1. Round
17/07/2018 10:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Torpedo Armavir 3:0 (2:0)
10:00 Luch-Energia - FK Khimki 0:1 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - Fakel Voronezh 2:0 (1:0)
15:00 FK Tyumen - Baltika Kaliningrad 4:1 (3:0)
15:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Tambov 1:2 (0:1)
16:00 Mordovia Saransk - Olimpiyets Nizhny Novgorod 2:2 (1:1)
16:30 Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl 1:2 (1:1)
17:00 FK Krasnodar 2 - Sibir Novosibirsk 1:1 (0:1)
17:00 PFC Sochi - Spartak Moskva 2 0:1 (0:0)
17:30 FK Chertanovo Moskva - Rotor Volgograd 1:1 (0:1)
2. Round
22/07/2018 11:00 Sibir Novosibirsk - Shinnik Yaroslavl 0:2 (0:0)
14:00 FK Khimki - FK Tom Tomsk 0:1 (0:0)
15:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Chertanovo Moskva 1:2 (1:0)
15:00 Fakel Voronezh - PFC Sochi 1:2 (1:1)
16:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Tyumen 2:1 (1:1)
16:00 Baltika Kaliningrad - FK Tambov 1:2 (0:1)
17:00 FK Krasnodar 2 - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (1:1)
17:00 FK Torpedo Armavir - Mordovia Saransk 0:1 (0:0)
17:00 Rotor Volgograd - Luch-Energia 1:0 (0:0)
23/07/2018 15:00 Spartak Moskva 2 - Avangard Kursk 0:0 (0:0)
3. Round
29/07/2018 08:00 Luch-Energia - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (1:0)
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 1:1 (0:1)
12:00 Shinnik Yaroslavl - Spartak Moskva 2 1:1 (0:1)
13:00 FK Tom Tomsk - Rotor Volgograd 2:0 (1:0)
15:00 Mordovia Saransk - FK Krasnodar 2 1:2 (0:1)
16:00 PFC Sochi - FK Khimki 3:2 (2:0)
16:00 Avangard Kursk - Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
16:30 FK Tyumen - FK Torpedo Armavir 1:0 (1:0)
16:30 FK Chertanovo Moskva - Baltika Kaliningrad 3:1 (0:1)
17:00 FK Tambov - Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:0 (0:0)
4. Round
04/08/2018 08:00 Luch-Energia - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - Mordovia Saransk 2:1 (0:1)
11:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva 2 1:0 (1:0)
13:00 FK Tyumen - FK Krasnodar 2 0:1 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (1:0)
14:00 FK Khimki - Avangard Kursk 3:1 (1:1)
15:45 FK Torpedo Armavir - FK Tambov 1:3 (0:1)
16:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Chertanovo Moskva 2:1 (1:1)
16:00 Rotor Volgograd - PFC Sochi 1:1 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl 3:0 (1:0)
5. Round
08/08/2018 13:00 FK Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad 1:1 (0:0)
14:30 Spartak Moskva 2 - Fakel Voronezh 2:1 (1:1)
15:00 FK Tyumen - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (0:1)
15:00 Zenit St. Petersburg 2 - PFC Sochi 1:4 (0:3)
15:00 Shinnik Yaroslavl - FK Khimki 0:1 (0:0)
16:30 FK Tambov - FK Krasnodar 2 1:2 (0:2)
16:30 Avangard Kursk - Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
17:00 Mordovia Saransk - Sibir Novosibirsk 3:0 (1:0)
17:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - Luch-Energia 0:0 (0:0)
17:30 FK Chertanovo Moskva - FK Torpedo Armavir 1:1 (0:0)
6. Round
12/08/2018 09:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Tambov 1:2 (0:1)
09:00 Luch-Energia - FK Torpedo Armavir 3:0 (1:0)
13:00 FK Tyumen - Mordovia Saransk 1:1 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:1 (0:1)
14:00 Zenit St. Petersburg 2 - Avangard Kursk 1:2 (0:2)
14:00 Shinnik Yaroslavl - Rotor Volgograd 0:0 (0:0)
14:00 FK Khimki - Spartak Moskva 2 1:3 (1:3)
16:00 FK Krasnodar 2 - FK Chertanovo Moskva 3:1 (2:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - PFC Sochi 2:2 (1:1)
16:00 Fakel Voronezh - Sibir Novosibirsk 0:1 (0:0)
7. Round
18/08/2018 06:00 Luch-Energia - FK Krasnodar 2 0:1 (0:0)
13:00 FK Tyumen - Sibir Novosibirsk 0:0 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - FK Torpedo Armavir 3:0 (1:0)
14:00 Shinnik Yaroslavl - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (1:0)
16:00 FK Tambov - Mordovia Saransk 2:2 (1:2)
16:00 FK Chertanovo Moskva - SKA-Energia Khabarovsk 2:2 (0:2)
16:00 Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad 0:2 (0:2)
16:00 Fakel Voronezh - FK Khimki 2:0 (0:0)
17:00 PFC Sochi - Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:1 (0:1)
19/08/2018 14:30 Spartak Moskva 2 - Rotor Volgograd 2:0 (0:0)
8. Round
26/08/2018 09:00 SKA-Energia Khabarovsk - Luch-Energia 0:0 (0:0)
10:00 Sibir Novosibirsk - FK Khimki 1:2 (1:1)
12:00 FK Tyumen - FK Tambov 1:3 (1:2)
12:30 Zenit St. Petersburg 2 - Spartak Moskva 2 0:3 (0:1)
15:30 Mordovia Saransk - FK Chertanovo Moskva 1:2 (0:2)
16:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - Avangard Kursk 0:1 (0:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - Shinnik Yaroslavl 1:0 (0:0)
16:00 Rotor Volgograd - Fakel Voronezh 1:2 (1:1)
17:00 FK Torpedo Armavir - PFC Sochi 0:3 (0:1)
18:00 FK Krasnodar 2 - FK Tom Tomsk 1:1 (1:0)
9. Round
31/08/2018 17:00 FK Khimki - Rotor Volgograd 1:1 (1:1)
01/09/2018 09:00 Luch-Energia - Mordovia Saransk 0:1 (0:0)
13:00 FK Tom Tomsk - SKA-Energia Khabarovsk 4:1 (1:1)
13:00 Fakel Voronezh - Zenit St. Petersburg 2 2:2 (1:1)
14:00 Shinnik Yaroslavl - Olimpiyets Nizhny Novgorod 1:0 (0:0)
14:30 Spartak Moskva 2 - Baltika Kaliningrad 2:1 (1:0)
15:00 Avangard Kursk - FK Torpedo Armavir 1:0 (1:0)
15:30 FK Tambov - Sibir Novosibirsk 3:1 (0:1)
16:00 FK Chertanovo Moskva - FK Tyumen 4:0 (1:0)
16:00 PFC Sochi - FK Krasnodar 2 1:1 (1:0)
10. Round
08/09/2018 09:00 SKA-Energia Khabarovsk - PFC Sochi 2:2 (2:1)
11:00 Sibir Novosibirsk - Rotor Volgograd 1:1 (0:1)
12:00 FK Tyumen - Luch-Energia 0:0 (0:0)
14:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - Spartak Moskva 2 3:1 (2:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh 0:2 (0:0)
14:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Khimki 2:2 (1:1)
15:00 Mordovia Saransk - FK Tom Tomsk 0:1 (0:1)
15:30 FK Tambov - FK Chertanovo Moskva 2:2 (0:0)
16:00 FK Krasnodar 2 - Avangard Kursk 0:2 (0:2)
17:00 FK Torpedo Armavir - Shinnik Yaroslavl 0:0 (0:0)
11. Round
15/09/2018 09:00 Luch-Energia - FK Tambov 0:1 (0:0)
12:00 FK Tom Tomsk - FK Tyumen 1:0 (0:0)
12:00 Shinnik Yaroslavl - FK Krasnodar 2 2:2 (1:2)
13:00 Spartak Moskva 2 - FK Torpedo Armavir 1:2 (0:1)
14:00 FK Khimki - Baltika Kaliningrad 3:3 (3:2)
15:00 Avangard Kursk - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (1:1)
16:00 FK Chertanovo Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1 (0:0)
16:00 PFC Sochi - Mordovia Saransk 0:2 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Olimpiyets Nizhny Novgorod 1:0 (0:0)
16:00 Rotor Volgograd - Zenit St. Petersburg 2 1:1 (0:0)
12. Round
19/09/2018 13:00 Sibir Novosibirsk - Zenit St. Petersburg 2 0:1 (0:0)
15:00 FK Tyumen - PFC Sochi 2:1 (0:1)
16:00 FK Krasnodar 2 - Spartak Moskva 2 0:3 (0:3)
16:00 FK Torpedo Armavir - Fakel Voronezh 4:1 (3:1)
16:30 FK Tambov - FK Tom Tomsk 3:0 (0:0)
16:30 Shinnik Yaroslavl - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (0:0)
17:00 Mordovia Saransk - Avangard Kursk 1:4 (0:2)
17:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Khimki 1:1 (0:0)
17:30 FK Chertanovo Moskva - Luch-Energia 1:1 (0:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd 1:1 (0:0)
13. Round
23/09/2018 08:00 Luch-Energia - Sibir Novosibirsk 1:0 (0:0)
11:00 FK Tom Tomsk - FK Chertanovo Moskva 3:1 (2:0)
11:30 Spartak Moskva 2 - SKA-Energia Khabarovsk 2:1 (1:0)
12:00 Zenit St. Petersburg 2 - Baltika Kaliningrad 0:1 (0:1)
14:00 Avangard Kursk - FK Tyumen 2:0 (1:0)
14:00 FK Khimki - FK Torpedo Armavir 2:3 (1:1)
15:00 PFC Sochi - FK Tambov 0:0 (0:0)
15:00 Shinnik Yaroslavl - Mordovia Saransk 1:2 (0:1)
16:00 Fakel Voronezh - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
16:00 Rotor Volgograd - Olimpiyets Nizhny Novgorod 2:1 (1:0)
14. Round
30/09/2018 07:00 Luch-Energia - FK Tom Tomsk 2:2 (0:1)
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - Fakel Voronezh 2:1 (0:0)
11:00 Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad 2:1 (0:0)
12:00 FK Tyumen - Shinnik Yaroslavl 3:2 (2:2)
14:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (1:0)
15:00 FK Chertanovo Moskva - PFC Sochi 2:6 (1:2)
15:00 Mordovia Saransk - Spartak Moskva 2 0:1 (0:0)
16:00 FK Torpedo Armavir - Rotor Volgograd 2:2 (0:2)
01/10/2018 15:00 FK Krasnodar 2 - FK Khimki 4:2 (2:0)
16:30 FK Tambov - Avangard Kursk 3:1 (2:1)
15. Round
06/10/2018 11:00 FK Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk 1:1 (0:0)
12:00 Shinnik Yaroslavl - FK Tambov 3:0 (1:0)
12:30 Spartak Moskva 2 - FK Tyumen 0:0 (0:0)
13:00 FK Khimki - SKA-Energia Khabarovsk 0:0 (0:0)
13:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Torpedo Armavir 1:1 (1:1)
14:00 Avangard Kursk - FK Chertanovo Moskva 2:1 (1:1)
14:00 Rotor Volgograd - FK Krasnodar 2 1:0 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - Mordovia Saransk 1:2 (0:2)
16:00 Baltika Kaliningrad - Olimpiyets Nizhny Novgorod 1:2 (1:1)
18:00 PFC Sochi - Luch-Energia 2:2 (2:2)
16. Round
13/10/2018 06:00 SKA-Energia Khabarovsk - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
11:00 FK Tom Tomsk - PFC Sochi 1:0 (0:0)
11:00 Luch-Energia - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
11:00 Sibir Novosibirsk - Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:0 (0:0)
12:30 FK Tambov - Spartak Moskva 2 2:0 (0:0)
13:00 FK Chertanovo Moskva - Shinnik Yaroslavl 0:1 (0:0)
13:00 FK Krasnodar 2 - Zenit St. Petersburg 2 2:1 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - FK Khimki 1:1 (0:1)
15:00 FK Torpedo Armavir - Baltika Kaliningrad 2:2 (2:0)
14/10/2018 14:00 FK Tyumen - Fakel Voronezh 1:1 (0:1)
17. Round
20/10/2018 12:30 Spartak Moskva 2 - FK Chertanovo Moskva 0:2 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Luch-Energia 0:0 (0:0)
14:00 Avangard Kursk - FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - FK Tambov 0:0 (0:0)
14:00 FK Khimki - FK Tyumen 2:1 (0:0)
14:00 Rotor Volgograd - Mordovia Saransk 1:1 (0:0)
14:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Torpedo Armavir 1:0 (0:0)
15:00 PFC Sochi - Sibir Novosibirsk 4:1 (0:0)
15:00 Zenit St. Petersburg 2 - SKA-Energia Khabarovsk 0:1 (0:0)
15:00 Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar 2 1:4 (1:3)
18. Round
24/10/2018 10:00 SKA-Energia Khabarovsk - Baltika Kaliningrad 1:1 (0:0)
12:30 FK Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl 2:0 (1:0)
12:30 Spartak Moskva 2 - Luch-Energia 2:2 (1:1)
13:00 Sibir Novosibirsk - FK Torpedo Armavir 0:1 (0:1)
15:00 FK Tyumen - Rotor Volgograd 0:1 (0:1)
16:00 Mordovia Saransk - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (1:0)
16:00 FK Krasnodar 2 - Olimpiyets Nizhny Novgorod 0:2 (0:1)
16:30 FK Tambov - FK Khimki 3:0 (2:0)
17:00 PFC Sochi - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
17:00 FK Chertanovo Moskva - Fakel Voronezh 2:1 (1:0)
19. Round
28/10/2018 11:00 Shinnik Yaroslavl - PFC Sochi 1:1 (0:0)
11:00 Spartak Moskva 2 - FK Tom Tomsk 1:1 (0:0)
12:00 Rotor Volgograd - FK Tambov 1:2 (0:1)
13:00 Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk 3:2 (1:1)
13:00 FK Khimki - FK Chertanovo Moskva 3:2 (1:2)
13:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - SKA-Energia Khabarovsk 0:1 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - Luch-Energia 1:1 (1:0)
14:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Tyumen 0:0 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk 1:0 (1:0)
14:00 FK Torpedo Armavir - FK Krasnodar 2 3:3 (1:2)
20. Round
04/11/2018 04:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Krasnodar 2 2:2 (1:1)
04:00 Luch-Energia - Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
08:00 FK Tom Tomsk - FK Khimki 2:0 (2:0)
09:00 FK Tyumen - Olimpiyets Nizhny Novgorod 2:1 (1:0)
11:00 Shinnik Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:1 (1:0)
11:30 FK Tambov - Baltika Kaliningrad 2:0 (1:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - Zenit St. Petersburg 2 4:0 (3:0)
12:00 Avangard Kursk - Spartak Moskva 2 3:2 (1:0)
13:00 Mordovia Saransk - FK Torpedo Armavir 2:1 (1:0)
14:00 PFC Sochi - Fakel Voronezh 0:2 (0:1)
21. Round
10/11/2018 04:00 Luch-Energia - Olimpiyets Nizhny Novgorod 1:0 (1:0)
06:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Tyumen 2:1 (0:1)
10:00 Sibir Novosibirsk - Mordovia Saransk 0:0 (0:0)
10:00 Rotor Volgograd - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
11:00 FK Krasnodar 2 - FK Tambov 2:0 (2:0)
12:00 FK Torpedo Armavir - FK Chertanovo Moskva 1:3 (0:1)
12:00 FK Khimki - Shinnik Yaroslavl 1:0 (1:0)
13:00 PFC Sochi - Zenit St. Petersburg 2 2:0 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
14:00 Fakel Voronezh - Spartak Moskva 2 3:0 (0:0)
22. Round
14/11/2018 11:00 Spartak Moskva 2 - Sibir Novosibirsk 3:0 (2:0)
11:30 FK Tambov - FK Torpedo Armavir 0:1 (0:1)
12:00 FK Krasnodar 2 - FK Tyumen 0:0 (0:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - Olimpiyets Nizhny Novgorod 3:1 (0:0)
14:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Tom Tomsk 0:1 (0:0)
15:00 Mordovia Saransk - SKA-Energia Khabarovsk 0:1 (0:1)
15:00 PFC Sochi - Rotor Volgograd 4:2 (3:0)
15:30 Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
16:00 Avangard Kursk - FK Khimki 4:0 (1:0)
17:00 Baltika Kaliningrad - Luch-Energia 0:2 (0:1)
23. Round
18/11/2018 10:00 Sibir Novosibirsk - SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (1:1)
10:00 Rotor Volgograd - FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
11:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Tambov 1:0 (1:0)
11:00 FK Khimki - PFC Sochi 0:0 (0:0)
11:00 Spartak Moskva 2 - Shinnik Yaroslavl 1:4 (0:4)
12:00 FK Krasnodar 2 - Mordovia Saransk 1:2 (1:2)
13:00 FK Torpedo Armavir - FK Tyumen 1:0 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - FK Chertanovo Moskva 2:0 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - Avangard Kursk 3:2 (3:2)
16:00 Zenit St. Petersburg 2 - Luch-Energia 0:1 (0:0)
24. Round
24/11/2018 10:00 Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl 1:3 (1:2)
10:00 Sibir Novosibirsk - Fakel Voronezh 2:0 (2:0)
11:00 Olimpiyets Nizhny Novgorod - FK Tom Tomsk 2:1 (0:1)
11:00 Spartak Moskva 2 - FK Khimki 0:1 (0:0)
12:00 FK Chertanovo Moskva - FK Krasnodar 2 3:0 (2:0)
12:00 Avangard Kursk - Zenit St. Petersburg 2 2:1 (2:0)
13:00 Mordovia Saransk - FK Tyumen 1:1 (1:0)
13:00 FK Torpedo Armavir - Luch-Energia 1:1 (1:1)
14:00 FK Tambov - SKA-Energia Khabarovsk 3:2 (3:1)
14:00 PFC Sochi - Baltika Kaliningrad 4:1 (1:1)
25. Round
03/03/2019 05:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Chertanovo Moskva 1:3 (1:2)
10:00 Sibir Novosibirsk - FK Tyumen 2:0 (2:0)
10:00 Rotor Volgograd - Spartak Moskva 2 0:0 (0:0)
11:00 FK Nizhny Novgorod - PFC Sochi 0:0 (0:0)
12:00 Mordovia Saransk - FK Tambov 1:3 (0:0)
12:00 FK Khimki - Fakel Voronezh 1:1 (1:1)
12:30 FK Krasnodar 2 - Luch-Energia 2:1 (2:0)
13:00 Zenit St. Petersburg 2 - Shinnik Yaroslavl 1:0 (1:0)
14:00 FK Torpedo Armavir - FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk 2:1 (1:1)
26. Round
10/03/2019 05:00 Luch-Energia - SKA-Energia Khabarovsk 0:2 (0:0)
08:00 FK Tom Tomsk - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
10:55 FK Khimki - Sibir Novosibirsk 1:1 (0:1)
11:00 Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad 1:0 (1:0)
11:30 FK Tambov - FK Tyumen 1:1 (0:1)
12:00 FK Chertanovo Moskva - Mordovia Saransk 0:2 (0:0)
12:00 Avangard Kursk - FK Nizhny Novgorod 1:1 (0:1)
13:00 PFC Sochi - FK Torpedo Armavir 1:0 (1:0)
13:00 Fakel Voronezh - Rotor Volgograd 0:0 (0:0)
11/03/2019 11:30 Spartak Moskva 2 - Zenit St. Petersburg 2 1:1 (0:1)
27. Round
16/03/2019 10:00 FK Tyumen - FK Chertanovo Moskva 1:1 (1:0)
12:00 FK Krasnodar 2 - PFC Sochi 0:2 (0:1)
15:00 Baltika Kaliningrad - Spartak Moskva 2 2:0 (0:0)
17/03/2019 05:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
09:00 Sibir Novosibirsk - FK Tambov 0:2 (0:1)
10:00 Rotor Volgograd - FK Khimki 1:0 (0:0)
11:00 FK Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl 0:1 (0:1)
13:00 Zenit St. Petersburg 2 - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
14:00 Mordovia Saransk - Luch-Energia 0:0 (0:0)
14:00 FK Torpedo Armavir - Avangard Kursk 0:0 (0:0)
28. Round
24/03/2019 05:00 Luch-Energia - FK Tyumen 1:1 (1:1)
08:00 FK Tom Tomsk - Mordovia Saransk 1:0 (0:0)
10:00 Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk 2:0 (1:0)
11:00 FK Chertanovo Moskva - FK Tambov 0:1 (0:0)
11:00 PFC Sochi - SKA-Energia Khabarovsk 2:0 (1:0)
11:00 Shinnik Yaroslavl - FK Torpedo Armavir 0:0 (0:0)
11:00 Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad 1:1 (1:0)
11:30 Spartak Moskva 2 - FK Nizhny Novgorod 1:2 (0:1)
12:00 FK Khimki - Zenit St. Petersburg 2 3:0 (0:0)
15/05/2019 16:30 Avangard Kursk - FK Krasnodar 2 1:1 (0:1)
29. Round
30/03/2019 05:00 SKA-Energia Khabarovsk - Avangard Kursk 1:0 (1:0)
09:00 FK Tyumen - FK Tom Tomsk 1:2 (1:0)
09:00 Zenit St. Petersburg 2 - Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
10:00 Sibir Novosibirsk - FK Chertanovo Moskva 1:2 (0:1)
11:00 FK Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
12:00 FK Krasnodar 2 - Shinnik Yaroslavl 1:1 (1:1)
13:00 FK Tambov - Luch-Energia 2:1 (0:0)
13:00 FK Torpedo Armavir - Spartak Moskva 2 0:0 (0:0)
14:00 Mordovia Saransk - PFC Sochi 0:2 (0:0)
14:00 Baltika Kaliningrad - FK Khimki 2:1 (1:1)
30. Round
07/04/2019 06:00 Luch-Energia - FK Chertanovo Moskva 0:0 (0:0)
08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl 1:0 (1:0)
10:00 FK Tom Tomsk - FK Tambov 1:1 (0:0)
11:00 Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad 1:0 (0:0)
12:00 Zenit St. Petersburg 2 - Sibir Novosibirsk 2:2 (1:1)
12:30 Spartak Moskva 2 - FK Krasnodar 2 2:3 (0:1)
13:00 Avangard Kursk - Mordovia Saransk 2:0 (0:0)
13:00 FK Khimki - FK Nizhny Novgorod 0:2 (0:0)
14:00 PFC Sochi - FK Tyumen 1:1 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - FK Torpedo Armavir 0:0 (0:0)
31. Round
13/04/2019 08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Spartak Moskva 2 1:0 (0:0)
11:00 Sibir Novosibirsk - Luch-Energia 0:0 (0:0)
11:00 FK Chertanovo Moskva - FK Tom Tomsk 1:1 (1:1)
11:00 FK Tyumen - Avangard Kursk 0:1 (0:0)
12:00 FK Krasnodar 2 - Fakel Voronezh 1:2 (0:1)
13:00 Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl 0:0 (0:0)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Rotor Volgograd 1:3 (1:1)
13:30 FK Tambov - PFC Sochi 0:3 (0:2)
15:00 FK Torpedo Armavir - FK Khimki 0:2 (0:1)
15:00 Baltika Kaliningrad - Zenit St. Petersburg 2 0:2 (0:2)
32. Round
18/04/2019 18:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 1:1 (1:1)
19/04/2019 17:00 FK Khimki - FK Krasnodar 2 3:0 (0:0)
20/04/2019 10:00 FK Tom Tomsk - Luch-Energia 0:0 (0:0)
11:00 Rotor Volgograd - FK Torpedo Armavir 0:1 (0:1)
12:00 PFC Sochi - FK Chertanovo Moskva 2:1 (1:1)
13:00 Avangard Kursk - FK Tambov 0:0 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - FK Tyumen 1:0 (0:0)
13:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Nizhny Novgorod 1:2 (0:0)
14:00 Spartak Moskva 2 - Mordovia Saransk 4:0 (1:0)
15:00 Fakel Voronezh - SKA-Energia Khabarovsk 1:3 (0:1)
33. Round
24/04/2019 10:00 Luch-Energia - PFC Sochi 0:1 (0:0)
10:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Khimki 0:1 (0:1)
13:00 Sibir Novosibirsk - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
13:00 FK Tyumen - Spartak Moskva 2 1:2 (1:2)
14:00 FK Krasnodar 2 - Rotor Volgograd 0:0 (0:0)
16:00 Mordovia Saransk - Fakel Voronezh 1:1 (0:1)
16:15 FK Tambov - Shinnik Yaroslavl 1:0 (0:0)
16:30 FK Torpedo Armavir - Zenit St. Petersburg 2 1:0 (0:0)
17:00 FK Chertanovo Moskva - Avangard Kursk 3:2 (2:0)
17:00 FK Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad 0:0 (0:0)
34. Round
28/04/2019 10:00 Zenit St. Petersburg 2 - FK Krasnodar 2 5:2 (2:2)
11:00 Rotor Volgograd - SKA-Energia Khabarovsk 2:2 (0:1)
12:00 Spartak Moskva 2 - FK Tambov 2:2 (0:1)
13:00 PFC Sochi - FK Tom Tomsk 3:1 (1:1)
13:00 Shinnik Yaroslavl - FK Chertanovo Moskva 3:3 (0:3)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 1:0 (1:0)
14:00 Avangard Kursk - Luch-Energia 2:2 (1:2)
15:00 Fakel Voronezh - FK Tyumen 1:1 (0:1)
15:00 FK Khimki - Mordovia Saransk 1:1 (0:0)
16:00 Baltika Kaliningrad - FK Torpedo Armavir 1:1 (1:0)
35. Round
04/05/2019 08:00 Luch-Energia - Shinnik Yaroslavl 0:2 (0:1)
08:00 SKA-Energia Khabarovsk - Zenit St. Petersburg 2 3:1 (2:0)
10:00 FK Tom Tomsk - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
11:00 Sibir Novosibirsk - PFC Sochi 0:1 (0:1)
11:00 FK Tyumen - FK Khimki 0:0 (0:0)
13:00 Mordovia Saransk - Rotor Volgograd 1:0 (0:0)
14:00 FK Chertanovo Moskva - Spartak Moskva 2 1:0 (0:0)
15:00 FK Krasnodar 2 - Baltika Kaliningrad 2:1 (1:0)
15:00 FK Torpedo Armavir - FK Nizhny Novgorod 2:1 (0:1)
16:15 FK Tambov - Fakel Voronezh 0:0 (0:0)
36. Round
11/05/2019 08:00 Luch-Energia - Spartak Moskva 2 2:0 (0:0)
11:00 Rotor Volgograd - FK Tyumen 2:1 (1:1)
12:00 Zenit St. Petersburg 2 - Mordovia Saransk 3:1 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
13:00 FK Nizhny Novgorod - FK Krasnodar 2 3:0 (1:0)
14:00 Avangard Kursk - PFC Sochi 2:1 (1:1)
15:00 FK Torpedo Armavir - Sibir Novosibirsk 0:1 (0:0)
16:00 Fakel Voronezh - FK Chertanovo Moskva 1:1 (0:1)
17:00 Baltika Kaliningrad - SKA-Energia Khabarovsk 1:0 (1:0)
12/05/2019 12:00 FK Khimki - FK Tambov 2:0 (1:0)
37. Round
19/05/2019 08:00 Luch-Energia - Fakel Voronezh 1:0 (0:0)
08:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Nizhny Novgorod 1:0 (1:0)
10:00 FK Tom Tomsk - Spartak Moskva 2 2:1 (0:1)
11:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk 1:0 (0:0)
11:00 FK Tyumen - Zenit St. Petersburg 2 1:2 (0:0)
13:00 FK Tambov - Rotor Volgograd 1:0 (0:0)
13:00 Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad 1:0 (1:0)
14:00 PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl 0:0 (0:0)
14:00 FK Chertanovo Moskva - FK Khimki 2:1 (0:0)
17:00 FK Krasnodar 2 - FK Torpedo Armavir 0:0 (0:0)
38. Round
25/05/2019 11:00 Sibir Novosibirsk - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk 4:2 (3:1)
13:00 Spartak Moskva 2 - PFC Sochi 1:1 (0:1)
13:00 Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
13:00 FK Khimki - Luch-Energia 2:1 (0:1)
13:00 Rotor Volgograd - FK Chertanovo Moskva 1:2 (0:1)
13:00 FK Tambov - Zenit St. Petersburg 2 2:1 (2:1)
13:00 Baltika Kaliningrad - FK Tyumen 1:1 (1:0)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk 3:1 (2:0)
13:00 FK Torpedo Armavir - SKA-Energia Khabarovsk 2:0 (0:0)