1. Round
22/02/2020 20:30 Magallanes - Puerto Montt 1:0 (0:0)
21:00 Copiapó - Melipilla 4:1 (2:1)
23:00 San Luis - Barnechea 4:1 (2:0)
23/02/2020 22:00 Deportes Valdivia - Santa Cruz 1:0 (1:0)
24/02/2020 00:30 Deportes Temuco - Ñublense 1:2 (0:0)
25/02/2020 21:00 Santiago Morning - Cobreloa 0:1 (0:0)
23:30 Rangers - Unión San Felipe 2:2 (1:1)
2. Round
01/03/2020 15:00 Puerto Montt - Deportes Temuco 2:2 (1:1)
21:00 Santa Cruz - Rangers 0:2 (0:0)
21:00 Cobreloa - San Marcos 3:1 (0:0)
21:00 Ñublense - Magallanes 2:1 (1:1)
23:30 Unión San Felipe - Copiapó 2:1 (1:1)
02/03/2020 21:00 Barnechea - Santiago Morning 1:3 (1:0)
03/03/2020 23:30 Melipilla - Deportes Valdivia 2:0 (0:0)
3. Round
07/03/2020 15:00 San Marcos - Melipilla 1:0 (0:0)
20:30 Magallanes - San Luis 1:0 (0:0)
21:00 Rangers - Ñublense 1:0 (0:0)
22:00 Barnechea - Cobreloa 2:2 (1:0)
10/03/2020 15:00 Deportes Valdivia - Unión San Felipe 2:2 (0:1)
12/03/2020 21:00 Santiago Morning - Deportes Temuco 4:4 (2:3)
23:30 Copiapó - Puerto Montt 1:3 (0:0)
4. Round
13/03/2020 21:00 Melipilla - Rangers 1:0 (0:0)
15/03/2020 21:00 Ñublense - Deportes Valdivia 2:1 (1:0)
21:00 Cobreloa - Magallanes 0:1 (0:0)
17/03/2020 Puerto Montt - Santiago Morning resch.
16/03/2020 23:50 Deportes Temuco - San Marcos 2:1 (2:1)
17/03/2020 21:00 San Luis - Copiapó 2:2 (0:0)
23:30 Unión San Felipe - Santa Cruz 1:1 (0:1)
5. Round
21/03/2020 Magallanes - Barnechea resch.
22/03/2020 Deportes Valdivia - Puerto Montt resch.
San Marcos - Ñublense resch.
Rangers - Deportes Temuco resch.
23/03/2020 Santiago Morning - San Luis resch.
24/03/2020 Santa Cruz - Melipilla resch.
Copiapó - Cobreloa resch.
6. Round
05/04/2020 Deportes Temuco - Deportes Valdivia resch.
San Luis - San Marcos resch.
Melipilla - Unión San Felipe resch.
Cobreloa - Santa Cruz resch.
Ñublense - Santiago Morning resch.
Puerto Montt - Rangers resch.
Barnechea - Copiapó resch.
7. Round
12/04/2020 Unión San Felipe - Deportes Temuco -:-
Santiago Morning - Magallanes -:-
Santa Cruz - Puerto Montt -:-
San Marcos - Barnechea -:-
Deportes Valdivia - Cobreloa -:-
Copiapó - Ñublense -:-
Rangers - San Luis -:-
8. Round
19/04/2020 Cobreloa - Rangers -:-
Deportes Temuco - Copiapó -:-
Barnechea - Deportes Valdivia -:-
Puerto Montt - Unión San Felipe -:-
Ñublense - Santa Cruz -:-
San Luis - Melipilla -:-
Magallanes - San Marcos -:-
9. Round
03/05/2020 Santa Cruz - Deportes Temuco -:-
San Marcos - Santiago Morning -:-
Deportes Valdivia - San Luis -:-
Rangers - Barnechea -:-
Melipilla - Cobreloa -:-
Unión San Felipe - Ñublense -:-
Copiapó - Magallanes -:-
10. Round
10/05/2020 San Luis - Santa Cruz -:-
San Marcos - Copiapó -:-
Ñublense - Puerto Montt -:-
Cobreloa - Unión San Felipe -:-
Magallanes - Rangers -:-
Barnechea - Melipilla -:-
Santiago Morning - Deportes Valdivia -:-
11. Round
17/05/2020 Deportes Temuco - Barnechea -:-
Unión San Felipe - San Luis -:-
Melipilla - Ñublense -:-
Deportes Valdivia - Magallanes -:-
Rangers - San Marcos -:-
Santa Cruz - Santiago Morning -:-
Puerto Montt - Cobreloa -:-
12. Round
24/05/2020 Copiapó - Rangers -:-
San Marcos - Deportes Valdivia -:-
Magallanes - Melipilla -:-
San Luis - Puerto Montt -:-
Barnechea - Santa Cruz -:-
Cobreloa - Deportes Temuco -:-
Santiago Morning - Unión San Felipe -:-
13. Round
31/05/2020 Deportes Temuco - San Luis -:-
Puerto Montt - Barnechea -:-
Santa Cruz - Magallanes -:-
Unión San Felipe - San Marcos -:-
Melipilla - Santiago Morning -:-
Deportes Valdivia - Copiapó -:-
Ñublense - Cobreloa -:-
14. Round
14/06/2020 Copiapó - Santiago Morning -:-
San Luis - Ñublense -:-
Barnechea - Unión San Felipe -:-
San Marcos - Santa Cruz -:-
Rangers - Deportes Valdivia -:-
Melipilla - Puerto Montt -:-
Magallanes - Deportes Temuco -:-
15. Round
21/06/2020 Santa Cruz - Copiapó -:-
Ñublense - Barnechea -:-
Cobreloa - San Luis -:-
Deportes Temuco - Melipilla -:-
Santiago Morning - Rangers -:-
Puerto Montt - San Marcos -:-
Unión San Felipe - Magallanes -:-