1. Round
20/09/2020 13:30 Ankara Demirspor - Şanlıurfaspor 7:0 (3:0)
13:30 Çorum FK - Manisa FK 1:3
13:30 Niğde Anadolu FK - Hacettepe 1:1 (0:1)
14:00 Ergene Velimeşe - Uşakspor 1:3 (0:1)
14:00 Inegölspor - Zonguldak Kömürspor 0:0 (0:0)
14:00 Sancaktepe Belediye - Hekimoğlu Trabzon 0:0 (0:0)
17:00 Afjet Afyonspor - Gümüşhanespor 1:0 (0:0)
17:00 Amed SK - 24 Erzincanspor 0:1 (0:0)
17:00 Kocaelispor - Sarıyer SK 0:0 (0:0)
2. Round
25/09/2020 13:00 Hekimoğlu Trabzon - Amed SK 4:1 (0:1)
26/09/2020 13:00 24 Erzincanspor - Kahramanmarasspor 2:1 (1:1)
13:00 Gümüşhanespor - Inegölspor 1:0 (0:0)
13:00 Şanlıurfaspor - Sancaktepe Belediye 0:8 (0:4)
13:30 Hacettepe - Ergene Velimeşe 2:1 (2:0)
13:30 Zonguldak Kömürspor - Niğde Anadolu FK 2:1 (2:1)
14:00 Manisa FK - Kocaelispor 6:1 (2:1)
14:00 Sarıyer SK - Afjet Afyonspor 1:1 (1:0)
14:00 Uşakspor - Ankara Demirspor 3:1 (0:1)
3. Round
04/10/2020 13:00 Ankara Demirspor - Hacettepe 1:0 (1:0)
13:00 Niğde Anadolu FK - Gümüşhanespor 1:0 (1:0)
13:30 Ergene Velimeşe - Zonguldak Kömürspor 1:1 (0:0)
13:30 Inegölspor - Sarıyer SK 1:1 (1:1)
13:30 Sancaktepe Belediye - Uşakspor 1:1 (0:1)
17:00 Afjet Afyonspor - Manisa FK 0:4 (0:2)
17:00 Amed SK - Şanlıurfaspor 2:1 (1:1)
17:00 Kahramanmarasspor - Hekimoğlu Trabzon 0:0 (0:0)
17:00 Kocaelispor - Çorum FK 3:0 (0:0)
4. Round
10/10/2020 12:00 Uşakspor - Amed SK 3:0 (1:0)
12:30 Gümüşhanespor - Ergene Velimeşe 3:3 (1:2)
12:30 Hekimoğlu Trabzon - 24 Erzincanspor 1:1 (0:0)
12:30 Şanlıurfaspor - Kahramanmarasspor 1:1 (0:1)
13:00 Çorum FK - Afjet Afyonspor 1:1 (0:1)
13:00 Hacettepe - Sancaktepe Belediye 0:1 (0:1)
13:00 Zonguldak Kömürspor - Ankara Demirspor 0:2 (0:1)
13:30 Manisa FK - Inegölspor 5:1 (2:1)
13:30 Sarıyer SK - Niğde Anadolu FK 3:0 (0:0)
5. Round
14/10/2020 12:30 24 Erzincanspor - Şanlıurfaspor 4:1 (3:0)
13:00 Ankara Demirspor - Gümüşhanespor 2:2 (1:1)
13:00 Niğde Anadolu FK - Manisa FK 0:4 (0:3)
13:30 Ergene Velimeşe - Sarıyer SK 0:1 (0:0)
13:30 Inegölspor - Çorum FK 2:3 (2:0)
13:30 Sancaktepe Belediye - Zonguldak Kömürspor 1:0 (0:0)
15:00 Amed SK - Hacettepe 1:0 (0:0)
15:00 Kahramanmarasspor - Uşakspor 2:1 (1:1)
17:00 Afjet Afyonspor - Kocaelispor 0:1 (0:1)
6. Round
21/10/2020 12:00 Çorum FK - Niğde Anadolu FK 4:0 (1:0)
12:00 Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediye 1:5 (0:4)
12:00 Hacettepe - Kahramanmarasspor 3:3 (2:3)
12:00 Manisa FK - Ergene Velimeşe 1:1 (0:1)
12:00 Şanlıurfaspor - Hekimoğlu Trabzon 0:2 (0:1)
12:00 Uşakspor - 24 Erzincanspor 1:3 (0:0)
12:00 Zonguldak Kömürspor - Amed SK 0:1 (0:0)
17:00 Kocaelispor - Inegölspor 1:0 (0:0)
19/12/2020 10:00 Sarıyer SK - Ankara Demirspor 1:0 (0:0)
7. Round
28/10/2020 11:00 24 Erzincanspor - Hacettepe 2:0 (0:0)
11:00 Ankara Demirspor - Manisa FK 0:1 (0:0)
11:00 Ergene Velimeşe - Çorum FK 1:0 (1:0)
11:00 Hekimoğlu Trabzon - Uşakspor 1:2 (0:1)
11:00 Inegölspor - Afjet Afyonspor 2:2 (0:2)
11:00 Niğde Anadolu FK - Kocaelispor 0:0 (0:0)
16:00 Amed SK - Gümüşhanespor 2:1 (0:1)
19/12/2020 10:00 Kahramanmarasspor - Zonguldak Kömürspor 2:2 (2:2)
03/01/2021 10:00 Sancaktepe Belediye - Sarıyer SK 1:3 (0:0)
8. Round
31/10/2020 10:00 Çorum FK - Ankara Demirspor 2:3 (1:3)
10:00 Hacettepe - Hekimoğlu Trabzon 0:3 (0:1)
10:00 Manisa FK - Sancaktepe Belediye 2:0 (1:0)
10:00 Sarıyer SK - Amed SK 2:0 (0:0)
10:00 Uşakspor - Şanlıurfaspor 2:1 (2:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - 24 Erzincanspor 0:0 (0:0)
16:00 Afjet Afyonspor - Niğde Anadolu FK 2:1 (1:1)
16:00 Kocaelispor - Ergene Velimeşe 2:1 (1:0)
03/01/2021 10:00 Gümüşhanespor - Kahramanmarasspor 2:3 (0:0)
9. Round
11/11/2020 10:00 24 Erzincanspor - Gümüşhanespor 2:1 (0:0)
10:00 Amed SK - Manisa FK 3:4 (0:1)
10:00 Ergene Velimeşe - Afjet Afyonspor 0:2 (0:1)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Zonguldak Kömürspor 3:0 (1:0)
10:00 Kahramanmarasspor - Sarıyer SK 0:0 (0:0)
10:00 Niğde Anadolu FK - Inegölspor 1:1
10:00 Şanlıurfaspor - Hacettepe 1:0 (0:0)
02/01/2021 10:00 Ankara Demirspor - Kocaelispor 1:3 (0:0)
10/01/2021 10:00 Sancaktepe Belediye - Çorum FK 0:6 (0:3)
10. Round
14/11/2020 10:00 Gümüşhanespor - Hekimoğlu Trabzon 1:4 (1:3)
10:00 Hacettepe - Uşakspor 1:1 (0:1)
10:00 Inegölspor - Ergene Velimeşe 1:0 (0:0)
10:00 Kocaelispor - Sancaktepe Belediye 0:1 (0:1)
10:00 Manisa FK - Kahramanmarasspor 3:1 (0:0)
10:00 Sarıyer SK - 24 Erzincanspor 1:0 (0:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Şanlıurfaspor 2:0 (0:0)
10/01/2021 10:00 Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor 2:2 (2:0)
14/01/2021 10:00 Çorum FK - Amed SK 2:2 (0:0)
11. Round
18/11/2020 10:00 24 Erzincanspor - Manisa FK 2:3 (1:2)
10:00 Amed SK - Kocaelispor 3:0 (3:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Niğde Anadolu FK 3:2 (3:2)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Sarıyer SK 2:0 (0:0)
10:00 Sancaktepe Belediye - Afjet Afyonspor 0:2 (0:0)
10:00 Uşakspor - Zonguldak Kömürspor 3:2 (2:1)
19/11/2020 10:00 Şanlıurfaspor - Gümüşhanespor 1:1 (1:0)
14/01/2021 10:00 Ankara Demirspor - Inegölspor 0:0 (0:0)
17/01/2021 10:00 Kahramanmarasspor - Çorum FK 2:3 (2:0)
12. Round
29/11/2020 10:00 Afjet Afyonspor - Amed SK 2:2 (0:1)
10:00 Çorum FK - 24 Erzincanspor 2:2 (0:1)
10:00 Gümüşhanespor - Uşakspor 0:3 (0:0)
10:00 Kocaelispor - Kahramanmarasspor 3:0 (0:0)
10:00 Manisa FK - Hekimoğlu Trabzon 6:1 (4:0)
10:00 Niğde Anadolu FK - Ankara Demirspor 0:2 (0:1)
10:00 Sarıyer SK - Şanlıurfaspor 3:0 (2:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Hacettepe 4:1 (3:1)
18/01/2021 10:00 Inegölspor - Sancaktepe Belediye 4:1
13. Round
03/12/2020 10:00 Amed SK - Inegölspor 3:1 (1:0)
10:00 Ankara Demirspor - Ergene Velimeşe 3:3 (2:1)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Çorum FK 1:0 (1:0)
10:00 Hacettepe - Gümüşhanespor 3:0 (2:0)
10:00 Kahramanmarasspor - Afjet Afyonspor 2:1 (0:1)
10:00 Şanlıurfaspor - Manisa FK 0:2 (0:0)
10:00 Uşakspor - Sarıyer SK 1:1 (1:0)
10/01/2021 09:00 24 Erzincanspor - Kocaelispor 0:0 (0:0)
21/01/2021 10:00 Sancaktepe Belediye - Niğde Anadolu FK 0:0 (0:0)
14. Round
08/12/2020 10:00 Afjet Afyonspor - 24 Erzincanspor 1:1 (0:1)
09/12/2020 10:00 Çorum FK - Şanlıurfaspor 5:1 (2:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Sancaktepe Belediye 0:1 (0:1)
10:00 Gümüşhanespor - Zonguldak Kömürspor 4:2 (1:0)
10:00 Inegölspor - Kahramanmarasspor 0:1 (0:0)
10:00 Manisa FK - Uşakspor 1:1 (1:0)
10:00 Niğde Anadolu FK - Amed SK 0:0 (0:0)
10:00 Sarıyer SK - Hacettepe 3:0 (2:0)
14/01/2021 10:00 Kocaelispor - Hekimoğlu Trabzon 1:1 (1:0)
15. Round
12/12/2020 10:00 Hekimoğlu Trabzon - Afjet Afyonspor 4:1 (1:0)
13/12/2020 10:00 24 Erzincanspor - Inegölspor 1:0 (1:0)
10:00 Amed SK - Ergene Velimeşe 3:1 (2:1)
10:00 Hacettepe - Manisa FK 0:4 (0:2)
10:00 Kahramanmarasspor - Niğde Anadolu FK 1:1 (0:1)
10:00 Sancaktepe Belediye - Ankara Demirspor 1:2 (1:0)
10:00 Uşakspor - Çorum FK 2:2 (0:2)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Sarıyer SK 0:0 (0:0)
17/01/2021 10:00 Şanlıurfaspor - Kocaelispor 1:1 (1:1)
16. Round
23/12/2020 10:00 Ankara Demirspor - Amed SK 0:0 (0:0)
10:00 Çorum FK - Hacettepe 2:0 (2:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Kahramanmarasspor 1:0 (0:0)
10:00 Inegölspor - Hekimoğlu Trabzon 0:1 (0:0)
10:00 Kocaelispor - Uşakspor 2:0 (0:0)
10:00 Manisa FK - Zonguldak Kömürspor 4:0 (2:0)
10:00 Niğde Anadolu FK - 24 Erzincanspor 0:1 (0:0)
10:00 Sarıyer SK - Gümüşhanespor 4:0 (2:0)
21/01/2021 10:00 Afjet Afyonspor - Şanlıurfaspor 3:0 (1:0)
17. Round
26/12/2020 10:00 24 Erzincanspor - Ergene Velimeşe 6:2 (2:0)
10:00 Amed SK - Sancaktepe Belediye 3:1 (1:0)
10:00 Gümüşhanespor - Manisa FK 1:2 (0:0)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Niğde Anadolu FK 2:3 (2:1)
10:00 Hacettepe - Kocaelispor 0:1 (0:0)
10:00 Kahramanmarasspor - Ankara Demirspor 2:2 (1:1)
10:00 Şanlıurfaspor - Inegölspor 4:5 (2:3)
10:00 Uşakspor - Afjet Afyonspor 3:0 (2:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Çorum FK 1:0 (0:0)
18. Round
30/12/2020 10:00 Afjet Afyonspor - Hacettepe 1:0 (0:0)
10:00 Ankara Demirspor - 24 Erzincanspor 0:0 (0:0)
10:00 Çorum FK - Gümüşhanespor 4:0 (3:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Hekimoğlu Trabzon 0:5 (0:3)
10:00 Inegölspor - Uşakspor 1:1 (0:0)
10:00 Kocaelispor - Zonguldak Kömürspor 3:1 (1:0)
10:00 Manisa FK - Sarıyer SK 1:1 (1:1)
10:00 Niğde Anadolu FK - Şanlıurfaspor 2:2 (0:1)
10:00 Sancaktepe Belediye - Kahramanmarasspor 1:1 (0:1)
19. Round
06/01/2021 10:00 24 Erzincanspor - Sancaktepe Belediye 5:3 (4:1)
10:00 Gümüşhanespor - Kocaelispor 1:0 (0:0)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Ankara Demirspor 2:0 (0:0)
10:00 Hacettepe - Inegölspor 1:2 (0:0)
10:00 Kahramanmarasspor - Amed SK 1:0 (0:0)
10:00 Şanlıurfaspor - Ergene Velimeşe 2:2 (2:0)
10:00 Sarıyer SK - Çorum FK 1:1 (0:0)
10:00 Uşakspor - Niğde Anadolu FK 2:1 (1:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Afjet Afyonspor 1:2 (0:1)
20. Round
26/01/2021 10:00 24 Erzincanspor - Amed SK 1:1 (0:0)
27/01/2021 10:00 Gümüşhanespor - Afjet Afyonspor 1:3 (1:2)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediye 7:0 (4:0)
10:00 Hacettepe - Niğde Anadolu FK 2:0 (2:0)
10:00 Manisa FK - Çorum FK 1:0 (0:0)
10:00 Şanlıurfaspor - Ankara Demirspor 0:1 (0:0)
10:00 Sarıyer SK - Kocaelispor 0:3 (0:2)
10:00 Uşakspor - Ergene Velimeşe 3:3 (1:1)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Inegölspor 2:1 (1:0)
21. Round
03/02/2021 10:00 Afjet Afyonspor - Sarıyer SK 2:0 (1:0)
10:00 Amed SK - Hekimoğlu Trabzon 3:2 (1:0)
10:00 Ankara Demirspor - Uşakspor 3:0 (1:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Hacettepe 1:1 (0:1)
10:00 Inegölspor - Gümüşhanespor 0:0 (0:0)
10:00 Kahramanmarasspor - 24 Erzincanspor 1:0 (1:0)
10:00 Kocaelispor - Manisa FK 0:2 (0:1)
10:00 Niğde Anadolu FK - Zonguldak Kömürspor 1:1 (0:0)
10:00 Sancaktepe Belediye - Şanlıurfaspor 0:1 (0:0)
22. Round
07/02/2021 10:00 Çorum FK - Kocaelispor 0:1 (0:1)
10:00 Gümüşhanespor - Niğde Anadolu FK 1:0 (0:0)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Kahramanmarasspor 1:1 (0:0)
10:00 Hacettepe - Ankara Demirspor 0:1 (0:1)
10:00 Manisa FK - Afjet Afyonspor 1:1 (1:0)
10:00 Şanlıurfaspor - Amed SK 2:1 (1:0)
10:00 Sarıyer SK - Inegölspor 1:1 (0:1)
10:00 Uşakspor - Sancaktepe Belediye 1:0 (1:0)
10:00 Zonguldak Kömürspor - Ergene Velimeşe 1:1 (1:0)
23. Round
14/02/2021 10:00 24 Erzincanspor - Hekimoğlu Trabzon 0:0 (0:0)
10:00 Afjet Afyonspor - Çorum FK 0:1 (0:0)
10:00 Amed SK - Uşakspor 2:0 (2:0)
10:00 Ankara Demirspor - Zonguldak Kömürspor 2:1 (1:1)
10:00 Inegölspor - Manisa FK 0:2 (0:1)
10:00 Kahramanmarasspor - Şanlıurfaspor 1:3 (1:0)
10:00 Niğde Anadolu FK - Sarıyer SK 0:2 (0:0)
28/02/2021 10:00 Ergene Velimeşe - Gümüşhanespor 1:1 (1:0)
10:00 Sancaktepe Belediye - Hacettepe 0:3 (0:2)
24. Round
18/02/2021 10:00 Çorum FK - Inegölspor 2:0 (1:0)
10:00 Gümüşhanespor - Ankara Demirspor 2:3 (0:0)
10:00 Hacettepe - Amed SK 1:2 (1:0)
10:00 Manisa FK - Niğde Anadolu FK 1:0 (1:0)
10:00 Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor 0:1 (0:1)
10:00 Sarıyer SK - Ergene Velimeşe 2:3 (2:0)
10:00 Uşakspor - Kahramanmarasspor 3:0 (2:0)
28/02/2021 10:00 Kocaelispor - Afjet Afyonspor 1:1 (1:1)
28/03/2021 12:00 Zonguldak Kömürspor - Sancaktepe Belediye 1:1 (0:1)
25. Round
24/02/2021 10:00 24 Erzincanspor - Uşakspor 2:0 (0:0)
10:00 Amed SK - Zonguldak Kömürspor 2:0 (1:0)
10:00 Ankara Demirspor - Sarıyer SK 1:0 (0:0)
10:00 Ergene Velimeşe - Manisa FK 0:2 (0:1)
10:00 Hekimoğlu Trabzon - Şanlıurfaspor 6:2 (1:0)
10:00 Inegölspor - Kocaelispor 2:2 (2:0)
10:00 Kahramanmarasspor - Hacettepe 1:2 (0:1)
10:00 Niğde Anadolu FK - Çorum FK 0:0 (0:0)
10:00 Sancaktepe Belediye - Gümüşhanespor 0:1 (0:1)
26. Round
04/03/2021 11:00 Afjet Afyonspor - Inegölspor 2:0 (0:0)
11:00 Çorum FK - Ergene Velimeşe 3:0 (2:0)
11:00 Gümüşhanespor - Amed SK 0:2 (0:1)
11:00 Hacettepe - 24 Erzincanspor 0:1 (0:1)
11:00 Kocaelispor - Niğde Anadolu FK 3:1 (1:0)
11:00 Manisa FK - Ankara Demirspor 1:1 (0:1)
11:00 Sarıyer SK - Sancaktepe Belediye 3:0 (2:0)
11:00 Uşakspor - Hekimoğlu Trabzon 0:0 (0:0)
11:00 Zonguldak Kömürspor - Kahramanmarasspor 1:1 (0:1)
27. Round
10/03/2021 11:00 24 Erzincanspor - Zonguldak Kömürspor 0:1 (0:1)
11:00 Amed SK - Sarıyer SK 0:3 (0:0)
11:00 Ankara Demirspor - Çorum FK 2:2 (1:0)
11:00 Ergene Velimeşe - Kocaelispor 0:3 (0:0)
11:00 Hekimoğlu Trabzon - Hacettepe 2:0 (0:0)
11:00 Kahramanmarasspor - Gümüşhanespor 3:1 (1:1)
11:00 Niğde Anadolu FK - Afjet Afyonspor 2:2 (1:2)
11:00 Sancaktepe Belediye - Manisa FK 0:3 (0:1)
11:00 Şanlıurfaspor - Uşakspor 2:0 (2:0)
28. Round
14/03/2021 10:00 Zonguldak Kömürspor - Hekimoğlu Trabzon 0:1 (0:1)
11:00 Afjet Afyonspor - Ergene Velimeşe 2:1 (2:0)
11:00 Çorum FK - Sancaktepe Belediye 5:0 (0:0)
11:00 Gümüşhanespor - 24 Erzincanspor 3:1 (1:1)
11:00 Hacettepe - Şanlıurfaspor 0:0 (0:0)
11:00 Inegölspor - Niğde Anadolu FK 0:2 (0:1)
11:00 Kocaelispor - Ankara Demirspor 3:0 (1:0)
11:00 Manisa FK - Amed SK 2:1 (0:1)
11:00 Sarıyer SK - Kahramanmarasspor 3:2 (1:2)
29. Round
18/03/2021 11:00 24 Erzincanspor - Sarıyer SK 0:0 (0:0)
11:00 Amed SK - Çorum FK 1:2 (0:0)
11:00 Ankara Demirspor - Afjet Afyonspor 1:1 (1:0)
11:00 Ergene Velimeşe - Inegölspor 2:2 (1:1)
11:00 Hekimoğlu Trabzon - Gümüşhanespor 4:1 (1:1)
11:00 Kahramanmarasspor - Manisa FK 1:3 (1:1)
11:00 Sancaktepe Belediye - Kocaelispor 0:3 (0:1)
11:00 Şanlıurfaspor - Zonguldak Kömürspor 3:0 (1:0)
11:00 Uşakspor - Hacettepe 2:0 (0:0)
30. Round
24/03/2021 11:00 Afjet Afyonspor - Sancaktepe Belediye 2:0 (1:0)
11:00 Çorum FK - Kahramanmarasspor 3:0 (1:0)
11:00 Gümüşhanespor - Şanlıurfaspor 0:4 (0:2)
11:00 Inegölspor - Ankara Demirspor 0:2 (0:0)
11:00 Kocaelispor - Amed SK 1:2 (0:1)
11:00 Manisa FK - 24 Erzincanspor 1:1 (0:0)
11:00 Niğde Anadolu FK - Ergene Velimeşe 2:2 (2:2)
11:00 Sarıyer SK - Hekimoğlu Trabzon 1:4 (1:1)
11:00 Zonguldak Kömürspor - Uşakspor 1:0 (0:0)
31. Round
01/04/2021 12:00 Amed SK - Afjet Afyonspor 1:1 (0:0)
12:00 Hekimoğlu Trabzon - Manisa FK 1:1 (0:1)
13:00 24 Erzincanspor - Çorum FK 0:1 (0:0)
13:00 Ankara Demirspor - Niğde Anadolu FK 3:0 (2:0)
13:00 Hacettepe - Zonguldak Kömürspor 1:0 (0:0)
13:00 Kahramanmarasspor - Kocaelispor 0:2 (0:0)
13:00 Sancaktepe Belediye - Inegölspor 1:4 (0:3)
13:00 Şanlıurfaspor - Sarıyer SK 1:2 (0:0)
13:00 Uşakspor - Gümüşhanespor 0:2 (0:0)
32. Round
07/04/2021 12:00 Çorum FK - Hekimoğlu Trabzon 2:3 (0:2)
13:00 Afjet Afyonspor - Kahramanmarasspor 4:2 (1:0)
13:00 Ergene Velimeşe - Ankara Demirspor 0:0 (0:0)
13:00 Gümüşhanespor - Hacettepe 2:1 (1:1)
13:00 Inegölspor - Amed SK 1:2 (1:2)
13:00 Kocaelispor - 24 Erzincanspor 1:2 (0:2)
13:00 Manisa FK - Şanlıurfaspor 1:1 (1:0)
13:00 Niğde Anadolu FK - Sancaktepe Belediye 2:1 (2:0)
13:00 Sarıyer SK - Uşakspor 0:6 (0:2)
33. Round
11/04/2021 12:00 24 Erzincanspor - Afjet Afyonspor 3:1 (2:0)
13:00 Amed SK - Niğde Anadolu FK 0:1 (0:1)
13:00 Hekimoğlu Trabzon - Kocaelispor 0:0 (0:0)
13:00 Hacettepe - Sarıyer SK 1:4 (1:2)
13:00 Kahramanmarasspor - Inegölspor 0:1 (0:1)
13:00 Sancaktepe Belediye - Ergene Velimeşe 3:1 (1:0)
13:00 Şanlıurfaspor - Çorum FK 1:0 (1:0)
13:00 Uşakspor - Manisa FK 1:1 (1:0)
13:00 Zonguldak Kömürspor - Gümüşhanespor 1:1 (0:0)
34. Round
15/04/2021 11:00 Afjet Afyonspor - Hekimoğlu Trabzon 3:3 (1:1)
13:00 Ankara Demirspor - Sancaktepe Belediye 2:1 (1:1)
13:00 Çorum FK - Uşakspor 0:1 (0:0)
13:00 Ergene Velimeşe - Amed SK 2:0 (1:0)
13:00 Inegölspor - 24 Erzincanspor 0:0 (0:0)
13:00 Kocaelispor - Şanlıurfaspor 2:1 (2:0)
13:00 Manisa FK - Hacettepe 0:0 (0:0)
13:00 Niğde Anadolu FK - Kahramanmarasspor 4:1 (2:1)
13:00 Sarıyer SK - Zonguldak Kömürspor 1:1 (1:1)
35. Round
22/04/2021 12:00 24 Erzincanspor - Niğde Anadolu FK 0:2 (0:1)
12:00 Amed SK - Ankara Demirspor 0:2 (0:2)
13:00 Gümüşhanespor - Sarıyer SK 0:3 (0:1)
13:00 Hekimoğlu Trabzon - Inegölspor 2:2 (2:2)
13:00 Hacettepe - Çorum FK 1:1 (1:1)
13:00 Kahramanmarasspor - Ergene Velimeşe 2:0 (1:0)
13:00 Şanlıurfaspor - Afjet Afyonspor 1:0 (0:0)
13:00 Uşakspor - Kocaelispor 2:0 (2:0)
13:00 Zonguldak Kömürspor - Manisa FK 0:0 (0:0)
36. Round
28/04/2021 13:00 Afjet Afyonspor - Uşakspor 2:1 (0:0)
13:00 Ankara Demirspor - Kahramanmarasspor 1:0 (0:0)
13:00 Çorum FK - Zonguldak Kömürspor 1:0 (1:0)
13:00 Ergene Velimeşe - 24 Erzincanspor 2:1 (1:1)
13:00 Inegölspor - Şanlıurfaspor 1:1 (0:0)
13:00 Kocaelispor - Hacettepe 4:1 (1:0)
13:00 Manisa FK - Gümüşhanespor 6:0 (4:0)
13:00 Niğde Anadolu FK - Hekimoğlu Trabzon 1:3 (1:1)
13:00 Sancaktepe Belediye - Amed SK 0:2 (0:0)
37. Round
02/05/2021 13:00 24 Erzincanspor - Ankara Demirspor 2:0 (0:0)
13:00 Gümüşhanespor - Çorum FK 1:0 (0:0)
13:00 Hekimoğlu Trabzon - Ergene Velimeşe 3:1 (2:0)
13:00 Hacettepe - Afjet Afyonspor 0:1 (0:1)
13:00 Kahramanmarasspor - Sancaktepe Belediye 4:1 (2:0)
13:00 Şanlıurfaspor - Niğde Anadolu FK 0:0 (0:0)
13:00 Sarıyer SK - Manisa FK 0:0 (0:0)
13:00 Uşakspor - Inegölspor 2:2 (1:1)
13:00 Zonguldak Kömürspor - Kocaelispor 2:3 (1:1)
38. Round
08/05/2021 13:00 Afjet Afyonspor - Zonguldak Kömürspor 0:1 (0:0)
13:00 Amed SK - Kahramanmarasspor 4:1 (2:0)
13:00 Ankara Demirspor - Hekimoğlu Trabzon 3:1 (1:1)
13:00 Çorum FK - Sarıyer SK 0:0 (0:0)
13:00 Ergene Velimeşe - Şanlıurfaspor 2:2 (1:2)
13:00 Inegölspor - Hacettepe 2:0 (1:0)
13:00 Kocaelispor - Gümüşhanespor 5:0 (2:0)
13:00 Niğde Anadolu FK - Uşakspor 6:1 (3:0)
13:00 Sancaktepe Belediye - 24 Erzincanspor 0:3 (0:0)