1. Round
03/08/2019 14:00 Mamelodi Sundowns - SuperSport United 2:0 (1:0)
14:00 Baroka FC - Cape Town City FC 2:2 (2:2)
14:00 Chippa United - Stellenbosch FC 0:0 (0:0)
17:00 Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic 3:1 (1:1)
19:15 AmaZulu FC - BidVest Wits 0:3 (0:2)
04/08/2019 14:00 Highlands Park - Kaizer Chiefs 2:3 (1:1)
14:00 Black Leopards - Polokwane City FC 0:1 (0:1)
14:00 Golden Arrows - Maritzburg United 1:0 (0:0)
06/08/2019 18:30 BidVest Wits - Baroka FC 0:1 (0:1)
09/08/2019 19:00 Maritzburg United - Highlands Park 1:1 (0:0)
10/08/2019 14:00 Polokwane City FC - AmaZulu FC 1:0 (0:0)
17:00 Cape Town City FC - Stellenbosch FC 1:0 (1:0)
19:15 Kaizer Chiefs - Black Leopards 1:0 (1:0)
11/08/2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Golden Arrows 5:0 (3:0)
14/08/2019 18:30 SuperSport United - Orlando Pirates 3:0 (1:0)
18:30 Chippa United - Mamelodi Sundowns 1:1 (0:1)
18:30 Polokwane City FC - BidVest Wits 0:1 (0:1)
20/08/2019 18:30 AmaZulu FC - Orlando Pirates 0:0 (0:0)
18:30 Mamelodi Sundowns - Cape Town City FC 1:1 (1:1)
24/08/2019 14:00 Black Leopards - Highlands Park 1:1 (0:1)
14:00 Golden Arrows - Chippa United 2:1 (1:0)
17:00 Kaizer Chiefs - SuperSport United 1:1 (1:0)
25/08/2019 14:00 Baroka FC - Bloemfontein Celtic 0:0 (0:0)
14:00 Stellenbosch FC - Maritzburg United 0:0 (0:0)
27/08/2019 18:30 Cape Town City FC - Kaizer Chiefs 1:2 (1:0)
18:30 Highlands Park - AmaZulu FC 2:1 (1:1)
28/08/2019 18:30 Orlando Pirates - Golden Arrows 0:0 (0:0)
18:30 BidVest Wits - Stellenbosch FC 2:1 (0:0)
18:30 Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 1:2 (0:1)
18:30 Chippa United - Polokwane City FC 0:0 (0:0)
18:30 Baroka FC - SuperSport United 0:2 (0:0)
18:30 Maritzburg United - Black Leopards 0:1 (0:1)
2. Round
14/09/2019 14:00 Golden Arrows - AmaZulu FC 1:1 (1:0)
14:00 Orlando Pirates - Chippa United 2:1 (0:0)
17:00 Kaizer Chiefs - Polokwane City FC 0:1 (0:1)
19:15 SuperSport United - Cape Town City FC 3:3 (2:2)
15/09/2019 14:00 Bloemfontein Celtic - Stellenbosch FC 2:1 (0:1)
14:00 Black Leopards - Baroka FC 0:2 (0:1)
21/09/2019 14:00 Chippa United - Bloemfontein Celtic 0:0 (0:0)
14:00 Polokwane City FC - SuperSport United 3:1 (1:0)
14:00 Stellenbosch FC - Black Leopards 2:2 (1:0)
17:00 Mamelodi Sundowns - Maritzburg United 2:1 (1:0)
19:15 BidVest Wits - Orlando Pirates 4:3 (1:1)
22/09/2019 14:00 Cape Town City FC - Golden Arrows 1:1 (0:0)
14:00 Baroka FC - Highlands Park 1:2 (0:0)
24/09/2019 14:00 AmaZulu FC - Kaizer Chiefs 0:2 (0:0)
27/09/2019 19:00 Maritzburg United - Chippa United 1:0 (1:0)
28/09/2019 14:00 Golden Arrows - Stellenbosch FC 2:2 (2:0)
14:00 Orlando Pirates - Cape Town City FC 3:3 (2:2)
17:00 Kaizer Chiefs - Baroka FC 1:0 (1:0)
19:15 SuperSport United - AmaZulu FC 1:0 (1:0)
29/09/2019 14:00 Black Leopards - Bloemfontein Celtic 1:0 (1:0)
14:00 Highlands Park - Polokwane City FC 2:0 (1:0)
3. Round
01/10/2019 18:30 AmaZulu FC - Cape Town City FC 2:1 (1:0)
18:30 Kaizer Chiefs - Golden Arrows 2:0 (1:0)
18:30 Chippa United - BidVest Wits 0:1 (0:0)
02/10/2019 18:30 Polokwane City FC - Stellenbosch FC 0:2 (0:2)
18:30 Black Leopards - Mamelodi Sundowns 1:2 (0:2)
18:30 Maritzburg United - Baroka FC 1:0 (0:0)
23/10/2019 18:30 Mamelodi Sundowns - Highlands Park -:-
25/10/2019 19:00 SuperSport United - Black Leopards -:-
19:00 Cape Town City FC - Maritzburg United -:-
26/10/2019 14:30 Golden Arrows - Polokwane City FC -:-
14:30 Stellenbosch FC - Orlando Pirates -:-
19:15 Highlands Park - Chippa United -:-
27/10/2019 13:30 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs -:-
13:30 Baroka FC - AmaZulu FC -:-
29/10/2019 17:30 Highlands Park - Orlando Pirates -:-
30/10/2019 17:30 Bloemfontein Celtic - SuperSport United -:-
4. Round
05/11/2019 18:30 Orlando Pirates - Maritzburg United -:-
18:30 SuperSport United - Golden Arrows -:-
18:30 Chippa United - Kaizer Chiefs -:-
18:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park -:-
06/11/2019 18:30 AmaZulu FC - Stellenbosch FC -:-
18:30 Cape Town City FC - Polokwane City FC -:-
18:30 Baroka FC - Mamelodi Sundowns -:-
08/11/2019 19:00 BidVest Wits - SuperSport United -:-
19:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic -:-
09/11/2019 14:00 Black Leopards - Cape Town City FC -:-
14:00 Polokwane City FC - Baroka FC -:-
14:00 Kaizer Chiefs - Orlando Pirates -:-
14:00 Stellenbosch FC - Highlands Park -:-
19:15 AmaZulu FC - Chippa United -:-
10/11/2019 14:00 Golden Arrows - Mamelodi Sundowns -:-
26/11/2019 18:30 Mamelodi Sundowns - AmaZulu FC -:-
18:30 Orlando Pirates - Polokwane City FC -:-
18:30 Highlands Park - BidVest Wits -:-
27/11/2019 18:30 Bloemfontein Celtic - Cape Town City FC -:-
18:30 Chippa United - Black Leopards -:-
18:30 Baroka FC - Golden Arrows -:-
18:30 Maritzburg United - SuperSport United -:-
18:30 Stellenbosch FC - Kaizer Chiefs -:-
30/11/2019 14:00 Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic -:-
17:00 Cape Town City FC - Highlands Park -:-
17:00 Black Leopards - Golden Arrows -:-
19:15 SuperSport United - Stellenbosch FC -:-
5. Round
01/12/2019 14:00 AmaZulu FC - Maritzburg United -:-
14:00 Chippa United - Baroka FC -:-
06/12/2019 19:00 SuperSport United - Highlands Park -:-
07/12/2019 14:00 Black Leopards - AmaZulu FC -:-
17:00 Cape Town City FC - Chippa United -:-
19:15 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic -:-
08/12/2019 14:00 Polokwane City FC - Maritzburg United -:-
11/12/2019 18:30 Baroka FC - Orlando Pirates -:-
18:30 Stellenbosch FC - Mamelodi Sundowns -:-
18:30 Golden Arrows - BidVest Wits -:-
17/12/2019 18:30 BidVest Wits - Mamelodi Sundowns -:-
20/12/2019 19:00 BidVest Wits - Cape Town City FC -:-
21/12/2019 14:00 Orlando Pirates - Black Leopards -:-
14:00 Highlands Park - Golden Arrows -:-
14:00 Baroka FC - Stellenbosch FC -:-
17:00 Mamelodi Sundowns - Polokwane City FC -:-
19:15 Chippa United - SuperSport United -:-
22/12/2019 14:00 Maritzburg United - Kaizer Chiefs -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC -:-
6. Round
03/01/2020 19:00 Maritzburg United - Golden Arrows -:-
04/01/2020 14:00 Stellenbosch FC - BidVest Wits -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates -:-
14:00 Polokwane City FC - Chippa United -:-
17:00 SuperSport United - Kaizer Chiefs -:-
19:15 AmaZulu FC - Mamelodi Sundowns -:-
05/01/2020 14:00 Highlands Park - Black Leopards -:-
14:00 Cape Town City FC - Baroka FC -:-
07/01/2020 18:30 Mamelodi Sundowns - BidVest Wits -:-
18:30 Polokwane City FC - Orlando Pirates -:-
18:30 Stellenbosch FC - Bloemfontein Celtic -:-
08/01/2020 18:30 Cape Town City FC - AmaZulu FC -:-
18:30 SuperSport United - Maritzburg United -:-
18:30 Kaizer Chiefs - Highlands Park -:-
18:30 Black Leopards - Chippa United -:-
18:30 Golden Arrows - Baroka FC -:-
11/01/2020 14:00 Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns -:-
14:00 Highlands Park - Stellenbosch FC -:-
14:00 Baroka FC - Polokwane City FC -:-
17:00 BidVest Wits - Golden Arrows -:-
19:15 Chippa United - Maritzburg United -:-
12/01/2020 14:00 AmaZulu FC - SuperSport United -:-
14:00 Kaizer Chiefs - Cape Town City FC -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Black Leopards -:-
15/01/2020 18:30 BidVest Wits - Bloemfontein Celtic -:-
17/01/2020 19:00 Maritzburg United - AmaZulu FC -:-
18/01/2020 14:00 Black Leopards - Kaizer Chiefs -:-
17:00 Cape Town City FC - BidVest Wits -:-
17:00 Orlando Pirates - Highlands Park -:-
19:15 Stellenbosch FC - Baroka FC -:-
19/01/2020 14:00 SuperSport United - Mamelodi Sundowns -:-
14:00 Polokwane City FC - Golden Arrows -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Chippa United -:-
21/01/2020 18:30 Kaizer Chiefs - BidVest Wits -:-
22/01/2020 18:30 Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates -:-
24/01/2020 19:00 BidVest Wits - Highlands Park -:-
19:00 SuperSport United - Chippa United -:-
25/01/2020 14:00 Stellenbosch FC - Polokwane City FC -:-
14:00 Golden Arrows - Kaizer Chiefs -:-
17:00 Orlando Pirates - AmaZulu FC -:-
19:15 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic -:-
26/01/2020 14:00 Baroka FC - Maritzburg United -:-
14:00 Cape Town City FC - Black Leopards -:-
29/01/2020 18:30 BidVest Wits - Black Leopards -:-
31/01/2020 19:00 Maritzburg United - Cape Town City FC -:-
7. Round
01/02/2020 14:00 Golden Arrows - SuperSport United -:-
14:00 Chippa United - Orlando Pirates -:-
14:00 Black Leopards - Stellenbosch FC -:-
14:00 Highlands Park - Baroka FC -:-
17:00 Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns -:-
19:15 Bloemfontein Celtic - BidVest Wits -:-
02/02/2020 14:00 AmaZulu FC - Polokwane City FC -:-
04/02/2020 18:30 Mamelodi Sundowns - Chippa United -:-
18:30 Black Leopards - Orlando Pirates -:-
18:30 Baroka FC - BidVest Wits -:-
12/02/2020 18:30 BidVest Wits - Maritzburg United -:-
14/02/2020 19:00 Stellenbosch FC - SuperSport United -:-
15/02/2020 14:00 Highlands Park - Bloemfontein Celtic -:-
17:00 Kaizer Chiefs - Maritzburg United -:-
19:15 AmaZulu FC - Golden Arrows -:-
16/02/2020 14:00 Polokwane City FC - Cape Town City FC -:-
28/02/2020 19:00 Maritzburg United - Stellenbosch FC -:-
29/02/2020 14:00 Chippa United - AmaZulu FC -:-
14:00 Orlando Pirates - Kaizer Chiefs -:-
14:00 Golden Arrows - Highlands Park -:-
19:15 SuperSport United - BidVest Wits -:-
8. Round
01/03/2020 14:00 Cape Town City FC - Mamelodi Sundowns -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Baroka FC -:-
14:00 Polokwane City FC - Black Leopards -:-
06/03/2020 19:00 Maritzburg United - Polokwane City FC -:-
07/03/2020 14:00 Baroka FC - Black Leopards -:-
19:15 Kaizer Chiefs - AmaZulu FC -:-
08/03/2020 14:00 Cape Town City FC - Bloemfontein Celtic -:-
14:00 Highlands Park - SuperSport United -:-
11/03/2020 18:30 Mamelodi Sundowns - Stellenbosch FC -:-
18:30 BidVest Wits - Chippa United -:-
18:30 Golden Arrows - Orlando Pirates -:-
20/03/2020 19:00 Chippa United - Cape Town City FC -:-
21/03/2020 14:00 Polokwane City FC - Kaizer Chiefs -:-
14:00 Black Leopards - Maritzburg United -:-
14:00 Highlands Park - Mamelodi Sundowns -:-
17:00 Orlando Pirates - BidVest Wits -:-
17:00 SuperSport United - Bloemfontein Celtic -:-
19:15 AmaZulu FC - Baroka FC -:-
22/03/2020 14:00 Stellenbosch FC - Golden Arrows -:-
9. Round
04/04/2020 14:00 Orlando Pirates - Baroka FC -:-
14:00 Stellenbosch FC - Cape Town City FC -:-
14:00 Chippa United - Highlands Park -:-
17:00 SuperSport United - Polokwane City FC -:-
19:15 Maritzburg United - Mamelodi Sundowns -:-
19:15 BidVest Wits - AmaZulu FC -:-
05/04/2020 14:00 Bloemfontein Celtic - Kaizer Chiefs -:-
14:00 Golden Arrows - Black Leopards -:-
10/04/2020 19:00 Maritzburg United - BidVest Wits -:-
11/04/2020 14:00 Black Leopards - SuperSport United -:-
14:00 Polokwane City FC - Highlands Park -:-
17:00 Mamelodi Sundowns - Golden Arrows -:-
19:15 Kaizer Chiefs - Stellenbosch FC -:-
19:15 AmaZulu FC - Bloemfontein Celtic -:-
12/04/2020 14:00 Baroka FC - Chippa United -:-
13/04/2020 14:00 Cape Town City FC - Orlando Pirates -:-
24/04/2020 19:00 BidVest Wits - Kaizer Chiefs -:-
25/04/2020 14:00 Stellenbosch FC - Chippa United -:-
14:00 Orlando Pirates - SuperSport United -:-
14:00 Golden Arrows - Cape Town City FC -:-
17:00 Mamelodi Sundowns - Baroka FC -:-
19:15 Highlands Park - Maritzburg United -:-
26/04/2020 14:00 AmaZulu FC - Black Leopards -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Polokwane City FC -:-
10. Round
06/05/2020 18:30 Polokwane City FC - Mamelodi Sundowns -:-
18:30 SuperSport United - Baroka FC -:-
18:30 Highlands Park - Cape Town City FC -:-
18:30 Kaizer Chiefs - Chippa United -:-
18:30 Black Leopards - BidVest Wits -:-
18:30 Maritzburg United - Orlando Pirates -:-
18:30 Stellenbosch FC - AmaZulu FC -:-
18:30 Golden Arrows - Bloemfontein Celtic -:-
09/05/2020 14:00 AmaZulu FC - Highlands Park -:-
14:00 Mamelodi Sundowns - Black Leopards -:-
14:00 Orlando Pirates - Stellenbosch FC -:-
14:00 BidVest Wits - Polokwane City FC -:-
14:00 Cape Town City FC - SuperSport United -:-
14:00 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United -:-
14:00 Chippa United - Golden Arrows -:-
14:00 Baroka FC - Kaizer Chiefs -:-