1st(1st leg) FK Panevėžys - HJK Helsinki 3:0 (1:0)
2nd (2nd leg) HJK Helsinki - FK Panevėžys 1:1 (1:1)
1st(1st leg): 09/07/2024 16:30 2nd (2nd leg): 16/07/2024 17:00 Winner: FK Panevėžys
1st(1st leg) Hamrun Spartans - Lincoln Red Imps 0:1 (0:1)
2nd (2nd leg) Lincoln Red Imps - Hamrun Spartans 5:4 (0:0, 0:1, 0:1) pso
1st(1st leg): 09/07/2024 17:45 2nd (2nd leg): 16/07/2024 17:00 Winner: Lincoln Red Imps
1st(1st leg) The New Saints - FK Dečić Tuzi 3:0 (3:0)
2nd (2nd leg) FK Dečić Tuzi - The New Saints 1:1 (0:1)
1st(1st leg): 09/07/2024 19:00 2nd (2nd leg): 16/07/2024 20:00 Winner: The New Saints
1st(1st leg) UE Santa Coloma - KF Ballkani 1:2 (1:1)
2nd (2nd leg) KF Ballkani - UE Santa Coloma 5:6 (0:0, 0:1, 1:2) pso
1st(1st leg): 09/07/2024 19:00 2nd (2nd leg): 16/07/2024 15:30 Winner: UE Santa Coloma
1st(1st leg) Víkingur Reykjavík - Shamrock Rovers 0:0 (0:0)
2nd (2nd leg) Shamrock Rovers - Víkingur Reykjavík 2:1 (2:0)
1st(1st leg): 09/07/2024 19:45 2nd (2nd leg): 16/07/2024 20:00 Winner: Shamrock Rovers
1st(1st leg) SS Virtus - FCSB 1:7 (0:5)
2nd (2nd leg) FCSB - SS Virtus 4:0 (3:0)
1st(1st leg): 09/07/2024 20:00 2nd (2nd leg): 16/07/2024 18:30 Winner: FCSB
1st(1st leg) FK Ordabasy - CS Petrocub 0:0 (0:0)
2nd (2nd leg) CS Petrocub - FK Ordabasy 1:0 (1:0)
1st(1st leg): 10/07/2024 16:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 18:00 Winner: CS Petrocub
1st(1st leg) FC Flora - NK Celje 0:5 (0:3)
2nd (2nd leg) NK Celje - FC Flora 2:1 (0:1)
1st(1st leg): 10/07/2024 17:00 2nd (2nd leg): 16/07/2024 18:00 Winner: NK Celje
1st(1st leg) Slovan Bratislava - FC Struga 4:2 (2:0)
2nd (2nd leg) FC Struga - Slovan Bratislava 1:2 (0:2)
1st(1st leg): 10/07/2024 18:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 16:00 Winner: Slovan Bratislava
1st(1st leg) Rīgas Futbola skola - Larne FC 3:0 (1:0)
2nd (2nd leg) Larne FC - Rīgas Futbola skola 0:4 (0:3)
1st(1st leg): 10/07/2024 18:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 20:00 Winner: Rīgas Futbola skola
1st(1st leg) KÍ Klaksvík - FC Differdange 03 2:0 (2:0)
2nd (2nd leg) FC Differdange 03 - KÍ Klaksvík 0:0 (0:0)
1st(1st leg): 10/07/2024 19:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 18:00 Winner: KÍ Klaksvík
1st(1st leg) PFC Ludogorets Razgrad - Dinamo Batumi 3:1 (2:0)
2nd (2nd leg) Dinamo Batumi - PFC Ludogorets Razgrad 1:0 (1:0)
1st(1st leg): 10/07/2024 19:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 18:00 Winner: PFC Ludogorets Razgrad
1st(1st leg) Dinamo Minsk - Pyunik FC 0:0 (0:0)
2nd (2nd leg) Pyunik FC - Dinamo Minsk 0:1 (0:0)
1st(1st leg): 10/07/2024 19:45 2nd (2nd leg): 16/07/2024 17:00 Winner: Dinamo Minsk
1st(1st leg) Borac Banja Luka - Egnatia Rrogozhine 1:0 (0:0)
2nd (2nd leg) Egnatia Rrogozhine - Borac Banja Luka 1:4 (1:1, 2:1, 2:1) pso
1st(1st leg): 10/07/2024 20:00 2nd (2nd leg): 17/07/2024 20:00 Winner: Borac Banja Luka