Group 1
13/11/2019 10:00 Montenegro Montenegro - Bulgaria Bulgaria
13/11/2019 13:00 Turkey Turkey - Armenia Armenia
16/11/2019 10:00 Bulgaria Bulgaria - Armenia Armenia
16/11/2019 13:00 Turkey Turkey - Montenegro Montenegro
Group 2
08/10/2019 11:00 Spain Spain - Lithuania Lithuania
08/10/2019 17:00 Romania Romania - Serbia Serbia
11/10/2019 13:00 Spain Spain - Romania Romania
11/10/2019 13:00 Serbia Serbia - Lithuania Lithuania
Group 3
09/10/2019 12:00 Germany Germany - Andorra Andorra
09/10/2019 19:00 Belarus Belarus - Scotland Scotland
12/10/2019 12:00 Germany Germany - Belarus Belarus
12/10/2019 12:00 Scotland Scotland - Andorra Andorra
Group 4
13/11/2019 13:30 Iceland Iceland - Belgium Belgium
13/11/2019 18:30 Greece Greece - Albania Albania
16/11/2019 13:30 Greece Greece - Iceland Iceland
16/11/2019 18:30 Belgium Belgium - Albania Albania
Group 5
13/11/2019 13:00 Russia Russia - Kosovo Kosovo
13/11/2019 13:00 Wales Wales - Poland Poland
16/11/2019 13:00 Russia Russia - Wales Wales
16/11/2019 13:00 Poland Poland - Kosovo Kosovo
Group 6
13/11/2019 11:00 Cyprus Cyprus - Slovakia Slovakia
13/11/2019 14:00 Italy Italy - Malta Malta
16/11/2019 11:00 Slovakia Slovakia - Malta Malta
16/11/2019 14:00 Italy Italy - Cyprus Cyprus
Group 7
09/10/2019 14:00 Azerbaijan Azerbaijan - Norway Norway
09/10/2019 17:00 Czech Republic Czech Republic - San Marino San Marino
12/10/2019 14:00 Norway Norway - San Marino San Marino
12/10/2019 17:00 Czech Republic Czech Republic - Azerbaijan Azerbaijan
Group 8
13/11/2019 13:30 France France - Faroe Islands Faroe Islands
13/11/2019 18:00 Finland Finland - Denmark Denmark
16/11/2019 12:00 France France - Finland Finland
16/11/2019 17:00 Denmark Denmark - Faroe Islands Faroe Islands
Group 9
13/11/2019 12:00 Ukraine Ukraine - Estonia Estonia
13/11/2019 17:00 Slovenia Slovenia - Sweden Sweden
16/11/2019 12:00 Sweden Sweden - Estonia Estonia
16/11/2019 14:00 Ukraine Ukraine - Slovenia Slovenia
Group 10
14/11/2019 12:00 Austria Austria - Gibraltar Gibraltar
14/11/2019 12:00 Switzerland Switzerland - Ireland Ireland
16/11/2019 12:00 Ireland Ireland - Gibraltar Gibraltar
16/11/2019 16:00 Austria Austria - Switzerland Switzerland
Group 11
13/11/2019 12:00 England England - Luxembourg Luxembourg
13/11/2019 12:00 North Macedonia North Macedonia - Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
16/11/2019 12:00 England England - North Macedonia North Macedonia
16/11/2019 12:00 Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina - Luxembourg Luxembourg
Group 12
08/10/2019 12:00 Netherlands Netherlands - Moldova Moldova
08/10/2019 13:00 Latvia Latvia - Israel Israel
11/10/2019 12:00 Israel Israel - Moldova Moldova
11/10/2019 16:00 Netherlands Netherlands - Latvia Latvia
Group 13
09/10/2019 13:00 Croatia Croatia - Kazakhstan Kazakhstan
09/10/2019 17:00 Hungary Hungary - Georgia Georgia
12/10/2019 13:00 Georgia Georgia - Kazakhstan Kazakhstan
12/10/2019 19:00 Croatia Croatia - Hungary Hungary