Group 1
09/10/2019 14:30 Belgium Belgium - Liechtenstein Liechtenstein
09/10/2019 14:30 North Macedonia North Macedonia - Poland Poland
12/10/2019 10:00 Belgium Belgium - North Macedonia North Macedonia
12/10/2019 14:30 Poland Poland - Liechtenstein Liechtenstein
Group 2
24/10/2019 Italy Italy - Luxembourg Luxembourg -:-
24/10/2019 Northern Ireland Northern Ireland - Turkey Turkey -:-
27/10/2019 Italy Italy - Northern Ireland Northern Ireland -:-
27/10/2019 Turkey Turkey - Luxembourg Luxembourg -:-
Group 3
12/11/2019 Ireland Ireland - Andorra Andorra -:-
12/11/2019 Montenegro Montenegro - Israel Israel -:-
15/11/2019 Ireland Ireland - Montenegro Montenegro -:-
15/11/2019 Israel Israel - Andorra Andorra -:-
Group 4
27/09/2019 18:00 Sweden Sweden - Lithuania Lithuania
27/09/2019 18:00 Faroe Islands Faroe Islands - Denmark Denmark
30/09/2019 10:30 Denmark Denmark - Lithuania Lithuania
30/09/2019 15:00 Sweden Sweden - Faroe Islands Faroe Islands
Group 5
22/10/2019 12:00 France France - Gibraltar Gibraltar
22/10/2019 13:00 Cyprus Cyprus - Slovakia Slovakia
25/10/2019 12:00 Slovakia Slovakia - Gibraltar Gibraltar
25/10/2019 13:00 France France - Cyprus Cyprus
Group 6
24/10/2019 10:00 Serbia Serbia - Latvia Latvia
24/10/2019 14:00 Belarus Belarus - Hungary Hungary
27/10/2019 10:00 Hungary Hungary - Latvia Latvia
27/10/2019 14:00 Serbia Serbia - Belarus Belarus
Group 7
22/10/2019 12:00 Iceland Iceland - Croatia Croatia
22/10/2019 18:00 Scotland Scotland - Armenia Armenia
25/10/2019 12:00 Croatia Croatia - Armenia Armenia
25/10/2019 18:00 Scotland Scotland - Iceland Iceland
Group 8
13/11/2019 Portugal Portugal - Albania Albania -:-
13/11/2019 Georgia Georgia - Ukraine Ukraine -:-
16/11/2019 Portugal Portugal - Georgia Georgia -:-
16/11/2019 Ukraine Ukraine - Albania Albania -:-
Group 9
13/11/2019 Germany Germany - Kazakhstan Kazakhstan -:-
13/11/2019 Azerbaijan Azerbaijan - Greece Greece -:-
16/11/2019 Germany Germany - Azerbaijan Azerbaijan -:-
16/11/2019 Greece Greece - Kazakhstan Kazakhstan -:-
Group 10
24/10/2019 14:00 Russia Russia - San Marino San Marino
24/10/2019 18:00 Romania Romania - Switzerland Switzerland
27/10/2019 14:00 Switzerland Switzerland - San Marino San Marino
27/10/2019 18:00 Russia Russia - Romania Romania
Group 11
25/09/2019 11:00 Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina - Moldova Moldova
25/09/2019 14:30 Finland Finland - Czech Republic Czech Republic
28/09/2019 11:00 Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina - Finland Finland
28/09/2019 14:30 Czech Republic Czech Republic - Moldova Moldova
Group 12
09/10/2019 15:00 Wales Wales - Slovenia Slovenia
09/10/2019 18:00 Netherlands Netherlands - Kosovo Kosovo
12/10/2019 12:00 Slovenia Slovenia - Kosovo Kosovo
12/10/2019 15:00 Netherlands Netherlands - Wales Wales
Group 13
17/10/2019 12:00 Austria Austria - Malta Malta
17/10/2019 16:30 Bulgaria Bulgaria - Norway Norway
20/10/2019 12:00 Austria Austria - Bulgaria Bulgaria
20/10/2019 16:30 Norway Norway - Malta Malta