Qualifier
27/06/2019 18:30 Progrès Niedercorn - Cardiff Metropolitan 1:0 (0:0)
18:30 Barry Town United - Cliftonville FC 0:0 (0:0)
19:00 UE Sant Julià - Europa FC 3:2 (1:1)
19:00 KÍ Klaksvík - SP Tre Fiori 5:1 (2:0)
19:45 SP La Fiorita - UE Engordany 0:1 (0:1)
19:45 Ballymena United - NSÍ Runavík 2:0 (0:0)
19:45 Prishtina KF - St. Joseph's FC 1:1 (1:1)
02/07/2019 16:45 St. Joseph's FC - Prishtina KF 2:0 (0:0)
04/07/2019 18:30 Cardiff Metropolitan - Progrès Niedercorn 2:1 (1:0)
18:30 UE Engordany - SP La Fiorita 2:1 (1:0)
19:00 NSÍ Runavík - Ballymena United 0:0 (0:0)
19:30 Europa FC - UE Sant Julià 4:0 (1:0)
19:45 SP Tre Fiori - KÍ Klaksvík 0:4 (0:3)
19:45 Cliftonville FC - Barry Town United 4:0 (2:0)
1. Round
09/07/2019 16:55 St. Joseph's FC - Rangers FC 0:4 (0:0)
17:00 Gżira United - Hajduk Split 0:2 (0:1)
18:30 CSKA Sofia - OFK Titograd 4:0 (1:0)
10/07/2019 16:55 Jeunesse Esch - Tobyl Kostanay 0:0 (0:0)
11/07/2019 14:30 Pyunik FC - KF Shkupi 3:3 (1:2)
15:00 FK Ordabasy - Torpedo Kutaisi 1:0 (0:0)
15:45 FK Ventspils - KF Teuta Durrës 3:0 (1:0)
16:00 FC Alashkert - Makedonija GP 3:1 (1:0)
16:30 KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (1:0)
16:30 JK Narva Trans - FK Budućnost Podgorica 0:2 (0:1)
16:30 AEK Larnaca - CS Petrocub 1:0 (1:0)
17:00 Kuopion PS - FK Vitebsk 2:0 (0:0)
17:00 FC Flora - Radnički Niš 2:0 (0:0)
17:00 Səbail FK - CS Universitatea Craiova 2:3 (1:1)
17:30 FK Riteriai - KÍ Klaksvík 1:1 (0:0)
17:30 Balzan FC - NK Domžale 3:4 (2:1)
17:30 MFK Ružomberok - Levski Sofia 0:2 (0:1)
18:00 Malmö FF - Ballymena United 7:0 (3:0)
18:00 Radnik Bijeljina - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
18:00 SK Brann - Shamrock Rovers 2:2 (2:1)
18:00 Dinamo Tbilisi - UE Engordany 6:0 (2:0)
18:00 Kauno Žalgiris - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
18:00 Maccabi Haifa - NŠ Mura 2:0 (0:0)
18:00 Debreceni VSC - FK Kukësi 3:0 (0:0)
18:00 FK Liepāja - Dinamo Minsk 1:1 (1:0)
18:00 Crusaders FC - B36 Tórshavn 2:0 (1:0)
18:00 Brøndby IF - Inter Turku 4:1 (1:1)
18:00 Molde FK - KR Reykjavík 7:1 (4:0)
18:00 Akademija Pandev - Zrinjski Mostar 0:3 (0:2)
18:00 Shakhter Soligorsk - Hibernians FC 1:0 (0:0)
18:00 Speranţa Nisporeni - Neftçi PFK 0:3 (0:2)
18:30 CS FOLA Esch - Chikhura Sachkhere 1:2 (1:0)
19:00 Olimpija Ljubljana - FK Rīgas Futbola skola 2:3 (0:0)
19:00 Connah's Quay Nomads - Kilmarnock FC 1:2 (0:0)
19:30 Europa FC - Legia Warszawa 0:0 (0:0)
19:30 DAC Dunajská Streda - KS Cracovia 1:1 (1:1)
19:30 Steaua Bucureşti - FC Milsami 2:0 (1:0)
19:30 FK Čukarički-Stankom - FC Banants 3:0 (1:0)
19:30 FK Zeta - Fehérvár FC 1:5 (1:3)
19:45 Cliftonville FC - FK Haugesund 0:1 (0:1)
19:45 St Patrick's Athletic - IFK Norrköping 0:2 (0:0)
19:45 Aberdeen FC - Rovaniemi PS 2:1 (1:0)
19:45 Cork City - Progrès Niedercorn 0:2 (0:2)
20:00 Budapest Honvéd - FK Žalgiris 3:1 (1:0)
20:00 Široki Brijeg - FK Kairat 1:2 (1:1)
21:00 Breiðablik - FC Vaduz 0:0 (0:0)
21:00 UMF Stjarnan - FCI Levadia 2:1 (1:0)
16/07/2019 16:00 FC Banants - FK Čukarički-Stankom 0:5 (0:2)
18:00 KÍ Klaksvík - FK Riteriai 0:0 (0:0)
19:30 OFK Titograd - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
17/07/2019 17:00 Chikhura Sachkhere - CS FOLA Esch 2:1 (1:0)
18/07/2019 13:00 Tobyl Kostanay - Jeunesse Esch 1:1 (1:0)
15:30 Makedonija GP - FC Alashkert 0:3 (0:1)
15:30 FK Kairat - Široki Brijeg 2:1 (0:0)
16:00 KF Teuta Durrës - FK Ventspils 1:0 (0:0)
16:30 Inter Turku - Brøndby IF 2:0 (0:0)
17:00 FK Rīgas Futbola skola - Olimpija Ljubljana 0:2 (0:1)
17:00 FCI Levadia - UMF Stjarnan 3:2 (1:1, 2:1) aet
17:00 Rovaniemi PS - Aberdeen FC 1:2 (1:1)
17:00 CS Universitatea Craiova - Səbail FK 3:2 (1:0)
17:30 Dinamo Minsk - FK Liepāja 1:2 (0:1)
17:30 Levski Sofia - MFK Ružomberok 2:0 (1:0)
18:00 FK Žalgiris - Budapest Honvéd 1:1 (1:0)
18:00 FC Vaduz - Breiðablik 2:1 (0:0)
18:00 Torpedo Kutaisi - FK Ordabasy 0:2 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Kauno Žalgiris 4:0 (2:0)
18:00 KS Cracovia - DAC Dunajská Streda 2:2 (1:0, 1:1) aet
18:00 FK Haugesund - Cliftonville FC 5:1 (3:1)
18:00 FC Milsami - Steaua Bucureşti 1:2 (0:2)
18:00 Zrinjski Mostar - Akademija Pandev 3:0 (0:0)
18:00 CS Petrocub - AEK Larnaca 0:1 (0:0)
18:00 Neftçi PFK - Speranţa Nisporeni 6:0 (4:0)
18:30 UE Engordany - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:0)
18:30 Hapoel Be'er Sheva - KF Laçi 1:0 (0:0)
18:30 Progrès Niedercorn - Cork City 1:2 (0:1)
19:00 Hajduk Split - Gżira United 1:3 (1:0)
19:00 NŠ Mura - Maccabi Haifa 2:3 (1:2)
19:00 FK Kukësi - Debreceni VSC 1:1 (1:0)
19:00 IFK Norrköping - St Patrick's Athletic 2:1 (1:0)
19:00 B36 Tórshavn - Crusaders FC 2:3 (1:2)
19:00 Hibernians FC - Shakhter Soligorsk 0:1 (0:0)
19:00 Fehérvár FC - FK Zeta 0:0 (0:0)
19:30 FK Vitebsk - Kuopion PS 1:1 (1:0)
19:30 KF Shkupi - Pyunik FC 1:2 (0:2)
19:45 Ballymena United - Malmö FF 0:4 (0:1)
19:45 Spartak Trnava - Radnik Bijeljina 3:2 (1:0, 2:0, 2:0) pso
19:45 Kilmarnock FC - Connah's Quay Nomads 0:2 (0:0)
19:45 Radnički Niš - FC Flora 2:2 (0:0)
19:45 NK Domžale - Balzan FC 1:0 (1:0)
19:45 FK Budućnost Podgorica - JK Narva Trans 4:1 (1:1)
19:45 Rangers FC - St. Joseph's FC 6:0 (2:0)
20:00 Shamrock Rovers - SK Brann 2:1 (0:0)
20:00 Legia Warszawa - Europa FC 3:0 (2:0)
20:00 KR Reykjavík - Molde FK 0:0 (0:0)
2. Round
23/07/2019 16:00 FC Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2:0 (2:0)
16:45 HB Tórshavn - Linfield FC 2:2 (1:1)
16:55 KF Shkëndija 79 - F91 Dudelange 1:2 (1:0)
19:00 FC Santa Coloma - FK Astana 0:0 (0:0)
19:30 SP Tre Penne - FK Sūduva 0:5 (0:2)
24/07/2019 17:00 Slovan Bratislava - KF Feronikeli 2:1 (1:0)
25/07/2019 14:30 Pyunik FC - FK Jablonec 2:1 (2:0)
15:45 FK Ventspils - Gżira United 4:0 (1:0)
16:00 Gabala FK - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:1)
16:30 FK Partizani - FC Sheriff 0:1 (0:1)
16:30 AEK Larnaca - Levski Sofia 3:0 (0:0)
17:30 FC Utrecht - Zrinjski Mostar 1:1 (0:1)
17:45 Chikhura Sachkhere - Aberdeen FC 1:1 (1:0)
17:55 Budapest Honvéd - CS Universitatea Craiova 0:0 (0:0)
18:00 FK Haugesund - Sturm Graz 2:0 (0:0)
18:00 Lechia Gdańsk - Brøndby IF 2:1 (1:0)
18:00 Molde FK - FK Čukarički-Stankom 0:0 (0:0)
18:00 Arsenal Tula - Neftçi PFK 0:1 (0:1)
18:00 Yeni Malatyaspor - Olimpija Ljubljana 2:2 (1:1)
18:00 FC Flora - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:1)
18:00 FK Mladá Boleslav - FK Ordabasy 1:1 (1:1)
18:00 FC Alashkert - Steaua Bucureşti 0:3 (0:0)
18:00 Shakhter Soligorsk - Esbjerg fB 2:0 (1:0)
18:30 Hapoel Be'er Sheva - FK Kairat 2:0 (1:0)
18:30 CSKA Sofia - NK Osijek 1:0 (0:0)
18:30 Lokomotiv Plovdiv - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
18:30 Connah's Quay Nomads - Partizan 0:1 (0:0)
19:00 Piast Gliwice - Riga FC 3:2 (0:1)
19:00 IFK Norrköping - FK Liepāja 2:0 (1:0)
19:00 Fehérvár FC - FC Vaduz 1:0 (1:0)
19:15 FC Luzern - KÍ Klaksvík 1:0 (0:0)
19:30 DAC Dunajská Streda - Atromitos 1:2 (1:2)
19:30 KAA Gent - FC Viitorul Constanța 6:3 (5:1)
19:30 Aris Saloniki - AEL Limassol 0:0 (0:0)
19:30 Jeunesse Esch - Vitória Guimarães 0:1 (0:0)
19:30 AZ Alkmaar - BK Häcken 0:0 (0:0)
19:45 NK Domžale - Malmö FF 2:2 (1:1)
19:45 Rangers FC - Progrès Niedercorn 2:0 (1:0)
19:45 FK Budućnost Podgorica - Zorya Lugansk 1:3 (0:2)
19:45 RC Strasbourg - Maccabi Haifa 3:1 (1:1)
19:45 Wolverhampton Wanderers - Crusaders FC 2:0 (1:0)
20:00 Valur Reykjavík - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:0)
20:00 Torino FC - Debreceni VSC 3:0 (2:0)
20:00 Legia Warszawa - Kuopion PS 1:0 (1:0)
20:00 Espanyol Barcelona - UMF Stjarnan 4:0 (0:0)
20:00 Shamrock Rovers - Apollon Limassol 2:1 (1:1)
30/07/2019 16:45 FK Sūduva - SP Tre Penne 5:0 (3:0)
16:45 Lincoln Red Imps - FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
16:55 F91 Dudelange - KF Shkëndija 79 1:1 (0:0)
17:00 KF Feronikeli - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
31/07/2019 19:45 FK Čukarički-Stankom - Molde FK 1:3 (0:2)
01/08/2019 15:00 FK Astana - FC Santa Coloma 4:1 (1:1)
15:00 FK Ordabasy - FK Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
15:30 FK Kairat - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (1:0)
16:00 FC Viitorul Constanța - KAA Gent 2:1 (0:1)
17:00 Kuopion PS - Legia Warszawa 0:0 (0:0)
17:00 Zorya Lugansk - FK Budućnost Podgorica 1:0 (1:0)
17:15 CS Universitatea Craiova - Budapest Honvéd 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) pso
17:30 Riga FC - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
17:30 Levski Sofia - AEK Larnaca 0:4 (0:2)
17:30 Debreceni VSC - Torino FC 1:4 (0:2)
17:30 BK Häcken - AZ Alkmaar 0:3 (0:1)
18:00 FC Sheriff - FK Partizani 1:1 (0:1)
18:00 FK Liepāja - IFK Norrköping 0:1 (0:0)
18:00 Malmö FF - NK Domžale 3:2 (2:2)
18:00 FC Vaduz - Fehérvár FC 2:0 (0:0, 1:0) aet
18:00 Neftçi PFK - Arsenal Tula 3:0 (0:0)
18:00 Dinamo Tbilisi - Gabala FK 3:0 (0:0)
18:00 KÍ Klaksvík - FC Luzern 0:1 (0:1)
18:00 Zrinjski Mostar - FC Utrecht 2:1 (0:1, 1:1) aet
18:00 Atromitos - DAC Dunajská Streda 3:2 (2:0)
18:00 FK Jablonec - Pyunik FC 0:0 (0:0)
18:00 Maccabi Haifa - RC Strasbourg 2:1 (2:1)
18:00 AEL Limassol - Aris Saloniki 0:1 (0:1)
18:00 Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3:1 (1:0, 2:1) aet
18:30 PFC Ludogorets Razgrad - Valur Reykjavík 4:0 (2:0)
18:30 Brøndby IF - Lechia Gdańsk 4:1 (1:0, 2:1) aet
18:30 Progrès Niedercorn - Rangers FC 0:0 (0:0)
18:45 Esbjerg fB - Shakhter Soligorsk 0:0 (0:0)
19:00 Olimpija Ljubljana - Yeni Malatyaspor 0:1 (0:0)
19:00 Gżira United - FK Ventspils 2:2 (1:0)
19:30 Sturm Graz - FK Haugesund 2:1 (1:0)
19:30 Eintracht Frankfurt - FC Flora 2:1 (1:1)
19:30 Steaua Bucureşti - FC Alashkert 2:3 (1:3)
19:45 Linfield FC - HB Tórshavn 1:0 (1:0)
19:45 NK Osijek - CSKA Sofia 3:4 (1:0, 1:0, 1:0) pso
19:45 Aberdeen FC - Chikhura Sachkhere 5:0 (2:0)
19:45 Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 3:1 (1:0)
20:00 Crusaders FC - Wolverhampton Wanderers 1:4 (1:3)
20:00 Vitória Guimarães - Jeunesse Esch 4:0 (1:0)
20:00 Partizan - Connah's Quay Nomads 3:0 (0:0)
20:15 UMF Stjarnan - Espanyol Barcelona 1:3 (0:1)
3. Round
06/08/2019 16:00 FC Ararat-Armenia - FC Saburtalo 1:2 (1:0)
17:00 Riga FC - HJK Helsinki 1:1 (0:1)
19:15 FK Sutjeska - Linfield FC 1:2 (1:1)
07/08/2019 19:15 Slovan Bratislava - Dundalk FC 1:0 (0:0)
08/08/2019 15:00 FK Astana - Valletta FC 5:1 (3:0)
16:30 AEK Larnaca - KAA Gent 1:1 (0:1)
17:00 Pyunik FC - Wolverhampton Wanderers 0:4 (0:2)
17:00 Sparta Praha - Trabzonspor 2:2 (1:0)
17:15 CS Universitatea Craiova - AEK Athen 0:2 (0:0)
17:30 Brøndby IF - Sporting Braga 2:4 (1:2)
17:45 FK Ventspils - Vitória Guimarães 0:3 (0:1)
18:00 FC Sheriff - AIK Solna 1:2 (0:2)
18:00 FK Haugesund - PSV Eindhoven 0:1 (0:1)
18:00 Molde FK - Aris Saloniki 3:0 (2:0)
18:00 FK Mariupol - AZ Alkmaar 0:0 (0:0)
18:00 FC Thun - Spartak Moskva 2:3 (0:2)
18:00 Malmö FF - Zrinjski Mostar 3:0 (1:0)
18:00 Neftçi PFK - Bnei Yehuda Tel Aviv 2:2 (1:2)
18:30 Maccabi Tel Aviv - FK Sūduva 1:2 (0:1)
18:30 PFC Ludogorets Razgrad - The New Saints 5:0 (3:0)
18:30 Royal Antwerp FC - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
18:30 Lokomotiv Plovdiv - RC Strasbourg 0:1 (0:1)
18:30 Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4:0 (1:0)
18:30 CSKA Sofia - Zorya Lugansk 1:1 (1:1)
18:45 FK Sarajevo - BATE Borisov 1:2 (0:1)
19:00 F91 Dudelange - JK Nõmme Kalju 3:1 (2:1)
19:00 IFK Norrköping - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (0:0)
19:00 FC Midtjylland - Rangers FC 2:4 (0:1)
19:00 HNK Rijeka - Aberdeen FC 2:0 (0:0)
19:30 Austria Wien - Apollon Limassol 1:2 (1:1)
19:30 FC Vaduz - Eintracht Frankfurt 0:5 (0:3)
19:30 Steaua Bucureşti - FK Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
20:00 Torino FC - Shakhter Soligorsk 5:0 (2:0)
20:00 Legia Warszawa - Atromitos 0:0 (0:0)
20:00 Partizan - Yeni Malatyaspor 3:1 (1:0)
20:00 FC Luzern - Espanyol Barcelona 0:3 (0:1)
13/08/2019 17:00 JK Nõmme Kalju - F91 Dudelange 0:1 (0:0)
19:45 Linfield FC - FK Sutjeska 3:2 (2:1)
20:00 Dundalk FC - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)
14/08/2019 17:00 FC Saburtalo - FC Ararat-Armenia 0:2 (0:1)
17:00 Vitória Guimarães - FK Ventspils 6:0 (1:0)
17:00 Atromitos - Legia Warszawa 0:2 (0:1)
15/08/2019 17:00 HJK Helsinki - Riga FC 2:2 (1:0)
17:30 Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1:1 (0:0)
17:45 Spartak Moskva - FC Thun 2:1 (0:1)
18:00 FK Sūduva - Maccabi Tel Aviv 2:1 (2:0)
18:00 BATE Borisov - FK Sarajevo 0:0 (0:0)
18:00 AIK Solna - FC Sheriff 1:1 (0:0)
18:00 Shakhter Soligorsk - Torino FC 1:1 (0:0)
18:00 Apollon Limassol - Austria Wien 3:1 (1:1)
18:00 FK Mladá Boleslav - Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
18:00 Yeni Malatyaspor - Partizan 1:0 (1:0)
18:00 Zrinjski Mostar - Malmö FF 1:0 (0:0)
18:00 Zorya Lugansk - CSKA Sofia 1:0 (0:0)
18:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Neftçi PFK 2:1 (1:0)
18:30 The New Saints - PFC Ludogorets Razgrad 0:4 (0:2)
18:30 Hapoel Be'er Sheva - IFK Norrköping 3:1 (0:0)
18:30 Trabzonspor - Sparta Praha 2:1 (1:0)
19:00 Valletta FC - FK Astana 0:4 (0:2)
19:00 Viktoria Plzeň - Royal Antwerp FC 2:1 (0:0, 1:0) aet
19:00 AEK Athen - CS Universitatea Craiova 1:1 (1:0)
19:30 PSV Eindhoven - FK Haugesund 0:0 (0:0)
19:30 Aris Saloniki - Molde FK 3:1 (2:0, 3:0) aet
19:30 RC Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv 1:0 (1:0)
19:30 AZ Alkmaar - FK Mariupol 4:0 (2:0)
19:30 KAA Gent - AEK Larnaca 3:0 (0:0)
19:30 Eintracht Frankfurt - FC Vaduz 1:0 (1:0)
19:45 Sporting Braga - Brøndby IF 3:1 (2:0)
19:45 Wolverhampton Wanderers - Pyunik FC 4:0 (0:0)
19:45 Rangers FC - FC Midtjylland 3:1 (2:0)
19:45 Aberdeen FC - HNK Rijeka 0:2 (0:2)
20:00 Espanyol Barcelona - FC Luzern 3:0 (3:0)
Play-offs
22/08/2019 15:00 FK Astana - BATE Borisov 3:0 (2:0)
16:00 FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange 2:1 (1:0)
18:00 FK Sūduva - Ferencvárosi TC 0:0 (0:0)
18:00 Malmö FF - Bnei Yehuda Tel Aviv 3:0 (2:0)
18:30 PFC Ludogorets Razgrad - NK Maribor 0:0 (0:0)
18:30 Feyenoord - Hapoel Be'er Sheva 3:0 (1:0)
18:45 FC København - Riga FC 3:1 (1:1)
19:00 AEK Athen - Trabzonspor 1:3 (1:2)
19:00 Legia Warszawa - Rangers FC 0:0 (0:0)
19:30 Steaua Bucureşti - Vitória Guimarães 0:0 (0:0)
19:30 KAA Gent - HNK Rijeka 2:1 (0:1)
19:30 PSV Eindhoven - Apollon Limassol 3:0 (0:0)
19:30 RC Strasbourg - Eintracht Frankfurt 1:0 (1:0)
19:30 AZ Alkmaar - Royal Antwerp FC 1:1 (0:1)
19:45 Celtic FC - AIK Solna 2:0 (0:0)
19:45 Linfield FC - Qarabağ FK 3:2 (2:1)
19:45 Sporting Braga - Spartak Moskva 1:0 (0:0)
20:00 Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 1:0 (0:0)
20:00 Torino FC - Wolverhampton Wanderers 2:3 (0:1)
20:00 Espanyol Barcelona - Zorya Lugansk 3:1 (0:1)
20:00 Partizan - Molde FK 2:1 (1:1)
29/08/2019 17:00 Qarabağ FK - Linfield FC 2:1 (1:0)
17:45 Riga FC - FC København 1:0 (0:0)
18:00 AIK Solna - Celtic FC 1:4 (1:2)
18:00 PAOK Saloniki - Slovan Bratislava 3:2 (0:1)
18:00 BATE Borisov - FK Astana 2:0 (1:0)
18:00 Apollon Limassol - PSV Eindhoven 0:4 (0:0)
18:00 Zorya Lugansk - Espanyol Barcelona 2:2 (0:1)
18:00 Molde FK - Partizan 1:1 (0:0)
18:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Malmö FF 0:1 (0:1)
18:15 Spartak Moskva - Sporting Braga 1:2 (0:2)
18:30 Trabzonspor - AEK Athen 0:2 (0:2)
18:30 Hapoel Be'er Sheva - Feyenoord 0:3 (0:0)
18:30 Royal Antwerp FC - AZ Alkmaar 1:4 (0:0, 1:1) aet
19:00 Ferencvárosi TC - FK Sūduva 4:2 (2:1)
19:00 F91 Dudelange - FC Ararat-Armenia 5:4 (0:1, 2:1, 2:1) pso
19:00 HNK Rijeka - KAA Gent 1:1 (1:1)
19:15 NK Maribor - PFC Ludogorets Razgrad 2:2 (0:2)
19:30 Eintracht Frankfurt - RC Strasbourg 3:0 (1:0)
19:45 Wolverhampton Wanderers - Torino FC 2:1 (1:0)
19:45 Rangers FC - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
20:00 Vitória Guimarães - Steaua Bucureşti 1:0 (0:0)