Country
:
England
Players
Teams
Referees
Stadiums
##
England
Albania
Algeria
Andorra
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahrain
Belarus
Belgium
Bolivia
Bosnia-Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Canada
Chile
China
Colombia
Cook Islands
Costa Rica
Croatia
CSSR
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Ecuador
Egypt
El Salvador
England
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
GDR
Georgia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Kazakhstan
Kosovo
Kuwait
Latvia
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Malaysia
Malta
Mexico
Moldova
Montenegro
Morocco
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Nigeria
North Macedonia
Northern Ireland
Norway
Panama
Paraguay
Peru
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
San Marino
Saudi Arabia
Scotland
Serbia
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sudan
Sweden
Switzerland
Syria
Thailand
Tunisia
Turkey
UA Emirates
Ukraine
Uruguay
USA
USSR
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Wales
Yugoslavia
Czech Republic
Worldwide
Europe
South America
Africa
North/-Central America
Asia
Oceania
FAQ
1. fotbalová liga
|
2. fotbalová liga
|
3. fotbalová Liga
|
Pohár FAČR
|
Playoffs 1/2
|
Superpohár
|
More leagues
|
2. liga žen [Wo.]
1. liga žen [Wo.]
women
|
I. CLD [Yth]
I. CLD [Yth B]
ČLŽ [Yth C]
ČLŽ (U14) [Yth C]
Youth
|
Czech Republic
Czech Republic Olymp.
Czech Republic [Wo.]
Czech Republic [U21]
Czech Republic [U20]
Czech Republic [U19]
Czech Republic [U19 (W)]
Czech Republic [U18]
Czech Republic [U18 (W)]
Czech Republic [U17]
Czech Republic (Futures) [U17]
Czech Republic [U17 (W)]
Czech Republic [U16]
Czech Republic (Futures) [U16]
Czech Republic [U16 (W)]
Czech Republic [U15]
Czech Republic (Futures) [U15]
Czech Republic [U15 (W)]
National teams
Czech Republic » 3. fotbalová Liga 2023/2024 ČFL A » Schedule
Overview
Results & Tables
Schedule
Archive
Teams
Players
Transfers
2023/2024 ČFL B
2023/2024 ČFL A
1. Round
04/08/2023
17:00
Sokol Hostouň
-
Dynamo České Budějovice B
1:0 (0:0)
17:00
FK Králův Dvůr
-
TJ Jiskra Domažlice
1:2 (0:0)
05/08/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
FK MAS Táborsko B
1:1 (0:0)
13:30
FK Robstav
-
Bohemians Praha 1905 B
1:2 (1:1)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Dukla Praha B
0:1 (0:0)
06/08/2023
09:15
FK Admira Praha
-
Slavia Praha B
0:4 (0:1)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK Motorlet Praha
3:1 (2:1)
16:00
Povltavská FA
-
FC Písek
1:0 (0:0)
2. Round
12/08/2023
09:15
FK Motorlet Praha
-
Slavia Karlovy Vary
4:1 (1:0)
09:15
FC Písek
-
FK Robstav
3:2 (0:1)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Dukla Praha B
2:3 (1:2)
14:00
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Loko Vltavín
2:1 (2:1)
13/08/2023
09:15
Slavia Praha B
-
FK Králův Dvůr
3:0 (2:0)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
Viktoria Plzeň B
3:1 (2:1)
16:00
FK MAS Táborsko B
-
Povltavská FA
4:5 (0:3)
16:00
Sokol Hostouň
-
FK Admira Praha
2:1 (1:1)
3. Round
18/08/2023
17:00
FK Králův Dvůr
-
Sokol Hostouň
0:2 (0:0)
19/08/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
Slavia Praha B
1:3 (0:0)
13:30
FK Robstav
-
FK MAS Táborsko B
4:2 (1:1)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
Bohemians Praha 1905 B
2:1 (0:1)
20/08/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
FK Motorlet Praha
0:1 (0:1)
09:15
FK Admira Praha
-
Dynamo České Budějovice B
2:1 (2:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FC Písek
4:1 (2:1)
16:00
Povltavská FA
-
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (2:1)
4. Round
25/08/2023
17:00
FC Písek
-
Slavia Karlovy Vary
1:0 (0:0)
26/08/2023
09:15
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Robstav
1:1 (1:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Motorlet Praha
6:1 (4:0)
27/08/2023
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Dukla Praha B
3:3 (3:3)
09:15
Slavia Praha B
-
Povltavská FA
1:0 (1:0)
09:15
FK Admira Praha
-
FK Králův Dvůr
2:1 (1:0)
14:30
Sokol Hostouň
-
FK Loko Vltavín
2:1 (2:0)
16:00
FK MAS Táborsko B
-
Viktoria Plzeň B
2:2 (2:0)
5. Round
02/09/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
FK Admira Praha
4:1 (2:0)
09:15
FK Motorlet Praha
-
Bohemians Praha 1905 B
0:0 (0:0)
09:30
FK Králův Dvůr
-
Dynamo České Budějovice B
5:0 (4:0)
13:30
FK Robstav
-
Slavia Praha B
4:0 (1:0)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK MAS Táborsko B
3:2 (2:0)
03/09/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
FC Písek
2:0 (0:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (1:0)
16:00
Povltavská FA
-
Sokol Hostouň
1:2 (1:2)
6. Round
09/09/2023
09:15
FC Písek
-
FK Motorlet Praha
2:0 (1:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
Bohemians Praha 1905 B
3:2 (2:1)
09:30
FK Králův Dvůr
-
FK Loko Vltavín
0:3 (0:2)
16:00
TJ Jiskra Domažlice
-
Slavia Karlovy Vary
3:1 (3:0)
10/09/2023
09:15
Slavia Praha B
-
Viktoria Plzeň B
2:0 (2:0)
09:15
FK Admira Praha
-
Povltavská FA
1:3 (1:0)
16:00
Sokol Hostouň
-
FK Robstav
1:0 (0:0)
16:00
FK MAS Táborsko B
-
FK Dukla Praha B
6:1 (4:1)
7. Round
16/09/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
Dynamo České Budějovice B
2:5 (1:3)
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK MAS Táborsko B
0:0 (0:0)
13:30
FK Robstav
-
FK Admira Praha
1:2 (1:1)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
Slavia Praha B
1:4 (0:2)
17/09/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
TJ Jiskra Domažlice
0:0 (0:0)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FC Písek
4:2 (1:2)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Sokol Hostouň
2:3 (1:0)
15:30
Povltavská FA
-
FK Králův Dvůr
3:1 (2:1)
8. Round
23/09/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
Povltavská FA
1:1 (1:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FC Písek
4:1 (1:0)
09:30
FK Králův Dvůr
-
FK Robstav
3:1 (1:1)
15:30
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Motorlet Praha
4:0 (1:0)
24/09/2023
09:15
Slavia Praha B
-
FK Dukla Praha B
5:1 (2:1)
09:15
FK Admira Praha
-
Viktoria Plzeň B
3:2 (2:1)
15:30
Sokol Hostouň
-
Slavia Karlovy Vary
2:0 (0:0)
15:30
FK MAS Táborsko B
-
Bohemians Praha 1905 B
1:0 (0:0)
9. Round
29/09/2023
17:00
FC Písek
-
FK MAS Táborsko B
3:0 (1:0)
30/09/2023
09:15
FK Motorlet Praha
-
Slavia Praha B
1:2 (1:1)
13:30
FK Robstav
-
FK Loko Vltavín
5:0 (2:0)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Admira Praha
1:2 (1:0)
01/10/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
Sokol Hostouň
3:3 (1:2)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
TJ Jiskra Domažlice
1:3 (1:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK Králův Dvůr
3:1 (2:0)
15:00
Povltavská FA
-
Dynamo České Budějovice B
2:1 (1:1)
10. Round
07/10/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
Viktoria Plzeň B
1:1 (1:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK MAS Táborsko B
5:2 (3:2)
09:30
FK Králův Dvůr
-
Slavia Karlovy Vary
1:3 (0:2)
15:00
TJ Jiskra Domažlice
-
FC Písek
4:0 (0:0)
08/10/2023
09:15
Slavia Praha B
-
Bohemians Praha 1905 B
1:0 (1:0)
09:15
FK Admira Praha
-
FK Dukla Praha B
1:1 (1:0)
15:00
Sokol Hostouň
-
FK Motorlet Praha
5:2 (2:2)
15:00
Povltavská FA
-
FK Robstav
1:1 (1:1)
11. Round
04/10/2023
17:00
FC Písek
-
Slavia Praha B
2:2 (0:1)
14/10/2023
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK Admira Praha
2:1 (0:1)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
Sokol Hostouň
0:1 (0:1)
13:30
FK Robstav
-
Dynamo České Budějovice B
1:3 (1:2)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Loko Vltavín
2:1 (1:1)
15/10/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
FK Králův Dvůr
1:1 (1:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Povltavská FA
2:2 (0:0)
15:00
FK MAS Táborsko B
-
TJ Jiskra Domažlice
1:1 (0:1)
12. Round
21/10/2023
09:15
FK Loko Vltavín
-
FK Dukla Praha B
0:0 (0:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
TJ Jiskra Domažlice
3:2 (3:1)
09:30
FK Králův Dvůr
-
FK Motorlet Praha
2:0 (1:0)
13:30
FK Robstav
-
Viktoria Plzeň B
2:2 (0:1)
22/10/2023
09:15
FK Admira Praha
-
Bohemians Praha 1905 B
0:0 (0:0)
09:15
Slavia Praha B
-
FK MAS Táborsko B
3:1 (1:1)
14:30
Sokol Hostouň
-
FC Písek
2:0 (2:0)
14:30
Povltavská FA
-
Slavia Karlovy Vary
2:1 (1:1)
13. Round
28/10/2023
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK Loko Vltavín
2:2 (2:1)
09:15
FC Písek
-
FK Admira Praha
1:1 (0:1)
13:30
TJ Jiskra Domažlice
-
Slavia Praha B
3:2 (2:2)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Robstav
1:1 (0:0)
29/10/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
Povltavská FA
3:3 (1:0)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Králův Dvůr
0:0 (0:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Dynamo České Budějovice B
2:1 (1:1)
13:30
FK MAS Táborsko B
-
Sokol Hostouň
1:0 (1:0)
14. Round
04/11/2023
09:15
Sokol Hostouň
-
TJ Jiskra Domažlice
0:3 (0:3)
09:15
FK Loko Vltavín
-
Bohemians Praha 1905 B
2:2 (1:0)
09:30
FK Králův Dvůr
-
FC Písek
1:5 (1:1)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
Slavia Praha B
0:0 (0:0)
13:00
FK Robstav
-
FK Dukla Praha B
2:2 (2:1)
05/11/2023
09:15
FK Admira Praha
-
FK MAS Táborsko B
3:0 (1:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Slavia Karlovy Vary
2:1 (1:1)
13:00
Povltavská FA
-
FK Motorlet Praha
1:2 (1:1)
15. Round
10/11/2023
17:00
FC Písek
-
FK Loko Vltavín
3:2 (2:1)
17:30
Slavia Karlovy Vary
-
Dynamo České Budějovice B
0:0 (0:0)
11/11/2023
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK Robstav
2:3 (1:1)
13:00
FK MAS Táborsko B
-
FK Králův Dvůr
2:0 (1:0)
13:00
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Admira Praha
5:0 (3:0)
12/11/2023
09:15
FK Dukla Praha B
-
Viktoria Plzeň B
2:2 (0:1)
09:15
Slavia Praha B
-
Sokol Hostouň
2:1 (1:0)
13:00
Povltavská FA
-
Bohemians Praha 1905 B
1:2 (1:2)
16. Round
02/03/2024
09:15
FK Motorlet Praha
-
Viktoria Plzeň B
1:1 (1:1)
09:15
FC Písek
-
Povltavská FA
1:2 (1:1)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
Sokol Hostouň
1:0 (0:0)
13:30
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Králův Dvůr
4:0 (1:0)
03/03/2024
09:15
FK MAS Táborsko B
-
FK Loko Vltavín
1:1 (0:0)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Robstav
3:1 (1:1)
09:15
FK Dukla Praha B
-
Slavia Karlovy Vary
1:1 (0:1)
09:15
Slavia Praha B
-
FK Admira Praha
3:0 (2:0)
17. Round
09/03/2024
09:15
FK Loko Vltavín
-
TJ Jiskra Domažlice
1:2 (0:1)
13:30
FK Robstav
-
FC Písek
2:1 (0:0)
13:30
FK Králův Dvůr
-
Slavia Praha B
0:4 (0:2)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Motorlet Praha
3:2 (1:0)
10/03/2024
09:15
FK Dukla Praha B
-
Dynamo České Budějovice B
0:1 (0:1)
09:15
FK Admira Praha
-
Sokol Hostouň
2:1 (0:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Bohemians Praha 1905 B
1:1 (1:1)
13:30
Povltavská FA
-
FK MAS Táborsko B
2:4 (0:0)
18. Round
15/03/2024
17:00
FC Písek
-
Viktoria Plzeň B
2:1 (2:0)
16/03/2024
09:00
Sokol Hostouň
-
FK Králův Dvůr
2:1 (1:0)
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK Dukla Praha B
1:4 (1:2)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Admira Praha
0:1 (0:0)
14:00
TJ Jiskra Domažlice
-
Povltavská FA
4:0 (0:0)
17/03/2024
09:15
Slavia Praha B
-
FK Loko Vltavín
3:0 (2:0)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
Slavia Karlovy Vary
0:0 (0:0)
14:00
FK MAS Táborsko B
-
FK Robstav
1:0 (0:0)
19. Round
23/03/2024
09:15
FK Motorlet Praha
-
Dynamo České Budějovice B
1:1 (0:0)
09:15
FK Loko Vltavín
-
Sokol Hostouň
1:0 (1:0)
13:30
FK Robstav
-
TJ Jiskra Domažlice
0:0 (0:0)
14:00
FK Králův Dvůr
-
FK Admira Praha
3:1 (2:1)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FC Písek
0:2 (0:2)
24/03/2024
09:15
FK Dukla Praha B
-
Bohemians Praha 1905 B
3:0 (3:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK MAS Táborsko B
3:3 (1:0)
01/05/2024
16:00
Povltavská FA
-
Slavia Praha B
-:-
20. Round
29/03/2024
09:15
FK Admira Praha
-
FK Loko Vltavín
1:2 (0:1)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Králův Dvůr
3:1 (2:1)
14:00
Sokol Hostouň
-
Povltavská FA
0:3 (0:0)
15:30
TJ Jiskra Domažlice
-
Viktoria Plzeň B
2:3 (1:1)
17:00
FC Písek
-
FK Dukla Praha B
0:2 (0:1)
31/03/2024
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Motorlet Praha
3:4 (2:2)
09:15
Slavia Praha B
-
FK Robstav
7:0 (4:0)
10:00
FK MAS Táborsko B
-
Slavia Karlovy Vary
4:0 (2:0)
21. Round
06/04/2024
09:15
FK Motorlet Praha
-
FC Písek
2:0 (0:0)
09:15
FK Loko Vltavín
-
FK Králův Dvůr
0:0 (0:0)
13:30
FK Robstav
-
Sokol Hostouň
1:1 (1:0)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
TJ Jiskra Domažlice
0:2 (0:0)
07/04/2024
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
Dynamo České Budějovice B
2:3 (1:1)
09:15
FK Dukla Praha B
-
FK MAS Táborsko B
1:1 (1:0)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
Slavia Praha B
2:1 (1:1)
15:30
Povltavská FA
-
FK Admira Praha
2:0 (2:0)
22. Round
12/04/2024
17:00
FC Písek
-
Bohemians Praha 1905 B
0:1 (0:0)
13/04/2024
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Loko Vltavín
2:1 (1:0)
09:30
FK Králův Dvůr
-
Povltavská FA
3:0 (1:0)
15:30
TJ Jiskra Domažlice
-
FK Dukla Praha B
0:2 (0:1)
14/04/2024
09:15
FK Admira Praha
-
FK Robstav
0:2 (0:1)
09:15
Slavia Praha B
-
Slavia Karlovy Vary
1:1 (0:0)
13:30
Sokol Hostouň
-
Viktoria Plzeň B
0:3 (0:1)
15:30
FK MAS Táborsko B
-
FK Motorlet Praha
1:1 (0:0)
23. Round
19/04/2024
17:00
FC Písek
-
Dynamo České Budějovice B
2:2 (1:1)
20/04/2024
09:15
FK Motorlet Praha
-
TJ Jiskra Domažlice
0:3 (0:2)
13:30
FK Robstav
-
FK Králův Dvůr
3:1 (1:1)
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
Sokol Hostouň
6:2 (5:1)
21/04/2024
09:15
FK Dukla Praha B
-
Slavia Praha B
0:6 (0:4)
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK MAS Táborsko B
3:3 (2:2)
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK Admira Praha
3:0 (2:0)
16:00
Povltavská FA
-
FK Loko Vltavín
0:1 (0:0)
24. Round
27/04/2024
09:15
FK Loko Vltavín
-
FK Robstav
3:2 (2:2)
09:30
FK Králův Dvůr
-
Viktoria Plzeň B
3:1 (2:0)
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
Povltavská FA
1:3 (0:1)
16:00
TJ Jiskra Domažlice
-
Bohemians Praha 1905 B
4:0 (2:0)
28/04/2024
09:15
Slavia Praha B
-
FK Motorlet Praha
3:0 (2:0)
09:15
FK Admira Praha
-
Slavia Karlovy Vary
2:1 (1:0)
16:00
FK MAS Táborsko B
-
FC Písek
4:2 (2:1)
16:00
Sokol Hostouň
-
FK Dukla Praha B
1:0 (0:0)
25. Round
03/05/2024
17:00
FC Písek
-
TJ Jiskra Domažlice
-:-
04/05/2024
09:15
FK Motorlet Praha
-
Sokol Hostouň
-:-
13:30
FK Robstav
-
Povltavská FA
-:-
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
FK Králův Dvůr
-:-
05/05/2024
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
Slavia Praha B
-:-
09:15
FK Dukla Praha B
-
FK Admira Praha
-:-
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK Loko Vltavín
-:-
16:00
FK MAS Táborsko B
-
Dynamo České Budějovice B
-:-
26. Round
10/05/2024
16:30
TJ Jiskra Domažlice
-
FK MAS Táborsko B
-:-
17:00
Sokol Hostouň
-
Bohemians Praha 1905 B
-:-
17:00
FK Králův Dvůr
-
FK Dukla Praha B
-:-
11/05/2024
Povltavská FA
-
Viktoria Plzeň B
-:-
09:15
FK Loko Vltavín
-
Slavia Karlovy Vary
-:-
09:30
Dynamo České Budějovice B
-
FK Robstav
-:-
12/05/2024
09:15
Slavia Praha B
-
FC Písek
-:-
09:15
FK Admira Praha
-
FK Motorlet Praha
-:-
27. Round
17/05/2024
17:00
FC Písek
-
Sokol Hostouň
-:-
18/05/2024
FK MAS Táborsko B
-
Slavia Praha B
-:-
09:15
FK Motorlet Praha
-
FK Králův Dvůr
-:-
16:00
TJ Jiskra Domažlice
-
Dynamo České Budějovice B
-:-
17:00
Slavia Karlovy Vary
-
Povltavská FA
-:-
19/05/2024
09:15
FK Dukla Praha B
-
FK Loko Vltavín
-:-
09:15
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Admira Praha
-:-
09:30
Viktoria Plzeň B
-
FK Robstav
-:-
28. Round
24/05/2024
17:00
Sokol Hostouň
-
FK MAS Táborsko B
-:-
25/05/2024
FK Loko Vltavín
-
FK Motorlet Praha
-:-
FK Admira Praha
-
FC Písek
-:-
Slavia Praha B
-
TJ Jiskra Domažlice
-:-
FK Robstav
-
Slavia Karlovy Vary
-:-
Povltavská FA
-
FK Dukla Praha B
-:-
FK Králův Dvůr
-
Bohemians Praha 1905 B
-:-
Dynamo České Budějovice B
-
Viktoria Plzeň B
-:-
29. Round
01/06/2024
TJ Jiskra Domažlice
-
Sokol Hostouň
-:-
Bohemians Praha 1905 B
-
FK Loko Vltavín
-:-
FC Písek
-
FK Králův Dvůr
-:-
Slavia Praha B
-
Dynamo České Budějovice B
-:-
FK Dukla Praha B
-
FK Robstav
-:-
FK MAS Táborsko B
-
FK Admira Praha
-:-
Slavia Karlovy Vary
-
Viktoria Plzeň B
-:-
FK Motorlet Praha
-
Povltavská FA
-:-
30. Round
08/06/2024
FK Loko Vltavín
-
FC Písek
-:-
Dynamo České Budějovice B
-
Slavia Karlovy Vary
-:-
FK Robstav
-
FK Motorlet Praha
-:-
FK Králův Dvůr
-
FK MAS Táborsko B
-:-
FK Admira Praha
-
TJ Jiskra Domažlice
-:-
Viktoria Plzeň B
-
FK Dukla Praha B
-:-
Sokol Hostouň
-
Slavia Praha B
-:-
Bohemians Praha 1905 B
-
Povltavská FA
-:-