1. Round
15/07/2022 18:00 FK Khimki - Zenit St. Petersburg 1:1 (0:1)
16/07/2022 13:00 CSKA Moskva - FK Ural 2:0 (1:0)
15:30 FK Orenburg - Krylia Sovetov 2:4 (1:0)
18:00 Akhmat Grozny - Spartak Moskva 1:1 (1:0)
17/07/2022 13:00 Torpedo Moskva - FK Sochi 1:3 (0:2)
15:30 Lokomotiv Moskva - FK Nizhny Novgorod 1:1 (0:0)
18:00 Dinamo Moskva - FK Rostov 1:1 (1:0)
18:00 FK Krasnodar - Fakel Voronezh 2:2 (2:1)
2. Round
22/07/2022 18:00 Zenit St. Petersburg - Krylia Sovetov 3:0 (3:0)
23/07/2022 13:00 CSKA Moskva - FK Sochi 3:0 (1:0)
15:30 FK Orenburg - FK Ural 3:0 (0:0)
18:00 FK Krasnodar - Spartak Moskva 1:4 (0:1)
24/07/2022 13:00 FK Khimki - FK Nizhny Novgorod 3:0 (0:0)
15:30 Dinamo Moskva - Torpedo Moskva 4:0 (3:0)
18:00 Akhmat Grozny - Fakel Voronezh 2:1 (1:1)
18:00 Lokomotiv Moskva - FK Rostov 2:2 (1:1)
3. Round
29/07/2022 16:00 FK Ural - FK Krasnodar 1:3 (0:1)
30/07/2022 13:00 Fakel Voronezh - Dinamo Moskva 3:3 (0:2)
15:30 Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moskva 5:0 (0:0)
18:00 FK Sochi - Akhmat Grozny 2:1 (1:0)
31/07/2022 13:00 FK Nizhny Novgorod - CSKA Moskva 2:2 (0:2)
15:30 Krylia Sovetov - Torpedo Moskva 1:1 (0:1)
15:30 Spartak Moskva - FK Orenburg 4:1 (3:0)
18:00 FK Rostov - FK Khimki 1:0 (1:0)
4. Round
06/08/2022 13:00 FK Ural - Spartak Moskva 0:2 (0:2)
15:30 CSKA Moskva - Fakel Voronezh 4:1 (0:1)
18:00 Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg 0:0 (0:0)
18:00 FK Krasnodar - Lokomotiv Moskva 3:0 (0:0)
07/08/2022 13:00 Torpedo Moskva - FK Khimki 1:3 (1:1)
15:30 Krylia Sovetov - Dinamo Moskva 0:2 (0:1)
18:00 FK Rostov - FK Orenburg 2:1 (1:0)
18:00 FK Sochi - FK Nizhny Novgorod 2:1 (2:0)
5. Round
12/08/2022 17:30 Fakel Voronezh - FK Ural 0:0 (0:0)
13/08/2022 13:00 Lokomotiv Moskva - Krylia Sovetov 1:1 (0:0)
15:00 Zenit St. Petersburg - CSKA Moskva 2:1 (1:0)
18:00 Dinamo Moskva - FK Krasnodar 0:0 (0:0)
14/08/2022 13:00 FK Khimki - Akhmat Grozny 1:3 (0:2)
15:30 FK Orenburg - Torpedo Moskva 1:0 (1:0)
15:30 FK Nizhny Novgorod - FK Rostov 3:4 (1:2)
18:00 Spartak Moskva - FK Sochi 3:0 (0:0)
6. Round
19/08/2022 17:00 Krylia Sovetov - Fakel Voronezh 1:1 (0:0)
20/08/2022 11:00 FK Ural - FK Nizhny Novgorod 0:1 (0:0)
13:00 FK Khimki - Lokomotiv Moskva 0:3 (0:2)
15:30 Dinamo Moskva - Spartak Moskva 1:0 (1:0)
18:00 FK Rostov - FK Sochi 2:2 (0:1)
21/08/2022 13:00 CSKA Moskva - Akhmat Grozny 4:2 (3:1)
15:30 Zenit St. Petersburg - Torpedo Moskva 2:0 (0:0)
18:00 FK Krasnodar - FK Orenburg 2:0 (1:0)
7. Round
26/08/2022 18:00 FK Sochi - FK Khimki 4:1 (3:0)
27/08/2022 13:00 FK Nizhny Novgorod - Dinamo Moskva 2:2 (0:2)
15:30 Fakel Voronezh - Spartak Moskva 1:4 (1:0)
18:00 Akhmat Grozny - Krylia Sovetov 1:2 (1:1)
28/08/2022 11:00 FK Ural - Zenit St. Petersburg 0:4 (0:0)
13:00 Lokomotiv Moskva - FK Orenburg 5:1 (3:1)
15:30 Torpedo Moskva - FK Krasnodar 1:4 (0:2)
17:45 FK Rostov - CSKA Moskva 0:0 (0:0)
8. Round
03/09/2022 11:00 FK Orenburg - FK Khimki 3:1 (2:1)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh 3:1 (0:1)
16:30 FK Krasnodar - FK Sochi 2:1 (0:0)
18:30 Dinamo Moskva - FK Ural 2:1 (1:1)
04/09/2022 13:00 Krylia Sovetov - CSKA Moskva 0:1 (0:0)
15:30 Lokomotiv Moskva - Akhmat Grozny 1:2 (1:1)
18:00 Spartak Moskva - Zenit St. Petersburg 1:2 (1:0)
05/09/2022 18:00 Torpedo Moskva - FK Rostov 0:1 (0:0)
9. Round
09/09/2022 18:00 FK Sochi - Dinamo Moskva 2:1 (2:1)
10/09/2022 13:00 FK Khimki - Krylia Sovetov 0:0 (0:0)
15:30 CSKA Moskva - FK Krasnodar 4:1 (2:0)
17:45 Akhmat Grozny - FK Nizhny Novgorod 1:3 (0:1)
11/09/2022 11:00 FK Ural - Torpedo Moskva 2:0 (0:0)
13:00 Fakel Voronezh - Lokomotiv Moskva 2:0 (1:0)
15:30 Zenit St. Petersburg - FK Orenburg 8:0 (5:0)
17:45 FK Rostov - Spartak Moskva 4:2 (2:1)
10. Round
17/09/2022 10:00 FK Ural - Akhmat Grozny 1:2 (0:1)
12:00 Torpedo Moskva - CSKA Moskva 1:0 (1:0)
14:30 FK Rostov - Krylia Sovetov 2:1 (1:1)
17:00 Dinamo Moskva - Zenit St. Petersburg 0:2 (0:1)
18/09/2022 12:00 FK Nizhny Novgorod - FK Orenburg 0:2 (0:1)
14:30 FK Krasnodar - FK Khimki 3:1 (2:0)
14:30 FK Sochi - Fakel Voronezh 1:1 (1:1)
17:00 Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva 1:0 (1:0)
11. Round
01/10/2022 12:00 FK Orenburg - FK Sochi 4:1 (3:0)
14:30 FK Khimki - CSKA Moskva 1:2 (0:2)
17:00 Lokomotiv Moskva - FK Ural 2:4 (0:2)
02/10/2022 12:00 Fakel Voronezh - Torpedo Moskva 2:2 (2:1)
14:30 Zenit St. Petersburg - FK Rostov 3:1 (1:0)
17:00 Akhmat Grozny - Dinamo Moskva 2:1 (2:0)
17:00 FK Nizhny Novgorod - Spartak Moskva 1:2 (1:0)
03/10/2022 17:00 Krylia Sovetov - FK Krasnodar 0:0 (0:0)
12. Round
07/10/2022 15:30 FK Ural - FK Khimki 2:1 (1:0)
08/10/2022 12:00 Fakel Voronezh - Zenit St. Petersburg 1:1 (1:1)
14:30 CSKA Moskva - Dinamo Moskva 1:1 (1:1)
17:00 FK Sochi - Lokomotiv Moskva 4:0 (1:0)
09/10/2022 12:00 Spartak Moskva - Krylia Sovetov 5:2 (1:1)
14:30 FK Orenburg - Akhmat Grozny 2:1 (0:1)
14:30 Torpedo Moskva - FK Nizhny Novgorod 0:0 (0:0)
17:00 FK Rostov - FK Krasnodar 3:2 (0:2)
13. Round
14/10/2022 17:30 FK Rostov - FK Ural 1:2 (1:1)
15/10/2022 12:00 FK Khimki - Fakel Voronezh 0:0 (0:0)
12:00 Torpedo Moskva - Lokomotiv Moskva 0:1 (0:0)
14:30 FK Krasnodar - Akhmat Grozny 2:3 (1:2)
17:30 Dinamo Moskva - FK Orenburg 3:2 (1:1)
16/10/2022 12:00 Krylia Sovetov - FK Sochi 2:0 (2:0)
14:30 FK Nizhny Novgorod - Zenit St. Petersburg 0:3 (0:2)
18:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:2 (1:0)
14. Round
22/10/2022 12:00 FK Nizhny Novgorod - FK Krasnodar 0:2 (0:1)
14:30 Fakel Voronezh - FK Rostov 1:1 (0:0)
17:00 Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva 1:3 (1:1)
23/10/2022 12:00 FK Orenburg - CSKA Moskva 2:2 (1:2)
14:30 Spartak Moskva - FK Khimki 5:0 (2:0)
17:00 Akhmat Grozny - Torpedo Moskva 1:0 (1:0)
24/10/2022 15:30 FK Ural - Krylia Sovetov 2:1 (1:0)
18:00 Zenit St. Petersburg - FK Sochi 7:0 (4:0)
15. Round
28/10/2022 15:00 FK Orenburg - Fakel Voronezh 4:1 (2:0)
29/10/2022 12:00 Dinamo Moskva - FK Khimki 6:1 (3:0)
14:30 Akhmat Grozny - FK Rostov 1:2 (1:0)
17:00 Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 0:1 (0:1)
30/10/2022 11:00 Krylia Sovetov - FK Nizhny Novgorod 2:1 (0:1)
11:00 FK Sochi - FK Ural 2:2 (1:1)
13:30 Spartak Moskva - Torpedo Moskva 1:0 (0:0)
16:30 FK Krasnodar - Zenit St. Petersburg 0:1 (0:0)
16. Round
04/11/2022 16:00 FK Khimki - FK Orenburg 2:0 (0:0)
05/11/2022 11:00 FK Sochi - Spartak Moskva 1:1 (1:1)
13:30 Fakel Voronezh - FK Krasnodar 3:3 (1:2)
13:30 Zenit St. Petersburg - Akhmat Grozny 1:2 (0:2)
16:00 CSKA Moskva - FK Nizhny Novgorod 0:1 (0:0)
06/11/2022 11:00 FK Ural - Lokomotiv Moskva 2:2 (0:1)
13:30 Torpedo Moskva - Krylia Sovetov 0:2 (0:1)
16:00 FK Rostov - Dinamo Moskva 2:1 (0:0)
17. Round
11/11/2022 16:00 FK Nizhny Novgorod - Akhmat Grozny 3:2 (1:0)
12/11/2022 09:00 FK Ural - Fakel Voronezh 2:0 (1:0)
11:00 Krylia Sovetov - FK Rostov 1:3 (0:2)
13:30 Torpedo Moskva - Zenit St. Petersburg 0:2 (0:0)
16:30 Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 1:2 (0:2)
13/11/2022 11:00 FK Orenburg - FK Krasnodar 5:1 (3:1)
13:30 FK Khimki - FK Sochi 0:2 (0:1)
16:30 Dinamo Moskva - CSKA Moskva 2:1 (1:0)
18. Round
03/03/2023 16:00 Fakel Voronezh - FK Khimki -:-
04/03/2023 11:00 Spartak Moskva - FK Ural -:-
13:30 Akhmat Grozny - FK Orenburg -:-
13:30 Zenit St. Petersburg - FK Nizhny Novgorod -:-
16:30 FK Rostov - Lokomotiv Moskva -:-
05/03/2023 11:00 Dinamo Moskva - Krylia Sovetov -:-
13:30 FK Krasnodar - Torpedo Moskva -:-
16:30 FK Sochi - CSKA Moskva -:-
19. Round
10/03/2023 16:00 FK Sochi - FK Orenburg -:-
11/03/2023 11:00 Torpedo Moskva - FK Ural -:-
13:30 Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskva -:-
13:30 Spartak Moskva - Fakel Voronezh -:-
16:00 FK Krasnodar - Dinamo Moskva -:-
12/03/2023 11:00 Zenit St. Petersburg - FK Khimki -:-
13:30 CSKA Moskva - Krylia Sovetov -:-
16:30 FK Rostov - FK Nizhny Novgorod -:-
20. Round
18/03/2023 09:00 FK Orenburg - Spartak Moskva -:-
11:15 FK Ural - Dinamo Moskva -:-
13:30 Fakel Voronezh - FK Sochi -:-
16:30 Lokomotiv Moskva - FK Krasnodar -:-
19/03/2023 11:00 FK Khimki - FK Rostov -:-
13:30 Krylia Sovetov - Akhmat Grozny -:-
13:30 FK Nizhny Novgorod - Torpedo Moskva -:-
16:30 CSKA Moskva - Zenit St. Petersburg -:-
21. Round
01/04/2023 Dinamo Moskva - FK Sochi -:-
Fakel Voronezh - CSKA Moskva -:-
FK Rostov - Torpedo Moskva -:-
FK Khimki - FK Krasnodar -:-
Krylia Sovetov - FK Orenburg -:-
FK Nizhny Novgorod - Lokomotiv Moskva -:-
Spartak Moskva - Akhmat Grozny -:-
Zenit St. Petersburg - FK Ural -:-
22. Round
08/04/2023 Akhmat Grozny - FK Ural -:-
FK Krasnodar - FK Nizhny Novgorod -:-
FK Orenburg - FK Rostov -:-
Lokomotiv Moskva - Zenit St. Petersburg -:-
FK Sochi - Krylia Sovetov -:-
Spartak Moskva - Dinamo Moskva -:-
Torpedo Moskva - Fakel Voronezh -:-
CSKA Moskva - FK Khimki -:-
23. Round
15/04/2023 Dinamo Moskva - FK Nizhny Novgorod -:-
Fakel Voronezh - Akhmat Grozny -:-
FK Orenburg - Lokomotiv Moskva -:-
FK Rostov - Zenit St. Petersburg -:-
Krylia Sovetov - FK Khimki -:-
FK Sochi - FK Krasnodar -:-
Torpedo Moskva - Spartak Moskva -:-
FK Ural - CSKA Moskva -:-
24. Round
22/04/2023 Akhmat Grozny - FK Sochi -:-
Fakel Voronezh - FK Orenburg -:-
FK Khimki - Torpedo Moskva -:-
FK Nizhny Novgorod - Krylia Sovetov -:-
Spartak Moskva - FK Krasnodar -:-
FK Ural - FK Rostov -:-
Zenit St. Petersburg - Dinamo Moskva -:-
CSKA Moskva - Lokomotiv Moskva -:-
25. Round
29/04/2023 Akhmat Grozny - CSKA Moskva -:-
Dinamo Moskva - Fakel Voronezh -:-
FK Krasnodar - FK Ural -:-
FK Orenburg - FK Nizhny Novgorod -:-
Krylia Sovetov - Zenit St. Petersburg -:-
Lokomotiv Moskva - FK Khimki -:-
FK Sochi - Torpedo Moskva -:-
Spartak Moskva - FK Rostov -:-
26. Round
06/05/2023 FK Krasnodar - Krylia Sovetov -:-
FK Rostov - Fakel Voronezh -:-
FK Khimki - Dinamo Moskva -:-
Lokomotiv Moskva - FK Sochi -:-
FK Nizhny Novgorod - FK Ural -:-
Torpedo Moskva - Akhmat Grozny -:-
Zenit St. Petersburg - Spartak Moskva -:-
CSKA Moskva - FK Orenburg -:-
27. Round
13/05/2023 Dinamo Moskva - Akhmat Grozny -:-
Fakel Voronezh - FK Nizhny Novgorod -:-
FK Khimki - Spartak Moskva -:-
Krylia Sovetov - Lokomotiv Moskva -:-
FK Sochi - FK Rostov -:-
FK Ural - FK Orenburg -:-
Zenit St. Petersburg - FK Krasnodar -:-
CSKA Moskva - Torpedo Moskva -:-
28. Round
20/05/2023 Akhmat Grozny - FK Khimki -:-
FK Krasnodar - FK Rostov -:-
FK Orenburg - Zenit St. Petersburg -:-
Krylia Sovetov - FK Ural -:-
Lokomotiv Moskva - Fakel Voronezh -:-
FK Nizhny Novgorod - FK Sochi -:-
Spartak Moskva - CSKA Moskva -:-
Torpedo Moskva - Dinamo Moskva -:-
29. Round
27/05/2023 Dinamo Moskva - Lokomotiv Moskva -:-
Fakel Voronezh - Krylia Sovetov -:-
FK Krasnodar - CSKA Moskva -:-
FK Rostov - Akhmat Grozny -:-
FK Khimki - FK Ural -:-
FK Sochi - Zenit St. Petersburg -:-
Spartak Moskva - FK Nizhny Novgorod -:-
Torpedo Moskva - FK Orenburg -:-
30. Round
03/06/2023 Akhmat Grozny - FK Krasnodar -:-
FK Orenburg - Dinamo Moskva -:-
Krylia Sovetov - Spartak Moskva -:-
Lokomotiv Moskva - Torpedo Moskva -:-
FK Nizhny Novgorod - FK Khimki -:-
FK Ural - FK Sochi -:-
Zenit St. Petersburg - Fakel Voronezh -:-
CSKA Moskva - FK Rostov -:-