1st(1st leg) | Ryazan-VDV | - | Olympique Lyon | 0:9 (0:5) | ||
2nd (2nd leg) | Olympique Lyon | - | Ryazan-VDV | 7:0 (3:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 13:00 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 15:30 | Winner: Olympique Lyon | ||||
1st(1st leg) | FK Minsk | - | FC Zürich Frauen | 1:0 (1:0) | ||
2nd (2nd leg) | FC Zürich Frauen | - | FK Minsk | 1:3 (1:1) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 15:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 18:00 | Winner: FK Minsk | ||||
1st(1st leg) | FK Vllaznia | - | Fortuna Hjørring | 0:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Fortuna Hjørring | - | FK Vllaznia | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 17:00 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 17:00 | Winner: Fortuna Hjørring | ||||
1st(1st leg) | FK Chertanovo Moskva | - | Glasgow City FC | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Glasgow City FC | - | FK Chertanovo Moskva | 4:1 (2:1) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 17:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 19:30 | Winner: Glasgow City FC | ||||
1st(1st leg) | KFF Mitrovica | - | VfL Wolfsburg | 0:10 (0:3) | ||
2nd (2nd leg) | VfL Wolfsburg | - | KFF Mitrovica | 5:0 (3:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 17:00 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 17:00 | Winner: VfL Wolfsburg | ||||
1st(1st leg) | Kopparbergs/Göteborg FC | - | Bayern München | 1:2 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | Bayern München | - | Kopparbergs/Göteborg FC | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 17:45 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 18:00 | Winner: Bayern München | ||||
1st(1st leg) | Piteå IF | - | Brøndby IF | 0:1 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | Brøndby IF | - | Piteå IF | 1:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 18:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 17:00 | Winner: Brøndby IF | ||||
1st(1st leg) | SKN St. Pölten | - | FC Twente | 2:4 (0:3) | ||
2nd (2nd leg) | FC Twente | - | SKN St. Pölten | 1:2 (1:1) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 18:10 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 18:00 | Winner: FC Twente | ||||
1st(1st leg) | Juventus | - | FC Barcelona | 0:2 (0:1) | ||
2nd (2nd leg) | FC Barcelona | - | Juventus | 2:1 (2:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 19:30 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 17:30 | Winner: FC Barcelona | ||||
1st(1st leg) | Hibernian LFC | - | Slavia Praha | 1:4 (1:3) | ||
2nd (2nd leg) | Slavia Praha | - | Hibernian LFC | 5:1 (2:1) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 19:45 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 18:30 | Winner: Slavia Praha | ||||
1st(1st leg) | Breiðablik | - | AC Sparta Praha | 3:2 (1:2) | ||
2nd (2nd leg) | AC Sparta Praha | - | Breiðablik | 0:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 11/09/2019 20:15 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 17:00 | Winner: Breiðablik | ||||
1st(1st leg) | ACF Fiorentina | - | Arsenal WFC | 0:4 (0:2) | ||
2nd (2nd leg) | Arsenal WFC | - | ACF Fiorentina | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 12/09/2019 18:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 19:30 | Winner: Arsenal WFC | ||||
1st(1st leg) | ŽFK Spartak Subotica | - | Atlético Madrid | 2:3 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Atlético Madrid | - | ŽFK Spartak Subotica | 1:1 (0:0) | ||
1st(1st leg): 12/09/2019 19:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 18:00 | Winner: Atlético Madrid | ||||
1st(1st leg) | RSC Anderlecht | - | BIIK Kazygurt | 1:1 (0:0) | ||
2nd (2nd leg) | BIIK Kazygurt | - | RSC Anderlecht | 2:0 (1:0) | ||
1st(1st leg): 12/09/2019 19:00 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 11:00 | Winner: BIIK Kazygurt | ||||
1st(1st leg) | Sporting Braga | - | Paris Saint-Germain | 0:7 (0:3) | ||
2nd (2nd leg) | Paris Saint-Germain | - | Sporting Braga | 0:0 (0:0) | ||
1st(1st leg): 12/09/2019 20:00 | 2nd (2nd leg): 26/09/2019 19:30 | Winner: Paris Saint-Germain | ||||
1st(1st leg) | Lugano Femminile | - | Manchester City WFC | 1:7 (1:1) | ||
2nd (2nd leg) | Manchester City WFC | - | Lugano Femminile | 4:0 (2:0) | ||
1st(1st leg): 12/09/2019 20:00 | 2nd (2nd leg): 25/09/2019 19:00 | Winner: Manchester City WFC | ||||