1. Round
23/02/2024 05:00 Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds 2:0 (1:0)
09:00 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 0:3 (0:1)
24/02/2024 04:00 Júbilo Iwata - Vissel Kobe 0:2 (0:1)
05:00 Avispa Fukuoka - Hokkaido Consadole Sapporo 0:0 (0:0)
05:00 Sagan Tosu - Albirex Niigata 1:2 (1:1)
06:00 Cerezo Osaka - FC Tokyo 2:2 (1:1)
06:00 FC Machida Zelvia - Gamba Osaka 1:1 (1:0)
06:00 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 1:2 (1:1)
25/02/2024 05:00 Kashiwa Reysol - Kyoto Sanga FC 1:1 (0:0)
05:00 Tokyo Verdy - Yokohama F. Marinos 1:2 (1:0)
2. Round
01/03/2024 10:00 Kawasaki Frontale - Júbilo Iwata 4:5 (1:3)
10:00 Yokohama F. Marinos - Avispa Fukuoka 0:1 (0:0)
02/03/2024 04:00 Vissel Kobe - Kashiwa Reysol 0:1 (0:0)
05:00 Kyoto Sanga FC - Shonan Bellmare 1:2 (1:1)
05:00 Nagoya Grampus - FC Machida Zelvia 0:1 (0:1)
05:00 Sagan Tosu - Hokkaido Consadole Sapporo 4:0 (1:0)
06:00 FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (0:0)
06:00 Gamba Osaka - Albirex Niigata 1:0 (0:0)
06:00 Kashima Antlers - Cerezo Osaka 1:1 (0:0)
03/03/2024 07:00 Urawa Red Diamonds - Tokyo Verdy 1:1 (0:1)
3. Round
09/03/2024 05:00 Albirex Niigata - Nagoya Grampus 1:0 (0:0)
05:00 Júbilo Iwata - Kashiwa Reysol 0:1 (0:1)
05:00 FC Machida Zelvia - Kashima Antlers 1:0 (1:0)
06:00 Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare 1:1 (1:1)
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 4:0 (2:0)
07:00 Cerezo Osaka - Tokyo Verdy 2:1 (1:0)
07:00 FC Tokyo - Vissel Kobe 1:2 (0:0)
07:00 Kawasaki Frontale - Kyoto Sanga FC 0:1 (0:0)
10/03/2024 04:05 Hokkaido Consadole Sapporo - Urawa Red Diamonds 0:1 (0:1)
10/04/2024 11:00 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka 2:0 (0:0)
4. Round
16/03/2024 04:00 Avispa Fukuoka - FC Tokyo 1:3 (0:2)
05:00 Hokkaido Consadole Sapporo - FC Machida Zelvia 1:2 (0:0)
05:00 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 0:0 (0:0)
06:00 Gamba Osaka - Júbilo Iwata 2:1 (1:0)
06:00 Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus 0:2 (0:1)
06:00 Sagan Tosu - Cerezo Osaka 0:2 (0:0)
07:00 Tokyo Verdy - Albirex Niigata 2:2 (1:1)
17/03/2024 05:00 Kyoto Sanga FC - Yokohama F. Marinos 2:3 (2:2)
06:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale 2:1 (0:1)
06:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds 4:4 (2:1)
5. Round
29/03/2024 10:00 Tokyo Verdy - Kyoto Sanga FC 2:2 (0:2)
30/03/2024 04:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1:1 (0:0)
05:00 Albirex Niigata - Kashiwa Reysol 1:1 (0:1)
05:00 Vissel Kobe - Hokkaido Consadole Sapporo 6:1 (3:0)
06:00 Kashima Antlers - Júbilo Iwata 1:0 (1:0)
06:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo 3:0 (1:0)
06:00 FC Machida Zelvia - Sagan Tosu 3:1 (1:1)
06:00 Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka 2:1 (0:1)
07:00 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 2:0 (0:0)
07:00 Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos 2:1 (0:0)
6. Round
03/04/2024 11:00 Avispa Fukuoka - Kashima Antlers 1:0 (0:0)
11:00 Gamba Osaka - Kyoto Sanga FC 0:0 (0:0)
11:00 Júbilo Iwata - Albirex Niigata 2:0 (0:0)
11:00 Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka 1:1 (1:1)
11:00 FC Machida Zelvia - Sanfrecce Hiroshima 1:2 (0:1)
11:00 Sagan Tosu - Vissel Kobe 0:0 (0:0)
11:00 Shonan Bellmare - Tokyo Verdy 1:2 (1:0)
11:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale 0:0 (0:0)
11:30 Hokkaido Consadole Sapporo - Nagoya Grampus 1:2 (1:0)
11:30 FC Tokyo - Urawa Red Diamonds 2:1 (0:1)
7. Round
06/04/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Gamba Osaka 1:0 (0:0)
07/04/2024 05:00 Tokyo Verdy - Kashiwa Reysol 1:1 (1:0)
06:00 Albirex Niigata - Cerezo Osaka 0:1 (0:0)
06:00 Kyoto Sanga FC - Júbilo Iwata 0:3 (0:0)
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 2:0 (0:0)
06:00 Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos 1:2 (0:0)
07:00 Kawasaki Frontale - FC Machida Zelvia 0:1 (0:1)
07:00 Nagoya Grampus - Avispa Fukuoka 0:0 (0:0)
07:00 Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu 3:0 (1:0)
09:00 FC Tokyo - Kashima Antlers 2:0 (0:0)
8. Round
12/04/2024 11:00 Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds 1:0 (0:0)
13/04/2024 06:00 Albirex Niigata - Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 (0:1)
06:00 Avispa Fukuoka - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (1:1)
06:00 Júbilo Iwata - Nagoya Grampus 0:1 (0:1)
06:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 2:2 (1:1)
07:00 Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 1:0 (0:0)
07:00 Kashima Antlers - Kyoto Sanga FC 1:0 (0:0)
07:00 FC Machida Zelvia - Vissel Kobe 1:2 (0:1)
08:00 Tokyo Verdy - FC Tokyo 2:2 (2:0)
14/04/2024 07:00 Gamba Osaka - Sagan Tosu 2:1 (1:1)
9. Round
20/04/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima -:-
06:00 Kyoto Sanga FC - Albirex Niigata -:-
06:00 Sagan Tosu - Kashima Antlers -:-
07:00 Avispa Fukuoka - Júbilo Iwata -:-
07:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe -:-
08:00 Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy -:-
08:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka -:-
21/04/2024 07:00 FC Tokyo - FC Machida Zelvia -:-
07:00 Nagoya Grampus - Cerezo Osaka -:-
29/05/2024 11:00 Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol -:-
10. Round
27/04/2024 05:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Shonan Bellmare -:-
06:00 Albirex Niigata - FC Tokyo -:-
06:00 Júbilo Iwata - FC Machida Zelvia -:-
06:00 Vissel Kobe - Kyoto Sanga FC -:-
07:00 Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos -:-
28/04/2024 06:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale -:-
06:00 Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka -:-
07:00 Gamba Osaka - Kashima Antlers -:-
07:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu -:-
07:00 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus -:-
11. Round
03/05/2024 06:00 Albirex Niigata - Sanfrecce Hiroshima -:-
06:00 Yokohama F. Marinos - Júbilo Iwata -:-
07:00 Cerezo Osaka - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
07:00 FC Tokyo - Kyoto Sanga FC -:-
07:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare -:-
07:00 FC Machida Zelvia - Kashiwa Reysol -:-
07:00 Sagan Tosu - Tokyo Verdy -:-
08:00 Avispa Fukuoka - Gamba Osaka -:-
08:00 Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe -:-
12. Round
06/05/2024 05:00 Tokyo Verdy - Júbilo Iwata -:-
05:00 Vissel Kobe - Albirex Niigata -:-
05:05 Gamba Osaka - Cerezo Osaka -:-
06:00 Avispa Fukuoka - Kawasaki Frontale -:-
06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - FC Tokyo -:-
06:00 Kyoto Sanga FC - FC Machida Zelvia -:-
07:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus -:-
08:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers -:-
08:00 Shonan Bellmare - Sagan Tosu -:-
09:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos -:-
13. Round
10/05/2024 11:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima -:-
11/05/2024 06:00 Albirex Niigata - Urawa Red Diamonds -:-
06:00 Júbilo Iwata - Sagan Tosu -:-
06:00 Kyoto Sanga FC - Avispa Fukuoka -:-
07:00 Kawasaki Frontale - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
07:00 Shonan Bellmare - FC Machida Zelvia -:-
08:00 Cerezo Osaka - Vissel Kobe -:-
08:00 Nagoya Grampus - Gamba Osaka -:-
09:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol -:-
12/05/2024 05:05 Kashima Antlers - Tokyo Verdy -:-
14. Round
15/05/2024 11:00 Albirex Niigata - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Júbilo Iwata -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare -:-
11:00 FC Machida Zelvia - Cerezo Osaka -:-
11:00 Nagoya Grampus - FC Tokyo -:-
11:00 Sagan Tosu - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers -:-
11:00 Tokyo Verdy - Gamba Osaka -:-
11:00 Vissel Kobe - Avispa Fukuoka -:-
11:30 Urawa Red Diamonds - Kyoto Sanga FC -:-
15. Round
18/05/2024 08:00 Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka -:-
11:00 Sagan Tosu - Nagoya Grampus -:-
19/05/2024 06:00 Júbilo Iwata - Urawa Red Diamonds -:-
06:00 Kyoto Sanga FC - Sanfrecce Hiroshima -:-
06:00 FC Machida Zelvia - Tokyo Verdy -:-
07:00 FC Tokyo - Yokohama F. Marinos -:-
07:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale -:-
07:00 Kashima Antlers - Vissel Kobe -:-
08:00 Kashiwa Reysol - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
08:00 Shonan Bellmare - Albirex Niigata -:-
16. Round
25/05/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Kashima Antlers -:-
06:00 Júbilo Iwata - Shonan Bellmare -:-
08:00 Albirex Niigata - Avispa Fukuoka -:-
08:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol -:-
08:00 Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu -:-
26/05/2024 06:00 Vissel Kobe - Tokyo Verdy -:-
07:00 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima -:-
07:00 FC Tokyo - Gamba Osaka -:-
07:00 Nagoya Grampus - Kyoto Sanga FC -:-
08:00 Urawa Red Diamonds - FC Machida Zelvia -:-
17. Round
31/05/2024 11:00 Sagan Tosu - FC Tokyo -:-
01/06/2024 06:00 Sanfrecce Hiroshima - Júbilo Iwata -:-
07:00 Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos -:-
07:00 FC Machida Zelvia - Albirex Niigata -:-
07:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka -:-
08:00 Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Cerezo Osaka -:-
02/06/2024 05:05 Tokyo Verdy - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
09:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka -:-
18. Round
15/06/2024 08:00 Yokohama F. Marinos - FC Machida Zelvia -:-
10:30 Sanfrecce Hiroshima - Tokyo Verdy -:-
11:00 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
16/06/2024 06:00 Vissel Kobe - Kawasaki Frontale -:-
07:30 Avispa Fukuoka - Sagan Tosu -:-
10:00 FC Tokyo - Júbilo Iwata -:-
10:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol -:-
10:00 Kashima Antlers - Albirex Niigata -:-
10:00 Nagoya Grampus - Shonan Bellmare -:-
19. Round
22/06/2024 07:00 FC Machida Zelvia - Avispa Fukuoka -:-
10:00 Albirex Niigata - Kawasaki Frontale -:-
10:00 Tokyo Verdy - Nagoya Grampus -:-
10:30 Gamba Osaka - Vissel Kobe -:-
10:30 Júbilo Iwata - Cerezo Osaka -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Sagan Tosu - Kyoto Sanga FC -:-
11:00 Shonan Bellmare - FC Tokyo -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers -:-
23/06/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos -:-
20. Round
26/06/2024 11:00 Avispa Fukuoka - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Cerezo Osaka - Sagan Tosu -:-
11:00 FC Tokyo - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Júbilo Iwata - Tokyo Verdy -:-
11:00 Kashima Antlers - Gamba Osaka -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata -:-
11:00 Vissel Kobe - FC Machida Zelvia -:-
21. Round
29/06/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Albirex Niigata -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Tokyo Verdy -:-
30/06/2024 10:00 Cerezo Osaka - Nagoya Grampus -:-
10:00 Gamba Osaka - FC Machida Zelvia -:-
10:30 FC Tokyo - Avispa Fukuoka -:-
10:30 Urawa Red Diamonds - Júbilo Iwata -:-
11:00 Sagan Tosu - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Shonan Bellmare - Kyoto Sanga FC -:-
11:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers -:-
22. Round
05/07/2024 11:00 Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe -:-
06/07/2024 10:00 Kashima Antlers - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
10:00 FC Machida Zelvia - Nagoya Grampus -:-
10:00 Tokyo Verdy - Cerezo Osaka -:-
10:30 Albirex Niigata - Sagan Tosu -:-
10:30 Júbilo Iwata - Kawasaki Frontale -:-
10:30 Urawa Red Diamonds - Shonan Bellmare -:-
11:00 Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Kashiwa Reysol - FC Tokyo -:-
07/07/2024 11:00 Avispa Fukuoka - Kyoto Sanga FC -:-
23. Round
13/07/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Vissel Kobe -:-
11:00 FC Tokyo - Albirex Niigata -:-
14/07/2024 10:00 Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol -:-
10:00 Tokyo Verdy - FC Machida Zelvia -:-
10:30 Kyoto Sanga FC - Urawa Red Diamonds -:-
10:30 Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka -:-
11:00 Sagan Tosu - Gamba Osaka -:-
11:00 Shonan Bellmare - Júbilo Iwata -:-
11:30 Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers -:-
24. Round
20/07/2024 10:00 Kashima Antlers - FC Tokyo -:-
10:00 FC Machida Zelvia - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy -:-
11:00 Cerezo Osaka - Albirex Niigata -:-
11:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare -:-
11:00 Júbilo Iwata - Kyoto Sanga FC -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Vissel Kobe - Nagoya Grampus -:-
21/07/2024 11:00 Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima -:-
25. Round
07/08/2024 11:00 Albirex Niigata - Júbilo Iwata -:-
11:00 Cerezo Osaka - FC Machida Zelvia -:-
11:00 Gamba Osaka - FC Tokyo -:-
11:00 Kashima Antlers - Sagan Tosu -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Nagoya Grampus -:-
11:00 Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Tokyo Verdy - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:30 Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol -:-
11:30 Yokohama F. Marinos - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
26. Round
10/08/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Avispa Fukuoka -:-
11/08/2024 10:00 FC Machida Zelvia - Shonan Bellmare -:-
10:30 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka -:-
11:00 FC Tokyo - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Júbilo Iwata - Kashima Antlers -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka -:-
11:00 Nagoya Grampus - Tokyo Verdy -:-
11:00 Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds -:-
11:30 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe -:-
12/08/2024 11:00 Albirex Niigata - Kyoto Sanga FC -:-
27. Round
16/08/2024 11:30 Hokkaido Consadole Sapporo - Sagan Tosu -:-
17/08/2024 10:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds -:-
10:00 FC Machida Zelvia - Júbilo Iwata -:-
11:00 Cerezo Osaka - Kyoto Sanga FC -:-
11:00 FC Tokyo - Tokyo Verdy -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka -:-
11:30 Avispa Fukuoka - Albirex Niigata -:-
28. Round
24/08/2024 10:30 Gamba Osaka - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - FC Tokyo -:-
11:00 Shonan Bellmare - Nagoya Grampus -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka -:-
25/08/2024 10:00 Tokyo Verdy - Kashima Antlers -:-
10:30 Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Albirex Niigata - FC Machida Zelvia -:-
11:00 Júbilo Iwata - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu -:-
29. Round
31/08/2024 10:00 FC Machida Zelvia - Urawa Red Diamonds -:-
10:30 Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo -:-
11:00 Cerezo Osaka - Gamba Osaka -:-
11:00 Júbilo Iwata - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Tokyo Verdy -:-
11:00 Kyoto Sanga FC - Kashima Antlers -:-
11:00 Nagoya Grampus - Albirex Niigata -:-
11:00 Sagan Tosu - Shonan Bellmare -:-
01/09/2024 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Avispa Fukuoka - Vissel Kobe -:-
30. Round
14/09/2024 Albirex Niigata - Shonan Bellmare -:-
Avispa Fukuoka - FC Machida Zelvia -:-
Hokkaido Consadole Sapporo - Tokyo Verdy -:-
FC Tokyo - Nagoya Grampus -:-
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds -:-
Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima -:-
Kashiwa Reysol - Júbilo Iwata -:-
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu -:-
Vissel Kobe - Cerezo Osaka -:-
Yokohama F. Marinos - Kyoto Sanga FC -:-
31. Round
21/09/2024 Albirex Niigata - Vissel Kobe -:-
Júbilo Iwata - Avispa Fukuoka -:-
Kashima Antlers - Kashiwa Reysol -:-
Kyoto Sanga FC - Gamba Osaka -:-
FC Machida Zelvia - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale -:-
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos -:-
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka -:-
Tokyo Verdy - Sagan Tosu -:-
Urawa Red Diamonds - FC Tokyo -:-
32. Round
28/09/2024 Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol -:-
Hokkaido Consadole Sapporo - Kyoto Sanga FC -:-
Gamba Osaka - Tokyo Verdy -:-
Kawasaki Frontale - Albirex Niigata -:-
Nagoya Grampus - Júbilo Iwata -:-
Sagan Tosu - Avispa Fukuoka -:-
Sanfrecce Hiroshima - FC Machida Zelvia -:-
Shonan Bellmare - Kashima Antlers -:-
Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds -:-
Yokohama F. Marinos - FC Tokyo -:-
33. Round
04/10/2024 Avispa Fukuoka - Nagoya Grampus -:-
05/10/2024 Albirex Niigata - Kashima Antlers -:-
FC Tokyo - Sagan Tosu -:-
Gamba Osaka - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
Júbilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima -:-
Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos -:-
Kyoto Sanga FC - Vissel Kobe -:-
FC Machida Zelvia - Kawasaki Frontale -:-
Tokyo Verdy - Shonan Bellmare -:-
Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka -:-
34. Round
19/10/2024 Cerezo Osaka - Júbilo Iwata -:-
Kashima Antlers - Avispa Fukuoka -:-
Kashiwa Reysol - FC Machida Zelvia -:-
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka -:-
Kyoto Sanga FC - Sagan Tosu -:-
Nagoya Grampus - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima -:-
Tokyo Verdy - Urawa Red Diamonds -:-
Vissel Kobe - FC Tokyo -:-
Yokohama F. Marinos - Albirex Niigata -:-
35. Round
03/11/2024 Albirex Niigata - Tokyo Verdy -:-
Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol -:-
Hokkaido Consadole Sapporo - Cerezo Osaka -:-
FC Tokyo - Shonan Bellmare -:-
Gamba Osaka - Nagoya Grampus -:-
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers -:-
Sagan Tosu - FC Machida Zelvia -:-
Sanfrecce Hiroshima - Kyoto Sanga FC -:-
Vissel Kobe - Júbilo Iwata -:-
Yokohama F. Marinos - Urawa Red Diamonds -:-
36. Round
09/11/2024 Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka -:-
Júbilo Iwata - Gamba Osaka -:-
Kashima Antlers - Nagoya Grampus -:-
Kashiwa Reysol - Albirex Niigata -:-
Kyoto Sanga FC - Kawasaki Frontale -:-
FC Machida Zelvia - FC Tokyo -:-
Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos -:-
Shonan Bellmare - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
Tokyo Verdy - Vissel Kobe -:-
Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima -:-
37. Round
30/11/2024 Albirex Niigata - Gamba Osaka -:-
Avispa Fukuoka - Urawa Red Diamonds -:-
Cerezo Osaka - Kashima Antlers -:-
Júbilo Iwata - FC Tokyo -:-
Kashiwa Reysol - Vissel Kobe -:-
FC Machida Zelvia - Kyoto Sanga FC -:-
Nagoya Grampus - Sagan Tosu -:-
Sanfrecce Hiroshima - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
Shonan Bellmare - Yokohama F. Marinos -:-
Tokyo Verdy - Kawasaki Frontale -:-
38. Round
08/12/2024 Hokkaido Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol -:-
FC Tokyo - Cerezo Osaka -:-
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima -:-
Kashima Antlers - FC Machida Zelvia -:-
Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka -:-
Kyoto Sanga FC - Tokyo Verdy -:-
Sagan Tosu - Júbilo Iwata -:-
Urawa Red Diamonds - Albirex Niigata -:-
Vissel Kobe - Shonan Bellmare -:-
Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus -:-