1. Round
16/07/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - San Lorenzo II 0:1 (0:1)
14:00 Aldosivi II - Patronato de Paraná II 2:1 (1:1)
14:00 Huracán II - Defensa y Justicia II 3:0 (1:0)
14:00 Lanús II - Atlético Tucumán II 0:0 (0:0)
14:00 Sarmiento de Junín II - Estudiantes II 1:2 (1:1)
14:00 Godoy Cruz II - Rosario Central II 1:1 (1:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Platense II 1:0 (0:0)
14:00 Independiente II - Argentinos Juniors II 3:0 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Talleres de Córdoba II 2:1 (0:1)
14:00 River Plate II - Colón de Santa Fe II 1:2 (0:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Boca Juniors II 1:0 (0:0)
19:00 Vélez Sarsfield II - Racing Club de Avellaneda II 1:1 (1:1)
19/07/2021 14:00 Central Córdoba SdE II - Banfield II 1:2 (0:1)
2. Round
23/07/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Newell's Old Boys II 3:1 (1:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Huracán II 0:0 (0:0)
14:00 Banfield II - Boca Juniors II 1:3 (0:2)
14:00 Patronato de Paraná II - Sarmiento de Junín II 1:1 (1:1)
14:00 San Lorenzo II - Central Córdoba SdE II 1:0 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Lanús II 0:1 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Godoy Cruz II 2:1 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Independiente II 2:2 (1:2)
14:00 Platense II - Aldosivi II 2:0 (2:0)
14:00 River Plate II - Unión de Santa Fe II 2:0 (2:0)
14:00 Rosario Central II - Vélez Sarsfield II 3:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Arsenal de Sarandí II 1:1 (0:1)
19:00 Racing Club de Avellaneda II - Gimnasia de La Plata II 0:0 (0:0)
3. Round
26/07/2021 19:00 Vélez Sarsfield II - Defensa y Justicia II 0:0 (0:0)
27/07/2021 14:00 Aldosivi II - Racing Club de Avellaneda II 2:0 (1:0)
14:00 Huracán II - Colón de Santa Fe II 0:1 (0:1)
14:00 Sarmiento de Junín II - Platense II 2:0 (2:0)
14:00 Godoy Cruz II - Atlético Tucumán II 2:2 (2:2)
14:00 Central Córdoba SdE II - Talleres de Córdoba II 1:2 (1:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Rosario Central II 4:3 (1:0)
14:00 Independiente II - Patronato de Paraná II 0:1 (0:1)
14:00 Newell's Old Boys II - Estudiantes II 1:3 (1:3)
14:00 Unión de Santa Fe II - Banfield II 0:1 (0:1)
17:45 Lanús II - River Plate II 0:1 (0:1)
19:00 Arsenal de Sarandí II - Argentinos Juniors II 3:1 (0:0)
11/11/2021 13:00 Boca Juniors II - San Lorenzo II 4:1 (1:0)
4. Round
30/07/2021 14:00 Lanús II - Unión de Santa Fe II 2:1 (0:1)
14:00 San Lorenzo II - Banfield II 2:3 (2:2)
14:00 Colón de Santa Fe II - Godoy Cruz II 0:0 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Gimnasia de La Plata II 0:5 (0:2)
14:00 Estudiantes II - Arsenal de Sarandí II 1:1 (1:1)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Sarmiento de Junín II 1:2 (1:2)
14:00 Rosario Central II - Aldosivi II 4:1 (1:0)
16:00 Patronato de Paraná II - Newell's Old Boys II 1:2 (1:0)
19:00 Platense II - Independiente II 1:0 (0:0)
19:00 River Plate II - Huracán II 2:0 (1:0)
02/08/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Central Córdoba SdE II 1:0 (0:0)
14:00 Atlético Tucumán II - Vélez Sarsfield II 3:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Boca Juniors II 1:1 (0:0)
5. Round
06/08/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Patronato de Paraná II 1:3 (0:2)
14:00 Aldosivi II - Defensa y Justicia II 1:2 (1:1)
14:00 Banfield II - Talleres de Córdoba II 3:0 (0:0)
14:00 Sarmiento de Junín II - Rosario Central II 2:2 (1:1)
14:00 Godoy Cruz II - River Plate II 0:1 (0:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Estudiantes II 1:2 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Atlético Tucumán II 1:0 (1:0)
14:00 Independiente II - Racing Club de Avellaneda II 1:1 (1:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Platense II 1:2 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - San Lorenzo II 1:1 (0:1)
14:00 Vélez Sarsfield II - Colón de Santa Fe II 0:2 (0:1)
19:00 Boca Juniors II - Argentinos Juniors II 0:1 (0:1)
19:00 Huracán II - Lanús II 0:2 (0:0)
6. Round
13/08/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Banfield II 0:0 (0:0)
14:00 Huracán II - Unión de Santa Fe II 0:1 (0:1)
14:00 Lanús II - Godoy Cruz II 5:1 (3:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Central Córdoba SdE II 3:1 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Gimnasia de La Plata II 2:1 (1:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Sarmiento de Junín II 3:0 (2:0)
14:00 Estudiantes II - Boca Juniors II 2:1 (1:0)
14:00 Platense II - Arsenal de Sarandí II 1:0 (1:0)
14:00 Rosario Central II - Independiente II 3:1 (2:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - San Lorenzo II 1:0 (0:0)
19:00 River Plate II - Vélez Sarsfield II 1:2 (0:2)
14/08/2021 22:30 Atlético Tucumán II - Aldosivi II 3:2 (1:1)
16/08/2021 19:00 Racing Club de Avellaneda II - Newell's Old Boys II 1:1 (1:1)
7. Round
19/08/2021 14:00 Gimnasia de La Plata II - River Plate II 3:1 (1:0)
18:10 Boca Juniors II - Patronato de Paraná II 4:0 (1:0)
20/08/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Racing Club de Avellaneda II 3:1 (2:0)
14:00 Aldosivi II - Colón de Santa Fe II 1:2 (0:0)
14:00 Banfield II - Estudiantes II 2:2 (1:0)
14:00 Sarmiento de Junín II - Atlético Tucumán II 3:1 (2:0)
14:00 Godoy Cruz II - Huracán II 2:1 (1:0)
14:00 Independiente II - Defensa y Justicia II 1:1 (1:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Rosario Central II 1:1 (1:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Talleres de Córdoba II 2:2 (1:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Lanús II 1:0 (0:0)
18:10 San Lorenzo II - Argentinos Juniors II 1:3 (0:1)
21/08/2021 14:00 Central Córdoba SdE II - Platense II 3:0 (3:0)
8. Round
23/08/2021 14:00 Estudiantes II - San Lorenzo II 2:2 (1:1)
18:10 River Plate II - Aldosivi II 3:0 (1:0)
24/08/2021 14:00 Atlético Tucumán II - Independiente II 0:0 (0:0)
14:00 Lanús II - Gimnasia de La Plata II 4:1 (2:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Banfield II 1:1 (1:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Sarmiento de Junín II 1:0 (1:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Newell's Old Boys II 1:1 (1:1)
14:00 Platense II - Boca Juniors II 2:2 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Central Córdoba SdE II 3:0 (1:0)
14:00 Rosario Central II - Arsenal de Sarandí II 4:0 (4:0)
25/08/2021 14:00 Huracán II - Vélez Sarsfield II 2:2 (0:2)
26/08/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Talleres de Córdoba II 0:1 (0:0)
14:00 Godoy Cruz II - Unión de Santa Fe II 3:0 (0:0)
9. Round
27/08/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Defensa y Justicia II 0:1 (0:0)
14:00 Banfield II - Platense II 1:3 (1:0)
14:00 Independiente II - Colón de Santa Fe II 0:0 (0:0)
18:00 Boca Juniors II - Racing Club de Avellaneda II 4:0 (4:0)
19:00 Aldosivi II - Lanús II 0:2 (0:2)
30/08/2021 14:00 San Lorenzo II - Patronato de Paraná II 2:2 (1:1)
14:00 Central Córdoba SdE II - Rosario Central II 0:1 (0:0)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Huracán II 2:0 (0:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Atlético Tucumán II 2:3 (2:1)
14:00 Talleres de Córdoba II - Estudiantes II 1:2 (1:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Argentinos Juniors II 1:2 (1:0)
31/08/2021 14:00 Sarmiento de Junín II - River Plate II 3:1 (2:1)
11/11/2021 17:00 Vélez Sarsfield II - Godoy Cruz II 3:0 (0:0)
10. Round
03/09/2021 13:00 Estudiantes II - Argentinos Juniors II 2:0 (1:0)
14:00 Huracán II - Aldosivi II 2:1 (0:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Talleres de Córdoba II 0:2 (0:1)
14:00 Defensa y Justicia II - Central Córdoba SdE II 0:1 (0:0)
14:00 Rosario Central II - Boca Juniors II 1:3 (1:2)
14:00 Vélez Sarsfield II - Unión de Santa Fe II 2:2 (1:2)
15:00 Colón de Santa Fe II - Newell's Old Boys II 1:1 (1:0)
18:00 Lanús II - Sarmiento de Junín II 2:0 (0:0)
04/09/2021 12:00 Atlético Tucumán II - Arsenal de Sarandí II 0:1 (0:0)
05/09/2021 14:00 Godoy Cruz II - Gimnasia de La Plata II 3:0 (0:0)
15:00 Platense II - San Lorenzo II 1:1 (0:0)
06/09/2021 14:00 River Plate II - Independiente II 4:0 (2:0)
19:00 Racing Club de Avellaneda II - Banfield II 1:2 (0:1)
11. Round
09/09/2021 17:10 Boca Juniors II - Defensa y Justicia II 3:2 (2:1)
10/09/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Patronato de Paraná II 3:0 (1:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Atlético Tucumán II 1:1 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Vélez Sarsfield II 2:3 (2:3)
14:00 Newell's Old Boys II - River Plate II 0:2 (0:1)
14:00 Talleres de Córdoba II - Platense II 0:0 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Estudiantes II 1:4 (0:2)
18:00 San Lorenzo II - Racing Club de Avellaneda II 0:0 (0:0)
19:00 Sarmiento de Junín II - Huracán II 2:1 (0:1)
13/09/2021 14:00 Aldosivi II - Godoy Cruz II 1:2 (0:1)
14:00 Independiente II - Lanús II 1:0 (0:0)
14/09/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Colón de Santa Fe II 0:0 (0:0)
14:00 Banfield II - Rosario Central II 1:3 (1:0)
12. Round
16/09/2021 14:00 Platense II - Argentinos Juniors II 2:2 (2:1)
17/09/2021 14:00 Huracán II - Independiente II 2:0 (0:0)
14:00 Lanús II - Newell's Old Boys II 0:2 (0:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Estudiantes II 1:3 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Central Córdoba SdE II 0:1 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Unión de Santa Fe II 0:0 (0:0)
14:00 Rosario Central II - San Lorenzo II 1:2 (0:1)
16:00 Godoy Cruz II - Sarmiento de Junín II 0:0 (0:0)
18:00 River Plate II - Arsenal de Sarandí II 0:1 (0:0)
19:00 Vélez Sarsfield II - Aldosivi II 1:1 (0:0)
18/09/2021 13:00 Atlético Tucumán II - Boca Juniors II 1:1 (1:0)
20/09/2021 14:00 Defensa y Justicia II - Banfield II 0:2 (0:0)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Talleres de Córdoba II 2:0 (1:0)
13. Round
23/09/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Lanús II 0:0 (0:0)
14:00 Independiente II - Godoy Cruz II 0:0 (0:0)
24/09/2021 14:00 Aldosivi II - Gimnasia de La Plata II 3:0 (1:0)
14:00 Banfield II - Atlético Tucumán II 1:0 (1:0)
14:00 San Lorenzo II - Defensa y Justicia II 0:2 (0:2)
14:00 Sarmiento de Junín II - Vélez Sarsfield II 0:4 (0:2)
14:00 Central Córdoba SdE II - River Plate II 1:2 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Platense II 1:1 (1:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Huracán II 2:0 (1:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Rosario Central II 3:1 (2:1)
14:00 Unión de Santa Fe II - Patronato de Paraná II 1:1 (1:1)
18:00 Boca Juniors II - Colón de Santa Fe II 3:1 (2:1)
27/09/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Racing Club de Avellaneda II 2:1 (1:1)
14. Round
30/09/2021 14:00 Huracán II - Arsenal de Sarandí II 1:0 (0:0)
18:00 Lanús II - Central Córdoba SdE II 4:0 (3:0)
01/10/2021 14:00 Atlético Tucumán II - San Lorenzo II 1:1 (1:1)
14:00 Aldosivi II - Unión de Santa Fe II 1:0 (0:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Banfield II 2:0 (1:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Talleres de Córdoba II 2:2 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Sarmiento de Junín II 1:1 (0:0)
14:00 Platense II - Patronato de Paraná II 4:0 (2:0)
14:00 River Plate II - Boca Juniors II 0:3 (0:1)
14:00 Rosario Central II - Argentinos Juniors II 0:2 (0:0)
16:00 Godoy Cruz II - Newell's Old Boys II 1:1 (0:1)
18:00 Vélez Sarsfield II - Independiente II 0:0 (0:0)
04/10/2021 18:00 Racing Club de Avellaneda II - Estudiantes II 0:2 (0:1)
15. Round
07/10/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Godoy Cruz II 2:0 (0:0)
14:00 Banfield II - River Plate II 2:0 (0:0)
14:00 Sarmiento de Junín II - Aldosivi II 0:2 (0:0)
18:00 Argentinos Juniors II - Defensa y Justicia II 0:0 (0:0)
08/10/2021 14:00 Boca Juniors II - Lanús II 5:0 (3:0)
14:00 Central Córdoba SdE II - Huracán II 2:1 (1:0)
14:00 Estudiantes II - Rosario Central II 1:1 (1:0)
14:00 Newell's Old Boys II - Vélez Sarsfield II 0:0 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Atlético Tucumán II 1:1 (1:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Platense II 1:4 (0:3)
09/10/2021 14:00 Patronato de Paraná II - Racing Club de Avellaneda II 2:1 (1:1)
10/10/2021 14:00 Independiente II - Gimnasia de La Plata II 0:1 (0:0)
11/10/2021 13:00 San Lorenzo II - Colón de Santa Fe II 1:1 (0:0)
16. Round
13/10/2021 14:00 Huracán II - Boca Juniors II 1:2 (0:1)
14:00 Rosario Central II - Patronato de Paraná II 2:1 (1:1)
14:00 Vélez Sarsfield II - Arsenal de Sarandí II 1:1 (1:0)
17:30 Defensa y Justicia II - Estudiantes II 1:2 (0:1)
19:30 Lanús II - Banfield II 0:0 (0:0)
14/10/2021 14:00 Aldosivi II - Independiente II 0:1 (0:1)
14:00 Sarmiento de Junín II - Unión de Santa Fe II 2:2 (2:2)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Newell's Old Boys II 1:1 (0:1)
14:00 Racing Club de Avellaneda II - Platense II 1:3 (1:1)
15/10/2021 13:00 Godoy Cruz II - Central Córdoba SdE II 3:0 (1:0)
14:00 Colón de Santa Fe II - Talleres de Córdoba II 1:1 (0:0)
14:00 River Plate II - San Lorenzo II 1:3 (0:2)
17/10/2021 13:00 Atlético Tucumán II - Argentinos Juniors II 0:0 (0:0)
17. Round
18/10/2021 14:00 Banfield II - Huracán II 1:2 (0:1)
14:00 Patronato de Paraná II - Defensa y Justicia II 2:2 (2:1)
14:00 Independiente II - Sarmiento de Junín II 2:1 (0:0)
14:00 Platense II - Rosario Central II 0:3 (0:3)
14:00 Unión de Santa Fe II - Racing Club de Avellaneda II 1:1 (0:0)
16:00 Newell's Old Boys II - Aldosivi II 1:0 (0:0)
18:00 San Lorenzo II - Lanús II 0:0 (0:0)
19/10/2021 13:00 Central Córdoba SdE II - Vélez Sarsfield II 2:0 (2:0)
14:00 Arsenal de Sarandí II - Gimnasia de La Plata II 1:2 (0:2)
14:00 Boca Juniors II - Godoy Cruz II 6:0 (2:0)
20/10/2021 14:00 Estudiantes II - Atlético Tucumán II 0:2 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - River Plate II 1:0 (1:0)
21/10/2021 14:00 Argentinos Juniors II - Colón de Santa Fe II 2:1 (2:1)
18. Round
22/10/2021 14:00 Huracán II - San Lorenzo II 0:1 (0:0)
14:00 Defensa y Justicia II - Platense II 1:0 (0:0)
18:00 Independiente II - Unión de Santa Fe II 2:0 (1:0)
19:00 Sarmiento de Junín II - Newell's Old Boys II 1:2 (0:1)
24/10/2021 13:00 Godoy Cruz II - Banfield II 2:0 (2:0)
14:00 Rosario Central II - Racing Club de Avellaneda II 1:2 (1:1)
25/10/2021 13:00 Atlético Tucumán II - Patronato de Paraná II 0:1 (0:0)
14:00 Aldosivi II - Arsenal de Sarandí II 0:2 (0:2)
14:00 Colón de Santa Fe II - Estudiantes II 2:1 (0:1)
14:00 Gimnasia de La Plata II - Central Córdoba SdE II 1:1 (0:0)
14:00 Vélez Sarsfield II - Boca Juniors II 1:2 (0:0)
26/10/2021 14:00 River Plate II - Argentinos Juniors II 0:3 (0:1)
18:00 Lanús II - Talleres de Córdoba II 1:0 (0:0)
19. Round
28/10/2021 14:00 Racing Club de Avellaneda II - Defensa y Justicia II 2:2 (0:0)
29/10/2021 14:00 Arsenal de Sarandí II - Sarmiento de Junín II 1:1 (0:0)
14:00 Boca Juniors II - Gimnasia de La Plata II 1:1 (0:0)
14:00 Patronato de Paraná II - Colón de Santa Fe II 0:1 (0:1)
14:00 Newell's Old Boys II - Independiente II 1:0 (0:0)
14:00 Platense II - Atlético Tucumán II 0:1 (0:0)
14:00 Unión de Santa Fe II - Rosario Central II 0:0 (0:0)
18:00 Banfield II - Vélez Sarsfield II 1:2 (0:1)
31/10/2021 13:00 San Lorenzo II - Godoy Cruz II 0:1 (0:0)
14:00 Estudiantes II - River Plate II 0:0 (0:0)
14:00 Talleres de Córdoba II - Huracán II 0:0 (0:0)
01/11/2021 12:00 Central Córdoba SdE II - Aldosivi II 1:1 (0:1)
13:00 Argentinos Juniors II - Lanús II 2:1 (0:0)
20. Round
04/11/2021 13:00 Aldosivi II - Boca Juniors II 1:1 (0:0)
05/11/2021 12:00 Atlético Tucumán II - Racing Club de Avellaneda II 2:1 (1:0)
12:00 Godoy Cruz II - Talleres de Córdoba II 1:1 (1:0)
13:00 Sarmiento de Junín II - Central Córdoba SdE II 1:0 (0:0)
13:00 Colón de Santa Fe II - Platense II 2:0 (1:0)
13:00 Defensa y Justicia II - Rosario Central II 1:2 (0:0)
13:00 Gimnasia de La Plata II - Banfield II 4:0 (0:0)
13:00 Newell's Old Boys II - Unión de Santa Fe II 1:2 (0:1)
13:00 Vélez Sarsfield II - San Lorenzo II 2:0 (0:0)
17:00 River Plate II - Patronato de Paraná II 2:0 (0:0)
07/11/2021 12:30 Lanús II - Estudiantes II 2:0 (1:0)
08/11/2021 13:00 Independiente II - Arsenal de Sarandí II 1:1 (0:0)
09/11/2021 13:00 Huracán II - Argentinos Juniors II 1:0 (0:0)
21. Round
16/11/2021 20:00 Banfield II - Aldosivi II 0:1 (0:1)
17/11/2021 12:00 Arsenal de Sarandí II - Newell's Old Boys II 0:3 (0:2)
12:00 Estudiantes II - Huracán II 1:2 (1:0)
12:00 Racing Club de Avellaneda II - Colón de Santa Fe II 1:1 (1:1)
12:00 Unión de Santa Fe II - Defensa y Justicia II 1:1 (1:1)
18/11/2021 12:00 Argentinos Juniors II - Godoy Cruz II 1:1 (1:0)
12:00 Boca Juniors II - Sarmiento de Junín II 4:4 (1:2)
12:00 San Lorenzo II - Gimnasia de La Plata II 4:1 (3:1)
19/11/2021 Talleres de Córdoba II - Vélez Sarsfield II resch.
12:00 Patronato de Paraná II - Lanús II 5:2 (4:1)
12:00 Central Córdoba SdE II - Independiente II 2:3 (2:2)
12:00 Platense II - River Plate II 5:2 (3:1)
20/11/2021 12:00 Rosario Central II - Atlético Tucumán II 4:1 (3:0)
22. Round
22/11/2021 12:00 Arsenal de Sarandí II - Unión de Santa Fe II 0:0 (0:0)
23/11/2021 12:00 Aldosivi II - San Lorenzo II 1:0 (0:0)
12:00 Huracán II - Patronato de Paraná II 1:0 (1:0)
12:00 Lanús II - Platense II 5:5 (4:3)
12:00 Godoy Cruz II - Estudiantes II 0:0 (0:0)
12:00 Gimnasia de La Plata II - Talleres de Córdoba II 1:0 (1:0)
12:00 River Plate II - Racing Club de Avellaneda II 1:2 (0:1)
20:00 Sarmiento de Junín II - Banfield II 3:1 (2:0)
24/11/2021 12:00 Atlético Tucumán II - Defensa y Justicia II 4:1 (1:0)
12:00 Colón de Santa Fe II - Rosario Central II 1:1 (0:0)
12:00 Independiente II - Boca Juniors II 0:0 (0:0)
12:00 Newell's Old Boys II - Central Córdoba SdE II 1:1 (1:0)
25/11/2021 12:00 Vélez Sarsfield II - Argentinos Juniors II 1:1 (0:0)
23. Round
27/11/2021 12:00 Patronato de Paraná II - Godoy Cruz II 1:0 (0:0)
12:00 San Lorenzo II - Sarmiento de Junín II 3:1 (2:1)
12:00 Platense II - Huracán II 1:0 (1:0)
12:00 Racing Club de Avellaneda II - Lanús II 1:1 (1:0)
12:00 Talleres de Córdoba II - Aldosivi II 1:1 (1:1)
28/11/2021 12:00 Rosario Central II - River Plate II 2:0 (0:0)
29/11/2021 12:00 Central Córdoba SdE II - Arsenal de Sarandí II 1:2 (1:0)
12:00 Estudiantes II - Vélez Sarsfield II 2:3 (0:3)
12:00 Unión de Santa Fe II - Atlético Tucumán II 0:0 (0:0)
30/11/2021 12:00 Argentinos Juniors II - Gimnasia de La Plata II 1:2 (0:1)
12:00 Boca Juniors II - Newell's Old Boys II 1:0 (1:0)
12:00 Defensa y Justicia II - Colón de Santa Fe II 0:2 (0:1)
01/12/2021 12:00 Banfield II - Independiente II 1:1 (0:1)
24. Round
02/12/2021 12:00 Huracán II - Racing Club de Avellaneda II 0:3 (0:0)
12:00 Sarmiento de Junín II - Talleres de Córdoba II 1:1 (0:1)
03/12/2021 12:00 Lanús II - Rosario Central II -:-
12:00 Godoy Cruz II - Platense II -:-
12:00 Central Córdoba SdE II - Unión de Santa Fe II -:-
12:00 Colón de Santa Fe II - Atlético Tucumán II -:-
12:00 River Plate II - Defensa y Justicia II -:-
04/12/2021 12:00 Arsenal de Sarandí II - Boca Juniors II -:-
12:00 Aldosivi II - Argentinos Juniors II -:-
05/12/2021 12:00 Gimnasia de La Plata II - Estudiantes II -:-
06/12/2021 12:00 Independiente II - San Lorenzo II -:-
12:00 Newell's Old Boys II - Banfield II -:-
12:00 Vélez Sarsfield II - Patronato de Paraná II -:-
25. Round
10/12/2021 Argentinos Juniors II - Sarmiento de Junín II -:-
Atlético Tucumán II - River Plate II -:-
Boca Juniors II - Central Córdoba SdE II -:-
Banfield II - Arsenal de Sarandí II -:-
Patronato de Paraná II - Gimnasia de La Plata II -:-
San Lorenzo II - Newell's Old Boys II -:-
Defensa y Justicia II - Lanús II -:-
Estudiantes II - Aldosivi II -:-
Platense II - Vélez Sarsfield II -:-
Racing Club de Avellaneda II - Godoy Cruz II -:-
Rosario Central II - Huracán II -:-
Talleres de Córdoba II - Independiente II -:-
Unión de Santa Fe II - Colón de Santa Fe II -:-