1. Round
08/08/2021 16:30 FK Bregalnica Štip - KF Shkupi 0:0 (0:0)
16:30 FK Rabotnički - FK Borec 1:0 (1:0)
16:30 Makedonija GP - FK Pelister 1:0 (1:0)
16:30 FK Renova - FK Skopje 1:1 (0:0)
16:30 GFK Tikveš - KF Shkëndija 79 0:0 (0:0)
19:00 Akademija Pandev - FC Struga 1:1 (0:1)
2. Round
15/08/2021 16:00 FK Borec - GFK Tikveš 2:1 (0:0)
16:00 KF Shkupi - Makedonija GP 2:0 (1:0)
16:00 FK Skopje - FK Bregalnica Štip 0:0 (0:0)
16:00 KF Shkëndija 79 - FK Renova 1:2 (0:1)
16:00 FC Struga - FK Pelister 1:0 (0:0)
19:00 Akademija Pandev - FK Rabotnički 2:0 (0:0)
3. Round
18/08/2021 16:00 FK Bregalnica Štip - KF Shkëndija 79 3:3 (1:0)
16:00 FK Pelister - KF Shkupi 0:2 (0:2)
16:00 FK Rabotnički - FC Struga 0:0 (0:0)
16:00 Makedonija GP - FK Skopje 5:1 (2:1)
16:00 FK Renova - FK Borec 2:0 (1:0)
16:00 GFK Tikveš - Akademija Pandev 0:2 (0:1)
4. Round
22/08/2021 15:00 FK Borec - FK Bregalnica Štip 1:1 (0:0)
15:00 FK Rabotnički - GFK Tikveš 2:1 (1:0)
15:00 FK Skopje - FK Pelister 1:0 (1:0)
15:00 KF Shkëndija 79 - Makedonija GP 4:0 (1:0)
15:00 FC Struga - KF Shkupi 4:2 (3:1)
19:00 Akademija Pandev - FK Renova 2:1 (0:1)
5. Round
28/08/2021 15:00 FK Bregalnica Štip - Akademija Pandev 3:2 (0:1)
15:00 FK Pelister - KF Shkëndija 79 2:2 (1:1)
15:00 KF Shkupi - FK Skopje 4:1 (1:0)
15:00 Makedonija GP - FK Borec 3:2 (1:1)
15:00 FK Renova - FK Rabotnički 1:1 (1:1)
15:00 GFK Tikveš - FC Struga 1:1 (1:0)
6. Round
12/09/2021 15:00 Akademija Pandev - Makedonija GP 4:1 (2:1)
15:00 FK Borec - FK Pelister 2:1 (1:1)
15:00 FK Rabotnički - FK Bregalnica Štip 2:0 (1:0)
15:00 FC Struga - FK Skopje 1:0 (0:0)
15:00 GFK Tikveš - FK Renova 0:2 (0:1)
14/09/2021 14:00 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi 0:0 (0:0)
7. Round
19/09/2021 14:00 FK Bregalnica Štip - GFK Tikveš 2:0 (0:0)
14:00 FK Pelister - Akademija Pandev 0:0 (0:0)
14:00 KF Shkupi - FK Borec 3:0 (2:0)
14:00 FK Skopje - KF Shkëndija 79 0:2 (0:1)
14:00 Makedonija GP - FK Rabotnički 0:2 (0:0)
14:00 FK Renova - FC Struga 1:0 (0:0)
8. Round
26/09/2021 14:00 FK Borec - FK Skopje 0:2 (0:2)
14:00 FK Rabotnički - FK Pelister 1:1 (1:0)
14:00 FK Renova - FK Bregalnica Štip 5:2 (3:1)
14:00 FC Struga - KF Shkëndija 79 1:1 (1:0)
14:00 GFK Tikveš - Makedonija GP 3:0 (0:0)
17:00 Akademija Pandev - KF Shkupi 1:3 (0:0)
9. Round
02/10/2021 13:00 FK Bregalnica Štip - FC Struga -:-
13:00 FK Pelister - GFK Tikveš -:-
13:00 KF Shkupi - FK Rabotnički -:-
13:00 FK Skopje - Akademija Pandev -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - FK Borec -:-
13:00 Makedonija GP - FK Renova -:-
10. Round
17/10/2021 13:00 Akademija Pandev - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Bregalnica Štip - Makedonija GP -:-
13:00 FK Rabotnički - FK Skopje -:-
13:00 FK Renova - FK Pelister -:-
13:00 FC Struga - FK Borec -:-
13:00 GFK Tikveš - KF Shkupi -:-
11. Round
24/10/2021 13:00 FK Borec - Akademija Pandev -:-
13:00 FK Pelister - FK Bregalnica Štip -:-
13:00 KF Shkupi - FK Renova -:-
13:00 FK Skopje - GFK Tikveš -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - FK Rabotnički -:-
13:00 Makedonija GP - FC Struga -:-
12. Round
31/10/2021 12:00 FK Borec - FK Rabotnički -:-
12:00 FK Pelister - Makedonija GP -:-
12:00 KF Shkupi - FK Bregalnica Štip -:-
12:00 FK Skopje - FK Renova -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - GFK Tikveš -:-
12:00 FC Struga - Akademija Pandev -:-
13. Round
06/11/2021 12:00 FK Bregalnica Štip - FK Skopje -:-
12:00 FK Pelister - FC Struga -:-
12:00 FK Rabotnički - Akademija Pandev -:-
12:00 Makedonija GP - KF Shkupi -:-
12:00 FK Renova - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 GFK Tikveš - FK Borec -:-
14. Round
21/11/2021 12:00 Akademija Pandev - GFK Tikveš -:-
12:00 FK Borec - FK Renova -:-
12:00 KF Shkupi - FK Pelister -:-
12:00 FK Skopje - Makedonija GP -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - FK Bregalnica Štip -:-
12:00 FC Struga - FK Rabotnički -:-
15. Round
28/11/2021 12:00 FK Bregalnica Štip - FK Borec -:-
12:00 FK Pelister - FK Skopje -:-
12:00 KF Shkupi - FC Struga -:-
12:00 Makedonija GP - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 FK Renova - Akademija Pandev -:-
12:00 GFK Tikveš - FK Rabotnički -:-
16. Round
05/12/2021 12:00 Akademija Pandev - FK Bregalnica Štip -:-
12:00 FK Borec - Makedonija GP -:-
12:00 FK Rabotnički - FK Renova -:-
12:00 FK Skopje - KF Shkupi -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - FK Pelister -:-
12:00 FC Struga - GFK Tikveš -:-
17. Round
08/12/2021 12:00 FK Bregalnica Štip - FK Rabotnički -:-
12:00 FK Pelister - FK Borec -:-
12:00 KF Shkupi - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 FK Skopje - FC Struga -:-
12:00 Makedonija GP - Akademija Pandev -:-
12:00 FK Renova - GFK Tikveš -:-
18. Round
12/12/2021 12:00 Akademija Pandev - FK Pelister -:-
12:00 FK Borec - KF Shkupi -:-
12:00 FK Rabotnički - Makedonija GP -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - FK Skopje -:-
12:00 FC Struga - FK Renova -:-
12:00 GFK Tikveš - FK Bregalnica Štip -:-
19. Round
13/02/2022 13:00 FK Bregalnica Štip - FK Renova -:-
13:00 FK Pelister - FK Rabotnički -:-
13:00 KF Shkupi - Akademija Pandev -:-
13:00 FK Skopje - FK Borec -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - FC Struga -:-
13:00 Makedonija GP - GFK Tikveš -:-
20. Round
20/02/2022 13:00 Akademija Pandev - FK Skopje -:-
13:00 FK Borec - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Rabotnički - KF Shkupi -:-
13:00 FK Renova - Makedonija GP -:-
13:00 FC Struga - FK Bregalnica Štip -:-
13:00 GFK Tikveš - FK Pelister -:-
21. Round
27/02/2022 13:00 FK Borec - FC Struga -:-
13:00 FK Pelister - FK Renova -:-
13:00 KF Shkupi - GFK Tikveš -:-
13:00 FK Skopje - FK Rabotnički -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - Akademija Pandev -:-
13:00 Makedonija GP - FK Bregalnica Štip -:-
22. Round
06/03/2022 13:00 Akademija Pandev - FK Borec -:-
13:00 FK Bregalnica Štip - FK Pelister -:-
13:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Renova - KF Shkupi -:-
13:00 FC Struga - Makedonija GP -:-
13:00 GFK Tikveš - FK Skopje -:-