1. Round
19/08/2023 15:00 FC Frauenfeld - FC Tägerwilen 5:3 (3:1)
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Bülach 2:1 (1:0)
15:00 FC Adliswil - FC Dübendorf 1:2 (0:1)
16:30 FC Weesen - FC Uster 1:3 (1:0)
16:30 FC Bazenheid - KF Dardania St. Gallen 0:1 (0:1)
20/08/2023 15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Wil 1900 II 1:4 (1:1)
06/09/2023 19:00 FC Widnau - FC Thalwil 3:4 (2:3)
19:00 Chur 97 - SV Schaffhausen 2:1 (1:0)
2. Round
26/08/2023 15:00 FC Bülach - FC Widnau 2:2 (0:1)
15:30 FC Uster - SV Schaffhausen 1:2 (0:1)
16:00 KF Dardania St. Gallen - FC Lachen/Altendorf 1:0 (1:0)
16:00 FC Wil 1900 II - FC Bazenheid 4:0 (2:0)
16:30 FC Weesen - FC Rapperswil-Jona II 4:4 (2:1)
17:00 FC Tägerwilen - Chur 97 1:2 (0:0)
17:00 FC Thalwil - FC Adliswil 1:2 (1:1)
27/08/2023 14:00 FC Dübendorf - FC Frauenfeld 1:2 (1:1)
3. Round
02/09/2023 15:00 FC Frauenfeld - FC Thalwil 2:1 (1:1)
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Wil 1900 II 0:4 (0:4)
15:00 FC Adliswil - FC Bülach 1:1 (0:1)
15:00 Chur 97 - FC Dübendorf 2:3 (2:3)
16:30 FC Bazenheid - FC Weesen 5:1 (1:1)
17:00 FC Tägerwilen - SV Schaffhausen 2:3 (1:1)
03/09/2023 13:00 FC Widnau - KF Dardania St. Gallen 1:1 (0:0)
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Uster 2:3 (0:1)
4. Round
09/09/2023 11:00 FC Wil 1900 II - FC Widnau 2:3 (1:2)
15:00 FC Bülach - FC Frauenfeld 3:2 (1:0)
15:30 FC Uster - FC Tägerwilen 2:2 (1:0)
16:00 KF Dardania St. Gallen - FC Adliswil 0:1 (0:0)
16:30 FC Weesen - FC Lachen/Altendorf 1:1 (1:1)
10/09/2023 13:00 FC Thalwil - Chur 97 3:1 (2:0)
14:00 FC Dübendorf - SV Schaffhausen 0:2 (0:1)
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Bazenheid 2:5 (0:1)
5. Round
16/09/2023 15:00 FC Frauenfeld - KF Dardania St. Gallen 2:1 (1:0)
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Rapperswil-Jona II 2:1 (1:1)
15:00 FC Adliswil - FC Wil 1900 II 3:3 (2:1)
15:00 Chur 97 - FC Bülach 0:2 (0:2)
15:00 SV Schaffhausen - FC Thalwil 2:0 (1:0)
16:30 FC Bazenheid - FC Uster 2:0 (1:0)
17:00 FC Tägerwilen - FC Dübendorf 3:1 (1:0)
17/09/2023 13:00 FC Widnau - FC Weesen 2:2 (2:2)
6. Round
23/09/2023 15:00 FC Bülach - SV Schaffhausen 0:2 (0:0)
15:30 KF Dardania St. Gallen - Chur 97 2:2 (1:1)
15:30 FC Uster - FC Dübendorf 3:0 (0:0)
16:00 FC Wil 1900 II - FC Frauenfeld 5:0 (4:0)
16:30 FC Weesen - FC Adliswil 2:2 (1:0)
16:30 FC Bazenheid - FC Lachen/Altendorf 2:3 (1:1)
17:00 FC Thalwil - FC Tägerwilen 5:2 (4:1)
24/09/2023 15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Widnau 1:2 (1:1)
7. Round
27/09/2023 19:00 FC Widnau - FC Bazenheid 2:1 (2:0)
19:00 FC Adliswil - FC Rapperswil-Jona II 2:2 (2:2)
19:00 Chur 97 - FC Wil 1900 II 1:3 (1:2)
19:00 SV Schaffhausen - KF Dardania St. Gallen 5:2 (3:0)
19:00 FC Tägerwilen - FC Bülach 1:0 (1:0)
19:00 FC Dübendorf - FC Thalwil 3:1 (1:0)
19:15 FC Lachen/Altendorf - FC Uster 1:1 (0:0)
19:15 FC Frauenfeld - FC Weesen 4:3 (4:2)
8. Round
30/09/2023 15:00 FC Bülach - FC Dübendorf 4:2 (1:0)
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Widnau 4:5 (2:3)
15:00 FC Uster - FC Thalwil 2:0 (0:0)
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Tägerwilen 1:2 (1:1)
16:00 FC Wil 1900 II - SV Schaffhausen 1:1 (0:1)
16:30 FC Weesen - Chur 97 4:4 (2:3)
16:30 FC Bazenheid - FC Adliswil 0:1 (0:0)
01/10/2023 15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Frauenfeld 0:0 (0:0)
9. Round
07/10/2023 15:00 FC Frauenfeld - FC Bazenheid 4:2 (2:1)
15:00 FC Adliswil - FC Lachen/Altendorf 1:0 (0:0)
15:00 Chur 97 - FC Rapperswil-Jona II 4:1 (3:0)
15:00 SV Schaffhausen - FC Weesen 3:0 (3:0)
15:00 FC Thalwil - FC Bülach 2:2 (0:1)
17:00 FC Tägerwilen - FC Wil 1900 II 1:3 (1:0)
08/10/2023 13:00 FC Widnau - FC Uster 2:0 (1:0)
14:00 FC Dübendorf - KF Dardania St. Gallen 2:3 (2:2)
10. Round
14/10/2023 15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Frauenfeld 5:1 (3:1)
15:00 FC Weesen - FC Tägerwilen 2:0 (1:0)
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Thalwil 4:1 (2:1)
15:30 FC Uster - FC Bülach 7:0 (3:0)
16:00 FC Wil 1900 II - FC Dübendorf 4:2 (2:2)
16:30 FC Bazenheid - Chur 97 1:2 (1:2)
15/10/2023 13:00 FC Widnau - FC Adliswil 3:1 (1:1)
15:00 FC Rapperswil-Jona II - SV Schaffhausen 2:3 (1:3)
11. Round
19/10/2023 19:15 FC Bülach - KF Dardania St. Gallen 7:0 (5:0)
21/10/2023 15:00 FC Frauenfeld - FC Widnau 3:2 (2:0)
15:00 FC Adliswil - FC Uster 2:3 (1:1)
15:00 Chur 97 - FC Lachen/Altendorf 1:1 (0:0)
15:00 SV Schaffhausen - FC Bazenheid 2:0 (0:0)
15:00 FC Thalwil - FC Wil 1900 II 3:3 (1:1)
17:00 FC Tägerwilen - FC Rapperswil-Jona II 4:1 (2:1)
22/10/2023 14:00 FC Dübendorf - FC Weesen 3:2 (0:2)
12. Round
27/10/2023 19:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Dübendorf 0:2 (0:1)
28/10/2023 15:00 FC Lachen/Altendorf - SV Schaffhausen 0:4 (0:2)
15:00 FC Adliswil - FC Frauenfeld 0:1 (0:1)
15:00 FC Weesen - FC Thalwil 2:0 (1:0)
15:30 FC Uster - KF Dardania St. Gallen 3:0 (0:0)
16:30 FC Bazenheid - FC Tägerwilen 2:3 (0:1)
29/10/2023 12:30 FC Widnau - Chur 97 3:4 (1:1)
15:00 FC Wil 1900 II - FC Bülach 2:2 (0:1)
13. Round
04/11/2023 15:00 FC Frauenfeld - FC Uster 2:1 (0:0)
15:00 Chur 97 - FC Adliswil 1:0 (0:0)
15:00 FC Thalwil - FC Rapperswil-Jona II 1:3 (1:3)
15:00 FC Bülach - FC Weesen 3:1 (0:0)
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Wil 1900 II 1:1 (1:0)
17:00 FC Tägerwilen - FC Lachen/Altendorf 2:1 (1:0)
17:30 SV Schaffhausen - FC Widnau 2:1 (0:0)
05/11/2023 14:00 FC Dübendorf - FC Bazenheid 1:2 (1:1)
14. Round
11/11/2023 15:00 FC Frauenfeld - Chur 97 2:2 (1:1)
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Dübendorf 2:4 (1:1)
15:00 FC Adliswil - SV Schaffhausen 1:4 (0:3)
15:00 FC Weesen - KF Dardania St. Gallen 2:4 (2:1)
15:30 FC Uster - FC Wil 1900 II 2:4 (0:2)
16:30 FC Bazenheid - FC Thalwil 1:3 (0:2)
12/11/2023 12:30 FC Widnau - FC Tägerwilen 2:2 (1:2)
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Bülach 0:1 (0:0)
15. Round
18/11/2023 15:00 Chur 97 - FC Uster 2:2 (2:1)
15:00 SV Schaffhausen - FC Frauenfeld 3:0 (3:0)
15:00 FC Thalwil - FC Lachen/Altendorf 2:3 (1:2)
15:00 FC Bülach - FC Bazenheid 3:0 (1:0)
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Rapperswil-Jona II 0:3 (0:2)
18:00 FC Wil 1900 II - FC Weesen 1:1 (1:0)
09/03/2024 15:00 FC Tägerwilen - FC Adliswil -:-
10/03/2024 14:00 FC Dübendorf - FC Widnau -:-
16. Round
16/03/2024 15:00 FC Bülach - FC Lachen/Altendorf -:-
15:00 SV Schaffhausen - Chur 97 -:-
15:00 FC Thalwil - FC Widnau -:-
15:00 FC Tägerwilen - FC Frauenfeld -:-
15:30 FC Uster - FC Weesen -:-
16:00 KF Dardania St. Gallen - FC Bazenheid -:-
16:00 FC Wil 1900 II - FC Rapperswil-Jona II -:-
17/03/2024 14:00 FC Dübendorf - FC Adliswil -:-
17. Round
23/03/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Dübendorf -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Uster -:-
15:00 Chur 97 - FC Tägerwilen -:-
15:00 FC Adliswil - FC Thalwil -:-
15:00 FC Lachen/Altendorf - KF Dardania St. Gallen -:-
16:30 FC Bazenheid - FC Wil 1900 II -:-
24/03/2024 12:30 FC Widnau - FC Bülach -:-
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Weesen -:-
18. Round
27/03/2024 19:15 FC Dübendorf - Chur 97 -:-
28/03/2024 19:00 FC Thalwil - FC Frauenfeld -:-
19:00 FC Bülach - FC Adliswil -:-
19:15 FC Weesen - FC Bazenheid -:-
30/03/2024 15:00 FC Wil 1900 II - FC Lachen/Altendorf -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Tägerwilen -:-
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Widnau -:-
15:30 FC Uster - FC Rapperswil-Jona II -:-
19. Round
06/04/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Bülach -:-
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Weesen -:-
15:00 FC Adliswil - KF Dardania St. Gallen -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Dübendorf -:-
15:00 Chur 97 - FC Thalwil -:-
15:00 FC Tägerwilen - FC Uster -:-
16:30 FC Bazenheid - FC Rapperswil-Jona II -:-
07/04/2024 13:00 FC Widnau - FC Wil 1900 II -:-
20. Round
13/04/2024 15:00 FC Bülach - Chur 97 -:-
15:00 FC Weesen - FC Widnau -:-
15:00 FC Thalwil - SV Schaffhausen -:-
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Frauenfeld -:-
15:30 FC Uster - FC Bazenheid -:-
16:00 FC Wil 1900 II - FC Adliswil -:-
14/04/2024 14:00 FC Dübendorf - FC Tägerwilen -:-
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Lachen/Altendorf -:-
21. Round
20/04/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Wil 1900 II -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Bülach -:-
15:00 Chur 97 - KF Dardania St. Gallen -:-
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Bazenheid -:-
15:00 FC Adliswil - FC Weesen -:-
15:00 FC Tägerwilen - FC Thalwil -:-
21/04/2024 13:00 FC Widnau - FC Rapperswil-Jona II -:-
14:00 FC Dübendorf - FC Uster -:-
22. Round
23/04/2024 19:15 FC Weesen - FC Frauenfeld -:-
24/04/2024 19:00 FC Wil 1900 II - Chur 97 -:-
19:00 FC Thalwil - FC Dübendorf -:-
19:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Adliswil -:-
19:00 FC Uster - FC Lachen/Altendorf -:-
19:00 FC Bülach - FC Tägerwilen -:-
19:15 FC Bazenheid - FC Widnau -:-
19:15 KF Dardania St. Gallen - SV Schaffhausen -:-
23. Round
27/04/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Rapperswil-Jona II -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Wil 1900 II -:-
15:00 FC Adliswil - FC Bazenheid -:-
15:00 FC Tägerwilen - KF Dardania St. Gallen -:-
15:30 FC Thalwil - FC Uster -:-
28/04/2024 13:00 FC Widnau - FC Lachen/Altendorf -:-
14:00 FC Dübendorf - FC Bülach -:-
30/04/2024 19:00 Chur 97 - FC Weesen -:-
24. Round
04/05/2024 15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Adliswil -:-
15:00 FC Bülach - FC Thalwil -:-
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Dübendorf -:-
15:30 FC Uster - FC Widnau -:-
16:00 FC Weesen - SV Schaffhausen -:-
16:00 FC Wil 1900 II - FC Tägerwilen -:-
16:30 FC Bazenheid - FC Frauenfeld -:-
05/05/2024 15:00 FC Rapperswil-Jona II - Chur 97 -:-
25. Round
08/05/2024 19:00 FC Adliswil - FC Widnau -:-
19:30 Chur 97 - FC Bazenheid -:-
11/05/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Lachen/Altendorf -:-
15:00 FC Bülach - FC Uster -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Rapperswil-Jona II -:-
15:00 FC Thalwil - KF Dardania St. Gallen -:-
15:00 FC Tägerwilen - FC Weesen -:-
12/05/2024 14:00 FC Dübendorf - FC Wil 1900 II -:-
26. Round
18/05/2024 15:00 FC Lachen/Altendorf - Chur 97 -:-
15:00 FC Wil 1900 II - FC Thalwil -:-
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Bülach -:-
15:30 FC Uster - FC Adliswil -:-
16:00 FC Weesen - FC Dübendorf -:-
16:30 FC Bazenheid - SV Schaffhausen -:-
17:30 FC Rapperswil-Jona II - FC Tägerwilen -:-
19/05/2024 13:00 FC Widnau - FC Frauenfeld -:-
27. Round
25/05/2024 15:00 FC Frauenfeld - FC Adliswil -:-
15:00 SV Schaffhausen - FC Lachen/Altendorf -:-
15:00 Chur 97 - FC Widnau -:-
15:00 FC Bülach - FC Wil 1900 II -:-
15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Uster -:-
26/05/2024 FC Thalwil - FC Weesen -:-
10:00 FC Tägerwilen - FC Bazenheid -:-
14:00 FC Dübendorf - FC Rapperswil-Jona II -:-
28. Round
01/06/2024 15:00 FC Adliswil - Chur 97 -:-
15:00 FC Lachen/Altendorf - FC Tägerwilen -:-
15:30 FC Uster - FC Frauenfeld -:-
16:30 FC Weesen - FC Bülach -:-
02/06/2024 FC Bazenheid - FC Dübendorf -:-
FC Wil 1900 II - KF Dardania St. Gallen -:-
13:00 FC Widnau - SV Schaffhausen -:-
15:00 FC Rapperswil-Jona II - FC Thalwil -:-
29. Round
08/06/2024 15:30 KF Dardania St. Gallen - FC Weesen -:-
17:00 FC Wil 1900 II - FC Uster -:-
17:00 FC Bülach - FC Rapperswil-Jona II -:-
17:00 FC Thalwil - FC Bazenheid -:-
17:00 FC Dübendorf - FC Lachen/Altendorf -:-
17:00 FC Tägerwilen - FC Widnau -:-
17:00 SV Schaffhausen - FC Adliswil -:-
17:00 Chur 97 - FC Frauenfeld -:-
30. Round
15/06/2024 15:00 FC Frauenfeld - SV Schaffhausen -:-
16:30 FC Weesen - FC Wil 1900 II -:-
17:00 FC Uster - Chur 97 -:-
17:00 FC Adliswil - FC Tägerwilen -:-
17:00 FC Widnau - FC Dübendorf -:-
17:00 FC Lachen/Altendorf - FC Thalwil -:-
17:00 FC Bazenheid - FC Bülach -:-
17:00 FC Rapperswil-Jona II - KF Dardania St. Gallen -:-