1. Round
01/03/2019 15:00 FC Saburtalo - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
02/03/2019 14:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Rustavi 4:1 (2:1)
16:00 Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 3:2 (2:1)
03/03/2019 14:00 Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere 2:0 (1:0)
16:00 Dila Gori - WIT Georgia 0:1 (0:0)
2. Round
05/03/2019 15:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 1:3 (1:1)
17:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:2)
06/03/2019 12:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi 2:1 (1:1)
14:00 FC Rustavi - WIT Georgia 0:0 (0:0)
16:00 Chikhura Sachkhere - Dila Gori 1:1 (1:0)
3. Round
09/03/2019 12:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
10/03/2019 14:00 Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 0:1 (0:1)
16:00 FC Saburtalo - FC Rustavi 2:1 (0:1)
11/03/2019 15:00 WIT Georgia - Chikhura Sachkhere 1:1 (1:0)
17:00 Dila Gori - Sioni Bolnisi 0:0 (0:0)
4. Round
15/03/2019 16:00 FC Saburtalo - Torpedo Kutaisi 3:0 (3:0)
16/03/2019 14:00 FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1:1 (1:1)
16:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 (0:0)
17/03/2019 12:00 Sioni Bolnisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
15:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:4 (0:1)
5. Round
30/03/2019 13:00 Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 5:0 (4:0)
15:00 Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 3:1 (2:1)
17:00 WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:1 (0:0)
31/03/2019 11:00 Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 2:0 (1:0)
13:00 Dinamo Tbilisi - FC Saburtalo 4:2 (2:2)
6. Round
02/04/2019 16:00 Lokomotiv Tbilisi - WIT Georgia 0:1 (0:0)
18:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
03/04/2019 13:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
16:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi 1:1 (1:1)
18:00 FC Saburtalo - Dila Gori 2:1 (1:0)
7. Round
06/04/2019 16:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi 1:0 (0:0)
07/04/2019 13:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 2:4 (1:2)
16:00 Dinamo Tbilisi - FC Rustavi 3:1 (2:0)
18:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:0)
08/04/2019 16:00 WIT Georgia - FC Saburtalo 0:3 (0:0)
8. Round
12/04/2019 16:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori 1:0 (1:0)
18:00 Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:2 (0:1)
13/04/2019 13:00 Torpedo Kutaisi - WIT Georgia 2:1 (1:0)
16:00 FC Rustavi - Dinamo Batumi 0:2 (0:1)
18:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere 2:3 (1:3)
9. Round
20/04/2019 13:00 Sioni Bolnisi - FC Saburtalo 2:3 (0:1)
16:00 Dila Gori - FC Rustavi 2:1 (1:0)
18:00 Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (1:1)
21/04/2019 13:00 Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 0:0 (0:0)
18:00 WIT Georgia - Dinamo Tbilisi 1:0 (0:0)
10. Round
24/04/2019 16:00 FC Rustavi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:1)
18:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo 4:2 (3:2)
25/04/2019 13:00 Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (1:1)
15:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 2:2 (0:0)
18:00 WIT Georgia - Dila Gori 0:1 (0:0)
11. Round
04/05/2019 13:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 3:2 (2:1)
16:00 Dinamo Tbilisi - Sioni Bolnisi 5:1 (2:1)
18:00 WIT Georgia - FC Rustavi 2:3 (2:0)
05/05/2019 16:00 Dila Gori - Chikhura Sachkhere 2:0 (2:0)
18:00 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 1:0 (0:0)
12. Round
10/05/2019 16:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:3 (0:2)
18:00 FC Rustavi - FC Saburtalo 3:1 (0:0)
11/05/2019 13:00 Sioni Bolnisi - Dila Gori 2:1 (1:1)
16:00 Chikhura Sachkhere - WIT Georgia 1:0 (0:0)
18:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 3:2 (2:0)
13. Round
14/05/2019 13:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo 2:3 (1:2)
17:00 WIT Georgia - Sioni Bolnisi 0:1 (0:0)
15/05/2019 14:00 Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 0:0 (0:0)
16:00 Dila Gori - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
18:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 1:3 (0:1)
14. Round
19/05/2019 14:00 Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 0:5 (0:4)
16:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori 1:0 (1:0)
18:00 Dinamo Batumi - WIT Georgia 2:0 (1:0)
20/05/2019 16:00 FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2:4 (0:0)
18:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi 2:0 (0:0)
15. Round
23/05/2019 16:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 1:2 (1:1)
18:00 WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi 0:3 (0:1)
24/05/2019 14:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi 3:3 (0:2)
16:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (1:0)
18:00 Dila Gori - FC Saburtalo 1:1 (0:0)
16. Round
28/05/2019 14:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 3:3 (3:1)
16:00 FC Rustavi - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:1)
18:00 FC Saburtalo - WIT Georgia 3:0 (1:0)
29/05/2019 15:30 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere 2:0 (0:0)
17:30 Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 5:1 (1:0)
17. Round
01/06/2019 15:30 Dila Gori - Dinamo Tbilisi 2:3 (1:3)
17:30 WIT Georgia - Torpedo Kutaisi 3:0 (1:0)
02/06/2019 14:00 Sioni Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi 0:0 (0:0)
16:00 Dinamo Batumi - FC Rustavi 2:1 (1:1)
18:00 Chikhura Sachkhere - FC Saburtalo 0:0 (0:0)
18. Round
14/06/2019 16:30 FC Rustavi - Dila Gori 2:1 (2:0)
18:30 FC Saburtalo - Sioni Bolnisi 2:1 (1:0)
15/06/2019 15:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 5:3 (4:1)
18:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
16/06/2019 16:00 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia 2:1 (1:1)
19. Round
22/06/2019 15:00 Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 7:0 (4:0)
16:30 Lokomotiv Tbilisi - FC Rustavi 1:1 (1:1)
18:30 FC Saburtalo - Dinamo Batumi 0:0 (0:0)
23/06/2019 16:30 Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere 1:0 (0:0)
18:30 Dila Gori - WIT Georgia 2:0 (0:0)
20. Round
25/06/2019 16:30 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 1:0 (0:0)
18:30 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 2:2 (2:1)
26/06/2019 15:00 Chikhura Sachkhere - Dila Gori 4:1 (2:1)
27/06/2019 15:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
18:00 FC Rustavi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
21. Round
02/07/2019 15:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
16:30 WIT Georgia - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
18:30 FC Saburtalo - FC Rustavi 2:2 (1:2)
03/07/2019 16:00 Dila Gori - Sioni Bolnisi 2:0 (1:0)
18:00 Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 2:1 (1:1)
22. Round
03/08/2019 14:30 Sioni Bolnisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
04/08/2019 18:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 0:0 (0:0)
18:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:6 (0:4)
06/08/2019 18:00 FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1:0 (1:0)
16/09/2019 13:00 FC Saburtalo - Torpedo Kutaisi 1:1 (0:1)
23. Round
10/08/2019 16:00 Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
18:00 WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:3 (0:2)
11/08/2019 14:30 Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 2:2 (1:0)
14:30 Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 0:1 (0:0)
02/10/2019 17:00 Dinamo Tbilisi - FC Saburtalo 2:1 (0:1)
24. Round
16/08/2019 17:00 Lokomotiv Tbilisi - WIT Georgia 1:1 (1:0)
17/08/2019 16:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi 2:1 (1:1)
18:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 2:0 (0:0)
20/08/2019 14:30 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:1)
17:00 FC Saburtalo - Dila Gori 3:0 (1:0)
25. Round
23/08/2019 14:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 0:4 (0:0)
24/08/2019 14:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi 3:2 (1:1)
17:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi 2:2 (1:2)
25/08/2019 16:00 WIT Georgia - FC Saburtalo 0:0 (0:0)
18:00 Dinamo Tbilisi - FC Rustavi 2:2 (1:0)
26. Round
29/08/2019 17:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori 5:0 (2:0)
30/08/2019 17:00 Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:1 (0:0)
31/08/2019 14:00 Torpedo Kutaisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
17:00 FC Rustavi - Dinamo Batumi 0:2 (0:2)
01/09/2019 17:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere 1:0 (0:0)
27. Round
12/09/2019 12:00 Sioni Bolnisi - FC Saburtalo 1:3 (0:3)
13:30 Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 1:1 (0:0)
14/09/2019 15:00 Dila Gori - FC Rustavi 0:0 (0:0)
17:15 Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (1:0)
15/09/2019 15:00 WIT Georgia - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
28. Round
20/09/2019 13:00 Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
13:00 FC Rustavi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (0:0)
17:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo 1:0 (0:0)
21/09/2019 13:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)
15:00 WIT Georgia - Dila Gori 0:2 (0:1)
29. Round
28/09/2019 13:00 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 4:0 (2:0)
15:00 Dinamo Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:1 (1:0)
29/09/2019 13:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:2 (1:2)
15:00 WIT Georgia - FC Rustavi 0:0 (0:0)
17:00 Dila Gori - Chikhura Sachkhere 2:1 (1:1)
30. Round
05/10/2019 12:30 Sioni Bolnisi - Dila Gori 0:4 (0:0)
15:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
06/10/2019 11:00 Chikhura Sachkhere - WIT Georgia 2:1 (1:0)
13:00 FC Rustavi - FC Saburtalo 0:3 (0:1)
17:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 1:1 (0:0)
31. Round
19/10/2019 12:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo 0:2 (0:0)
15:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
20/10/2019 12:00 Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 3:2 (1:2)
14:00 WIT Georgia - Sioni Bolnisi 0:0 (0:0)
16:00 Dila Gori - Dinamo Batumi 0:0 (0:0)
32. Round
25/10/2019 16:00 Dinamo Batumi - WIT Georgia 1:1 (1:0)
26/10/2019 12:00 Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 2:1 (0:1)
27/10/2019 10:00 FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
11:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
14:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori 1:0 (0:0)
33. Round
01/11/2019 10:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
02/11/2019 10:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi 2:1 (2:1)
14:00 WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
03/11/2019 12:00 Dila Gori - FC Saburtalo 2:0 (0:0)
15:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (2:0)
34. Round
08/11/2019 15:00 Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 2:0 (1:0)
09/11/2019 10:00 FC Rustavi - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)
10:00 FC Saburtalo - WIT Georgia 3:1 (0:0)
14:00 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere 0:2 (0:1)
10/11/2019 10:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 1:1 (1:0)
35. Round
24/11/2019 10:00 Sioni Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi 1:2 (0:2)
10:00 Chikhura Sachkhere - FC Saburtalo 1:3 (0:1)
10:00 Dila Gori - Dinamo Tbilisi 1:2 (0:2)
10:00 Dinamo Batumi - FC Rustavi 2:1 (1:1)
10:00 WIT Georgia - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:0)
36. Round
30/11/2019 10:00 FC Rustavi - Dila Gori 2:2 (0:2)
10:00 FC Saburtalo - Sioni Bolnisi 5:1 (1:1)
01/12/2019 10:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 1:2 (1:1)
12:00 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia 2:0 (1:0)
12:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi 2:1 (0:0)