1. Round
21/08/2020 17:30 APOEL Nikosia - Karmiotissa Polemidion 2:2 (1:1)
22/08/2020 16:30 Paphos FC - Omonia Nikosia 2:2 (1:0)
18:30 Apollon Limassol - Doxa Katokopias FC 1:1 (0:1)
23/08/2020 16:00 Olympiakos Nikosia - AEL Limassol 1:2 (0:1)
17:30 Anorthosis Famagusta FC - Ermis Aradippou 3:1 (1:1)
24/08/2020 17:00 Nea Salamina - AEK Larnaca 1:2 (0:1)
26/08/2020 17:00 Ethnikos Achna - Enosis Neon Paralimni 2:0 (1:0)
2. Round
28/08/2020 16:30 Paphos FC - Anorthosis Famagusta FC 0:1 (0:0)
18:30 AEL Limassol - Nea Salamina 2:1 (1:1)
29/08/2020 16:30 Doxa Katokopias FC - Ethnikos Achna 2:1 (1:1)
18:30 Enosis Neon Paralimni - Olympiakos Nikosia 1:2 (0:1)
30/08/2020 16:30 Omonia Nikosia - Karmiotissa Polemidion 1:0 (0:0)
17:30 Ermis Aradippou - Apollon Limassol 0:6 (0:3)
18:30 AEK Larnaca - APOEL Nikosia 3:0 (1:0)
3. Round
12/09/2020 16:30 APOEL Nikosia - AEL Limassol 1:0 (0:0)
17:30 Apollon Limassol - Paphos FC 1:0 (0:0)
18:30 Anorthosis Famagusta FC - Omonia Nikosia 1:1 (1:1)
13/09/2020 16:30 Nea Salamina - Enosis Neon Paralimni 2:0 (0:0)
17:30 Karmiotissa Polemidion - AEK Larnaca 0:0 (0:0)
18:30 Olympiakos Nikosia - Doxa Katokopias FC 1:2 (1:1)
14/09/2020 17:00 Ethnikos Achna - Ermis Aradippou 0:2 (0:0)
4. Round
18/09/2020 17:00 Ermis Aradippou - Olympiakos Nikosia 0:1 (0:0)
19/09/2020 16:30 Paphos FC - Ethnikos Achna 2:2 (1:1)
18:30 AEL Limassol - Karmiotissa Polemidion 3:1 (1:1)
20/09/2020 16:30 Omonia Nikosia - AEK Larnaca 2:1 (1:0)
17:30 Enosis Neon Paralimni - APOEL Nikosia 0:2 (0:1)
18:30 Anorthosis Famagusta FC - Apollon Limassol 1:3 (1:2)
21/10/2020 15:00 Doxa Katokopias FC - Nea Salamina 2:0 (0:0)
5. Round
25/09/2020 17:00 Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni 2:1 (0:1)
26/09/2020 18:30 AEK Larnaca - AEL Limassol 2:1 (1:1)
28/09/2020 17:00 Olympiakos Nikosia - Paphos FC 2:1 (0:0)
28/10/2020 14:00 Nea Salamina - Ermis Aradippou 0:1 (0:0)
15:00 Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta FC 0:1 (0:0)
25/11/2020 15:00 APOEL Nikosia - Doxa Katokopias FC 2:0 (0:0)
13/01/2021 16:00 Apollon Limassol - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
6. Round
02/10/2020 16:00 Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaca 2:1 (0:1)
18:00 Doxa Katokopias FC - Karmiotissa Polemidion 3:3 (0:1)
03/10/2020 16:30 Anorthosis Famagusta FC - Olympiakos Nikosia 2:0 (1:0)
16:30 Apollon Limassol - Ethnikos Achna 2:1 (2:1)
18:30 Paphos FC - Nea Salamina 1:0 (0:0)
04/10/2020 16:30 Omonia Nikosia - AEL Limassol 3:0 (0:0)
18:30 Ermis Aradippou - APOEL Nikosia 0:0 (0:0)
7. Round
17/10/2020 14:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias FC 2:0 (1:0)
16:00 Nea Salamina - Anorthosis Famagusta FC 1:4 (1:2)
18:00 Karmiotissa Polemidion - Ermis Aradippou 0:1 (0:0)
18/10/2020 14:00 Ethnikos Achna - Omonia Nikosia 1:2 (0:2)
16:30 APOEL Nikosia - Paphos FC 0:1 (0:0)
19/10/2020 16:00 Olympiakos Nikosia - Apollon Limassol 0:1 (0:0)
18:00 AEL Limassol - Enosis Neon Paralimni 4:1 (3:1)
8. Round
23/10/2020 16:00 Paphos FC - Karmiotissa Polemidion 3:0 (2:0)
24/10/2020 14:00 Apollon Limassol - Nea Salamina 3:0 (2:0)
16:30 Ermis Aradippou - AEK Larnaca 0:2 (0:1)
25/10/2020 14:00 Anorthosis Famagusta FC - APOEL Nikosia 2:0 (1:0)
16:00 Omonia Nikosia - Enosis Neon Paralimni 0:0 (0:0)
17:00 Ethnikos Achna - Olympiakos Nikosia 1:3 (1:0)
26/10/2020 16:00 Doxa Katokopias FC - AEL Limassol 1:2 (1:1)
9. Round
30/10/2020 16:00 Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias FC 0:0 (0:0)
31/10/2020 14:00 AEL Limassol - Ermis Aradippou 2:1 (1:0)
16:30 APOEL Nikosia - Apollon Limassol 1:1 (0:0)
01/11/2020 14:00 Olympiakos Nikosia - Omonia Nikosia 1:0 (0:0)
16:30 Karmiotissa Polemidion - Anorthosis Famagusta FC 1:1 (0:0)
02/11/2020 16:00 Nea Salamina - Ethnikos Achna 1:1 (1:0)
09/12/2020 15:00 AEK Larnaca - Paphos FC 0:0 (0:0)
10. Round
06/11/2020 17:00 Apollon Limassol - Karmiotissa Polemidion 1:2 (1:1)
07/11/2020 14:00 Paphos FC - AEL Limassol 1:0 (1:0)
16:00 Ermis Aradippou - Enosis Neon Paralimni 1:1 (0:0)
18:00 Ethnikos Achna - APOEL Nikosia 0:0 (0:0)
08/11/2020 14:00 Olympiakos Nikosia - Nea Salamina 0:0 (0:0)
16:00 Anorthosis Famagusta FC - AEK Larnaca 1:0 (1:0)
18:00 Omonia Nikosia - Doxa Katokopias FC 0:0 (0:0)
11. Round
21/11/2020 14:00 Doxa Katokopias FC - Ermis Aradippou 0:0 (0:0)
16:30 APOEL Nikosia - Olympiakos Nikosia 0:1 (0:1)
22/11/2020 14:00 Nea Salamina - Omonia Nikosia 2:1 (1:1)
16:00 AEL Limassol - Anorthosis Famagusta FC 1:0 (0:0)
18:00 AEK Larnaca - Apollon Limassol 1:2 (0:1)
23/11/2020 16:00 Karmiotissa Polemidion - Ethnikos Achna 1:1 (1:0)
18:00 Enosis Neon Paralimni - Paphos FC 0:0 (0:0)
12. Round
27/11/2020 17:00 Olympiakos Nikosia - Karmiotissa Polemidion 3:2 (1:1)
28/11/2020 14:00 Anorthosis Famagusta FC - Enosis Neon Paralimni 4:2 (1:0)
16:30 Nea Salamina - APOEL Nikosia 0:3 (0:1)
29/11/2020 14:00 Paphos FC - Doxa Katokopias FC 2:0 (0:0)
16:30 Apollon Limassol - AEL Limassol 1:2 (0:1)
30/11/2020 16:00 Omonia Nikosia - Ermis Aradippou 0:0 (0:0)
18:00 Ethnikos Achna - AEK Larnaca 0:3 (0:1)
13. Round
04/12/2020 14:00 Doxa Katokopias FC - Anorthosis Famagusta FC 2:1 (1:0)
16:00 Karmiotissa Polemidion - Nea Salamina 0:1 (0:1)
05/12/2020 14:00 AEL Limassol - Ethnikos Achna 5:0 (4:0)
16:30 AEK Larnaca - Olympiakos Nikosia 4:0 (2:0)
06/12/2020 14:00 Enosis Neon Paralimni - Apollon Limassol 1:5 (0:2)
16:30 Ermis Aradippou - Paphos FC 1:1 (0:1)
07/12/2020 17:00 APOEL Nikosia - Omonia Nikosia 0:3 (0:1)
14. Round
11/12/2020 15:00 Doxa Katokopias FC - Apollon Limassol 0:1 (0:0)
12/12/2020 15:00 Ermis Aradippou - Anorthosis Famagusta FC 1:1 (1:0)
13/12/2020 13:00 AEK Larnaca - Nea Salamina 1:0 (0:0)
15:00 Enosis Neon Paralimni - Ethnikos Achna 0:0 (0:0)
14/12/2020 17:00 Omonia Nikosia - Paphos FC 2:1 (1:1)
28/12/2020 15:00 Karmiotissa Polemidion - APOEL Nikosia 1:0 (1:0)
17:00 AEL Limassol - Olympiakos Nikosia 3:0 (1:0)
15. Round
18/12/2020 14:00 Anorthosis Famagusta FC - Paphos FC 1:0 (0:0)
16:00 Karmiotissa Polemidion - Omonia Nikosia 1:5 (0:2)
19/12/2020 14:00 Nea Salamina - AEL Limassol 1:1 (0:1)
20/12/2020 14:00 Apollon Limassol - Ermis Aradippou 4:0 (2:0)
16:00 Ethnikos Achna - Doxa Katokopias FC 0:1 (0:1)
13/01/2021 14:00 APOEL Nikosia - AEK Larnaca 1:1 (0:0)
20/01/2021 13:00 Olympiakos Nikosia - Enosis Neon Paralimni -:-
16. Round
22/12/2020 16:00 Enosis Neon Paralimni - Nea Salamina 1:3 (0:1)
18:00 Omonia Nikosia - Anorthosis Famagusta FC 3:0 (2:0)
23/12/2020 14:00 Paphos FC - Apollon Limassol 1:1 (0:1)
16:00 AEK Larnaca - Karmiotissa Polemidion 1:0 (0:0)
24/12/2020 14:00 Doxa Katokopias FC - Olympiakos Nikosia 1:1 (0:0)
16:00 Ermis Aradippou - Ethnikos Achna 0:0 (0:0)
03/02/2021 15:00 AEL Limassol - APOEL Nikosia -:-
17. Round
02/01/2021 12:30 Olympiakos Nikosia - Ermis Aradippou 0:0 (0:0)
14:00 Karmiotissa Polemidion - AEL Limassol 0:1 (0:1)
15:00 Nea Salamina - Doxa Katokopias FC 4:3 (2:1)
19:00 APOEL Nikosia - Enosis Neon Paralimni 0:2 (0:1)
03/01/2021 14:00 Ethnikos Achna - Paphos FC 2:1 (1:1)
16:00 AEK Larnaca - Omonia Nikosia 0:3 (0:3)
18:00 Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta FC 3:2 (0:2)
18. Round
05/01/2021 14:00 Enosis Neon Paralimni - Karmiotissa Polemidion 2:2 (1:1)
16:00 Ermis Aradippou - Nea Salamina 1:2 (1:0)
18:00 Doxa Katokopias FC - APOEL Nikosia 2:1 (1:1)
06/01/2021 14:00 Anorthosis Famagusta FC - Ethnikos Achna 1:0 (1:0)
16:00 Omonia Nikosia - Apollon Limassol 2:1 (1:1)
18:00 AEL Limassol - AEK Larnaca 3:1 (1:1)
07/01/2021 17:00 Paphos FC - Olympiakos Nikosia 5:0 (2:0)
19. Round
09/01/2021 14:00 AEL Limassol - Omonia Nikosia 1:1 (0:1)
16:00 Ethnikos Achna - Apollon Limassol 1:4 (0:1)
18:00 APOEL Nikosia - Ermis Aradippou 3:0 (1:0)
10/01/2021 14:00 Karmiotissa Polemidion - Doxa Katokopias FC 1:1 (1:0)
16:30 AEK Larnaca - Enosis Neon Paralimni 1:2 (0:1)
11/01/2021 16:00 Olympiakos Nikosia - Anorthosis Famagusta FC 0:3 (0:2)
18:00 Nea Salamina - Paphos FC 2:0 (2:0)
20. Round
15/01/2021 16:00 Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol 0:0
17:00 Ermis Aradippou - Karmiotissa Polemidion -:-
16/01/2021 14:00 Omonia Nikosia - Ethnikos Achna -:-
16:30 Anorthosis Famagusta FC - Nea Salamina -:-
17/01/2021 14:00 Paphos FC - APOEL Nikosia -:-
16:30 Apollon Limassol - Olympiakos Nikosia -:-
18/01/2021 17:00 Doxa Katokopias FC - AEK Larnaca -:-
21. Round
23/01/2021 AEK Larnaca - Ermis Aradippou -:-
AEL Limassol - Doxa Katokopias FC -:-
APOEL Nikosia - Anorthosis Famagusta FC -:-
Karmiotissa Polemidion - Paphos FC -:-
Nea Salamina - Apollon Limassol -:-
Olympiakos Nikosia - Ethnikos Achna -:-
Enosis Neon Paralimni - Omonia Nikosia -:-
22. Round
26/01/2021 Ethnikos Achna - Nea Salamina -:-
Anorthosis Famagusta FC - Karmiotissa Polemidion -:-
Apollon Limassol - APOEL Nikosia -:-
Doxa Katokopias FC - Enosis Neon Paralimni -:-
Ermis Aradippou - AEL Limassol -:-
Omonia Nikosia - Olympiakos Nikosia -:-
Paphos FC - AEK Larnaca -:-
23. Round
30/01/2021 AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta FC -:-
AEL Limassol - Paphos FC -:-
APOEL Nikosia - Ethnikos Achna -:-
Doxa Katokopias FC - Omonia Nikosia -:-
Karmiotissa Polemidion - Apollon Limassol -:-
Nea Salamina - Olympiakos Nikosia -:-
Enosis Neon Paralimni - Ermis Aradippou -:-
24. Round
06/02/2021 Ethnikos Achna - Karmiotissa Polemidion -:-
Anorthosis Famagusta FC - AEL Limassol -:-
Apollon Limassol - AEK Larnaca -:-
Ermis Aradippou - Doxa Katokopias FC -:-
Olympiakos Nikosia - APOEL Nikosia -:-
Omonia Nikosia - Nea Salamina -:-
Paphos FC - Enosis Neon Paralimni -:-
25. Round
09/02/2021 AEK Larnaca - Ethnikos Achna -:-
AEL Limassol - Apollon Limassol -:-
APOEL Nikosia - Nea Salamina -:-
Doxa Katokopias FC - Paphos FC -:-
Ermis Aradippou - Omonia Nikosia -:-
Karmiotissa Polemidion - Olympiakos Nikosia -:-
Enosis Neon Paralimni - Anorthosis Famagusta FC -:-
26. Round
13/02/2021 Ethnikos Achna - AEL Limassol -:-
Anorthosis Famagusta FC - Doxa Katokopias FC -:-
Apollon Limassol - Enosis Neon Paralimni -:-
Nea Salamina - Karmiotissa Polemidion -:-
Olympiakos Nikosia - AEK Larnaca -:-
Omonia Nikosia - APOEL Nikosia -:-
Paphos FC - Ermis Aradippou -:-