1. Round
08/08/2020 16:30 Vardar Skopje - FK Borec -:-
09/08/2020 16:30 FK Belasica - Sileks Kratovo -:-
16:30 FK Pelister - Akademija Pandev -:-
16:30 KF Shkupi - KF Shkëndija 79 -:-
16:30 Makedonija GP - FK Rabotnički -:-
16:30 FK Renova - FC Struga -:-
2. Round
16/08/2020 16:00 Akademija Pandev - Vardar Skopje -:-
16:00 FK Borec - FK Renova -:-
16:00 FK Rabotnički - FK Belasica -:-
16:00 KF Shkupi - Makedonija GP -:-
16:00 KF Shkëndija 79 - FC Struga -:-
16:00 Sileks Kratovo - FK Pelister -:-
3. Round
23/08/2020 16:00 FK Belasica - KF Shkupi -:-
16:00 FK Pelister - FK Rabotnički -:-
16:00 Makedonija GP - KF Shkëndija 79 -:-
16:00 FK Renova - Akademija Pandev -:-
16:00 FC Struga - FK Borec -:-
16:00 Vardar Skopje - Sileks Kratovo -:-
4. Round
29/08/2020 15:30 Akademija Pandev - FC Struga -:-
15:30 FK Rabotnički - Vardar Skopje -:-
15:30 KF Shkupi - FK Pelister -:-
15:30 KF Shkëndija 79 - FK Borec -:-
15:30 Makedonija GP - FK Belasica -:-
15:30 Sileks Kratovo - FK Renova -:-
5. Round
13/09/2020 15:00 FK Belasica - KF Shkëndija 79 -:-
15:00 FK Borec - Akademija Pandev -:-
15:00 FK Pelister - Makedonija GP -:-
15:00 FK Renova - FK Rabotnički -:-
15:00 FC Struga - Sileks Kratovo -:-
15:00 Vardar Skopje - KF Shkupi -:-
6. Round
20/09/2020 14:30 FK Belasica - FK Pelister -:-
14:30 FK Rabotnički - FC Struga -:-
14:30 KF Shkupi - FK Renova -:-
14:30 KF Shkëndija 79 - Akademija Pandev -:-
14:30 Makedonija GP - Vardar Skopje -:-
14:30 Sileks Kratovo - FK Borec -:-
7. Round
27/09/2020 14:00 Akademija Pandev - Sileks Kratovo -:-
14:00 FK Borec - FK Rabotnički -:-
14:00 FK Pelister - KF Shkëndija 79 -:-
14:00 FK Renova - Makedonija GP -:-
14:00 FC Struga - KF Shkupi -:-
14:00 Vardar Skopje - FK Belasica -:-
8. Round
03/10/2020 14:00 FK Belasica - FK Renova -:-
14:00 FK Pelister - Vardar Skopje -:-
14:00 FK Rabotnički - Akademija Pandev -:-
14:00 KF Shkupi - FK Borec -:-
14:00 KF Shkëndija 79 - Sileks Kratovo -:-
14:00 Makedonija GP - FC Struga -:-
9. Round
18/10/2020 13:30 Akademija Pandev - KF Shkupi -:-
13:30 FK Borec - Makedonija GP -:-
13:30 FK Renova - FK Pelister -:-
13:30 Sileks Kratovo - FK Rabotnički -:-
13:30 FC Struga - FK Belasica -:-
13:30 Vardar Skopje - KF Shkëndija 79 -:-
10. Round
25/10/2020 13:30 FK Belasica - FK Borec -:-
13:30 FK Pelister - FC Struga -:-
13:30 KF Shkupi - Sileks Kratovo -:-
13:30 KF Shkëndija 79 - FK Rabotnički -:-
13:30 Makedonija GP - Akademija Pandev -:-
13:30 Vardar Skopje - FK Renova -:-
11. Round
01/11/2020 13:00 Akademija Pandev - FK Belasica -:-
13:00 FK Borec - FK Pelister -:-
13:00 FK Rabotnički - KF Shkupi -:-
13:00 FK Renova - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 Sileks Kratovo - Makedonija GP -:-
13:00 FC Struga - Vardar Skopje -:-
12. Round
07/11/2020 12:30 Akademija Pandev - FK Pelister -:-
12:30 FK Borec - Vardar Skopje -:-
12:30 FK Rabotnički - Makedonija GP -:-
12:30 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi -:-
12:30 Sileks Kratovo - FK Belasica -:-
12:30 FC Struga - FK Renova -:-
13. Round
21/11/2020 12:00 FK Belasica - FK Rabotnički -:-
12:00 FK Pelister - Sileks Kratovo -:-
12:00 Makedonija GP - KF Shkupi -:-
12:00 FK Renova - FK Borec -:-
12:00 FC Struga - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 Vardar Skopje - Akademija Pandev -:-
14. Round
29/11/2020 12:00 Akademija Pandev - FK Renova -:-
12:00 FK Borec - FC Struga -:-
12:00 FK Rabotnički - FK Pelister -:-
12:00 KF Shkupi - FK Belasica -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - Makedonija GP -:-
12:00 Sileks Kratovo - Vardar Skopje -:-
15. Round
06/12/2020 12:00 FK Belasica - Makedonija GP -:-
12:00 FK Borec - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 FK Pelister - KF Shkupi -:-
12:00 FK Renova - Sileks Kratovo -:-
12:00 FC Struga - Akademija Pandev -:-
12:00 Vardar Skopje - FK Rabotnički -:-
16. Round
09/12/2020 12:00 Akademija Pandev - FK Borec -:-
12:00 FK Rabotnički - FK Renova -:-
12:00 KF Shkupi - Vardar Skopje -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - FK Belasica -:-
12:00 Makedonija GP - FK Pelister -:-
12:00 Sileks Kratovo - FC Struga -:-
17. Round
13/12/2020 12:00 Akademija Pandev - KF Shkëndija 79 -:-
12:00 FK Borec - Sileks Kratovo -:-
12:00 FK Pelister - FK Belasica -:-
12:00 FK Renova - KF Shkupi -:-
12:00 FC Struga - FK Rabotnički -:-
12:00 Vardar Skopje - Makedonija GP -:-
18. Round
16/12/2020 12:00 FK Belasica - Vardar Skopje -:-
12:00 FK Rabotnički - FK Borec -:-
12:00 KF Shkupi - FC Struga -:-
12:00 KF Shkëndija 79 - FK Pelister -:-
12:00 Makedonija GP - FK Renova -:-
12:00 Sileks Kratovo - Akademija Pandev -:-
19. Round
14/02/2021 13:00 Akademija Pandev - FK Rabotnički -:-
13:00 FK Borec - KF Shkupi -:-
13:00 FK Renova - FK Belasica -:-
13:00 Sileks Kratovo - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FC Struga - Makedonija GP -:-
13:00 Vardar Skopje - FK Pelister -:-
20. Round
21/02/2021 13:00 FK Belasica - FC Struga -:-
13:00 FK Pelister - FK Renova -:-
13:00 FK Rabotnički - Sileks Kratovo -:-
13:00 KF Shkupi - Akademija Pandev -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - Vardar Skopje -:-
13:00 Makedonija GP - FK Borec -:-
21. Round
28/02/2021 13:00 Akademija Pandev - Makedonija GP -:-
13:00 FK Borec - FK Belasica -:-
13:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Renova - Vardar Skopje -:-
13:00 Sileks Kratovo - KF Shkupi -:-
13:00 FC Struga - FK Pelister -:-
22. Round
03/03/2021 13:00 FK Belasica - Akademija Pandev -:-
13:00 FK Pelister - FK Borec -:-
13:00 KF Shkupi - FK Rabotnički -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - FK Renova -:-
13:00 Makedonija GP - Sileks Kratovo -:-
13:00 Vardar Skopje - FC Struga -:-