzern/SC Kriens 1:1 (1:1)
12:00 Team Südostschweiz - Team AFF-FFV Fribourg 2:3 (2:2)
14:30 FCO Wil - FC Schaffhausen 3:0 dec.
17/09/2023 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team Liechtenstein 2:1 (1:1)
14:00 Team Servette/Etoile Carouge - FC Rapperswil-Jona/GC 4:0 (1:0)
3. Round
23/09/2023 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team Servette/Etoile Carouge 2:0 (0:0)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - FCO Wil 1:3 (1:2)
24/09/2023 12:30 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Südostschweiz 2:2 (2:1)
14:00 FC Schaffhausen - Team Zürich/Red-Star 0:1 (0:0)
04/10/2023 19:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Liechtenstein 2:1 (2:1)
4. Round
07/10/2023 11:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Schaffhausen 2:1 (1:0)
12:00 Team Liechtenstein - Team Servette/Etoile Carouge 1:3 (0:2)
12:00 Team Südostschweiz - FC Concordia/BSC Old Boys 1:4 (0:1)
13:00 Team Zürich/Red-Star - Team AFF-FFV Fribourg 0:3 (0:0)
13:00 FCO Wil - FC Rapperswil-Jona/GC 3:1 (2:0)
5. Round
14/10/2023 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - FCO Wil 1:1 (1:0)
14:00 Team Servette/Etoile Carouge - Team Südostschweiz 3:0 (2:0)
14:30 FC Schaffhausen - Team Liechtenstein 3:2 (1:0)
15:00 Team AFF-FFV Fribourg - Team FC Luzern/SC Kriens 1:4 (0:3)
15:30 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Zürich/Red-Star 1:2 (0:1)
6. Round
21/10/2023 13:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Rapperswil-Jona/GC 2:0 (0:0)
13:00 Team Südostschweiz - Team Liechtenstein 1:2 (0:0)
13:00 Team Zürich/Red-Star - FC Concordia/BSC Old Boys 4:0 (3:0)
13:00 FCO Wil - Team Servette/Etoile Carouge 0:2 (0:1)
14:30 FC Schaffhausen - Team AFF-FFV Fribourg 2:0 (0:0)
7. Round
28/10/2023 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team FC Luzern/SC Kriens 3:2 (1:1)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Liechtenstein 2:2 (1:0)
12:30 Team Servette/Etoile Carouge - Team Zürich/Red-Star 2:3 (0:2)
13:00 Team Südostschweiz - FCO Wil 2:4 (0:3)
29/10/2023 13:00 FC Rapperswil-Jona/GC - FC Schaffhausen 3:2 (0:1)
8. Round
04/11/2023 12:00 Team Liechtenstein - FCO Wil 1:3 (1:0)
13:00 Team Zürich/Red-Star - Team Südostschweiz 6:0 (5:0)
14:30 FC Schaffhausen - FC Concordia/BSC Old Boys 0:5 (0:2)
15:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Servette/Etoile Carouge 2:1 (1:1)
15:00 Team AFF-FFV Fribourg - FC Rapperswil-Jona/GC 2:1 (1:0)
9. Round
11/11/2023 11:30 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Liechtenstein 3:3 (1:3)
12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team AFF-FFV Fribourg 4:1 (3:1)
13:00 FCO Wil - Team Zürich/Red-Star 2:2 (1:1)
14:00 Team Südostschweiz - Team FC Luzern/SC Kriens 0:5 (0:1)
12/11/2023 14:00 Team Servette/Etoile Carouge - FC Schaffhausen 5:3 (4:1)
10. Round
30/09/2023 12:00 Team Liechtenstein - Team Zürich/Red-Star 1:6 (0:3)
18/11/2023 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - FC Rapperswil-Jona/GC 2:0 (2:0)
12:00 Team Südostschweiz - FC Schaffhausen 2:0 (0:0)
12:00 FCO Wil - Team FC Luzern/SC Kriens 0:3 (0:1)
14:00 Team Servette/Etoile Carouge - Team AFF-FFV Fribourg 1:0 (1:0)
11. Round
25/11/2023 11:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Zürich/Red-Star 3:0 (1:0)
12:00 FC Schaffhausen - FCO Wil 1:0 (0:0)
12:00 Team Liechtenstein - FC Concordia/BSC Old Boys 2:2 (1:0)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Südostschweiz 3:2 (1:0)
14:00 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Servette/Etoile Carouge 2:3 (2:2)
12. Round
02/12/2023 14:00 Team Servette/Etoile Carouge - FC Concordia/BSC Old Boys 1:4 (1:2)
16/12/2023 12:00 Team Südostschweiz - FC Rapperswil-Jona/GC 1:0 (0:0)
10/02/2024 12:00 FCO Wil - Team AFF-FFV Fribourg 0:2 (0:1)
06/03/2024 18:30 Team Zürich/Red-Star - FC Schaffhausen 6:0 (5:0)
27/03/2024 18:00 Team Liechtenstein - Team FC Luzern/SC Kriens 0:5 (0:3)
13. Round
09/12/2023 11:30 FC Rapperswil-Jona/GC - FCO Wil 3:2 (1:0)
12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team Südostschweiz 5:1 (3:1)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Zürich/Red-Star 5:1 (3:0)
13:30 FC Schaffhausen - Team FC Luzern/SC Kriens 2:3 (1:1)
10/12/2023 14:00 Team Servette/Etoile Carouge - Team Liechtenstein 4:1 (2:0)
14. Round
17/02/2024 11:30 Team Zürich/Red-Star - FC Rapperswil-Jona/GC 6:2 (2:2)
12:00 Team Südostschweiz - Team Servette/Etoile Carouge 3:4 (2:2)
12:00 Team Liechtenstein - FC Schaffhausen 0:3 (0:2)
14:30 FCO Wil - FC Concordia/BSC Old Boys 3:1 (1:1)
15:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team AFF-FFV Fribourg 3:2 (2:1)
15. Round
24/02/2024 11:00 Team Liechtenstein - Team Südostschweiz 2:2 (1:1)
12:00 Team AFF-FFV Fribourg - FC Schaffhausen 3:2 (2:1)
14:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team Zürich/Red-Star 3:2 (0:0)
15:15 Team Servette/Etoile Carouge - FCO Wil 8:1 (3:1)
25/02/2024 13:00 FC Rapperswil-Jona/GC - Team FC Luzern/SC Kriens 0:2 (0:2)
16. Round
02/03/2024 12:00 Team Liechtenstein - Team AFF-FFV Fribourg 1:1 (0:0)
13:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Concordia/BSC Old Boys 4:1 (3:1)
14:00 Team Zürich/Red-Star - Team Servette/Etoile Carouge 1:3 (1:1)
14:30 FC Schaffhausen - FC Rapperswil-Jona/GC 2:1 (2:1)
06/03/2024 19:00 FCO Wil - Team Südostschweiz 3:3 (0:3)
17. Round
09/03/2024 10:00 FCO Wil - Team Liechtenstein 4:0 (0:0)
12:00 Team Servette/Etoile Carouge - Team FC Luzern/SC Kriens 1:0 (0:0)
12:00 Team Südostschweiz - Team Zürich/Red-Star 2:1 (1:0)
14:00 FC Concordia/BSC Old Boys - FC Schaffhausen 6:2 (4:2)
10/03/2024 13:00 FC Rapperswil-Jona/GC - Team AFF-FFV Fribourg 0:2 (0:0)
18. Round
16/03/2024 11:30 Team Zürich/Red-Star - FCO Wil 3:1 (2:1)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - FC Concordia/BSC Old Boys 3:3 (2:2)
13:30 FC Schaffhausen - Team Servette/Etoile Carouge 2:3 (1:1)
15:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Südostschweiz 6:4 (3:3)
19/03/2024 18:45 Team Liechtenstein - FC Rapperswil-Jona/GC 1:3 (0:0)
19. Round
23/03/2024 11:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FCO Wil 3:2 (1:0)
12:00 FC Schaffhausen - Team Südostschweiz 3:1 (0:0)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Servette/Etoile Carouge 2:3 (0:0)
14:45 Team Zürich/Red-Star - Team Liechtenstein 8:1 (4:1)
24/03/2024 13:00 FC Rapperswil-Jona/GC - FC Concordia/BSC Old Boys 2:2 (0:0)
20. Round
06/04/2024 12:00 Team Liechtenstein - FC Concordia/BSC Old Boys 2:2 (2:2)
12:00 Team Südostschweiz - Team AFF-FFV Fribourg 2:4 (1:1)
12:00 FCO Wil - FC Schaffhausen 3:3 (1:2)
13:00 Team Zürich/Red-Star - Team FC Luzern/SC Kriens 0:2 (0:1)
07/04/2024 13:00 Team Servette/Etoile Carouge - FC Rapperswil-Jona/GC 2:3 (1:1)
21. Round
13/04/2024 11:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Liechtenstein 5:0 (1:0)
12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team Servette/Etoile Carouge 2:1 (1:0)
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - FCO Wil 0:1 (0:1)
14/04/2024 12:00 FC Schaffhausen - Team Zürich/Red-Star 2:8 (1:5)
12:30 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Südostschweiz 2:2 (1:0)
22. Round
20/04/2024 13:00 Team Südostschweiz - FC Concordia/BSC Old Boys 0:5 (0:2)
13:00 Team Liechtenstein - Team Servette/Etoile Carouge 3:0 (1:0)
13:00 FCO Wil - FC Rapperswil-Jona/GC 4:1 (2:0)
14:00 Team Zürich/Red-Star - Team AFF-FFV Fribourg 5:1 (3:0)
15:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Schaffhausen 5:0 (4:0)
23. Round
27/04/2024 10:00 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Zürich/Red-Star -:-
12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - FCO Wil -:-
12:00 FC Schaffhausen - Team Liechtenstein -:-
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
28/04/2024 13:30 Team Servette/Etoile Carouge - Team Südostschweiz -:-
24. Round
02/05/2024 19:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Rapperswil-Jona/GC -:-
04/05/2024 10:30 Team Zürich/Red-Star - FC Concordia/BSC Old Boys -:-
13:00 Team Liechtenstein - Team Südostschweiz -:-
13:00 FCO Wil - Team Servette/Etoile Carouge -:-
05/05/2024 13:00 FC Schaffhausen - Team AFF-FFV Fribourg -:-
25. Round
11/05/2024 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - Team Liechtenstein -:-
12/05/2024 13:00 FC Rapperswil-Jona/GC - FC Schaffhausen -:-
14:00 Team Servette/Etoile Carouge - Team Zürich/Red-Star -:-
15/05/2024 19:00 Team Südostschweiz - FCO Wil -:-
26. Round
25/05/2024 12:00 Team Liechtenstein - FCO Wil -:-
12:00 FC Schaffhausen - FC Concordia/BSC Old Boys -:-
12:30 Team AFF-FFV Fribourg - FC Rapperswil-Jona/GC -:-
13:00 Team Zürich/Red-Star - Team Südostschweiz -:-
13:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Servette/Etoile Carouge -:-
27. Round
01/06/2024 12:00 FC Concordia/BSC Old Boys - Team AFF-FFV Fribourg -:-
13:00 Team Südostschweiz - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
13:00 FCO Wil - Team Zürich/Red-Star -:-
14:00 Team Servette/Etoile Carouge - FC Schaffhausen -:-
14:00 FC Rapperswil-Jona/GC - Team Liechtenstein -:-