1. Round
17/08/2019 11:30 Aarhus GF - SønderjyskE 3:2 (1:1)
14:30 Brøndby IF - Lyngby BK 1:4
27/08/2019 17:00 FC København - FC Nordsjælland 2:1 (1:1)
28/08/2019 17:30 Vejle BK - Odense BK 2:1 (1:0)
18/09/2019 17:15 Silkeborg IF - FC Midtjylland 4:6
07/12/2019 12:00 Aalborg BK - Randers SK Freja 2:3
2. Round
24/08/2019 13:45 SønderjyskE - Brøndby IF 1:6 (0:4)
14:00 Odense BK - Aalborg BK 3:2 (2:2)
14:15 Lyngby BK - Esbjerg fB 4:1 (2:1)
14:15 FC Midtjylland - Randers SK Freja 5:2 (1:2)
14:15 FC København - Aarhus GF 0:0 (0:0)
14:30 Silkeborg IF - Vejle BK 0:0 (0:0)
3. Round
31/08/2019 10:00 Randers SK Freja - Silkeborg IF 3:0
11:30 Aarhus GF - Lyngby BK 2:2 (2:0)
14:00 Odense BK - FC København 1:1 (0:0)
14:15 Brøndby IF - Esbjerg fB 0:2 (0:1)
14:15 Aalborg BK - FC Midtjylland 0:4 (0:2)
01/09/2019 14:30 FC Nordsjælland - SønderjyskE 5:1 (1:0)
4. Round
07/09/2019 12:00 Lyngby BK - FC København 2:1 (0:0)
12:00 Esbjerg fB - Aarhus GF 2:0 (0:0)
13:00 FC Midtjylland - Odense BK 2:0 (1:0)
14:15 Randers SK Freja - Vejle BK 2:1 (0:1)
14:15 Aalborg BK - Silkeborg IF 2:3 (1:2)
14:30 Brøndby IF - FC Nordsjælland 0:2 (0:2)
5. Round
17/08/2019 12:00 Esbjerg fB - Randers SK Freja 4:2 (2:1)
14/09/2019 12:00 Aarhus GF - FC Nordsjælland 0:4 (0:2)
13:45 SønderjyskE - Silkeborg IF 4:3 (2:1)
14:00 Vejle BK - FC Midtjylland 1:3 (0:2)
14:15 Lyngby BK - Odense BK 2:1 (0:1)
14:15 FC København - Aalborg BK 4:0 (2:0)
6. Round
21/09/2019 14:00 Odense BK - Brøndby IF 2:0 (2:0)
14:00 Vejle BK - Aarhus GF 2:2 (0:2)
14:15 FC Midtjylland - FC Nordsjælland 1:1 (0:1)
14:15 Randers SK Freja - SønderjyskE 6:1 (1:0)
14:15 Aalborg BK - Esbjerg fB 6:2 (4:2)
14:30 Silkeborg IF - Lyngby BK 1:5 (0:2)
7. Round
05/10/2019 12:00 Aarhus GF - Randers SK Freja 3:3 (1:2)
13:45 SønderjyskE - Odense BK 0:1 (0:0)
14:15 Esbjerg fB - Silkeborg IF 2:4 (1:1)
14:30 FC Nordsjælland - Vejle BK 6:0 (4:0)
06/10/2019 14:15 Lyngby BK - FC Midtjylland 4:3
22/02/2020 12:00 Brøndby IF - FC København -:-
8. Round
12/10/2019 11:30 SønderjyskE - Aalborg BK 1:1 (1:0)
12:00 Brøndby IF - Silkeborg IF 5:0
12:00 FC Nordsjælland - Odense BK 1:3 (1:1)
12:00 Lyngby BK - Randers SK Freja 1:3 (0:3)
13:15 Vejle BK - Esbjerg fB 1:1 (0:0)
14:15 FC København - FC Midtjylland 4:2 (2:1)
9. Round
16/10/2019 11:30 Vejle BK - Brøndby IF 0:0
17/10/2019 14:30 Silkeborg IF - Aarhus GF 2:1 (1:0)
19/10/2019 13:00 Randers SK Freja - FC København 1:3 (0:2)
14:00 Odense BK - Esbjerg fB 1:3 (0:2)
14:15 FC Midtjylland - SønderjyskE 9:2 (2:1)
14:15 Aalborg BK - FC Nordsjælland 4:0
10. Round
26/10/2019 12:00 Aarhus GF - Aalborg BK 1:2 (1:0)
13:15 Brøndby IF - FC Midtjylland 2:2 (2:0)
14:15 FC København - Vejle BK 4:0 (0:0)
14:30 Silkeborg IF - Odense BK 2:6 (1:4)
17:15 FC Nordsjælland - Esbjerg fB 1:2 (1:1)
16/11/2019 12:15 SønderjyskE - Lyngby BK 3:4 (3:3)
11. Round
02/11/2019 10:30 Vejle BK - Aalborg BK 3:0 (0:0)
12:00 Brøndby IF - Aarhus GF 1:1 (1:1)
13:00 Esbjerg fB - SønderjyskE 5:2
14:00 Odense BK - Randers SK Freja 1:2 (0:1)
14:15 FC København - Silkeborg IF 4:1 (0:1)
15:45 FC Nordsjælland - Lyngby BK 2:2 (0:0)
12. Round
09/11/2019 11:30 SønderjyskE - Vejle BK 2:2 (0:2)
12:00 Aarhus GF - FC Midtjylland 5:3 (1:2)
12:00 Brøndby IF - Randers SK Freja 1:1 (0:1)
13:00 Esbjerg fB - FC København 2:3 (0:1)
13:30 FC Nordsjælland - Silkeborg IF 6:2 (2:0)
13:45 Lyngby BK - Aalborg BK 1:1 (0:1)
13. Round
23/11/2019 13:00 Randers SK Freja - FC Nordsjælland 1:1 (1:1)
13:45 SønderjyskE - FC København 0:5 (0:3)
14:00 Odense BK - Aarhus GF 1:1 (0:1)
14:15 FC Midtjylland - Esbjerg fB 4:0 (3:0)
14:15 Aalborg BK - Brøndby IF 5:5 (0:3)
14:30 Vejle BK - Lyngby BK 1:2 (1:2)
14. Round
29/02/2020 11:30 Aarhus GF - FC København -:-
12:00 Brøndby IF - SønderjyskE -:-
13:00 Esbjerg fB - Lyngby BK -:-
13:00 Randers SK Freja - FC Midtjylland -:-
14:00 Vejle BK - Silkeborg IF -:-
14:15 Aalborg BK - Odense BK -:-
15. Round
07/03/2020 13:00 Esbjerg fB - Brøndby IF -:-
13:15 Lyngby BK - Aarhus GF -:-
13:15 FC København - Odense BK -:-
13:45 SønderjyskE - FC Nordsjælland -:-
14:15 FC Midtjylland - Aalborg BK -:-
14:30 Silkeborg IF - Randers SK Freja -:-
16. Round
14/03/2020 13:00 Randers SK Freja - Esbjerg fB -:-
14:00 Odense BK - Lyngby BK -:-
14:15 FC Midtjylland - Vejle BK -:-
14:15 Aalborg BK - FC København -:-
14:30 FC Nordsjælland - Aarhus GF -:-
14:30 Silkeborg IF - SønderjyskE -:-
17. Round
21/03/2020 10:45 Esbjerg fB - Aalborg BK -:-
11:30 Aarhus GF - Vejle BK -:-
12:00 Brøndby IF - Odense BK -:-
13:15 Lyngby BK - Silkeborg IF -:-
13:45 SønderjyskE - Randers SK Freja -:-
14:30 FC Nordsjælland - FC Midtjylland -:-
18. Round
04/04/2020 12:30 FC Midtjylland - FC København -:-
13:00 Randers SK Freja - Lyngby BK -:-
14:00 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
14:00 Vejle BK - Esbjerg fB -:-
14:15 Aalborg BK - SønderjyskE -:-
14:30 Silkeborg IF - Brøndby IF -:-
19. Round
18/04/2020 11:30 Aarhus GF - Silkeborg IF -:-
12:00 Esbjerg fB - Odense BK -:-
12:00 Brøndby IF - Vejle BK -:-
12:00 FC Nordsjælland - Aalborg BK -:-
13:45 SønderjyskE - FC Midtjylland -:-
14:15 FC København - Randers SK Freja -:-
20. Round
25/04/2020 12:00 Lyngby BK - SønderjyskE -:-
12:00 Esbjerg fB - FC Nordsjælland -:-
12:30 FC Midtjylland - Brøndby IF -:-
14:00 Vejle BK - FC København -:-
14:00 Odense BK - Silkeborg IF -:-
14:15 Aalborg BK - Aarhus GF -:-
21. Round
16/05/2020 11:30 Aarhus GF - Esbjerg fB -:-
12:00 FC Nordsjælland - Brøndby IF -:-
14:00 Odense BK - FC Midtjylland -:-
14:00 Vejle BK - Randers SK Freja -:-
14:15 FC København - Lyngby BK -:-
14:30 Silkeborg IF - Aalborg BK -:-
22. Round
23/05/2020 12:00 Lyngby BK - Brøndby IF -:-
12:00 FC Nordsjælland - FC København -:-
12:30 FC Midtjylland - Silkeborg IF -:-
13:45 SønderjyskE - Aarhus GF -:-
14:00 Odense BK - Vejle BK -:-
14:15 Randers SK Freja - Aalborg BK -:-
23. Round
30/05/2020 12:30 FC Midtjylland - Aarhus GF -:-
14:00 Vejle BK - SønderjyskE -:-
14:15 FC København - Esbjerg fB -:-
14:15 Aalborg BK - Lyngby BK -:-
14:15 Randers SK Freja - Brøndby IF -:-
14:30 Silkeborg IF - FC Nordsjælland -:-
24. Round
06/06/2020 11:30 Aarhus GF - Odense BK -:-
12:00 Esbjerg fB - FC Midtjylland -:-
12:00 Brøndby IF - Aalborg BK -:-
12:00 FC Nordsjælland - Randers SK Freja -:-
12:00 Lyngby BK - Vejle BK -:-
14:15 FC København - SønderjyskE -:-
25. Round
13/06/2020 12:30 FC Midtjylland - Lyngby BK -:-
14:00 Odense BK - SønderjyskE -:-
14:00 Vejle BK - FC Nordsjælland -:-
14:15 Randers SK Freja - Aarhus GF -:-
14:15 FC København - Brøndby IF -:-
14:30 Silkeborg IF - Esbjerg fB -:-
26. Round
20/06/2020 12:00 Aarhus GF - Brøndby IF -:-
12:00 Aalborg BK - Vejle BK -:-
12:00 Silkeborg IF - FC København -:-
12:00 Randers SK Freja - Odense BK -:-
12:00 FC Nordsjælland - Lyngby BK -:-
12:00 SønderjyskE - Esbjerg fB -:-