1. Round
16/09/2018 15:30 AS Gubbio - Ravenna Calcio 1:1 (1:1)
15:30 Fermana FC - Virtus Verona 2:0 (2:0)
15:30 Sambenedettese - AC Renate 0:2 (0:2)
17:30 SS Monza 1912 - FeralpiSalò 1:0 (0:0)
17:30 Vicenza Virtus - Giana Erminio 0:0 (0:0)
17/09/2018 17:00 FC Südtirol - Teramo Calcio 1:0 (0:0)
18/09/2018 17:30 Imolese Calcio - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
19:30 Pordenone Calcio - Alma Juventus Fano 2:1 (2:0)
19:30 Unione Triestina - Vis Pesaro 2:0 (0:0)
04/12/2018 19:30 Ternana Calcio - AC Rimini 3:0 (1:0)
2. Round
22/09/2018 19:45 AC Rimini - Unione Triestina 2:1 (1:0)
23/09/2018 13:30 FeralpiSalò - Fermana FC 0:0 (0:0)
13:30 AC Renate - Vicenza Virtus 1:1 (1:1)
13:30 Giana Erminio - Imolese Calcio 1:2 (1:1)
13:30 Ravenna Calcio - FC Südtirol 0:1 (0:1)
17:30 Teramo Calcio - Sambenedettese 0:0 (0:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - Pordenone Calcio 1:2 (1:2)
17:30 Virtus Verona - SS Monza 1912 0:2 (0:2)
17:30 Vis Pesaro - AS Gubbio 2:1 (0:1)
07/11/2018 19:30 Alma Juventus Fano - Ternana Calcio 0:1 (0:0)
3. Round
26/09/2018 17:30 AS Gubbio - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
17:30 FC Südtirol - Alma Juventus Fano 0:0 (0:0)
17:30 Fermana FC - Giana Erminio 1:0 (1:0)
17:30 Imolese Calcio - Teramo Calcio 1:1 (0:0)
17:30 Pordenone Calcio - Virtus Verona 1:0 (1:0)
17:30 SS Monza 1912 - AC Renate 1:0 (1:0)
17:30 Vicenza Virtus - AC Rimini 1:1 (0:0)
18:30 Unione Triestina - Ravenna Calcio 3:0 (2:0)
19:30 Sambenedettese - Vis Pesaro 1:1 (0:0)
21/11/2018 19:30 Ternana Calcio - FeralpiSalò 1:1 (0:0)
4. Round
30/09/2018 13:30 AC Renate - Fermana FC 0:1 (0:0)
13:30 AC Rimini - Pordenone Calcio 2:2 (1:0)
13:30 Giana Erminio - Sambenedettese 2:1 (1:1)
17:30 Alma Juventus Fano - Imolese Calcio 1:1 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - SS Monza 1912 1:0 (0:0)
17:30 Teramo Calcio - AS Gubbio 1:1 (1:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - Unione Triestina 0:0 (0:0)
17:30 Virtus Verona - FC Südtirol 3:2 (1:1)
17:30 Vis Pesaro - Ternana Calcio 0:0 (0:0)
01/10/2018 19:45 FeralpiSalò - Vicenza Virtus 0:3 (0:2)
5. Round
06/10/2018 19:45 Sambenedettese - SS Monza 1912 1:1 (1:0)
07/10/2018 13:30 FeralpiSalò - Teramo Calcio 3:1 (0:0)
13:30 Giana Erminio - AC Rimini 2:2 (1:2)
13:30 Ternana Calcio - AC Renate 1:1 (0:0)
13:30 Unione Triestina - Virtus Verona 2:0 (0:0)
13:30 Vicenza Virtus - Vis Pesaro 2:1 (2:1)
17:30 AS Gubbio - Alma Juventus Fano 0:0 (0:0)
17:30 FC Südtirol - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
17:30 Fermana FC - Ravenna Calcio 0:2 (0:2)
17:30 Imolese Calcio - Pordenone Calcio 1:1 (1:0)
6. Round
13/10/2018 15:30 AC Rimini - Teramo Calcio 1:1 (0:1)
14/10/2018 13:30 AC Renate - Vis Pesaro 0:1 (0:1)
13:30 Alma Juventus Fano - Giana Erminio 1:0 (0:0)
13:30 Fermana FC - FC Südtirol 0:0 (0:0)
13:30 Imolese Calcio - AS Gubbio 1:0 (0:0)
13:30 Ravenna Calcio - Sambenedettese 2:0 (1:0)
13:30 Virtus Verona - Ternana Calcio 0:2 (0:1)
17:30 Pordenone Calcio - Vicenza Virtus 1:1 (1:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - FeralpiSalò 0:1 (0:0)
18:00 SS Monza 1912 - Unione Triestina 1:1 (0:0)
7. Round
17/10/2018 17:30 FeralpiSalò - AC Rimini 2:0 (1:0)
17:30 AC Renate - Virtus Verona 0:1 (0:0)
17:30 Giana Erminio - Ravenna Calcio 1:1 (0:0)
17:30 AS Gubbio - Fermana FC 2:0 (2:0)
17:30 FC Südtirol - Unione Triestina 2:0 (1:0)
17:30 Sambenedettese - Imolese Calcio 2:1 (0:1)
17:30 Teramo Calcio - Alma Juventus Fano 2:1 (1:0)
17:30 Ternana Calcio - UC AlbinoLeffe 1:0 (0:0)
17:30 Vis Pesaro - Pordenone Calcio 1:2 (1:0)
19:30 Vicenza Virtus - SS Monza 1912 3:0 (2:0)
8. Round
20/10/2018 19:45 Unione Triestina - Ternana Calcio 1:1 (0:1)
21/10/2018 13:30 AS Gubbio - FC Südtirol 0:0 (0:0)
13:30 Alma Juventus Fano - Sambenedettese 1:1 (1:0)
13:30 Fermana FC - Vicenza Virtus 2:0 (1:0)
13:30 SS Monza 1912 - Teramo Calcio 0:1 (0:1)
13:30 UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro 0:2 (0:1)
15:30 Pordenone Calcio - AC Renate 2:1 (0:1)
15:30 Ravenna Calcio - FeralpiSalò 1:1 (1:1)
17:30 Imolese Calcio - AC Rimini 3:1 (1:0)
17:30 Virtus Verona - Giana Erminio 0:3 (0:2)
9. Round
28/10/2018 13:30 FeralpiSalò - AS Gubbio 2:1 (1:0)
13:30 AC Renate - Unione Triestina 1:3 (1:1)
13:30 AC Rimini - FC Südtirol 0:0 (0:0)
13:30 Alma Juventus Fano - SS Monza 1912 0:2 (0:0)
13:30 Pordenone Calcio - Fermana FC 0:1 (0:1)
13:30 Teramo Calcio - Ravenna Calcio 2:1 (1:0)
13:30 Vis Pesaro - Imolese Calcio 1:1 (0:1)
17:30 Giana Erminio - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
17:30 Vicenza Virtus - Virtus Verona 3:2 (1:2)
06/03/2019 19:30 Ternana Calcio - Sambenedettese 0:0 (0:0)
10. Round
04/11/2018 13:30 AS Gubbio - AC Rimini 3:0 (1:0)
13:30 FC Südtirol - FeralpiSalò 2:3 (1:2)
13:30 Fermana FC - Teramo Calcio 2:0 (0:0)
13:30 Ravenna Calcio - AC Renate 1:0 (1:0)
13:30 Sambenedettese - Pordenone Calcio 2:2 (2:0)
13:30 SS Monza 1912 - Ternana Calcio 1:4 (1:2)
13:30 UC AlbinoLeffe - Alma Juventus Fano 1:1 (0:1)
17:30 Imolese Calcio - Vicenza Virtus 2:1 (1:0)
17:30 Virtus Verona - Vis Pesaro 0:2 (0:2)
05/11/2018 19:30 Unione Triestina - Giana Erminio 3:1 (3:0)
11. Round
11/11/2018 13:30 AC Renate - Imolese Calcio 1:0 (0:0)
13:30 AC Rimini - Fermana FC 2:0 (0:0)
13:30 Alma Juventus Fano - Ravenna Calcio 1:1 (1:0)
13:30 Teramo Calcio - UC AlbinoLeffe 2:2 (1:0)
13:30 Vicenza Virtus - Sambenedettese 1:0 (1:0)
17:30 FeralpiSalò - Virtus Verona 1:1 (0:1)
17:30 Giana Erminio - FC Südtirol 0:0 (0:0)
17:30 Ternana Calcio - AS Gubbio 3:0 (1:0)
17:30 Vis Pesaro - SS Monza 1912 1:1 (0:1)
12/11/2018 19:45 Pordenone Calcio - Unione Triestina 1:2 (1:2)
12. Round
18/11/2018 13:30 AS Gubbio - Giana Erminio 1:1 (0:1)
13:30 FC Südtirol - Vis Pesaro 0:1 (0:0)
13:30 Fermana FC - Alma Juventus Fano 2:1 (2:0)
13:30 Imolese Calcio - Ternana Calcio 0:0 (0:0)
13:30 Sambenedettese - FeralpiSalò 2:0 (1:0)
13:30 SS Monza 1912 - Pordenone Calcio 0:2 (0:1)
13:30 Virtus Verona - Teramo Calcio 2:0 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - AC Rimini 0:0 (0:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - AC Renate 2:0 (1:0)
18:00 Unione Triestina - Vicenza Virtus 1:1 (1:0)
13. Round
25/11/2018 13:30 FeralpiSalò - Alma Juventus Fano 1:0 (0:0)
13:30 AC Renate - AS Gubbio 1:0 (1:0)
13:30 AC Rimini - Virtus Verona 1:0 (0:0)
13:30 Sambenedettese - Unione Triestina 0:0 (0:0)
13:30 Teramo Calcio - Giana Erminio 0:1 (0:0)
13:30 Vicenza Virtus - FC Südtirol 2:4 (1:1)
13:30 Vis Pesaro - Fermana FC 3:0 (1:0)
17:30 SS Monza 1912 - Imolese Calcio 1:1 (1:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - Ravenna Calcio 0:1 (0:1)
26/11/2018 19:45 Pordenone Calcio - Ternana Calcio 1:0 (1:0)
14. Round
01/12/2018 13:30 Giana Erminio - FeralpiSalò 2:4 (1:2)
13:30 AS Gubbio - SS Monza 1912 0:0 (0:0)
13:30 FC Südtirol - Pordenone Calcio 1:1 (0:0)
13:30 Teramo Calcio - AC Renate 2:2 (1:2)
13:30 Ternana Calcio - Vicenza Virtus 0:2 (0:1)
13:30 Unione Triestina - Imolese Calcio 1:0 (0:0)
15:30 Fermana FC - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
15:30 Virtus Verona - Sambenedettese 1:2 (1:0)
17:30 Alma Juventus Fano - AC Rimini 1:0 (0:0)
19:45 Ravenna Calcio - Vis Pesaro 1:0 (0:0)
15. Round
08/12/2018 13:30 AC Renate - Alma Juventus Fano 0:1 (0:1)
13:30 AC Rimini - UC AlbinoLeffe 3:2 (1:2)
13:30 Pordenone Calcio - Ravenna Calcio 2:1 (2:0)
13:30 Unione Triestina - AS Gubbio 2:2 (0:1)
13:30 Vicenza Virtus - Teramo Calcio 1:1 (1:0)
13:30 Vis Pesaro - FeralpiSalò 1:0 (0:0)
17:30 Imolese Calcio - Virtus Verona 3:1 (0:0)
19:30 SS Monza 1912 - Giana Erminio 3:0 (2:0)
19:45 Ternana Calcio - Fermana FC 2:0 (2:0)
09/12/2018 13:30 Sambenedettese - FC Südtirol 1:0 (1:0)
16. Round
11/12/2018 13:30 AS Gubbio - Vicenza Virtus 2:0 (1:0)
18:00 AC Rimini - SS Monza 1912 1:0 (0:0)
19:30 FeralpiSalò - Imolese Calcio 0:1 (0:0)
19:30 Giana Erminio - AC Renate 0:1 (0:1)
19:30 Alma Juventus Fano - Vis Pesaro 0:0 (0:0)
19:30 Fermana FC - Unione Triestina 1:0 (0:0)
19:30 Ravenna Calcio - Virtus Verona 0:1 (0:0)
19:30 Teramo Calcio - Pordenone Calcio 0:2 (0:2)
12/12/2018 17:30 FC Südtirol - Ternana Calcio 2:1 (2:0)
19:30 UC AlbinoLeffe - Sambenedettese 0:0 (0:0)
17. Round
15/12/2018 15:30 Pordenone Calcio - AS Gubbio 1:0 (1:0)
15:30 Unione Triestina - FeralpiSalò 2:0 (1:0)
15:30 Virtus Verona - Alma Juventus Fano 1:0 (1:0)
17:30 Imolese Calcio - Fermana FC 0:0 (0:0)
17:30 Sambenedettese - AC Rimini 1:0 (0:0)
19:30 SS Monza 1912 - UC AlbinoLeffe 1:1 (0:1)
19:30 Vis Pesaro - Teramo Calcio 0:0 (0:0)
19:45 Vicenza Virtus - Ravenna Calcio 1:2 (0:0)
16/12/2018 13:30 AC Renate - FC Südtirol 0:1 (0:0)
13:30 Ternana Calcio - Giana Erminio 3:3 (2:2)
18. Round
22/12/2018 13:30 AC Rimini - Vis Pesaro 1:1 (0:0)
13:30 AS Gubbio - Sambenedettese 0:0 (0:0)
13:30 FC Südtirol - Imolese Calcio 1:1 (1:0)
13:30 Teramo Calcio - Unione Triestina 2:0 (0:0)
13:30 UC AlbinoLeffe - Virtus Verona 1:0 (0:0)
15:30 Giana Erminio - Pordenone Calcio 1:1 (0:1)
15:30 Alma Juventus Fano - Vicenza Virtus 0:0 (0:0)
15:30 Fermana FC - SS Monza 1912 0:1 (0:1)
17:30 FeralpiSalò - AC Renate 0:0 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - Ternana Calcio 3:2 (2:1)
19. Round
26/12/2018 13:30 AC Renate - AC Rimini 1:0 (1:0)
13:30 Pordenone Calcio - FeralpiSalò 2:2 (1:0)
13:30 Sambenedettese - Fermana FC 2:0 (2:0)
13:30 Unione Triestina - Alma Juventus Fano 0:1 (0:1)
13:30 Vicenza Virtus - UC AlbinoLeffe 1:1 (1:0)
13:30 Virtus Verona - AS Gubbio 3:1 (3:0)
13:30 Vis Pesaro - Giana Erminio 1:1 (0:0)
16:30 SS Monza 1912 - FC Südtirol 1:1 (1:0)
19:30 Imolese Calcio - Ravenna Calcio 2:2 (0:1)
27/12/2018 13:30 Ternana Calcio - Teramo Calcio 2:1 (1:0)
20. Round
29/12/2018 13:30 AC Renate - Sambenedettese 1:1 (1:0)
13:30 Alma Juventus Fano - Pordenone Calcio 0:2 (0:0)
13:30 UC AlbinoLeffe - Imolese Calcio 1:1 (0:0)
13:30 Virtus Verona - Fermana FC 0:1 (0:0)
13:30 Vis Pesaro - Unione Triestina 0:1 (0:1)
16:00 FeralpiSalò - SS Monza 1912 0:0 (0:0)
17:30 Giana Erminio - Vicenza Virtus 0:1 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - AS Gubbio 0:2 (0:0)
30/12/2018 13:30 Teramo Calcio - FC Südtirol 2:0 (0:0)
19/02/2019 19:30 AC Rimini - Ternana Calcio 1:1 (0:0)
21. Round
19/01/2019 13:30 FC Südtirol - Ravenna Calcio 1:1 (0:0)
13:30 Ternana Calcio - Alma Juventus Fano 0:1 (0:0)
15:30 AS Gubbio - Vis Pesaro 1:0 (0:0)
15:30 Fermana FC - FeralpiSalò 1:0 (1:0)
15:30 Imolese Calcio - Giana Erminio 5:0 (4:0)
15:30 Pordenone Calcio - UC AlbinoLeffe 1:0 (0:0)
15:30 SS Monza 1912 - Virtus Verona 1:0 (0:0)
15:30 Unione Triestina - AC Rimini 2:0 (1:0)
17:30 Sambenedettese - Teramo Calcio 2:1 (0:0)
17:30 Vicenza Virtus - AC Renate 1:1 (1:0)
22. Round
22/01/2019 17:30 AC Rimini - Vicenza Virtus 0:0 (0:0)
17:30 Giana Erminio - Fermana FC 1:1 (0:1)
17:30 UC AlbinoLeffe - AS Gubbio 1:2 (0:1)
17:30 Virtus Verona - Pordenone Calcio 1:2 (0:1)
19:30 FeralpiSalò - Ternana Calcio 3:2 (2:2)
19:30 AC Renate - SS Monza 1912 0:0 (0:0)
19:30 Alma Juventus Fano - FC Südtirol 0:3 (0:1)
19:30 Ravenna Calcio - Unione Triestina 2:2 (0:2)
19:30 Teramo Calcio - Imolese Calcio 0:2 (0:2)
19:30 Vis Pesaro - Sambenedettese 1:1 (0:0)
23. Round
26/01/2019 13:30 AS Gubbio - Teramo Calcio 0:0 (0:0)
13:30 FC Südtirol - Virtus Verona 1:1 (1:1)
13:30 Fermana FC - AC Renate 1:1 (0:1)
13:30 Pordenone Calcio - AC Rimini 1:2 (1:1)
13:30 Sambenedettese - Giana Erminio 1:1 (0:0)
13:30 Ternana Calcio - Vis Pesaro 0:2 (0:1)
15:30 SS Monza 1912 - Ravenna Calcio 2:1 (1:0)
15:30 Unione Triestina - UC AlbinoLeffe 1:1 (1:0)
17:30 Imolese Calcio - Alma Juventus Fano 1:0 (1:0)
18:00 Vicenza Virtus - FeralpiSalò 1:2 (0:0)
24. Round
02/02/2019 13:30 AC Renate - Ternana Calcio 1:1 (0:1)
13:30 AC Rimini - Giana Erminio 0:0 (0:0)
13:30 SS Monza 1912 - Sambenedettese 3:2 (1:1)
13:30 Teramo Calcio - FeralpiSalò 1:2 (1:0)
13:30 UC AlbinoLeffe - FC Südtirol 2:4 (0:1)
15:30 Alma Juventus Fano - AS Gubbio 1:1 (1:1)
15:30 Pordenone Calcio - Imolese Calcio 2:0 (1:0)
15:30 Virtus Verona - Unione Triestina 3:4 (3:2)
17:30 Vis Pesaro - Vicenza Virtus 1:2 (0:2)
19:45 Ravenna Calcio - Fermana FC 1:0 (1:0)
25. Round
09/02/2019 13:30 Giana Erminio - Alma Juventus Fano 1:0 (0:0)
13:30 AS Gubbio - Imolese Calcio 2:3 (1:2)
13:30 FC Südtirol - Fermana FC 2:0 (0:0)
13:30 Ternana Calcio - Virtus Verona 2:2 (0:1)
13:30 Vis Pesaro - AC Renate 0:1 (0:0)
15:30 FeralpiSalò - UC AlbinoLeffe 1:0 (0:0)
15:30 Sambenedettese - Ravenna Calcio 0:1 (0:0)
15:30 Unione Triestina - SS Monza 1912 3:1 (0:0)
15:30 Vicenza Virtus - Pordenone Calcio 1:1 (0:0)
17:30 Teramo Calcio - AC Rimini 1:0 (1:0)
26. Round
12/02/2019 17:30 Fermana FC - AS Gubbio 0:1 (0:0)
17:30 Pordenone Calcio - Vis Pesaro 1:0 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - Giana Erminio 1:1 (1:0)
17:30 UC AlbinoLeffe - Ternana Calcio 2:1 (2:1)
17:30 Virtus Verona - AC Renate 0:1 (0:1)
19:30 AC Rimini - FeralpiSalò 1:3 (0:0)
19:30 Alma Juventus Fano - Teramo Calcio 1:0 (1:0)
19:30 Imolese Calcio - Sambenedettese 0:0 (0:0)
19:30 SS Monza 1912 - Vicenza Virtus 2:0 (0:0)
19:30 Unione Triestina - FC Südtirol 0:0 (0:0)
27. Round
16/02/2019 13:30 FC Südtirol - AS Gubbio 4:0 (2:0)
13:30 Teramo Calcio - SS Monza 1912 1:1 (0:0)
13:30 Ternana Calcio - Unione Triestina 0:2 (0:0)
13:30 Vis Pesaro - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:0)
15:30 FeralpiSalò - Ravenna Calcio 3:0 (2:0)
15:30 AC Renate - Pordenone Calcio 1:1 (0:1)
15:30 Vicenza Virtus - Fermana FC 0:0 (0:0)
17:30 Giana Erminio - Virtus Verona 1:1 (1:0)
19:30 AC Rimini - Imolese Calcio 2:0 (1:0)
19:45 Sambenedettese - Alma Juventus Fano 0:0 (0:0)
28. Round
23/02/2019 13:30 AS Gubbio - FeralpiSalò 0:3 (0:3)
13:30 FC Südtirol - AC Rimini 1:0 (0:0)
13:30 Unione Triestina - AC Renate 2:0 (0:0)
15:30 Fermana FC - Pordenone Calcio 0:1 (0:0)
15:30 SS Monza 1912 - Alma Juventus Fano 1:0 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - Teramo Calcio 1:3 (0:1)
19:30 Imolese Calcio - Vis Pesaro 2:0 (0:0)
19:30 Sambenedettese - Ternana Calcio 2:0 (1:0)
19:30 UC AlbinoLeffe - Giana Erminio 2:0 (0:0)
19:30 Virtus Verona - Vicenza Virtus 1:0 (0:0)
29. Round
02/03/2019 13:30 Alma Juventus Fano - UC AlbinoLeffe 0:0 (0:0)
03/03/2019 13:30 Ternana Calcio - SS Monza 1912 0:1 (0:0)
15:30 FeralpiSalò - FC Südtirol 1:1 (1:1)
15:30 AC Renate - Ravenna Calcio 0:1 (0:1)
15:30 AC Rimini - AS Gubbio 1:1 (0:0)
15:30 Giana Erminio - Unione Triestina 1:1 (0:0)
15:30 Pordenone Calcio - Sambenedettese 1:1 (1:1)
15:30 Teramo Calcio - Fermana FC 0:1 (0:1)
15:30 Vicenza Virtus - Imolese Calcio 0:0 (0:0)
15:30 Vis Pesaro - Virtus Verona 0:0 (0:0)
30. Round
10/03/2019 13:30 FC Südtirol - Giana Erminio 1:2 (0:1)
15:30 Fermana FC - AC Rimini 1:0 (0:0)
15:30 Imolese Calcio - AC Renate 1:1 (1:1)
15:30 Ravenna Calcio - Alma Juventus Fano 3:0 (1:0)
15:30 Sambenedettese - Vicenza Virtus 1:4 (1:1)
15:30 SS Monza 1912 - Vis Pesaro 1:1 (1:0)
15:30 UC AlbinoLeffe - Teramo Calcio 1:2 (1:1)
15:30 Virtus Verona - FeralpiSalò 2:1 (2:1)
19:30 Unione Triestina - Pordenone Calcio 1:2 (0:2)
11/03/2019 19:45 AS Gubbio - Ternana Calcio 1:1 (1:1)
31. Round
16/03/2019 19:30 AC Renate - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:1)
17/03/2019 13:30 Vis Pesaro - FC Südtirol 0:1 (0:1)
15:30 FeralpiSalò - Sambenedettese 1:1 (1:0)
15:30 AC Rimini - Ravenna Calcio 0:1 (0:1)
15:30 Giana Erminio - AS Gubbio 4:0 (2:0)
15:30 Teramo Calcio - Virtus Verona 1:2 (0:2)
15:30 Ternana Calcio - Imolese Calcio 0:3 (0:3)
15:30 Vicenza Virtus - Unione Triestina 0:2 (0:2)
18/03/2019 19:45 Pordenone Calcio - SS Monza 1912 1:1 (1:1)
03/04/2019 19:30 Alma Juventus Fano - Fermana FC 2:0 (1:0)
32. Round
24/03/2019 13:30 AS Gubbio - AC Renate 0:0 (0:0)
13:30 FC Südtirol - Vicenza Virtus 2:2 (0:1)
13:30 Fermana FC - Vis Pesaro 0:0 (0:0)
15:30 Giana Erminio - Teramo Calcio 1:2 (1:1)
15:30 Alma Juventus Fano - FeralpiSalò 0:1 (0:1)
15:30 Imolese Calcio - SS Monza 1912 1:3 (1:1)
15:30 Ravenna Calcio - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:0)
15:30 Ternana Calcio - Pordenone Calcio 1:1 (0:1)
15:30 Unione Triestina - Sambenedettese 4:0 (0:0)
15:30 Virtus Verona - AC Rimini 3:0 (3:0)
33. Round
30/03/2019 17:30 UC AlbinoLeffe - Fermana FC 1:1 (0:0)
31/03/2019 15:30 AC Renate - Teramo Calcio 0:0 (0:0)
15:30 AC Rimini - Alma Juventus Fano 0:0 (0:0)
15:30 Imolese Calcio - Unione Triestina 2:1 (1:1)
15:30 Pordenone Calcio - FC Südtirol 0:0 (0:0)
15:30 Sambenedettese - Virtus Verona 1:1 (1:0)
15:30 SS Monza 1912 - AS Gubbio 0:1 (0:0)
15:30 Vicenza Virtus - Ternana Calcio 1:1 (1:0)
19:30 FeralpiSalò - Giana Erminio 1:1 (0:0)
19:30 Vis Pesaro - Ravenna Calcio 0:0 (0:0)
34. Round
07/04/2019 13:30 AS Gubbio - Unione Triestina 2:2 (1:0)
15:30 FeralpiSalò - Vis Pesaro 1:0 (0:0)
15:30 Giana Erminio - SS Monza 1912 3:2 (1:1)
15:30 Alma Juventus Fano - AC Renate 0:0 (0:0)
15:30 FC Südtirol - Sambenedettese 2:1 (1:1)
15:30 Fermana FC - Ternana Calcio 0:0 (0:0)
15:30 Ravenna Calcio - Pordenone Calcio 0:0 (0:0)
15:30 Teramo Calcio - Vicenza Virtus 1:1 (1:1)
15:30 UC AlbinoLeffe - AC Rimini 1:1 (0:1)
19:30 Virtus Verona - Imolese Calcio 0:0 (0:0)
35. Round
14/04/2019 13:30 Unione Triestina - Fermana FC 3:0 (2:0)
15:30 Pordenone Calcio - Teramo Calcio 4:0 (4:0)
15:30 Sambenedettese - UC AlbinoLeffe 3:0 (1:0)
15:30 SS Monza 1912 - AC Rimini 3:0 (2:0)
15:30 Ternana Calcio - FC Südtirol 1:1 (0:0)
15:30 Vicenza Virtus - AS Gubbio 2:2 (2:2)
15:30 Vis Pesaro - Alma Juventus Fano 1:0 (0:0)
19:30 AC Renate - Giana Erminio 0:2 (0:1)
19:30 Virtus Verona - Ravenna Calcio 1:2 (0:1)
15/04/2019 19:45 Imolese Calcio - FeralpiSalò 3:1 (2:0)
36. Round
20/04/2019 13:30 AS Gubbio - Pordenone Calcio 2:2 (1:1)
15:30 FeralpiSalò - Unione Triestina 0:2 (0:2)
15:30 Giana Erminio - Ternana Calcio 0:0 (0:0)
15:30 Alma Juventus Fano - Virtus Verona 1:1 (1:1)
15:30 FC Südtirol - AC Renate 0:1 (0:1)
15:30 Fermana FC - Imolese Calcio 1:1 (1:0)
17:30 Ravenna Calcio - Vicenza Virtus 0:0 (0:0)
19:30 AC Rimini - Sambenedettese 3:1 (1:1)
19:30 Teramo Calcio - Vis Pesaro 2:1 (0:0)
19:30 UC AlbinoLeffe - SS Monza 1912 3:0 (3:0)
37. Round
28/04/2019 17:30 AC Renate - FeralpiSalò 2:3 (1:2)
17:30 Imolese Calcio - FC Südtirol 2:0 (1:0)
17:30 Pordenone Calcio - Giana Erminio 3:1 (3:1)
17:30 Sambenedettese - AS Gubbio 3:1 (1:0)
17:30 SS Monza 1912 - Fermana FC 3:0 (1:0)
17:30 Ternana Calcio - Ravenna Calcio 1:0 (1:0)
17:30 Unione Triestina - Teramo Calcio 3:2 (3:1)
17:30 Vicenza Virtus - Alma Juventus Fano 2:0 (1:0)
17:30 Virtus Verona - UC AlbinoLeffe 1:2 (0:1)
17:30 Vis Pesaro - AC Rimini 0:0 (0:0)
38. Round
05/05/2019 14:00 FeralpiSalò - Pordenone Calcio 2:2 (1:0)
14:00 AC Rimini - AC Renate 0:0 (0:0)
14:00 Giana Erminio - Vis Pesaro 3:3 (2:0)
14:00 AS Gubbio - Virtus Verona 1:0 (1:0)
14:00 Alma Juventus Fano - Unione Triestina 1:0 (0:0)
14:00 FC Südtirol - SS Monza 1912 0:3 (0:2)
14:00 Fermana FC - Sambenedettese 1:3 (0:1)
14:00 Ravenna Calcio - Imolese Calcio 3:3 (3:1)
14:00 Teramo Calcio - Ternana Calcio 0:0 (0:0)
14:00 UC AlbinoLeffe - Vicenza Virtus 0:1 (0:0)