1. Round
19/06/2021 14:00 Eidsvold TF - Florø SK 4:1 (3:1)
17:00 Alta IF - Moss FK 3:1 (2:1)
20/06/2021 12:30 IL Hødd - FK Senja 3:0 (0:0)
13:00 Kvik Halden - Tromsdalen UIL 3:1 (1:0)
14:30 Brattvåg IL - Asker SK 0:2 (0:2)
15:00 Kongsvinger IL - IF Fløya 4:1 (2:0)
21/06/2021 17:00 Vålerenga IF II - Bærum SK 2:3 (2:1)
2. Round
26/06/2021 12:00 Tromsdalen UIL - Brattvåg IL 2:2 (2:1)
13:00 FK Senja - Alta IF 0:1 (0:0)
13:00 Florø SK - Kvik Halden 0:1 (0:1)
14:30 IF Fløya - Eidsvold TF 0:3 (0:1)
15:00 Bærum SK - Kongsvinger IL 0:2 (0:1)
15:00 Moss FK - Vålerenga IF II 2:5 (2:3)
17:00 Asker SK - IL Hødd 2:2 (1:0)
3. Round
29/06/2021 16:00 Vålerenga IF II - IL Hødd 1:3 (1:0)
30/06/2021 16:00 Alta IF - Bærum SK 2:1 (0:1)
17:00 Brattvåg IL - Florø SK 3:1 (1:0)
17:00 Eidsvold TF - Kongsvinger IL 1:4 (1:3)
17:00 FK Senja - Moss FK 0:0 (0:0)
18:00 IF Fløya - Tromsdalen UIL 1:1 (1:0)
18:00 Kvik Halden - Asker SK 1:2 (0:1)
4. Round
03/07/2021 12:00 IF Fløya - Moss FK 2:5 (1:2)
14:00 Bærum SK - Eidsvold TF 3:0 (0:0)
14:00 Kongsvinger IL - Brattvåg IL 5:4 (2:2)
15:00 IL Hødd - Alta IF 1:1 (0:1)
04/07/2021 13:00 Tromsdalen UIL - Florø SK 3:0 (1:0)
15:00 Asker SK - FK Senja 4:1 (0:1)
05/07/2021 17:00 Vålerenga IF II - Kvik Halden 1:1 (1:0)
5. Round
07/07/2021 15:00 Alta IF - Vålerenga IF II 2:2 (2:1)
15:30 Florø SK - Moss FK 0:2 (0:0)
15:30 IF Fløya - Asker SK 1:4 (0:1)
16:00 Bærum SK - IL Hødd 0:1 (0:1)
17:00 Eidsvold TF - Brattvåg IL 2:0 (1:0)
18:00 FK Senja - Tromsdalen UIL 1:3 (0:2)
08/07/2021 18:00 Kvik Halden - Kongsvinger IL 3:2 (0:1)
6. Round
10/07/2021 12:00 Tromsdalen UIL - Eidsvold TF 2:1 (2:0)
11/07/2021 12:00 IL Hødd - Kvik Halden 3:0 (0:0)
13:00 Asker SK - Alta IF 1:2 (0:1)
14:00 Kongsvinger IL - Florø SK 4:0 (2:0)
17:00 Moss FK - Bærum SK 2:2 (2:0)
12/07/2021 15:30 Vålerenga IF II - FK Senja 5:1 (3:0)
08/09/2021 13:00 Brattvåg IL - IF Fløya 4:1 (2:0)
7. Round
17/07/2021 11:00 FK Senja - Bærum SK 4:1 (1:0)
15:00 Alta IF - Brattvåg IL 1:1 (1:0)
15:00 IL Hødd - Moss FK 1:1 (1:0)
15:00 Kvik Halden - Eidsvold TF 3:1 (1:1)
16:00 Tromsdalen UIL - Kongsvinger IL 1:2 (1:1)
18:30 Florø SK - IF Fløya 1:1 (1:1)
19/07/2021 17:00 Asker SK - Vålerenga IF II 1:2 (0:2)
8. Round
21/07/2021 13:00 Brattvåg IL - Vålerenga IF II 5:0 (3:0)
15:00 Bærum SK - Tromsdalen UIL 2:0 (0:0)
15:00 Eidsvold TF - FK Senja 2:1 (1:0)
15:30 IF Fløya - Kvik Halden 1:1 (1:0)
17:00 Florø SK - IL Hødd 1:4 (0:3)
18:00 Kongsvinger IL - Alta IF 3:2 (2:1)
22/07/2021 18:00 Moss FK - Asker SK 0:4 (0:3)
9. Round
28/07/2021 12:00 FK Senja - Kongsvinger IL 3:3 (1:1)
14:30 Alta IF - Tromsdalen UIL 1:1 (0:0)
15:00 Vålerenga IF II - IF Fløya 1:1 (1:1)
17:00 Asker SK - Florø SK 2:0 (1:0)
17:00 IL Hødd - Brattvåg IL 1:0 (0:0)
18:00 Kvik Halden - Bærum SK 1:0 (0:0)
18:00 Moss FK - Eidsvold TF 1:3 (0:1)
10. Round
03/08/2021 17:00 Florø SK - Vålerenga IF II 1:2 (0:1)
04/08/2021 13:00 Brattvåg IL - Kvik Halden 3:1 (2:0)
14:00 Tromsdalen UIL - Moss FK 3:0 (2:0)
17:00 Bærum SK - Asker SK 1:2 (1:1)
17:00 Kongsvinger IL - IL Hødd 1:0 (0:0)
18:00 Eidsvold TF - Alta IF 4:0 (2:0)
18:00 IF Fløya - FK Senja 1:1 (1:0)
11. Round
13/08/2021 16:00 Bærum SK - Brattvåg IL 1:3 (0:2)
14/08/2021 15:00 Moss FK - Kongsvinger IL 0:4 (0:3)
18:30 IL Hødd - IF Fløya 1:0 (0:0)
15/08/2021 13:00 Alta IF - Kvik Halden 4:3 (1:1)
13:00 FK Senja - Florø SK 1:2 (0:1)
16/08/2021 17:00 Vålerenga IF II - Eidsvold TF 0:1 (0:1)
12/10/2021 15:00 Asker SK - Tromsdalen UIL 3:2 (1:1)
12. Round
18/08/2021 13:00 Brattvåg IL - Moss FK 3:3 (1:1)
15:00 Kvik Halden - FK Senja 5:1 (1:1)
16:00 Florø SK - Bærum SK 1:1 (0:1)
18:00 IF Fløya - Alta IF 2:4 (1:1)
19/08/2021 15:00 Eidsvold TF - IL Hødd 0:4 (0:1)
15:30 Tromsdalen UIL - Vålerenga IF II 4:1 (2:1)
20/10/2021 18:00 Kongsvinger IL - Asker SK -:-
13. Round
21/08/2021 13:00 FK Senja - Brattvåg IL 2:3 (2:1)
15:00 Moss FK - Kvik Halden 0:2 (0:0)
22/08/2021 12:00 IL Hødd - Tromsdalen UIL 4:0 (2:0)
13:00 Alta IF - Florø SK 3:0 (0:0)
15:00 Bærum SK - IF Fløya 1:2 (0:2)
23/08/2021 17:00 Vålerenga IF II - Kongsvinger IL 2:3 (0:1)
24/08/2021 17:00 Asker SK - Eidsvold TF 4:2 (2:0)
14. Round
28/08/2021 12:00 Tromsdalen UIL - FK Senja 2:0 (1:0)
13:00 Florø SK - Asker SK 2:1 (1:1)
14:00 Kongsvinger IL - Moss FK 5:1 (4:0)
15:00 Brattvåg IL - IL Hødd 3:1 (1:1)
15:00 Eidsvold TF - Bærum SK 3:1 (2:1)
15:00 Kvik Halden - Alta IF 0:0 (0:0)
23/09/2021 15:45 IF Fløya - Vålerenga IF II 1:1 (0:1)
15. Round
01/09/2021 12:15 FK Senja - Eidsvold TF 1:1 (1:1)
13:00 Moss FK - Brattvåg IL 1:0 (1:0)
17:00 IL Hødd - Florø SK 7:1 (4:0)
18:00 Alta IF - Kongsvinger IL 2:3 (1:0)
18:00 Bærum SK - Kvik Halden 6:2 (2:1)
15/09/2021 15:30 Asker SK - IF Fløya 3:2 (1:0)
30/09/2021 16:00 Vålerenga IF II - Tromsdalen UIL 0:2 (0:1)
16. Round
04/09/2021 14:00 Florø SK - FK Senja 3:0 (3:0)
15:00 Brattvåg IL - Alta IF 2:0 (1:0)
05/09/2021 13:00 Tromsdalen UIL - Bærum SK 4:1 (1:0)
14:00 Eidsvold TF - Asker SK 2:2 (1:2)
14:00 Kongsvinger IL - Vålerenga IF II 2:0 (1:0)
14:00 Kvik Halden - IL Hødd 0:1 (0:0)
15:00 IF Fløya - Moss FK 0:6 (0:3)
17. Round
11/09/2021 14:00 Bærum SK - Florø SK 3:2 (1:2)
15:00 FK Senja - IF Fløya 1:1 (0:1)
12/09/2021 12:00 Alta IF - Eidsvold TF 1:3 (1:2)
14:00 IL Hødd - Kongsvinger IL 0:0 (0:0)
13/09/2021 13:00 Vålerenga IF II - Brattvåg IL 6:2 (2:0)
05/10/2021 18:00 Asker SK - Kvik Halden 3:1 (1:0)
27/10/2021 17:30 Moss FK - Tromsdalen UIL -:-
18. Round
18/09/2021 14:30 Brattvåg IL - Bærum SK 2:0 (1:0)
15:00 Eidsvold TF - Moss FK 2:2 (1:2)
15:00 Florø SK - Alta IF 1:2 (0:0)
19/09/2021 12:00 IF Fløya - IL Hødd 2:6 (0:3)
15:00 Kongsvinger IL - FK Senja 5:0 (3:0)
15:30 Tromsdalen UIL - Asker SK 2:0 (1:0)
20/09/2021 16:00 Kvik Halden - Vålerenga IF II 5:1 (3:0)
19. Round
25/09/2021 13:00 Alta IF - FK Senja 3:1 (1:1)
14:00 Bærum SK - Moss FK 4:1 (2:1)
14:00 Kongsvinger IL - Eidsvold TF 6:0 (1:0)
17:00 IL Hødd - Asker SK 1:1 (1:0)
26/09/2021 13:00 Brattvåg IL - Tromsdalen UIL 3:2 (2:1)
15:00 Kvik Halden - IF Fløya 2:2 (2:0)
27/09/2021 17:00 Vålerenga IF II - Florø SK 3:2 (1:1)
20. Round
02/10/2021 14:00 Florø SK - Kongsvinger IL 0:5 (0:1)
15:00 Asker SK - Bærum SK 3:0 (2:0)
15:00 FK Senja - Kvik Halden 2:3 (1:2)
15:00 Moss FK - Alta IF 3:0 (1:0)
03/10/2021 11:30 IF Fløya - Brattvåg IL 4:3 (1:2)
12:00 Tromsdalen UIL - IL Hødd 0:0 (0:0)
04/10/2021 18:00 Eidsvold TF - Vålerenga IF II 3:2 (2:2)
21. Round
06/10/2021 18:00 Tromsdalen UIL - IF Fløya 6:0 (1:0)
09/10/2021 13:00 Kvik Halden - Florø SK 3:2 (2:0)
14:00 Brattvåg IL - Kongsvinger IL 0:4 (0:2)
15:00 Bærum SK - Alta IF 3:2 (1:1)
15:00 IL Hødd - Eidsvold TF 2:0 (1:0)
15:00 Vålerenga IF II - Asker SK 0:5 (0:3)
10/10/2021 15:30 Moss FK - FK Senja 4:0 (0:0)
22. Round
16/10/2021 13:00 Florø SK - Brattvåg IL 1:2 (1:0)
14:00 Kongsvinger IL - Kvik Halden 7:0 (5:0)
15:00 Asker SK - Moss FK 2:1 (1:1)
15:00 Eidsvold TF - Tromsdalen UIL 2:2 (2:1)
15:00 IF Fløya - Bærum SK 1:2 (0:1)
17/10/2021 13:00 Alta IF - IL Hødd 1:4 (0:2)
18/10/2021 18:30 FK Senja - Vålerenga IF II 1:0 (1:0)
23. Round
23/10/2021 11:30 Bærum SK - FK Senja -:-
14:30 Tromsdalen UIL - Kvik Halden -:-
15:00 Moss FK - Florø SK -:-
16:00 IF Fløya - Kongsvinger IL -:-
24/10/2021 13:00 Alta IF - Asker SK -:-
14:30 Brattvåg IL - Eidsvold TF -:-
25/10/2021 18:30 IL Hødd - Vålerenga IF II -:-
24. Round
30/10/2021 12:00 Kvik Halden - Moss FK -:-
14:00 Kongsvinger IL - Bærum SK -:-
31/10/2021 12:00 FK Senja - IL Hødd -:-
12:00 Florø SK - Tromsdalen UIL -:-
15:00 Asker SK - Brattvåg IL -:-
15:00 Eidsvold TF - IF Fløya -:-
01/11/2021 15:00 Vålerenga IF II - Alta IF -:-
25. Round
06/11/2021 12:00 Asker SK - Kongsvinger IL -:-
12:00 Bærum SK - Vålerenga IF II -:-
12:00 Brattvåg IL - FK Senja -:-
12:00 Eidsvold TF - Kvik Halden -:-
12:00 IF Fløya - Florø SK -:-
12:00 Moss FK - IL Hødd -:-
12:00 Tromsdalen UIL - Alta IF -:-
26. Round
13/11/2021 12:00 Alta IF - IF Fløya -:-
12:00 FK Senja - Asker SK -:-
12:00 Florø SK - Eidsvold TF -:-
12:00 IL Hødd - Bærum SK -:-
12:00 Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL -:-
12:00 Kvik Halden - Brattvåg IL -:-
12:00 Vålerenga IF II - Moss FK -:-