Copa del Rey 2018/2019
Round date place Opponent Results
1. Round 05/09/2018 19:30 H Racing Santander Racing Santander 0:1
Segunda B Playoff 2018/2019 Aufstieg
Round date place Opponent Results
1. Round 26/05/2019 11:00 A Atlético Madrid B Atlético Madrid B 0:0 (0:0)
1. Round 02/06/2019 18:30 H Atlético Madrid B Atlético Madrid B 2:1 (0:1)
2. Round 09/06/2019 11:00 H Recreativo Huelva Recreativo Huelva 1:0 (1:0)
2. Round 16/06/2019 18:00 A Recreativo Huelva Recreativo Huelva 1:1 (0:0)
Final Round 23/06/2019 17:45 H Atlético Baleares Atlético Baleares 2:0 (2:0)
Final Round 30/06/2019 17:00 A Atlético Baleares Atlético Baleares 1:3 (1:0)
Segunda B Grupo 2 2018/2019
Round date place Opponent Results
1. Round 26/08/2018 18:30 A CD Izarra CD Izarra 1:1 (1:0)
2. Round 01/09/2018 17:30 H Racing Santander Racing Santander 1:1 (1:1)
3. Round 09/09/2018 11:00 A Cultural Durango Cultural Durango 4:1 (3:0)
4. Round 16/09/2018 17:00 H Barakaldo CF Barakaldo CF 1:1 (0:0)
5. Round 23/09/2018 17:00 A UP Langreo UP Langreo 1:0 (0:0)
6. Round 30/09/2018 16:30 H Sporting Gijón B Sporting Gijón B 1:1 (0:1)
7. Round 07/10/2018 16:30 A CD Calahorra CD Calahorra 3:2 (0:0)
8. Round 14/10/2018 16:15 H Real Unión Real Unión 2:2 (1:2)
9. Round 20/10/2018 16:00 A Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B 3:1 (1:1)
10. Round 27/10/2018 16:00 H CD Tudelano CD Tudelano 3:0 (0:0)
11. Round 04/11/2018 11:00 A Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0:1 (0:0)
12. Round 11/11/2018 16:30 H SD Amorebieta SD Amorebieta 2:0 (1:0)
13. Round 17/11/2018 16:00 A SD Leioa SD Leioa 0:1 (0:0)
14. Round 25/11/2018 16:00 H SD Gernika SD Gernika 1:0 (0:0)
15. Round 02/12/2018 11:00 A Real Oviedo B Real Oviedo B 1:1 (1:1)
16. Round 09/12/2018 16:00 H UD Logroñés UD Logroñés 1:0 (1:0)
17. Round 16/12/2018 17:00 A Real Sociedad B Real Sociedad B 1:0 (0:0)
18. Round 22/12/2018 15:00 A CD Vitoria CD Vitoria 2:0 (0:0)
19. Round 07/01/2019 16:00 H Arenas de Getxo Arenas de Getxo 3:1 (2:1)
20. Round 13/01/2019 16:30 H CD Izarra CD Izarra 1:1 (0:1)
21. Round 20/01/2019 16:00 A Racing Santander Racing Santander 2:3 (1:1)
22. Round 27/01/2019 16:00 H Cultural Durango Cultural Durango 1:0 (1:0)
23. Round 03/02/2019 16:00 A Barakaldo CF Barakaldo CF 1:1 (0:0)
24. Round 10/02/2019 16:00 H UP Langreo UP Langreo 1:0 (0:0)
25. Round 17/02/2019 11:00 A Sporting Gijón B Sporting Gijón B 2:0 (0:0)
26. Round 23/02/2019 16:30 H CD Calahorra CD Calahorra 4:1 (2:0)
27. Round 03/03/2019 11:00 A Real Unión Real Unión 0:0 (0:0)
28. Round 10/03/2019 16:00 H Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B 1:1 (1:0)
29. Round 17/03/2019 16:00 A CD Tudelano CD Tudelano 1:1 (1:0)
30. Round 24/03/2019 16:00 H Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 1:0 (0:0)
31. Round 30/03/2019 15:30 A SD Amorebieta SD Amorebieta 0:1 (0:1)
32. Round 07/04/2019 16:30 H SD Leioa SD Leioa 2:1 (0:1)
33. Round 13/04/2019 17:00 A SD Gernika SD Gernika 1:1 (0:1)
34. Round 20/04/2019 17:00 H Real Oviedo B Real Oviedo B 1:0 (1:0)
35. Round 27/04/2019 17:00 A UD Logroñés UD Logroñés 0:3 (0:1)
36. Round 04/05/2019 17:00 H Real Sociedad B Real Sociedad B 2:1 (1:0)
37. Round 12/05/2019 17:00 H CD Vitoria CD Vitoria 1:2 (1:0)
38. Round 19/05/2019 17:00 A Arenas de Getxo Arenas de Getxo 0:1 (0:0)