Group A
20/09/2018 20:00 PFC Ludogorets Razgrad - Bayer Leverkusen 2:3 (2:1)
20:00 AEK Larnaca - FC Zürich 0:1 (0:0)
04/10/2018 17:55 FC Zürich - PFC Ludogorets Razgrad 1:0 (0:0)
17:55 Bayer Leverkusen - AEK Larnaca 4:2 (1:1)
25/10/2018 17:55 FC Zürich - Bayer Leverkusen 3:2 (1:0)
17:55 AEK Larnaca - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:1)
08/11/2018 20:00 Bayer Leverkusen - FC Zürich 1:0 (0:0)
20:00 PFC Ludogorets Razgrad - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
29/11/2018 17:55 Bayer Leverkusen - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (0:0)
17:55 FC Zürich - AEK Larnaca 1:2 (0:1)
13/12/2018 20:00 PFC Ludogorets Razgrad - FC Zürich 1:1 (1:1)
20:00 AEK Larnaca - Bayer Leverkusen 1:5 (1:2)
Group B
20/09/2018 20:00 RB Leipzig - RB Salzburg 2:3 (0:2)
20:00 Celtic FC - Rosenborg BK 1:0 (0:0)
04/10/2018 17:55 RB Salzburg - Celtic FC 3:1 (0:1)
17:55 Rosenborg BK - RB Leipzig 1:3 (0:1)
25/10/2018 17:55 RB Leipzig - Celtic FC 2:0 (2:0)
17:55 RB Salzburg - Rosenborg BK 3:0 (1:0)
08/11/2018 20:00 Celtic FC - RB Leipzig 2:1 (1:0)
20:00 Rosenborg BK - RB Salzburg 2:5 (0:4)
29/11/2018 17:55 RB Salzburg - RB Leipzig 1:0 (0:0)
17:55 Rosenborg BK - Celtic FC 0:1 (0:1)
13/12/2018 20:00 Celtic FC - RB Salzburg 1:2 (0:0)
20:00 RB Leipzig - Rosenborg BK 1:1 (0:0)
Group C
20/09/2018 20:00 FC København - Zenit St. Petersburg 1:1 (0:1)
20:00 Slavia Praha - Girondins Bordeaux 1:0 (1:0)
04/10/2018 17:55 Girondins Bordeaux - FC København 1:2 (0:1)
17:55 Zenit St. Petersburg - Slavia Praha 1:0 (0:0)
25/10/2018 17:55 Zenit St. Petersburg - Girondins Bordeaux 2:1 (1:1)
17:55 FC København - Slavia Praha 0:1 (0:0)
08/11/2018 20:00 Girondins Bordeaux - Zenit St. Petersburg 1:1 (1:0)
20:00 Slavia Praha - FC København 0:0 (0:0)
29/11/2018 17:55 Zenit St. Petersburg - FC København 1:0 (0:0)
17:55 Girondins Bordeaux - Slavia Praha 2:0 (0:0)
13/12/2018 20:00 FC København - Girondins Bordeaux 0:1 (0:0)
20:00 Slavia Praha - Zenit St. Petersburg 2:0 (2:0)
Group D
20/09/2018 20:00 Dinamo Zagreb - Fenerbahçe 4:1 (2:0)
20:00 Spartak Trnava - RSC Anderlecht 1:0 (0:0)
04/10/2018 17:55 RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb 0:2 (0:1)
17:55 Fenerbahçe - Spartak Trnava 2:0 (0:0)
25/10/2018 17:55 RSC Anderlecht - Fenerbahçe 2:2 (1:0)
17:55 Spartak Trnava - Dinamo Zagreb 1:2 (1:0)
08/11/2018 15:50 Fenerbahçe - RSC Anderlecht 2:0 (0:0)
20:00 Dinamo Zagreb - Spartak Trnava 3:1 (2:0)
29/11/2018 17:55 Fenerbahçe - Dinamo Zagreb 0:0 (0:0)
17:55 RSC Anderlecht - Spartak Trnava 0:0 (0:0)
13/12/2018 20:00 Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht 0:0 (0:0)
20:00 Spartak Trnava - Fenerbahçe 1:0 (1:0)
Group E
20/09/2018 20:00 Sporting CP - Qarabağ FK 2:0 (0:0)
20:00 Arsenal FC - Vorskla Poltava 4:2 (1:0)
04/10/2018 17:55 Qarabağ FK - Arsenal FC 0:3 (0:1)
17:55 Vorskla Poltava - Sporting CP 1:2 (1:0)
25/10/2018 17:55 Sporting CP - Arsenal FC 0:1 (0:0)
17:55 Qarabağ FK - Vorskla Poltava 0:1 (0:0)
08/11/2018 20:00 Arsenal FC - Sporting CP 0:0 (0:0)
20:00 Vorskla Poltava - Qarabağ FK 0:1 (0:1)
29/11/2018 17:55 Qarabağ FK - Sporting CP 1:6 (1:3)
17:55 Vorskla Poltava - Arsenal FC 0:3 (0:3)
13/12/2018 20:00 Arsenal FC - Qarabağ FK 1:0 (1:0)
20:00 Sporting CP - Vorskla Poltava 3:0 (3:0)
Group F
20/09/2018 20:00 Olympiakos Piräus - Real Betis 0:0 (0:0)
20:00 F91 Dudelange - AC Milan 0:1 (0:0)
04/10/2018 17:55 AC Milan - Olympiakos Piräus 3:1 (0:1)
17:55 Real Betis - F91 Dudelange 3:0 (0:0)
25/10/2018 17:55 AC Milan - Real Betis 1:2 (0:1)
17:55 F91 Dudelange - Olympiakos Piräus 0:2 (0:0)
08/11/2018 20:00 Real Betis - AC Milan 1:1 (1:0)
20:00 Olympiakos Piräus - F91 Dudelange 5:1 (4:0)
29/11/2018 17:55 Real Betis - Olympiakos Piräus 1:0 (1:0)
17:55 AC Milan - F91 Dudelange 5:2 (1:1)
13/12/2018 20:00 Olympiakos Piräus - AC Milan 3:1 (0:0)
20:00 F91 Dudelange - Real Betis 0:0 (0:0)
Group G
20/09/2018 17:55 Rapid Wien - Spartak Moskva 2:0 (0:0)
17:55 Villarreal CF - Rangers FC 2:2 (1:0)
04/10/2018 20:00 Spartak Moskva - Villarreal CF 3:3 (1:1)
20:00 Rangers FC - Rapid Wien 3:1 (1:1)
25/10/2018 20:00 Villarreal CF - Rapid Wien 5:0 (3:0)
20:00 Rangers FC - Spartak Moskva 0:0 (0:0)
08/11/2018 17:55 Rapid Wien - Villarreal CF 0:0 (0:0)
17:55 Spartak Moskva - Rangers FC 4:3 (2:3)
29/11/2018 15:50 Spartak Moskva - Rapid Wien 1:2 (1:0)
20:00 Rangers FC - Villarreal CF 0:0 (0:0)
13/12/2018 17:55 Villarreal CF - Spartak Moskva 2:0 (1:0)
17:55 Rapid Wien - Rangers FC 1:0 (0:0)
Group H
20/09/2018 17:55 Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:0)
17:55 Lazio Roma - Apollon Limassol 2:1 (1:0)
04/10/2018 20:00 Eintracht Frankfurt - Lazio Roma 4:1 (2:1)
20:00 Apollon Limassol - Olympique Marseille 2:2 (0:0)
25/10/2018 20:00 Olympique Marseille - Lazio Roma 1:3 (0:1)
20:00 Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol 2:0 (2:0)
08/11/2018 17:55 Lazio Roma - Olympique Marseille 2:1 (1:0)
17:55 Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt 2:3 (0:1)
29/11/2018 20:00 Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille 4:0 (2:0)
20:00 Apollon Limassol - Lazio Roma 2:0 (1:0)
13/12/2018 17:55 Lazio Roma - Eintracht Frankfurt 1:2 (0:0)
17:55 Olympique Marseille - Apollon Limassol 1:3 (1:2)
Group I
20/09/2018 17:55 KRC Genk - Malmö FF 2:0 (1:0)
17:55 Beşiktaş - Sarpsborg 08 3:1 (0:0)
04/10/2018 20:00 Malmö FF - Beşiktaş 2:0 (0:0)
20:00 Sarpsborg 08 - KRC Genk 3:1 (1:0)
25/10/2018 20:00 Beşiktaş - KRC Genk 2:4 (0:1)
20:00 Sarpsborg 08 - Malmö FF 1:1 (0:0)
08/11/2018 17:55 KRC Genk - Beşiktaş 1:1 (0:1)
17:55 Malmö FF - Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
29/11/2018 20:00 Malmö FF - KRC Genk 2:2 (0:1)
20:00 Sarpsborg 08 - Beşiktaş 2:3 (2:0)
13/12/2018 17:55 Beşiktaş - Malmö FF 0:1 (0:0)
17:55 KRC Genk - Sarpsborg 08 4:0 (2:0)
Group J
20/09/2018 17:55 Sevilla FC - Standard Liège 5:1 (2:1)
17:55 Akhisar Belediyespor - FK Krasnodar 0:1 (0:1)
04/10/2018 20:00 FK Krasnodar - Sevilla FC 2:1 (0:1)
20:00 Standard Liège - Akhisar Belediyespor 2:1 (2:1)
25/10/2018 20:00 Standard Liège - FK Krasnodar 2:1 (0:1)
20:00 Sevilla FC - Akhisar Belediyespor 6:0 (3:0)
08/11/2018 17:55 FK Krasnodar - Standard Liège 2:1 (0:1)
17:55 Akhisar Belediyespor - Sevilla FC 2:3 (0:2)
29/11/2018 17:55 FK Krasnodar - Akhisar Belediyespor 2:1 (0:1)
20:00 Standard Liège - Sevilla FC 1:0 (0:0)
13/12/2018 17:55 Sevilla FC - FK Krasnodar 3:0 (2:0)
17:55 Akhisar Belediyespor - Standard Liège 0:0 (0:0)
Group K
20/09/2018 17:55 Dinamo Kiev - FK Astana 2:2 (2:1)
17:55 Stade Rennes - FK Jablonec 2:1 (1:0)
04/10/2018 15:50 FK Astana - Stade Rennes 2:0 (0:0)
20:00 FK Jablonec - Dinamo Kiev 2:2 (1:2)
25/10/2018 20:00 Stade Rennes - Dinamo Kiev 1:2 (1:1)
20:00 FK Jablonec - FK Astana 1:1 (1:1)
08/11/2018 15:50 FK Astana - FK Jablonec 2:1 (1:1)
17:55 Dinamo Kiev - Stade Rennes 3:1 (1:0)
29/11/2018 15:50 FK Astana - Dinamo Kiev 0:1 (0:1)
20:00 FK Jablonec - Stade Rennes 0:1 (0:0)
13/12/2018 17:55 Stade Rennes - FK Astana 2:0 (0:0)
17:55 Dinamo Kiev - FK Jablonec 0:1 (0:1)
Group L
20/09/2018 17:55 PAOK Saloniki - Chelsea FC 0:1 (0:1)
17:55 MOL Vidi FC - BATE Borisov 0:2 (0:1)
04/10/2018 20:00 BATE Borisov - PAOK Saloniki 1:4 (0:3)
20:00 Chelsea FC - MOL Vidi FC 1:0 (0:0)
25/10/2018 20:00 Chelsea FC - BATE Borisov 3:1 (2:0)
20:00 PAOK Saloniki - MOL Vidi FC 0:2 (0:2)
08/11/2018 17:55 BATE Borisov - Chelsea FC 0:1 (0:0)
17:55 MOL Vidi FC - PAOK Saloniki 1:0 (0:0)
29/11/2018 17:55 BATE Borisov - MOL Vidi FC 2:0 (1:0)
20:00 Chelsea FC - PAOK Saloniki 4:0 (2:0)
13/12/2018 17:55 PAOK Saloniki - BATE Borisov 1:3 (0:3)
17:55 MOL Vidi FC - Chelsea FC 2:2 (1:1)
Round of 32
12/02/2019 17:55 Fenerbahçe - Zenit St. Petersburg -:-
14/02/2019 17:55 Rapid Wien - Inter -:-
17:55 Slavia Praha - KRC Genk -:-
17:55 FK Krasnodar - Bayer Leverkusen -:-
17:55 Stade Rennes - Real Betis -:-
17:55 Olympiakos Piräus - Dinamo Kiev -:-
17:55 Lazio Roma - Sevilla FC -:-
17:55 BATE Borisov - Arsenal FC -:-
17:55 Galatasaray - SL Benfica -:-
20:00 Viktoria Plzeň - Dinamo Zagreb -:-
20:00 Club Brugge KV - RB Salzburg -:-
20:00 FC Zürich - SSC Napoli -:-
20:00 Malmö FF - Chelsea FC -:-
20:00 Shakhtar Donetsk - Eintracht Frankfurt -:-
20:00 Celtic FC - Valencia CF -:-
20:00 Sporting CP - Villarreal CF -:-
20/02/2019 17:00 Sevilla FC - Lazio Roma -:-
21/02/2019 17:55 Dinamo Zagreb - Viktoria Plzeň -:-
17:55 RB Salzburg - Club Brugge KV -:-
17:55 SSC Napoli - FC Zürich -:-
17:55 Eintracht Frankfurt - Shakhtar Donetsk -:-
17:55 Valencia CF - Celtic FC -:-
17:55 Zenit St. Petersburg - Fenerbahçe -:-
17:55 Villarreal CF - Sporting CP -:-
17:55 Arsenal FC - BATE Borisov -:-
20:00 Inter - Rapid Wien -:-
20:00 KRC Genk - Slavia Praha -:-
20:00 Bayer Leverkusen - FK Krasnodar -:-
20:00 Chelsea FC - Malmö FF -:-
20:00 Real Betis - Stade Rennes -:-
20:00 Dinamo Kiev - Olympiakos Piräus -:-
20:00 SL Benfica - Galatasaray -:-
Round of 16
07/03/2019 N.N. - N.N. -:-
14/03/2019 N.N. - N.N. -:-
Quarter-finals
11/04/2019 N.N. - N.N. -:-
18/04/2019 N.N. - N.N. -:-
Semi-finals
02/05/2019 N.N. - N.N. -:-
09/05/2019 N.N. - N.N. -:-
Final
29/05/2019 20:00 N.N. - N.N. -:-