05/01/2024 10:00 FC Eindhoven - VV Gemert 5:0 (3:0)
12:00 FC Volendam - FK Partizani 1:1 (0:0)
12:00 De Graafschap - FC Emmen 4:1 (2:0)
12:30 Karlsruher SC - SSV Ulm 1846 4:0 (0:0)
12:30 MVV - Fortuna Sittard 1:5 (1:2)
14:00 NEC Nijmegen - Fortuna Düsseldorf 2:0 (2:0)
14:00 FC Lausanne-Sport - Palamós CF 3:1
16:00 SV Meppen - 1. FC Bocholt 2:1 (1:1)
06/01/2024 VfL Osnabrück - PEC Zwolle dnp
10:00 AS Saint-Étienne - Grenoble Foot 38 3:0
10:30 Telstar - Koninklijke HFC 3:1 (0:0, 0:0, 1:0)
11:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Sandhausen 2:1 (2:1)
11:00 Sparta Rotterdam - Oud-Heverlee Leuven 1:2 (0:0)
11:30 Feyenoord - 1. FSV Mainz 05 1:2 (0:2)
12:00 Bor. Mönchengladbach - Go Ahead Eagles 3:2 (2:0)
12:00 FC Augsburg - 1899 Hoffenheim 1:0 (1:0)
12:00 SV Darmstadt 98 - Holstein Kiel 1:2 (0:1)
12:00 Hansa Rostock - Borussia Dortmund II 3:1 (0:0)
12:00 Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 2:5 (1:2)
12:00 SC Cambuur - Preußen Münster 1:0 (1:0)
12:00 SC Paderborn 07 II - Sportfreunde Lotte 0:1 (0:0)
12:00 FC Thun Berner Oberland - Stade Lausanne-Ouchy 0:1 (0:0)
12:00 Dynamo Dresden - 1. FC Magdeburg 2:2
13:00 Rot-Weiss Essen - 1. FC Köln 4:4 (3:2)
13:00 Fortuna Köln - Sportfreunde Siegen 9:1 (5:0)
13:00 Rot Weiss Ahlen - Schwarz-Weiß Rehden 2:1 (1:1)
13:00 Hertha BSC - Erzgebirge Aue 2:0 (0:0)
13:00 VfL Bochum - FC Groningen 2:1 (0:0)
13:00 Gençlerbirliği - 1. FC Kaiserslautern 1:4 (1:1)
13:00 SC Freiburg II - Waldhof Mannheim 2:2 (0:0)
13:00 SC Verl - SV Lippstadt 08 4:0 (3:0)
13:00 Dinamo Zagreb - NK Rogaška 1:0 (1:0)
13:30 sc Heerenveen - Almere City FC 2:4 (0:3)
13:30 ESTAC Troyes - FC Versailles 3:2
14:00 Borussia Dortmund - AZ Alkmaar 2:2 (0:2)
14:00 VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth 6:1 (4:0)
14:00 FC St. Gallen - RB Leipzig 0:1 (0:1)
14:00 Helmond Sport - FC Winterthur 0:0 (0:0)
14:00 Willem II - VV Katwijk 4:3 (2:2)
14:30 FC Basel - Bayern München 1:1 (0:0)
14:30 1. FC Union Berlin - Arminia Bielefeld 2:0 (0:0)
14:30 Xerez DFC - NAC Breda 1:3 (1:1)
15:00 AFC Ajax - Hannover 96 0:3 (0:1)
15:30 FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg 2:3 (1:2)
07/01/2024 11:00 Hertha BSC II - CFC Hertha 06 3:1 (1:1)
11:00 ADO Den Haag - Calcio Como 0:2 (0:1)
11:30 CD Eldense - FC Twente 0:1 (0:0)
12:00 FC Wil 1900 - Grasshopper Club Zürich 0:5 (0:0)
12:00 PSV Eindhoven - Heracles Almelo 1:1 (1:0)
12:00 Lommel SK - VVV-Venlo 0:3 (0:0)
12:00 AFC Ajax - Hannover 96 2:1 (2:1)
13:00 TSG Sprockhövel - Wuppertaler SV 1:2 (0:0)
13:00 VfL Bochum - Vitesse 2:0 (1:0)
13:30 FC Utrecht - SK Beveren 4:4 (2:2)
14:00 Eintracht Braunschweig - Werder Bremen 3:1 (2:0)
14:00 Bayer Leverkusen - Venezia FC 4:1 (3:0)
14:30 SBV Excelsior - FC St. Pauli dnp
15:30 PSV Eindhoven - Hamburger SV 2:2 (2:2)
08/01/2024 10:00 FC Lausanne-Sport - FC Andorra 0:1 (0:0)
11:00 MSV Duisburg - FC Eindhoven 6:1 (3:0)
11:30 FC Twente - VfL Osnabrück 2:2 (1:0)
12:00 1. FC Saarbrücken - FC Zürich 1:2 (1:2)
12:30 FC Volendam - FC Winterthur 2:0 (0:0)
13:00 Jahn Regensburg - SpVgg Unterhaching 3:1 (0:0)
13:00 FC Utrecht (J) - FC Den Bosch 2:3 (2:1)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - SC Paderborn 07 2:0 (0:0)
15:00 FC Dordrecht - Fortuna Düsseldorf 2:6 (1:4)
09/01/2024 10:00 Borussia Dortmund - Standard Liège 3:3 (1:1)
10:00 FC Lugano - KRC Genk 0:4 (0:3)
11:00 Sint-Truidense VV - Holstein Kiel 1:1
12:00 Recreativo Huelva - FC Schalke 04 1:1 (1:0)
12:00 Sepsi OSK - 1. FC Magdeburg 2:1 (1:1)
13:00 BSC Young Boys - FC Sion 4:3 (2:2)
13:00 FC Groningen - PEC Zwolle 0:3 (0:2)
13:30 FC Zürich - Hannover 96 0:4 (0:1)
15:00 Karlsruher SC - FC Luzern 3:1 (1:0)
15:00 Viktoria Köln - 1. FC Bocholt 1:4 (0:2)
10/01/2024 11:00 Erzgebirge Aue - ZFC Meuselwitz 6:0 (4:0)
12:00 LASK - Hansa Rostock 2:1 (0:0)
12:00 Optik Rathenow - FC Viktoria 1889 Berlin 0:4 (0:1)
13:00 1. FC Nürnberg - Club Brugge KV 0:3 (0:1, 0:3)
13:00 TSV 1860 München - WSG Tirol 4:1 (1:0)
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Kaiserslautern 3:0 (2:0)
13:00 SpVgg Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 0:1 (0:1)
13:30 Neuchâtel Xamax FCS - Grasshopper Club Zürich 1:1 (0:0)
13:30 Dinamo Zagreb - NK Triglav 7:0 (1:0)
14:00 FC Basel - FC Aarau 2:3 (0:2)
14:00 KV Mechelen - Hertha BSC 3:0 (2:0)
14:45 SV 07 Elversberg - Antequera CF 2:2 (0:1)
16:00 FC Hradec Králové - Austria Wien 0:0 (0:0)
18:00 FSV 63 Luckenwalde - SV Tasmania Berlin 1:0 (0:0)
18:00 Hansa Rostock II - FC Mecklenburg Schwerin 5:1 (5:0)
19:00 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
11/01/2024 12:30 FC Zürich - Hamburger SV 2:2 (1:1)
14:00 KRC Genk - SC Paderborn 07 1:2 (0:0)
14:00 Atalanta - Real Calepina 11:0
14:30 Petrolul Ploieşti - Debreceni VSC 0:1 (0:0)
12/01/2024 09:30 Standard Liège - FC Luzern 2:1 (1:1)
10:00 Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC 0:1 (0:1)
10:00 CFR Cluj - KAA Gent 1:2 (0:0)
11:00 Viborg FF - SønderjyskE 2:1 (0:0)
11:00 Arminia Bielefeld - SV Rödinghausen 0:3 (0:0)
11:00 FC St. Gallen - Union Saint-Gilloise 0:4 (0:1)
11:00 CSKA Sofia - PFC Litex Lovech 5:3 (3:2)
11:00 Hajduk Split - Fehérvár FC 5:2 (2:1)
12:00 Servette FC - Hibernian FC 5:1 (5:1)
12:00 MTK Budapest - 1. FC Magdeburg 2:4 (1:1)
12:00 Dinamo Bucureşti - Sporting Charleroi 2:5 (2:1)
12:30 Chemnitzer FC - Hallescher FC 1:1 (1:1)
12:30 Sturm Graz - HNK Rijeka 2:1 (2:1)
13:00 FC Lugano - FC Schaffhausen 1:0 (0:0)
13:00 SC Paderborn 07 II - SV Meppen 1:4 (0:3)
13:30 SV Wehen Wiesbaden - Sint-Truidense VV 2:2 (1:1)
13:30 FC St. Pauli - VfL Osnabrück 1:3 (0:2)
14:00 Lincoln Red Imps - FC Luzern 0:5 (0:4)
14:00 RSC Anderlecht - Al Ahly Tripolis 0:0 (0:0)
13/01/2024 10:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
10:00 Austria Wien - Spartak Trnava 3:2 (1:1)
11:00 Erzgebirge Aue - Energie Cottbus 1:1 (1:0, 1:0)
11:00 Inter Turku - SalPa 3:0 (0:0)
11:00 FC Nordsjælland - B.93 København 4:0 (3:0)
11:00 Nykøbing FC - Hvidovre IF 1:5 (0:3)
12:00 BSC Young Boys - FC Vaduz 3:2 (1:2)
12:00 Hannover 96 - Holstein Kiel 3:2 (2:1)
12:00 Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig 0:1 (0:1, 0:1)
12:00 Kolding IF - Odense BK 3:2 (3:1)
12:00 Næstved BK - Lyngby BK 2:4 (1:1)
12:00 Neftçi PFK - Waldhof Mannheim 0:3
12:30 FC Schalke 04 - KAS Eupen 3:1 (2:0)
13:00 Rot-Weiss Essen - FSV Zwickau 5:3 (3:1)
13:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf 2:2 (1:0)
13:00 FC Thun Berner Oberland - Grasshopper Club Zürich 0:0 (0:0, 0:0)
13:00 1. FC Nürnberg - Karlsruher SC 1:3 (1:2, 1:2, 1:3)
13:00 Viktoria Köln - SC Verl dnp
13:00 SpVgg Unterhaching - SCR Altach 4:1 (3:0)
13:00 Preußen Münster - VfB Oldenburg 4:3 (2:1)
13:00 STK Eilvese - TSV Havelse 1:4 (0:2)
13:00 Bor. Mönchengladbach II - MSV Duisburg 0:3 (0:1)
13:00 Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 1:1 (0:1)
13:30 Dinamo Zagreb - NK Celje 2:0 (2:0)
13:30 BSG Chemie Leipzig - FC Ingolstadt 04 dnp
14:00 FC Lausanne-Sport - Stade Nyonnais 2:0 (1:0)
14:00 Schwarz-Weiß Bregenz - TSV 1860 München 3:6 (2:2)
14:00 FC Biel/Bienne - Austria Lustenau 2:4 (0:3)
14:30 FC Koper - NK Osijek 0:2 (0:1)
15:00 BSC Young Boys - FC Wil 1900 1:0 (1:0)
15:00 Rangers FC - Hertha BSC 0:1 (0:1)
15:00 RB Salzburg - SV 07 Elversberg 2:3 (1:0)
15:00 FC Mauerwerk - SV Schwechat 4:0 (1:0)
14/01/2024 00:00 Gimnasia y Tiro de Salta - Boca Juniors 0:1
08:00 LASK - FCSB 1:3 (0:1)
10:00 SC Paderborn 07 - Preußen Münster 6:1 (5:0)
12:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 1:1 (1:1)
12:00 SV Sandhausen - Rot-Weiß Erfurt 2:0
13:00 Legia Warszawa - Olimpia Elblag 6:0 (5:0)
13:00 SV Sandhausen - Eintracht Frankfurt dnp
13:00 Dynamo Dresden - FK Pardubice 3:0 (2:0)
14:00 Borussia Dortmund II - Fortuna Köln 0:0 (0:0)
14:00 SV Babelsberg 03 - FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 (0:0)
15:30 FC Basel - SpVgg Greuther Fürth 2:2 (2:0)
decisive matches
15/01/2024 01:15 Peñarol - Newell's Old Boys 0:1 (0:1)
11:00 Ferencvárosi TC - CFR Cluj dnp
15:00 Sigma Olomouc - Austria Wien 0:0 (0:0)
17:00 Aarhus GF - Diósgyöri VTK 3:3
16/01/2024 10:00 FC Sion - CF Badalona Futur 3:2
12:00 Chemnitzer FC - Alemannia Aachen 2:2 (0:2)
13:30 Dinamo Zagreb - Makedonija GP 4:1 (1:1)
16:00 Slavia Praha - SønderjyskE 4:0 (2:0)
17:00 VfB Empor Glauchau - FSV Zwickau 1:4
17:30 FC Baden - Grasshopper Club Zürich dnp
20:00 Rangers FC - FC København 2:2 (1:0)
17/01/2024 09:00 Dynamo Dresden - FK Jablonec dnp
10:00 CFR Cluj - Atzeneta UE dnp
13:00 FC Lugano - FC Paradiso 1:1 (0:1)
13:00 Jahn Regensburg - FK Senco Doubravka dnp
13:00 Dinamo Zagreb - Śląsk Wrocław 3:2 (2:2)
13:00 Sturm Graz - Korona Kielce 0:0 (0:0)
15:30 Viktoria Plzeň - FK Senco Doubravka 11:0 (4:0)
18/01/2024 01:00 River Plate - CF Monterrey 1:1
11:00 Ferencvárosi TC - Piast Gliwice 2:1 (2:0)
14:00 LASK - Lech Poznań 3:0 (2:0)
14:00 Rapid Wien - 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)
14:30 Puskás FC - Aarhus GF 3:3 (2:2)
19/01/2024 10:00 FC Metz - Swift Hesperange 4:1 (0:0)
11:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 1:4 (0:2)
11:00 Randers FC - Hobro IK 3:0 (1:0)
12:00 Esbjerg fB - Viborg FF 3:1 (1:1)
13:00 B.93 København - Odense BK 3:3 (1:2)
16:00 AIK Solna - Slavia Praha 0:2 (0:0)
18:30 FC Sion - FC Annecy 0:1 (0:1)
20/01/2024 10:00 Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 1:0 (1:0)
10:00 Vejle BK - SønderjyskE dnp
12:00 Brøndby IF - Hvidovre IF 1:3 (1:1)
12:00 Wuppertaler SV - SV Meppen 2:0 (1:0)
12:30 Paide Linnameeskond - Inter Turku 3:3 (2:1)
13:00 Legia Warszawa - Kecskeméti TE dnp
13:00 Lokomotiv Moskva - Al Akhdoud 2:0 (0:0)
14:00 AC Sparta Praha - FC København 2:0 (1:0)
14:00 Legia Warszawa - FK Ordabasy 1:0
21:30 River Plate - CF Pachuca 1:0 (0:0)
21/01/2024 00:30 Talleres de Córdoba - Boca Juniors 1:2 (0:1)
11:00 1. FC Köln - VfL Bochum 0:2
12:00 Zenit St. Petersburg - Dinamo Samarqand 5:1 (3:1)
13:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB Oldenburg 2:1 (1:0)
13:00 SpVgg Bayreuth - Chemnitzer FC dnp
14:00 Ferencvárosi TC - Molde FK dnp
14:30 Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad dnp
15:00 CSKA Moskva - Sohar SC 4:1
19:00 Philadelphia Union - Flamengo RJ 0:2 (0:2)
22/01/2024 08:30 Vejle BK - Tractor Sazi 3:3 (0:1)
11:00 KVC Westerlo - Helmond Sport 1:0 (0:0)
12:30 Shakhtar Donetsk - Pyunik FC 2:0
13:00 Rubin Kazan - FK Napredak 5:2 (1:2)
24/01/2024 13:00 Lokomotiv Moskva - Akron Tolyatti 0:2 (0:2)
14:00 Zenit St. Petersburg - Jeonbuk FC 5:1 (1:1)
14:00 Olimpija Ljubljana - PFC Ludogorets Razgrad 0:3 (0:3)
14:00 Sassuolo Calcio - Virtus Verona 5:1
16:00 SK Austria Klagenfurt - Sturm Graz (A) 3:1 (2:0)
16:45 Al Shabab - AS Roma 1:2 (0:0)
18:00 SV Ramlingen/Ehlershausen - TSV Havelse 0:5 (0:3)
18:30 Kozakken Boys - Willem II 2:3 (1:1)
25/01/2024 07:00 CSKA Moskva - Torpedo Moskva 3:2 (1:2)
08:00 Dinamo Moskva - Al Wakrah 9:2 (7:1)
08:00 Sturm Graz - Pogoń Szczecin 1:6 (0:1)
10:30 BK Häcken - FC Midtjylland 2:4 (2:2)
11:00 Ferencvárosi TC - Kryvbas Kryvyi Rih 0:2 (0:0)
12:00 Viborg FF - AC Horsens 4:2 (2:1)
13:00 Malmö FF - Silkeborg IF 2:0 (1:0)
13:30 SK Dnipro-1 - Sturm Graz 1:2 (0:2)
14:00 Rapid Wien - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
14:30 Puskás FC - AC Sparta Praha 0:2 (0:1)
14:30 Ferencvárosi TC - Viktoria Plzeň 1:3 (1:0)
15:00 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:3 (0:2)
26/01/2024 11:00 Randers FC - Aalborg BK 0:4 (0:1)
12:00 IF Elfsborg - Odense BK 3:3 (3:2)
12:00 Brøndby IF - FC Fredericia 9:0 (5:0)
12:00 Rubin Kazan - Slavia Sofia 3:1 (0:0)
14:00 Landskrona BoIS - SønderjyskE 2:7 (0:6)
14:00 Dinamo Kiev - KF Ballkani 0:2 (0:1)
27/01/2024 11:00 Slavia Praha - Beijing Guoan 3:1
11:15 HJK Helsinki - IF Gnistan 3:5
12:30 Aarhus GF - FC København 1:5
12:30 Vejle BK - Velež Mostar 2:1
13:00 IF Brommapojkarna - AIK Solna 0:3 (0:2)
13:30 FC Biel/Bienne - FC Lausanne-Sport [U21] 1:0
14:00 Raków Częstochowa - PFC Ludogorets Razgrad 1:3
14:00 Zenit St. Petersburg - FK Ural 1:0 (0:0)
15:00 Beijing Guoan - Slavia Praha 0:0
19:00 Orlando City - Flamengo RJ 1:1
22:00 Los Angeles Galaxy - FC Nordsjælland 1:5
28/01/2024 11:00 Zenit St. Petersburg - Al Fateh 1:1 (1:1)
12:00 SC Spelle-Venhaus - VfL Osnabrück 0:4 (0:1)
13:00 Shakhtar Donetsk - NK Maribor 0:0
14:30 Botev Plovdiv - Vejle BK 1:0 (1:0)
15:00 Viktoria Plzeň - Kryvbas Kryvyi Rih 3:0
20:00 Los Angeles FC - FC Nordsjælland 1:3 (1:2)
29/01/2024 12:00 Silkeborg IF - Viborg FF 2:2 (1:1)
14:00 Legia Warszawa - Dinamo Kiev 3:1 (2:1)
14:30 FK Bodø/Glimt - AC Sparta Praha 0:2 (0:1)
30/01/2024 08:00 Dinamo Kiev - Baník Ostrava 2:3 (1:3)
10:30 AZ Alkmaar (J) - Sparta Rotterdam (J) 5:3 (2:1)
11:00 FC Liefering - AS Monaco (CFA) 5:0 (2:0)
11:00 Randers FC - Vendsyssel FF 4:0 (3:0)
12:00 FC Midtjylland - FC Fredericia 7:0 (4:0)
12:00 NAC Breda - FC Den Bosch 0:2
12:00 Vitesse - sc Heerenveen 1:2 (1:0)
14:00 FK Teplice - PFC Ludogorets Razgrad 3:1 (1:1)
14:00 Dinamo Kiev - Pakhtakor Tashkent 5:1 (3:1)
14:00 PSV Eindhoven - PEC Zwolle 1:3 (0:2)
14:30 Fredrikstad FK - IF Elfsborg 3:0 (3:0)
18:00 FC-Astoria Walldorf - TB Jahn Zeiskam 4:1 (1:0)
31/01/2024 13:30 Lokomotiv Moskva - FK Ural 4:2 (2:1, 2:1, 4:2)
15:00 PFC Ludogorets Razgrad - Sigma Olomouc 3:1 (2:1)
15:00 KÍ Klaksvík - Beijing Guoan 0:1 (0:1)
18:30 BSC Young Boys II - FC Bulle 2:2 (2:1)
01/02/2024 13:00 CSKA Moskva - Andijon PFK 2:0 (1:0)
13:30 Botev Plovdiv - Rubin Kazan 1:0 (1:0)
14:00 Viktoria Plzeň - Aarhus GF 1:1 (1:1)
14:30 Malmö FF - AC Sparta Praha 1:2 (1:1)
18:00 FC-Astoria Walldorf - Fortuna Heddesheim 0:0 (0:0)
02/02/2024 10:00 Odense BK - FK Pardubice 1:2 (1:2)
13:00 Spartak Moskva - Torpedo Moskva 3:2 (2:1)
13:00 Legia Warszawa - Stal Rzeszow 3:1
14:00 Levski Sofia - Dinamo Kiev 1:0 (1:0)
14:30 Molde FK - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
15:00 Odense BK - FC Dallas 0:0 (0:0)
19:30 IFK Göteborg - Silkeborg IF 2:3 (0:2)
03/02/2024 10:00 Botev Plovdiv - Dinamo Moskva 2:3 (2:2)
10:00 Shakhtar Donetsk - FC Hradec Králové 0:2 (0:1)
11:00 Rubin Kazan - FK Chelyabinsk dnp
12:00 Sigma Olomouc - Vejle BK 1:1 (0:0)
13:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2 (0:2)
13:30 Al Jazira Club - Spartak Moskva dnp
14:00 SpVgg Bayreuth - DJK Gebenbach 4:0 (3:0)
14:00 TSV Abtswind - Würzburger Kickers 0:4 (0:4)
14:00 AIK Solna - TSC Bačka Topola 0:2 (0:2)
14:00 Rubin Kazan - Volgar Astrakhan 0:2
14:30 FK Mladá Boleslav - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1)
14:30 Shakhtar Donetsk - Velež Mostar 2:3 (2:2)
16:00 Brøndby IF - Real Salt Lake 2:1 (2:1)
04/02/2024 11:00 FC Nordsjælland - Pogoń Szczecin dnp
11:00 Vejle BK - FK Oleksandriya 3:0 (2:0)
13:00 Dinamo Moskva - Gangwon FC 2:2 (1:2)
13:00 Lokomotiv Moskva - FK Kairat 4:1 (3:1)
14:00 Slavia Praha - Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
14:00 Aarhus GF - Viborg FF 2:1 (2:0)
19:00 IF Elfsborg - FC København 4:5 (1:3)
05/02/2024 11:00 UMF Stjarnan - Viborg FF 1:2
12:00 FC København - Brøndby IF 1:2 (0:1)
13:00 Randers FC - Halmstads BK 1:0 (0:0)
13:30 SønderjyskE - GAIS Göteborg 3:1 (1:0)
14:00 Zenit St. Petersburg - Al Duhail SC 2:0 (1:0)
14:30 CSKA Moskva - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
15:00 Aalborg BK - FC Dallas 1:3
06/02/2024 12:15 Jong PSV - Royal Antwerp FC II 1:2 (1:1)
14:00 Rubin Kazan - Arda Kardzhali 1:2 (1:2)
14:00 Zenit St. Petersburg - FC Noah 0:0 (0:0)
14:00 Silkeborg IF - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
15:00 FK Haugesund - BK Häcken 4:2
16:00 Real Salt Lake - Fredrikstad FK 1:0 (1:0)
07/02/2024 16:30 Spartak Moskva - FK Rostov 0:3 (0:2)
18:00 FC-Astoria Walldorf - 1. FC Mühlhausen dnp
08/02/2024 07:00 Lokomotiv Moskva - Torpedo Moskva 2:0 (2:0)
10:00 FC Dallas - Malmö FF 1:4 (0:2)
10:00 Shakhtar Donetsk - FK Arkadag 4:1
12:00 Odense BK - Seattle Sounders 3:0
13:00 FK Bodø/Glimt - Malmö FF 4:0 (2:0)
13:00 FC København - Molde FK 3:1 (2:0)
13:30 FC Dallas - Odds BK 4:1
14:00 Zenit St. Petersburg - Shanghai Shenhua 6:0 (2:0)
14:00 Dinamo Moskva - FK Orenburg 4:1 (1:0)
14:30 Odense BK - Seattle Sounders 2:1 (2:0)
14:30 Lokomotiv Moskva - FC Urartu 2:1 (1:0)
14:30 Lech Poznań - Shakhtar Donetsk 1:1
15:00 Dinamo Kiev - FK Liepāja 5:2 (3:2)
09/02/2024 10:00 IFK Norrköping - SK Brann 1:1
11:00 IF Elfsborg - Silkeborg IF 1:2 (1:0)
12:00 FK Sochi - CSKA Moskva 2:1 (2:1)
12:00 Odense BK - Obolon-Brovar Kyiv dnp
13:00 Rubin Kazan - SKN St. Pölten 1:2 (1:0)
13:00 Real Salt Lake - KÍ Klaksvík 3:0 (1:0)
14:00 Dinamo Kiev - KF Shkëndija 79 1:1 (0:1)
15:00 Zenit St. Petersburg - Al Rayyan 2:4 (0:0)
15:45 Shabab Al Ahli Club - Spartak Moskva 0:5 (0:2)
16:00 FC Midtjylland - Fredrikstad FK 0:1 (0:0)
18:00 Brøndby IF - IFK Göteborg 1:3 (0:3)
19:00 Sarpsborg 08 - AIK Solna 2:0 (1:0)
10/02/2024 11:00 Vejle BK - Hobro IK dnp
11:00 Randers FC - IK Sirius 3:0 (1:0, 2:0)
11:00 FC-Astoria Walldorf - Rot-Weiß Walldorf 2:2 (1:2)
12:00 FC Nordsjælland - BK Häcken 3:0 (0:0)
12:00 Esbjerg fB - FC Midtjylland 6:0 (4:0)
13:00 TSV Neudrossenfeld - SpVgg Bayreuth 0:1 (0:0)
13:00 Würzburger Kickers - SV Steinbach dnp
13:00 Türkgücü München - TSV 1865 Dachau 2:0
14:00 SønderjyskE - Halmstads BK 1:0 (0:0)
15:00 Kryvbas Kryvyi Rih - Viborg FF 1:0 (1:0)
11/02/2024 11:00 Aalborg BK - KFUM Oslo 3:1 (1:1)
12:00 Hammarby IF - HJK Helsinki 1:2 (0:0)
14:00 Dinamo Moskva - FK Yelimay 2:1 (0:0)
12/02/2024 12:00 Aarhus GF - Bryne FK 1:0
13:30 Brøndby IF - Hillerød GI 3:3 (0:2)
14:00 FC Utrecht - FC Groningen 1:2 (0:1)
14:00 Dinamo Kiev - Rīgas Futbola skola 1:0
13/02/2024 12:00 Würzburger Kickers - Kickers Offenbach 2:2 (0:1)
14:00 Zenit St. Petersburg - Santos FC 4:1 (2:0)
14:00 Dinamo Kiev - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
18:00 FC-Astoria Walldorf - FC Nöttingen 4:2
14/02/2024 14:30 Dynamo Dresden - Viktoria Žižkov 2:0 (2:0)
16:30 Spartak Moskva - FK Kairat 6:0 (2:0)
18:00 FC Unterföhring - Türkgücü München 1:1 (0:0)
15/02/2024 13:30 Rubin Kazan - Gangwon FC 2:0 (1:0)
16/02/2024 11:00 FC Fredericia - SønderjyskE 0:1 (0:0)
13:00 Lokomotiv Moskva - Altyn Asyr FK 2:0 (1:0)
14:00 CSKA Moskva - Rodina Moskva 4:0 (3:0)
14:00 Dinamo Kiev - CS Petrocub 1:1 (1:1)
17/02/2024 11:00 FC-Astoria Walldorf - TSG Pfeddersheim 2:1 (0:1)
12:30 Aalborg BK - Hamarkameratene 2:1 (1:0)
13:00 FC Augsburg II - Würzburger Kickers 0:1 (0:1)
13:00 Dinamo Kiev - FC Sheriff 2:0 (0:0)
18/02/2024 10:00 Karlsruher SC - Kickers Offenbach 1:5 (0:3)
11:00 Malmö FF - Falkenbergs FF 0:2 (0:1)
13:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula dnp
19/02/2024 08:00 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov 1:1
11:00 FC 08 Homburg - SV 07 Elversberg 0:1
14:00 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov 5:1
20/02/2024 12:00 sc Heerenveen - FC Twente 1:1 (1:0)
13:00 Spartak Moskva - Abdysh-Ata Kant 4:0 (2:0)
14:00 CSKA Moskva - FK Khimki 3:0 (0:0)
21/02/2024 12:00 IF Elfsborg - Odds BK 3:1 (0:0)
13:00 Spartak Moskva - FK Astana 4:0 (4:0)
18:00 FC-Astoria Walldorf - FSV Hollenbach 1:4 (0:3)
22/02/2024 13:30 Rubin Kazan - Rodina Moskva 1:4 (0:3)
23/02/2024 14:00 Dinamo Moskva - Baltika Kaliningrad 0:3 (0:3)
24/02/2024 06:30 Lokomotiv Moskva - Ašgabat FK 3:0
10:00 SV Wehen Wiesbaden - TSV Schott Mainz 3:0 (1:0)
13:00 Stuttgarter Kickers - Würzburger Kickers 2:0 (1:0)
13:30 Lokomotiv Moskva - FK Rostov 3:1 (0:0)
14:00 Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2:1 (0:0)
25/02/2024 13:00 AIK Solna - Karlbergs BK 1:1 (0:1)
27/02/2024 12:00 Erzgebirge Aue - Rot-Weiß Erfurt 4:1
14/03/2024 15:00 FK Bodø/Glimt - Crystal Palace 0:1 (0:1)
15/03/2024 12:00 Karpaty Lviv - Shakhtar Donetsk 2:2 (1:2)
16/03/2024 12:00 BK Häcken - IF Elfsborg 1:3 (1:1)
12:00 Inter Turku - Ilves Tampere 2:0 (1:0)
18/03/2024 12:00 Willem II - TOP Oss 3:1 (2:0)
19/03/2024 12:00 PEC Zwolle - Vitesse 3:1 (0:1)
20/03/2024 11:00 Fortuna Düsseldorf - Almere City FC 0:2 (0:2)
12:00 Inter Turku - Haka Valkeakoski 1:0 (1:0)
13:00 FC Twente - VfL Bochum 0:2 (0:1)
13:30 PSV Eindhoven - SK Beveren 0:1 (0:0)
18:00 FC Gütersloh - FC Schalke 04 0:1 (0:0)
21/03/2024 11:00 1. FC Union Berlin - 1. FC Magdeburg 3:1 (2:0)
12:00 Hannover 96 - Werder Bremen 3:1 (1:0)
12:00 FC Utrecht - Helmond Sport 3:0 (2:0)
12:00 1. FC Nürnberg - FC Ingolstadt 04 0:2 (0:1)
12:00 Bor. Mönchengladbach - KAS Eupen 2:0 (1:0)
12:00 Hansa Rostock - VfB Lübeck 3:0 (2:0)
12:00 SV Wehen Wiesbaden - Waldhof Mannheim 3:1 (2:0)
12:00 Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 2:2 (1:2)
12:30 VfB Stuttgart - SV 07 Elversberg dnp
12:30 1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC 0:1
13:00 SC Freiburg - FC St. Gallen 4:1 (2:1)
13:00 FC Augsburg - SpVgg Greuther Fürth 4:1
13:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 1:2
13:00 ADO Den Haag - FC Volendam 4:0 (1:0)
13:00 Heracles Almelo - FC Groningen 4:1 (2:1)
14:00 Jahn Regensburg - WSG Tirol 1:1 (1:0)
14:00 LASK - TSV 1860 München 1:0 (1:0)
14:00 Selargius - Cagliari Calcio 0:6
15:00 FC Metz - ESTAC Troyes 0:0
18:00 Preußen Espelkamp - VfL Osnabrück 1:5 (0:1)
22/03/2024 10:00 Cádiz CF - Calcio Como 1:1 (1:0)
13:00 FC Luzern - FC Sion 2:1 (1:0)
13:00 De Graafschap - FC Schalke 04 II 4:0 (2:0)
14:00 Rubin Kazan - FK Aktobe 1:1
14:00 FC Emmen - SV Rödinghausen 0:2 (0:1)
15:30 1. FC Köln - Breiðablik 2:2
16:00 CSKA Moskva - Bunyodkor PFK 2:1
17:00 IF Elfsborg - Halmstads BK 4:0 (2:0)
23:00 Independiente Rivadavia - River Plate 4:0
23/03/2024 13:00 Rot-Weiss Essen - NK Veres 3:1 (0:1)
13:00 Beşiktaş - FK Budućnost Podgorica 5:1 (3:0)
14:00 Neftçi PFK - Spartak Moskva dnp
14:30 PFC Ludogorets Razgrad - CSA Steaua București 2:3 (2:2)
18:00 Crvena Zvezda - Zenit St. Petersburg 1:0 (0:0)
25/03/2024 14:00 Udinese Calcio - Calcio Padova 2:3 (1:1)
26/03/2024 11:00 B.93 København - FC København 3:2 (0:2)
11:30 Roda JC Kerkrade - MVV 2:1 (2:1)
12:30 AZ Alkmaar - Go Ahead Eagles 0:1 (0:0)
15:30 AIK Solna - Vålerenga IF 4:0 (0:0)
27/03/2024 13:30 Heracles Almelo - Werder Bremen II 2:0 (1:0)
23:00 Corinthians SP - Londrina - PR 3:0
28/03/2024 10:30 HJK Helsinki - TPS Turku 5:1 (3:0)
13:00 Beşiktaş - Fatih Karagümrük SK 1:1 (0:1)
29/03/2024 08:45 HJK Helsinki - PK-35 Vantaa 1:1 (1:0)
06/04/2024 14:00 Beşiktaş - İstanbulspor AŞ 2:1
15/04/2024 12:00 Fortuna Sittard - Helmond Sport 1:2 (1:1)
12:00 Almere City FC - FC Groningen 2:2 (1:0)
16/04/2024 12:00 Vitesse - Jong PSV 4:1 (2:0)
14:00 ADO Den Haag - AZ Alkmaar (J) 3:2 (2:2)
17/04/2024 11:30 FC Twente - Go Ahead Eagles 2:1 (1:1)
12:00 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 4:1 (2:1)
13:00 RKC Waalwijk - sc Heerenveen 2:3 (2:2)
18/04/2024 11:30 FC Utrecht - Heracles Almelo 0:0 (0:0)
22/05/2024 10:45 Newcastle United - Tottenham Hotspur -:-
31/05/2024 11:00 AS Roma - AC Milan -:-
06/07/2024 Madese Boys - NAC Breda -:-
12/07/2024 13:00 Alemannia Aachen - Borussia Dortmund -:-
13/07/2024 Unitas '30 - NAC Breda -:-
15/07/2024 17:00 AS Roma - AC Milan -:-
17:00 Rosenborg BK - Manchester United -:-
17/07/2024 13:00 Erzgebirge Aue - Borussia Dortmund -:-
20/07/2024 16:00 Manchester United - Rangers FC -:-
21:00 D.C. United - Rangers FC -:-
23/07/2024 Zeeuws Elftal - NAC Breda -:-
21:00 Manchester City - Celtic FC -:-
24/07/2024 06:00 Cerezo Osaka - Borussia Dortmund -:-
21:00 Chelsea FC - Wrexham AFC -:-
27/07/2024 01:00 Arsenal FC - Manchester United -:-
21:00 Manchester City - AC Milan -:-
21:00 Chelsea FC - Celtic FC -:-
30/07/2024 19:00 FC Barcelona - Manchester City -:-
31/07/2024 05:00 Manchester United - Real Betis -:-
21:00 Chelsea FC - CF América -:-
21:00 Real Madrid - AC Milan -:-
01/08/2024 00:00 Liverpool FC - Arsenal FC -:-
03/08/2024 00:30 Manchester United - Liverpool FC -:-
12:00 Sparta Rotterdam - NAC Breda -:-
19:00 FC Barcelona - Real Madrid -:-
21:00 Manchester City - Chelsea FC -:-
06/08/2024 13:00 Borussia Dortmund - Villarreal CF -:-
19:00 FC Barcelona - AC Milan -:-
21:00 Real Madrid - Chelsea FC -:-
10/08/2024 13:00 Borussia Dortmund - Aston Villa -:-
17:30 Tottenham Hotspur - Bayern München -:-