1. Round
26/08/2023 19:30 CA Osasuna B - UE Cornellà 1:0 (0:0)
19:30 Deportivo La Coruña - Rayo Majadahonda 0:0 (0:0)
20:30 Gimnàstic de Tarragona - CD Arenteiro 1:0 (1:0)
20:30 Unionistas CF - Sestao River 0:0 (0:0)
27/08/2023 19:30 CD Lugo - CD Teruel 2:1 (1:1)
19:30 Real Sociedad B - SD Tarazona 1:0 (0:0)
19:30 Real Unión - CE Sabadell 2:1 (1:0)
20:30 CF Fuenlabrada - CD Leonesa 0:1 (0:1)
20:30 SD Logroñés - FC Barcelona B 1:0 (1:0)
20:30 SD Ponferradina - RC Celta B 2:1 (2:0)
2. Round
02/09/2023 19:30 RC Celta B - SD Tarazona 1:0 (0:0)
19:30 Unionistas CF - CD Leonesa 1:0 (0:0)
20:30 CD Lugo - Deportivo La Coruña 0:3 (0:1)
20:30 Rayo Majadahonda - Gimnàstic de Tarragona 1:1 (1:0)
03/09/2023 19:30 CD Arenteiro - SD Logroñés 3:0 (2:0)
19:30 FC Barcelona B - Real Unión 2:1 (2:0)
19:30 Sestao River - SD Ponferradina 0:1 (0:1)
20:30 UE Cornellà - CF Fuenlabrada 1:0 (0:0)
20:30 CE Sabadell - CA Osasuna B 2:1 (1:0)
20:30 CD Teruel - Real Sociedad B 0:0 (0:0)
3. Round
09/09/2023 18:30 SD Ponferradina - CE Sabadell 1:1 (0:1)
18:30 SD Tarazona - CD Leonesa 0:0 (0:0)
20:30 CA Osasuna B - CD Arenteiro 0:0 (0:0)
20:30 RC Celta B - UE Cornellà 1:2 (1:0)
10/09/2023 11:00 CF Fuenlabrada - CD Lugo 0:0 (0:0)
11:00 Real Sociedad B - Unionistas CF 1:1 (1:0)
11:00 SD Logroñés - Sestao River 3:0 (2:0)
18:30 Deportivo La Coruña - CD Teruel 0:0 (0:0)
18:30 Gimnàstic de Tarragona - FC Barcelona B 1:0 (0:0)
18:30 Real Unión - Rayo Majadahonda 4:0 (2:0)
4. Round
16/09/2023 16:30 FC Barcelona B - CF Fuenlabrada 2:2 (2:1)
18:30 CD Arenteiro - Real Unión 2:3 (1:2)
20:30 CE Sabadell - SD Logroñés 1:2 (0:1)
20:30 Unionistas CF - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
17/09/2023 11:00 UE Cornellà - SD Tarazona 1:1 (0:0)
11:00 CD Leonesa - CA Osasuna B 0:2 (0:2)
11:00 CD Teruel - Gimnàstic de Tarragona 0:1 (0:0)
16:30 Sestao River - Real Sociedad B 0:0 (0:0)
17:00 Rayo Majadahonda - RC Celta B 1:1 (0:1)
18:30 CD Lugo - SD Ponferradina 0:0 (0:0)
5. Round
23/09/2023 15:00 Sestao River - CD Leonesa 0:0 (0:0)
17:00 Real Sociedad B - CD Lugo 1:1 (1:0)
19:00 Deportivo La Coruña - UE Cornellà 1:1 (1:0)
24/09/2023 11:00 Real Unión - CD Teruel 3:2 (0:0)
11:00 SD Logroñés - Rayo Majadahonda 0:1 (0:0)
15:00 CA Osasuna B - Unionistas CF 1:0 (0:0)
17:00 SD Ponferradina - CF Fuenlabrada 1:0 (0:0)
18:00 RC Celta B - CD Arenteiro 4:3 (1:0)
18:30 Gimnàstic de Tarragona - CE Sabadell 2:0 (0:0)
19:00 SD Tarazona - FC Barcelona B 0:2 (0:1)
6. Round
30/09/2023 15:00 CD Leonesa - SD Logroñés 1:0 (0:0)
17:00 SD Ponferradina - CA Osasuna B 2:1 (1:0)
18:00 CD Lugo - Gimnàstic de Tarragona 0:1 (0:1)
19:00 Rayo Majadahonda - CD Teruel 0:0 (0:0)
01/10/2023 11:00 UE Cornellà - Real Sociedad B 0:1 (0:1)
11:00 CF Fuenlabrada - Deportivo La Coruña 2:1 (0:1)
15:00 CE Sabadell - Sestao River 3:0 (0:0)
16:00 FC Barcelona B - RC Celta B 1:1 (1:1)
17:00 Unionistas CF - Real Unión 1:0 (1:0)
18:00 CD Arenteiro - SD Tarazona 1:1 (0:0)
7. Round
07/10/2023 15:00 Gimnàstic de Tarragona - SD Ponferradina 0:0 (0:0)
17:00 Sestao River - UE Cornellà 1:1 (0:0)
18:00 CD Teruel - CD Arenteiro 0:0 (0:0)
19:00 SD Logroñés - Unionistas CF 0:1 (0:0)
08/10/2023 11:00 Real Unión - SD Tarazona 1:0 (0:0)
15:00 CD Leonesa - Rayo Majadahonda 2:1 (1:0)
16:00 CE Sabadell - CF Fuenlabrada 0:1 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - RC Celta B 0:1 (0:1)
19:00 CA Osasuna B - CD Lugo 1:2 (0:1)
19:00 Real Sociedad B - FC Barcelona B 1:0 (1:0)
8. Round
14/10/2023 15:00 UE Cornellà - Unionistas CF 3:0 (1:0)
15:00 Rayo Majadahonda - CE Sabadell 3:1 (1:1)
16:00 RC Celta B - Real Unión 3:0 (0:0)
17:00 SD Tarazona - CA Osasuna B 1:3 (0:0)
15/10/2023 11:00 CF Fuenlabrada - Gimnàstic de Tarragona 2:1 (0:0)
15:15 FC Barcelona B - CD Teruel 1:0 (1:0)
17:00 CD Lugo - SD Logroñés 2:1 (2:0)
17:00 SD Ponferradina - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
19:00 CD Arenteiro - Sestao River 1:0 (0:0)
19:00 Real Sociedad B - CD Leonesa 0:0 (0:0)
9. Round
21/10/2023 15:00 Unionistas CF - SD Tarazona 0:0 (0:0)
17:00 CD Teruel - CF Fuenlabrada 0:0 (0:0)
18:00 CE Sabadell - Deportivo La Coruña 0:1 (0:1)
19:00 CD Leonesa - CD Arenteiro 1:0 (1:0)
22/10/2023 11:00 CA Osasuna B - RC Celta B 2:3 (1:1)
11:00 SD Logroñés - UE Cornellà 2:2 (2:2)
15:00 Real Unión - SD Ponferradina 1:1 (0:0)
16:00 Gimnàstic de Tarragona - Real Sociedad B 2:2 (1:0)
16:00 Rayo Majadahonda - CD Lugo 1:2 (0:0)
17:00 Sestao River - FC Barcelona B 1:3 (0:1)
10. Round
28/10/2023 15:00 CD Arenteiro - Unionistas CF 4:0 (1:0)
15:00 RC Celta B - CE Sabadell 4:2 (2:1)
17:00 CF Fuenlabrada - SD Logroñés 2:1 (0:0)
29/10/2023 11:00 CD Lugo - Real Unión 2:0 (0:0)
15:00 UE Cornellà - CD Teruel 1:1 (0:1)
15:00 SD Tarazona - Sestao River 3:0 (2:0)
16:00 FC Barcelona B - CA Osasuna B 2:1 (0:1)
17:00 SD Ponferradina - CD Leonesa 1:2 (1:2)
18:00 Deportivo La Coruña - Gimnàstic de Tarragona 1:0 (0:0)
19:00 Real Sociedad B - Rayo Majadahonda 2:0 (1:0)
11. Round
04/11/2023 16:00 Rayo Majadahonda - FC Barcelona B 1:2 (0:0)
18:00 CD Arenteiro - CF Fuenlabrada 1:1 (0:0)
19:00 CD Leonesa - UE Cornellà 1:0 (1:0)
05/11/2023 11:00 SD Logroñés - SD Tarazona 2:1 (2:1)
15:00 Real Unión - Deportivo La Coruña 3:0 (1:0)
15:00 Sestao River - RC Celta B 1:0 (1:0)
16:00 CE Sabadell - Real Sociedad B 1:2 (0:1)
17:00 CD Teruel - SD Ponferradina 0:2 (0:1)
18:00 Unionistas CF - CD Lugo 1:1 (1:1)
19:00 CA Osasuna B - Gimnàstic de Tarragona 1:0 (0:0)
12. Round
11/11/2023 16:00 UE Cornellà - Real Unión 3:1 (1:1)
16:30 FC Barcelona B - CE Sabadell 4:1 (3:1)
17:00 Real Sociedad B - CD Arenteiro 2:2 (2:0)
18:00 Deportivo La Coruña - SD Logroñés 2:0 (1:0)
12/11/2023 11:00 SD Tarazona - CD Teruel 0:0 (0:0)
15:00 RC Celta B - Unionistas CF 2:1 (1:0)
15:00 CF Fuenlabrada - CA Osasuna B 4:1 (1:1)
16:00 CD Lugo - CD Leonesa 0:3 (0:0)
17:00 SD Ponferradina - Rayo Majadahonda 1:0 (0:0)
19:00 Gimnàstic de Tarragona - Sestao River 0:0 (0:0)
13. Round
18/11/2023 15:00 SD Tarazona - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
17:00 Real Unión - Gimnàstic de Tarragona 1:1 (0:1)
17:00 Unionistas CF - SD Ponferradina 0:1 (0:0)
18:00 CD Arenteiro - UE Cornellà 1:0 (0:0)
19/11/2023 11:00 CA Osasuna B - Rayo Majadahonda 1:1 (0:1)
11:00 SD Logroñés - Real Sociedad B 0:2 (0:0)
11:00 CD Teruel - RC Celta B 0:2 (0:0)
15:00 CE Sabadell - CD Lugo 0:1 (0:0)
17:00 CD Leonesa - FC Barcelona B 3:1 (0:0)
19:00 Sestao River - CF Fuenlabrada 1:2 (0:0)
14. Round
25/11/2023 15:00 CD Teruel - CE Sabadell 2:2 (2:0)
17:00 SD Ponferradina - SD Tarazona 0:1 (0:0)
18:00 CD Lugo - CD Arenteiro 0:1 (0:0)
19:00 Gimnàstic de Tarragona - CD Leonesa 3:0 (2:0)
26/11/2023 11:00 UE Cornellà - FC Barcelona B 0:2 (0:1)
11:00 CF Fuenlabrada - Unionistas CF 0:0 (0:0)
11:00 Real Unión - SD Logroñés 0:1 (0:0)
14:30 RC Celta B - Real Sociedad B 1:2 (0:2)
15:00 Rayo Majadahonda - Sestao River 0:2 (0:2)
19:00 Deportivo La Coruña - CA Osasuna B 1:1 (1:1)
15. Round
02/12/2023 15:00 Sestao River - CD Lugo 0:1 (0:0)
17:00 UE Cornellà - Rayo Majadahonda 2:2 (1:0)
17:00 SD Tarazona - CF Fuenlabrada 1:0 (0:0)
19:00 CD Leonesa - Real Unión 2:0 (1:0)
03/12/2023 11:00 CA Osasuna B - CD Teruel 1:1 (0:0)
15:00 SD Logroñés - RC Celta B 2:3 (1:0)
16:00 FC Barcelona B - Deportivo La Coruña 1:2 (1:1)
17:00 Unionistas CF - Gimnàstic de Tarragona 2:0 (2:0)
18:00 CD Arenteiro - CE Sabadell 2:0 (1:0)
19:00 Real Sociedad B - SD Ponferradina 1:2 (1:2)
16. Round
09/12/2023 15:00 CF Fuenlabrada - Real Sociedad B 1:1 (0:0)
17:00 CE Sabadell - Unionistas CF 1:0 (0:0)
19:00 RC Celta B - CD Leonesa 2:0 (1:0)
10/12/2023 11:00 Real Unión - CA Osasuna B 2:3 (1:2)
15:00 Deportivo La Coruña - Sestao River 1:1 (1:1)
15:00 CD Teruel - SD Logroñés 0:2 (0:0)
16:00 Gimnàstic de Tarragona - SD Tarazona 2:1 (1:0)
17:00 CD Lugo - FC Barcelona B 1:1 (1:1)
17:00 SD Ponferradina - UE Cornellà 1:0 (0:0)
19:00 Rayo Majadahonda - CD Arenteiro 2:0 (1:0)
17. Round
16/12/2023 14:00 UE Cornellà - CD Lugo 1:0 (0:0)
15:00 SD Tarazona - Rayo Majadahonda 2:0 (1:0)
17:00 Unionistas CF - CD Teruel 0:0 (0:0)
19:00 Sestao River - CA Osasuna B 2:1 (1:0)
17/12/2023 11:00 Real Sociedad B - Real Unión 2:2 (1:2)
11:00 SD Logroñés - Gimnàstic de Tarragona 0:2 (0:1)
15:00 CF Fuenlabrada - RC Celta B 0:2 (0:1)
16:00 FC Barcelona B - SD Ponferradina 1:1 (0:0)
18:00 CD Arenteiro - Deportivo La Coruña 1:2 (1:0)
19:00 CD Leonesa - CE Sabadell 3:0 (1:0)
18. Round
02/01/2024 18:00 CD Lugo - RC Celta B 0:1 (0:1)
03/01/2024 18:00 Real Unión - Sestao River 4:2 (3:2)
18:00 SD Ponferradina - CD Arenteiro 2:1 (0:0)
18:30 CD Teruel - CD Leonesa 0:0 (0:0)
19:30 Gimnàstic de Tarragona - UE Cornellà 3:0 (1:0)
20:00 FC Barcelona B - Unionistas CF 0:2 (0:1)
04/01/2024 18:00 Deportivo La Coruña - Real Sociedad B 2:1 (2:0)
18:00 Rayo Majadahonda - CF Fuenlabrada 0:0 (0:0)
18:00 CE Sabadell - SD Tarazona 3:1 (1:0)
20:00 CA Osasuna B - SD Logroñés 3:0 (1:0)
19. Round
13/01/2024 15:00 Sestao River - CD Teruel 1:1 (1:1)
16:00 CD Arenteiro - FC Barcelona B 2:0 (1:0)
17:00 SD Tarazona - CD Lugo 1:0 (1:0)
19:00 Unionistas CF - Rayo Majadahonda 2:1 (1:1)
14/01/2024 11:00 CF Fuenlabrada - Real Unión 0:0 (0:0)
14:45 RC Celta B - Gimnàstic de Tarragona 0:1 (0:0)
15:00 SD Logroñés - SD Ponferradina 0:3 (0:3)
16:00 UE Cornellà - CE Sabadell 0:1 (0:0)
17:00 CD Leonesa - Deportivo La Coruña 1:0 (1:0)
19:00 Real Sociedad B - CA Osasuna B 2:2 (1:1)
20. Round
20/01/2024 15:00 CD Leonesa - CF Fuenlabrada 1:1 (1:1)
19:00 CD Teruel - UE Cornellà 1:0 (1:0)
21/01/2024 11:00 Gimnàstic de Tarragona - CD Lugo 2:0 (0:0)
11:00 Real Unión - CD Arenteiro 1:2 (0:1)
11:00 CE Sabadell - RC Celta B 2:1 (0:1)
15:00 FC Barcelona B - Real Sociedad B 2:1 (2:0)
15:00 Rayo Majadahonda - SD Logroñés 1:0 (1:0)
17:00 CA Osasuna B - SD Tarazona 1:1 (0:1)
17:00 Sestao River - Unionistas CF 0:0 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - SD Ponferradina 2:0 (1:0)
21. Round
27/01/2024 15:00 CD Arenteiro - CD Teruel 1:1 (1:0)
15:00 SD Tarazona - Real Unión 0:1 (0:1)
17:00 SD Logroñés - CE Sabadell 1:1 (0:0)
17:00 SD Ponferradina - Sestao River 1:1 (0:1)
18:00 CD Lugo - Real Sociedad B 1:0 (1:0)
19:00 CF Fuenlabrada - FC Barcelona B 1:2 (0:1)
28/01/2024 11:00 Rayo Majadahonda - CD Leonesa 1:1 (1:0)
11:00 Unionistas CF - UE Cornellà 3:0 (2:0)
17:30 Gimnàstic de Tarragona - CA Osasuna B 1:1 (1:0)
20:00 RC Celta B - Deportivo La Coruña 1:2 (0:0)
22. Round
03/02/2024 15:00 UE Cornellà - RC Celta B 2:1 (0:0)
17:30 CD Teruel - SD Tarazona 0:0 (0:0)
19:00 Real Unión - CD Lugo 0:0 (0:0)
04/02/2024 11:00 FC Barcelona B - SD Logroñés 1:1 (1:0)
11:00 CE Sabadell - Rayo Majadahonda 1:1 (1:0)
15:00 CD Leonesa - Unionistas CF 1:1 (1:1)
15:00 Real Sociedad B - Gimnàstic de Tarragona 0:2 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - CF Fuenlabrada 4:1 (2:0)
19:00 CA Osasuna B - SD Ponferradina 0:1 (0:0)
19:00 Sestao River - CD Arenteiro 1:0 (1:0)
23. Round
10/02/2024 14:00 RC Celta B - CD Teruel 3:3 (1:1)
15:00 Gimnàstic de Tarragona - Real Unión 2:1 (2:0)
15:00 SD Ponferradina - Unionistas CF 1:1 (1:0)
17:00 SD Logroñés - Deportivo La Coruña 0:5 (0:3)
18:00 CD Arenteiro - CD Leonesa 1:0 (0:0)
19:00 SD Tarazona - UE Cornellà 0:0 (0:0)
11/02/2024 15:00 CF Fuenlabrada - Sestao River 3:1 (0:1)
17:00 Rayo Majadahonda - Real Sociedad B 1:1 (0:0)
17:00 CE Sabadell - FC Barcelona B 0:1 (0:0)
18:00 CD Lugo - CA Osasuna B 1:1 (1:0)
24. Round
17/02/2024 15:00 UE Cornellà - SD Logroñés 0:0 (0:0)
17:00 Real Sociedad B - CE Sabadell 0:1 (0:1)
18:00 CD Arenteiro - CA Osasuna B 1:0 (0:0)
19:00 CD Teruel - CD Lugo 1:2 (0:0)
18/02/2024 11:00 Real Unión - RC Celta B 1:1 (0:0)
15:00 Unionistas CF - CF Fuenlabrada 2:0 (2:0)
16:00 CD Leonesa - SD Ponferradina 0:0 (0:0)
17:00 Sestao River - Gimnàstic de Tarragona 1:1 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - SD Tarazona 4:1 (1:0)
18:00 FC Barcelona B - Rayo Majadahonda 3:1 (1:1)
25. Round
24/02/2024 15:00 RC Celta B - Sestao River 4:0 (0:0)
15:00 CE Sabadell - Real Unión 1:0 (0:0)
17:00 Rayo Majadahonda - UE Cornellà 1:3 (1:1)
17:00 SD Ponferradina - Real Sociedad B 2:0 (0:0)
19:00 SD Logroñés - CD Arenteiro 1:0 (1:0)
19:00 SD Tarazona - Unionistas CF 0:0 (0:0)
25/02/2024 15:00 Gimnàstic de Tarragona - CD Teruel 0:2 (0:2)
17:00 FC Barcelona B - CD Leonesa 4:0 (2:0)
18:00 CD Lugo - CF Fuenlabrada 0:0 (0:0)
19:00 CA Osasuna B - Deportivo La Coruña 0:4 (0:2)
26. Round
02/03/2024 15:00 CD Arenteiro - Gimnàstic de Tarragona 0:1 (0:0)
15:00 CF Fuenlabrada - SD Ponferradina 2:1 (1:1)
17:00 CD Leonesa - SD Tarazona 1:1 (1:0)
17:00 Real Sociedad B - SD Logroñés 1:0 (0:0)
17:00 CD Teruel - Rayo Majadahonda 1:0 (1:0)
19:00 UE Cornellà - CA Osasuna B 0:0 (0:0)
19:00 Unionistas CF - RC Celta B 0:2 (0:0)
03/03/2024 14:00 Real Unión - FC Barcelona B 0:0 (0:0)
17:00 Sestao River - CE Sabadell 3:0 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - CD Lugo 4:1 (1:0)
27. Round
09/03/2024 15:00 FC Barcelona B - Sestao River 2:1 (2:0)
15:00 Rayo Majadahonda - Real Unión 1:1 (1:0)
17:00 SD Logroñés - CD Teruel 0:2 (0:1)
18:00 RC Celta B - SD Ponferradina 0:0 (0:0)
19:00 Real Sociedad B - UE Cornellà 1:2 (0:0)
19:00 SD Tarazona - CD Arenteiro 1:2 (1:0)
10/03/2024 11:00 Gimnàstic de Tarragona - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
15:00 CE Sabadell - CD Leonesa 1:1 (1:0)
16:00 CD Lugo - Unionistas CF 1:1 (0:1)
17:00 CA Osasuna B - CF Fuenlabrada 1:2 (0:2)
28. Round
16/03/2024 15:00 CF Fuenlabrada - SD Tarazona 0:0 (0:0)
15:00 CD Teruel - FC Barcelona B 2:4 (0:3)
15:00 Unionistas CF - CA Osasuna B 1:2 (1:1)
16:00 UE Cornellà - Gimnàstic de Tarragona 0:0 (0:0)
17:00 Deportivo La Coruña - CE Sabadell 1:1 (0:1)
17:00 Sestao River - SD Logroñés 2:0 (2:0)
17/03/2024 15:00 Real Unión - Real Sociedad B 1:3 (1:1)
16:00 CD Arenteiro - Rayo Majadahonda 2:2 (1:1)
17:00 CD Leonesa - RC Celta B 0:0 (0:0)
19:00 SD Ponferradina - CD Lugo 0:0 (0:0)
29. Round
23/03/2024 15:00 Real Sociedad B - CD Teruel 2:2 (0:1)
15:00 SD Logroñés - Real Unión 1:1 (1:0)
17:00 Rayo Majadahonda - Deportivo La Coruña 0:2 (0:1)
18:00 RC Celta B - CF Fuenlabrada 4:1 (2:1)
19:00 CE Sabadell - CD Arenteiro 0:1 (0:1)
24/03/2024 15:30 FC Barcelona B - UE Cornellà 1:0 (0:0)
17:00 SD Tarazona - SD Ponferradina 2:0 (1:0)
18:00 CD Lugo - Sestao River 4:3 (1:3)
19:00 CA Osasuna B - CD Leonesa 0:0 (0:0)
19:00 Gimnàstic de Tarragona - Unionistas CF 0:1 (0:0)
30. Round
30/03/2024 Sestao River - Rayo Majadahonda 3:0 dec.
15:00 UE Cornellà - Deportivo La Coruña 0:1 (0:1)
15:00 CF Fuenlabrada - CE Sabadell 1:2 (0:0)
15:00 Unionistas CF - SD Logroñés 1:0 (0:0)
17:00 SD Tarazona - RC Celta B 1:0 (0:0)
17:00 CD Teruel - Real Unión 2:1 (1:0)
31/03/2024 11:00 SD Ponferradina - Gimnàstic de Tarragona 0:1 (0:0)
15:00 CD Leonesa - CD Lugo 2:0 (2:0)
18:00 CD Arenteiro - Real Sociedad B 1:1 (0:1)
18:00 CA Osasuna B - FC Barcelona B 2:3 (2:1)
31. Round
06/04/2024 14:00 Real Sociedad B - Sestao River 2:3 (1:2)
15:00 Rayo Majadahonda - SD Ponferradina 0:1 (0:0)
15:00 CE Sabadell - CD Teruel 1:1 (1:0)
17:00 RC Celta B - CA Osasuna B 4:1 (2:0)
19:00 Real Unión - UE Cornellà 1:0 (0:0)
07/04/2024 15:00 CD Lugo - SD Tarazona 0:1 (0:0)
15:00 Gimnàstic de Tarragona - CF Fuenlabrada 1:0 (1:0)
16:00 Deportivo La Coruña - Unionistas CF 1:0 (0:0)
17:00 SD Logroñés - CD Leonesa 0:0 (0:0)
18:00 FC Barcelona B - CD Arenteiro 1:1 (1:0)
32. Round
13/04/2024 15:00 UE Cornellà - CD Arenteiro 1:2 (0:1)
17:00 CF Fuenlabrada - Rayo Majadahonda 0:1 (0:0)
17:00 CD Leonesa - Real Sociedad B 3:1 (1:1)
19:00 Sestao River - Real Unión 3:1 (1:0)
19:00 CD Teruel - Deportivo La Coruña 1:3 (1:1)
14/04/2024 11:00 CA Osasuna B - CE Sabadell 2:0 (0:0)
15:00 SD Ponferradina - SD Logroñés 3:0 (3:0)
15:00 SD Tarazona - Gimnàstic de Tarragona 1:0 (0:0)
18:00 RC Celta B - CD Lugo 4:1 (1:1)
18:00 Unionistas CF - FC Barcelona B 4:1 (3:0)
33. Round
20/04/2024 15:00 Real Sociedad B - CF Fuenlabrada 2:0 (1:0)
16:00 CE Sabadell - UE Cornellà 2:1 (1:1)
17:00 CD Teruel - Sestao River 1:0 (1:0)
18:00 Deportivo La Coruña - CD Leonesa 2:0 (1:0)
19:00 Rayo Majadahonda - SD Tarazona 0:0 (0:0)
21/04/2024 11:00 Gimnàstic de Tarragona - RC Celta B 1:0 (0:0)
15:00 FC Barcelona B - CD Lugo 1:0 (0:0)
17:00 CD Arenteiro - SD Ponferradina 0:0 (0:0)
17:00 Real Unión - Unionistas CF 3:1 (0:0)
17:00 SD Logroñés - CA Osasuna B 1:1 (0:0)
34. Round
27/04/2024 15:00 CA Osasuna B - Real Unión 2:1 (0:0)
15:00 SD Ponferradina - FC Barcelona B 1:3 (1:1)
15:00 Unionistas CF - CE Sabadell 4:0 (1:0)
15:30 RC Celta B - SD Logroñés 4:0 (2:0)
17:00 CD Lugo - Rayo Majadahonda 3:1 (1:0)
17:00 CF Fuenlabrada - CD Teruel 0:0 (0:0)
19:00 UE Cornellà - Sestao River 1:1 (1:0)
28/04/2024 11:00 CD Leonesa - Gimnàstic de Tarragona 3:0 (1:0)
15:00 SD Tarazona - Real Sociedad B 0:1 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - CD Arenteiro 2:2 (1:0)
35. Round
04/05/2024 16:00 Real Sociedad B - RC Celta B 0:0 (0:0)
17:00 FC Barcelona B - SD Tarazona 2:1 (2:1)
17:00 Sestao River - Deportivo La Coruña 0:1 (0:0)
17:00 CD Teruel - Unionistas CF 1:2 (0:1)
18:00 Real Unión - CD Leonesa 0:0 (0:0)
19:00 SD Logroñés - CF Fuenlabrada 0:0 (0:0)
05/05/2024 11:00 Rayo Majadahonda - CA Osasuna B 2:2 (0:0)
15:00 UE Cornellà - SD Ponferradina 0:1 (0:0)
17:00 CE Sabadell - Gimnàstic de Tarragona 0:0 (0:0)
18:00 CD Arenteiro - CD Lugo 1:3 (1:0)
36. Round
11/05/2024 15:00 SD Tarazona - CE Sabadell 3:1 (2:0)
16:00 CD Lugo - UE Cornellà 3:1 (1:0)
17:00 Gimnàstic de Tarragona - SD Logroñés 2:1 (1:1)
18:00 RC Celta B - Rayo Majadahonda 3:0 (3:0)
19:00 CF Fuenlabrada - CD Arenteiro 0:0 (0:0)
12/05/2024 11:00 SD Ponferradina - Real Unión 2:1 (2:1)
15:00 Unionistas CF - Real Sociedad B 1:0 (1:0)
17:00 CD Leonesa - CD Teruel 0:0 (0:0)
18:00 Deportivo La Coruña - FC Barcelona B 1:0 (0:0)
19:00 CA Osasuna B - Sestao River 0:1 (0:1)
37. Round
18/05/2024 16:00 Real Sociedad B - Deportivo La Coruña 1:1 (0:0)
18:00 CD Arenteiro - RC Celta B 1:1 (0:1)
18:00 UE Cornellà - CD Leonesa 1:2 (1:2)
18:00 FC Barcelona B - Gimnàstic de Tarragona 1:2 (0:1)
18:00 Rayo Majadahonda - Unionistas CF 0:0 (0:0)
18:00 Real Unión - CF Fuenlabrada 2:1 (1:1)
18:00 CE Sabadell - SD Ponferradina 1:0 (0:0)
18:00 SD Logroñés - CD Lugo 2:1 (2:1)
18:00 Sestao River - SD Tarazona 1:1 (1:0)
18:00 CD Teruel - CA Osasuna B 2:3 (1:0)
38. Round
25/05/2024 18:00 CA Osasuna B - Real Sociedad B -:-
18:00 CD Lugo - CE Sabadell -:-
18:00 RC Celta B - FC Barcelona B -:-
18:00 Deportivo La Coruña - Real Unión -:-
18:00 CF Fuenlabrada - UE Cornellà -:-
18:00 Gimnàstic de Tarragona - Rayo Majadahonda -:-
18:00 CD Leonesa - Sestao River -:-
18:00 SD Ponferradina - CD Teruel -:-
18:00 SD Tarazona - SD Logroñés -:-
18:00 Unionistas CF - CD Arenteiro -:-