1. Round
06/07/2021 16:45 Mosta FC - Spartak Trnava 3:2 (3:1)
16:50 Mons Calpe S.C. - FC Santa Coloma 1:1 (0:1)
19:30 FK Podgorica - KF Laçi 1:0 (0:0)
08/07/2021 15:00 FC Noah - Kuopion PS 1:0 (0:0)
15:00 Sileks Kratovo - CS Petrocub 1:1 (1:1)
15:00 FK Liepāja - FC Struga 1:1 (1:0)
16:30 Inter Turku - Puskás FC 1:1 (0:0)
17:00 Rīgas Futbola skola - KÍ Klaksvík 2:3 (0:2)
17:00 UE Sant Julià - Gżira United 0:0 (0:0)
17:00 FK Sūduva - Valmiera FC 2:1 (1:1)
17:00 FC Honka - NSÍ Runavík 0:0 (0:0)
17:30 FCI Levadia - St. Joseph's FC 3:1 (2:0)
17:45 MŠK Žilina - Dila Gori 5:1 (2:0)
17:45 Dundalk FC - Newtown AFC 4:0 (2:0)
18:00 FC Milsami - FK Sarajevo 0:0 (0:0)
18:00 RFCU Luxemburg - Breiðablik 2:3 (2:1)
18:45 Glentoran Belfast - The New Saints 1:1 (0:1)
19:00 Birkirkara FC - SP La Fiorita 1:0 (1:0)
19:00 KF Shkupi - KF Llapi 2:0 (1:0)
19:00 FH Hafnarfjörður - Sligo Rovers 1:0 (0:0)
19:00 Fehérvár FC - FC Ararat 1:1 (0:0)
19:00 Paide Linnameeskond - Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)
19:00 Drita Gjilan - FK Dečić Tuzi 2:1 (1:1)
19:00 FK Partizani - FC Sfîntul Gheorghe 5:2 (2:1)
19:00 NK Domžale - Swift Hesperange 1:0 (0:0)
19:00 Bala Town - Larne FC 0:1 (0:1)
19:00 Europa FC - Kauno Žalgiris 0:0 (0:0)
19:30 FK Sutjeska - FC Gagra 1:0 (1:0)
19:30 Velež Mostar - Coleraine FC 2:1 (1:1)
19:45 SP Tre Penne - Dinamo Batumi 0:4 (0:3)
19:45 NK Maribor - FC Urartu 1:0 (0:0)
20:00 Široki Brijeg - FK Vllaznia 3:1 (1:0)
20:45 UMF Stjarnan - Bohemian FC 1:1 (1:0)
13/07/2021 17:45 Newtown AFC - Dundalk FC 0:1 (0:0)
15/07/2021 14:00 FC Ararat - Fehérvár FC 2:0 (1:0)
16:00 FC Struga - FK Liepāja 1:4 (0:1)
17:00 FC Gagra - FK Sutjeska 1:1 (0:0)
17:00 Kuopion PS - FC Noah 5:0 (4:0)
17:00 Valmiera FC - FK Sūduva 0:0 (0:0)
17:00 FC Urartu - NK Maribor 0:1 (0:0)
17:00 Kauno Žalgiris - Europa FC 2:0 (1:0)
17:30 St. Joseph's FC - FCI Levadia 1:1 (1:0)
17:30 FC Santa Coloma - Mons Calpe S.C. 4:0 (3:0)
17:30 Dinamo Batumi - SP Tre Penne 3:0 (1:0)
18:00 Sligo Rovers - FH Hafnarfjörður 1:2 (0:1)
18:00 FC Sfîntul Gheorghe - FK Partizani 2:3 (2:2)
18:00 CS Petrocub - Sileks Kratovo 1:0 (0:0)
18:00 Dila Gori - MŠK Žilina 2:1 (0:1)
18:00 NSÍ Runavík - FC Honka 1:3 (0:1)
18:15 The New Saints - Glentoran Belfast 2:0 (2:0)
19:00 KF Llapi - KF Shkupi 1:1 (0:0)
19:00 KF Laçi - FK Podgorica 3:0 (0:0, 1:0, 3:0) aet
19:00 Puskás FC - Inter Turku 2:0 (1:0)
19:00 Gżira United - UE Sant Julià 5:3 (0:1, 1:1, 1:1) pso
19:00 Swift Hesperange - NK Domžale 1:1 (1:0)
19:30 Larne FC - Bala Town 1:0 (0:0)
19:45 SP La Fiorita - Birkirkara FC 1:1 (0:0)
19:45 Bohemian FC - UMF Stjarnan 3:0 (1:0)
19:45 FK Dečić Tuzi - Drita Gjilan 0:1 (0:0)
19:45 Spartak Trnava - Mosta FC 2:0 (2:0)
20:00 Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond 2:0 (1:0)
20:00 Coleraine FC - Velež Mostar 1:2 (1:0)
20:00 KÍ Klaksvík - Rīgas Futbola skola 2:4 (2:3, 2:3, 2:4) aet
20:00 FK Vllaznia - Široki Brijeg 3:0 (0:0)
20:00 Breiðablik - RFCU Luxemburg 2:0 (0:0)
20:00 FK Sarajevo - FC Milsami 0:1 (0:1)
2. Round
20/07/2021 16:55 NK Domžale - FC Honka 1:1 (0:0)
17:00 Kauno Žalgiris - The New Saints 0:5 (0:4)
17:00 KF Prishtina - Connah's Quay Nomads 4:1 (1:0)
20:00 SS Folgore/Falciano - Hibernians FC 1:3 (1:2)
21/07/2021 19:00 FK Čukarički-Stankom - Sumgayit FK 0:0 (0:0)
22/07/2021 14:00 FK Astana - Aris Saloniki 2:0 (1:0)
14:00 FC Ararat - Śląsk Wrocław 2:4 (0:1)
16:30 FK Panevėžys - Vojvodina 0:1 (0:0)
17:00 Kuopion PS - Vorskla Poltava 2:2 (1:1)
17:00 Rīgas Futbola skola - Puskás FC 3:0 (3:0)
17:00 Qarabağ FK - FC Ashdod 0:0 (0:0)
17:00 Molde FK - Servette Genève 3:0 (2:0)
17:00 Austria Wien - Breiðablik 1:1 (1:0)
17:00 PFC Sochi - Keşlə FK 3:0 (1:0)
17:00 Olimpija Ljubljana - Birkirkara FC 1:0 (0:0)
17:30 F91 Dudelange - Bohemian FC 0:1 (0:1)
17:30 Dinamo Tbilisi - Maccabi Haifa 1:2 (0:1)
17:45 IF Elfsborg - FC Milsami 4:0 (3:0)
17:45 Hammarby IF - NK Maribor 3:1 (0:0)
18:00 Gżira United - HNK Rijeka 0:2 (0:0)
18:00 Viktoria Plzeň - Dinamo Brest 2:1 (2:0)
18:00 FC København - Torpedo-BelAZ Zhodino 4:1 (1:0)
18:00 CS Petrocub - Sivasspor 0:1 (0:1)
18:00 Dinamo Batumi - BATE Borisov 0:1 (0:0)
18:00 Lokomotiv Plovdiv - 1. FC Slovácko 1:0 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - MŠK Žilina 1:3 (1:2)
18:00 AEL Limassol - FK Vllaznia 1:0 (1:0)
18:00 FK Sūduva - Raków Częstochowa 0:0 (0:0)
18:00 CSKA Sofia - FK Liepāja 0:0 (0:0)
18:00 KF Laçi - CS Universitatea Craiova 1:0 (1:0)
18:00 Spartak Trnava - Sepsi OSK 0:0 (0:0)
18:00 KF Teuta Durrës - Inter Club d'Escaldes 0:2 (0:1)
18:00 Riga FC - KF Shkëndija 79 2:0 (1:0)
19:00 KF Shkupi - CD Santa Clara 0:3 (0:1)
19:00 Arda Kardzhali - Hapoel Be'er Sheva 0:2 (0:0)
19:00 HB Tórshavn - FK Budućnost Podgorica 4:0 (1:0)
19:15 FC Basel - FK Partizani 3:0 (1:0)
19:30 FK Sutjeska - Maccabi Tel Aviv 0:0 (0:0)
19:30 Velež Mostar - AEK Athen 2:1 (1:1)
19:30 FCSB - Shakter Karaganda 1:0 (1:0)
19:30 Larne FC - Aarhus GF 2:1 (2:0)
19:30 KAA Gent - Vålerenga IF 4:0 (2:0)
19:45 Hibernian FC - FC Santa Coloma 3:0 (1:0)
19:45 Aberdeen FC - BK Häcken 5:1 (2:0)
19:45 Linfield FC - Borac Banja Luka 4:0 (2:0)
20:00 Drita Gjilan - Feyenoord 0:0 (0:0)
20:00 Pogoń Szczecin - NK Osijek 0:0 (0:0)
20:00 Újpest FC - FC Vaduz 2:1 (1:0)
20:00 FH Hafnarfjörður - Rosenborg BK 0:2 (0:0)
20:00 Partizan - DAC Dunajská Streda 1:0 (1:0)
20:00 Hajduk Split - Tobyl Kostanay 2:0 (1:0)
20:00 Dundalk FC - FCI Levadia 2:2 (2:2)
20:00 Valur Reykjavík - FK Bodø/Glimt 0:3 (0:1)
20:30 Shakhter Soligorsk - CS FOLA Esch 1:2 (0:2)
27/07/2021 16:45 Inter Club d'Escaldes - KF Teuta Durrës 0:3 (0:1, 0:2) aet
19:00 FK Budućnost Podgorica - HB Tórshavn 0:2 (0:1)
19:00 Hibernians FC - SS Folgore/Falciano 4:2 (1:2)
29/07/2021 14:00 Shakter Karaganda - FCSB 5:3 (1:0, 2:1, 2:1) pso
15:00 FK Liepāja - CSKA Sofia 1:3 (0:0, 0:0, 0:0) pso
16:00 Tobyl Kostanay - Hajduk Split 4:1 (0:0, 3:1) aet
17:00 Vorskla Poltava - Kuopion PS 2:3 (0:0, 2:2) aet
17:00 Dinamo Brest - Viktoria Plzeň 1:2 (0:1)
17:00 FC Vaduz - Újpest FC 1:3 (1:1)
17:00 FC Honka - NK Domžale 0:1 (0:1)
17:00 Sumgayit FK - FK Čukarički-Stankom 0:2 (0:2)
17:00 Keşlə FK - PFC Sochi 2:4 (1:2)
17:00 Birkirkara FC - Olimpija Ljubljana 4:5 (1:0, 1:0, 1:0) pso
17:00 FK Bodø/Glimt - Valur Reykjavík 3:0 (1:0)
17:30 FC Santa Coloma - Hibernian FC 1:2 (0:0)
17:30 FCI Levadia - Dundalk FC 1:2 (1:1)
17:30 Sepsi OSK - Spartak Trnava 3:4 (1:0, 1:1, 1:1) pso
17:30 BK Häcken - Aberdeen FC 2:0 (0:0)
17:45 MŠK Žilina - Apollon Limassol 2:2 (1:1)
18:00 FC Milsami - IF Elfsborg 0:5 (0:3)
18:00 FC Ashdod - Qarabağ FK 0:1 (0:1)
18:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - FC København 0:5 (0:1)
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Arda Kardzhali 4:0 (2:0)
18:00 Sivasspor - CS Petrocub 1:0 (0:0)
18:00 BATE Borisov - Dinamo Batumi 1:4 (1:0)
18:00 Aarhus GF - Larne FC 1:1 (0:1)
18:00 1. FC Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 2:3 (1:0, 1:0, 1:0) pso
18:00 Rosenborg BK - FH Hafnarfjörður 4:1 (0:0)
18:00 Vålerenga IF - KAA Gent 2:0 (1:0)
18:00 Raków Częstochowa - FK Sūduva 4:3 (0:0, 0:0, 0:0) pso
18:00 Maccabi Haifa - Dinamo Tbilisi 5:1 (2:1)
18:15 The New Saints - Kauno Žalgiris 5:1 (3:0)
18:30 Maccabi Tel Aviv - FK Sutjeska 3:1 (2:0)
18:30 Breiðablik - Austria Wien 2:1 (2:0)
18:30 CS FOLA Esch - Shakhter Soligorsk 1:0 (0:0)
19:00 HNK Rijeka - Gżira United 1:0 (1:0)
19:00 AEK Athen - Velež Mostar 2:3 (0:0, 1:0, 1:0) pso
19:00 Feyenoord - Drita Gjilan 3:2 (1:2)
19:00 Puskás FC - Rīgas Futbola skola 0:2 (0:0)
19:00 FK Partizani - FC Basel 0:2 (0:1)
19:00 Vojvodina - FK Panevėžys 1:0 (0:0)
19:00 Śląsk Wrocław - FC Ararat 3:3 (1:2)
19:00 KF Shkëndija 79 - Riga FC 0:1 (0:0)
19:00 Borac Banja Luka - Linfield FC 0:0 (0:0)
19:00 Connah's Quay Nomads - KF Prishtina 4:2 (1:2)
19:30 Aris Saloniki - FK Astana 2:1 (1:0, 2:0) aet
19:30 Servette Genève - Molde FK 2:0 (1:0)
19:30 CS Universitatea Craiova - KF Laçi 0:0 (0:0)
19:45 NK Maribor - Hammarby IF 0:1 (0:1)
19:45 DAC Dunajská Streda - Partizan 0:2 (0:1)
19:45 Bohemian FC - F91 Dudelange 3:0 (1:0)
20:00 NK Osijek - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
20:00 FK Vllaznia - AEL Limassol 0:1 (0:1)
21:00 CD Santa Clara - KF Shkupi 2:0 (2:0)
3. Round
03/08/2021 19:45 Linfield FC - CS FOLA Esch 1:2 (1:0)
19:45 Bohemian FC - PAOK Saloniki 2:1 (1:0)
05/08/2021 17:00 Kuopion PS - FK Astana 1:1 (0:0)
17:00 PFC Sochi - Partizan 1:1 (0:0)
17:00 Lokomotiv Plovdiv - FC København 1:1 (0:0)
17:00 Tobyl Kostanay - MŠK Žilina 0:1 (0:1)
17:45 IF Elfsborg - Velež Mostar 1:1 (1:1)
18:00 Maccabi Haifa - HB Tórshavn 7:2 (3:1)
18:00 Riga FC - Hibernians FC 0:1 (0:0)
18:00 Dinamo Batumi - Sivasspor 1:2 (0:0)
18:00 CSKA Sofia - NK Osijek 4:2 (3:1)
18:00 Vojvodina - LASK 0:1 (0:0)
18:00 AEL Limassol - Qarabağ FK 1:1 (0:0)
18:00 Rosenborg BK - NK Domžale 6:1 (4:1)
18:00 KF Laçi - RSC Anderlecht 0:3 (0:2)
18:00 Vitesse - Dundalk FC 2:2 (1:0)
18:30 Trabzonspor - Molde FK 3:3 (1:1)
19:00 KF Prishtina - FK Bodø/Glimt 2:1 (1:1)
19:00 Kolos Kovalivka - Shakter Karaganda 0:0 (0:0)
19:00 Paços de Ferreira - Larne FC 4:0 (1:0)
19:00 Śląsk Wrocław - Hapoel Be'er Sheva 2:1 (2:1)
19:15 Spartak Trnava - Maccabi Tel Aviv 0:0 (0:0)
19:30 FC Luzern - Feyenoord 0:3 (0:2)
19:30 KAA Gent - Rīgas Futbola skola 2:2 (0:2)
19:45 Hibernian FC - HNK Rijeka 1:1 (0:0)
19:45 The New Saints - Viktoria Plzeň 4:2 (2:0)
20:00 Shamrock Rovers - KF Teuta Durrës 1:0 (0:0)
20:00 Újpest FC - FC Basel 1:2 (1:0)
20:00 Breiðablik - Aberdeen FC 2:3 (2:2)
20:00 Raków Częstochowa - Rubin Kazan 0:0 (0:0)
20:00 FK Čukarički-Stankom - Hammarby IF 3:1 (2:1)
21:30 CD Santa Clara - Olimpija Ljubljana 2:0 (2:0)
10/08/2021 15:00 Shakter Karaganda - Kolos Kovalivka 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) pso
19:00 NK Domžale - Rosenborg BK 1:2 (1:0)
12/08/2021 14:00 FK Astana - Kuopion PS 3:4 (2:0)
17:00 FK Bodø/Glimt - KF Prishtina 2:0 (1:0)
17:00 Molde FK - Trabzonspor 3:4 (0:0, 1:1, 1:1) pso
17:00 Rubin Kazan - Raków Częstochowa 0:1 (0:0, 0:0) aet
17:00 Qarabağ FK - AEL Limassol 1:0 (0:0)
17:45 MŠK Žilina - Tobyl Kostanay 5:0 (2:0)
17:45 Hammarby IF - FK Čukarički-Stankom 5:1 (3:0)
18:00 Rīgas Futbola skola - KAA Gent 0:1 (0:0)
18:00 PAOK Saloniki - Bohemian FC 2:0 (2:0)
18:00 Viktoria Plzeň - The New Saints 4:1 (0:1, 3:1, 3:1) pso
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
18:30 CS FOLA Esch - Linfield FC 2:1 (0:0)
18:30 FC Basel - Újpest FC 4:0 (2:0)
18:30 Maccabi Tel Aviv - Spartak Trnava 1:0 (1:0)
19:00 KF Teuta Durrës - Shamrock Rovers 0:2 (0:1)
19:00 Hibernians FC - Riga FC 1:4 (0:0, 1:2) aet
19:00 Sivasspor - Dinamo Batumi 1:1 (0:0, 0:1) aet
19:00 Olimpija Ljubljana - CD Santa Clara 0:1 (0:0)
19:00 Velež Mostar - IF Elfsborg 1:4 (0:2)
19:00 Feyenoord - FC Luzern 3:0 (2:0)
19:00 HNK Rijeka - Hibernian FC 4:1 (1:0)
19:00 FC København - Lokomotiv Plovdiv 4:2 (3:1)
19:00 RSC Anderlecht - KF Laçi 2:1 (1:0)
19:30 Larne FC - Paços de Ferreira 1:0 (0:0)
19:45 HB Tórshavn - Maccabi Haifa 1:0 (1:0)
19:45 Aberdeen FC - Breiðablik 2:1 (0:0)
20:00 Partizan - PFC Sochi 4:2 (0:1, 2:2, 2:2) pso
20:00 LASK - Vojvodina 6:1 (1:1)
20:00 Dundalk FC - Vitesse 1:2 (0:2)
20:15 NK Osijek - CSKA Sofia 1:1 (1:1)
Play-offs
19/08/2021 14:00 Shakter Karaganda - Maccabi Tel Aviv 1:2 (0:0)
17:00 FC Flora - Shamrock Rovers 4:2 (2:1)
17:00 Qarabağ FK - Aberdeen FC 1:0 (1:0)
17:00 Kuopion PS - 1. FC Union Berlin 0:4 (0:3)
17:00 Raków Częstochowa - KAA Gent 1:0 (0:0)
18:00 FK Žalgiris - FK Bodø/Glimt 2:2 (1:0)
18:00 Neftçi PFK - Maccabi Haifa 3:3 (0:1)
18:00 Riga FC - Lincoln Red Imps 1:1 (0:0)
18:00 Viktoria Plzeň - CSKA Sofia 2:0 (1:0)
18:00 LASK - St. Johnstone FC 1:1 (0:1)
18:00 Hapoel Be'er Sheva - Anorthosis Famagusta 0:0 (0:0)
18:30 CS FOLA Esch - FK Kairat 1:4 (1:3)
18:30 FC Basel - Hammarby IF 3:1 (1:0)
18:30 Trabzonspor - AS Roma 1:2 (0:0)
19:00 Stade Rennes - Rosenborg BK 2:0 (1:0)
19:00 RSC Anderlecht - Vitesse 3:3 (2:1)
19:00 PAOK Saloniki - HNK Rijeka 1:1 (0:1)
19:00 Feyenoord - IF Elfsborg 5:0 (3:0)
19:00 Sivasspor - FC København 1:2 (0:0)
19:00 FK Jablonec - MŠK Žilina 5:1 (4:0)
19:30 Paços de Ferreira - Tottenham Hotspur 1:0 (1:0)
21:30 CD Santa Clara - Partizan 2:1 (1:0)
26/08/2021 15:00 FK Kairat - CS FOLA Esch 3:1 (3:1)
17:00 FK Bodø/Glimt - FK Žalgiris 1:0 (0:0)
17:00 Lincoln Red Imps - Riga FC 3:1 (1:1, 1:1) aet
17:00 MŠK Žilina - FK Jablonec 0:3 (0:1)
18:00 Maccabi Haifa - Neftçi PFK 4:0 (2:0)
18:00 Hammarby IF - FC Basel 3:4 (0:0, 2:0, 3:1) pso
18:00 CSKA Sofia - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0, 2:0) aet
18:00 Rosenborg BK - Stade Rennes 1:3 (0:2)
18:00 Vitesse - RSC Anderlecht 2:1 (1:0)
18:00 IF Elfsborg - Feyenoord 3:1 (1:0)
18:00 FC København - Sivasspor 5:0 (2:0)
18:00 AS Roma - Trabzonspor 3:0 (1:0)
18:00 Anorthosis Famagusta - Hapoel Be'er Sheva 3:1 (1:1)
18:30 Maccabi Tel Aviv - Shakter Karaganda 2:0 (2:0)
19:00 St. Johnstone FC - LASK 0:2 (0:0)
19:00 HNK Rijeka - PAOK Saloniki 0:2 (0:1)
19:00 KAA Gent - Raków Częstochowa 3:0 (1:0)
19:15 1. FC Union Berlin - Kuopion PS 0:0 (0:0)
19:45 Shamrock Rovers - FC Flora 0:1 (0:0)
19:45 Aberdeen FC - Qarabağ FK 1:3 (0:2)
19:45 Tottenham Hotspur - Paços de Ferreira 3:0 (2:0)
20:00 Partizan - CD Santa Clara 2:0 (2:0)