Group 1
16/11/2022 Faroe Islands - Slovenia -:-
Portugal - Kazakhstan -:-
19/11/2022 Slovenia - Kazakhstan -:-
Portugal - Faroe Islands -:-
22/11/2022 Kazakhstan - Faroe Islands -:-
Slovenia - Portugal -:-
Group 2
24/10/2022 12:30 Azerbaijan - Ukraine -:-
12:30 Bosnia-Herzegovina - Liechtenstein -:-
27/10/2022 12:30 Ukraine - Liechtenstein -:-
12:30 Bosnia-Herzegovina - Azerbaijan -:-
30/10/2022 12:30 Liechtenstein - Azerbaijan -:-
12:30 Ukraine - Bosnia-Herzegovina -:-
Group 3
25/10/2022 14:00 England - Lithuania -:-
17:00 Georgia - Israel -:-
28/10/2022 14:00 Israel - Lithuania -:-
17:00 England - Georgia -:-
31/10/2022 17:00 Lithuania - Georgia -:-
17:00 Israel - England -:-
Group 4
19/10/2022 10:00 Scotland - Malta -:-
15:00 Northern Ireland - Czech Republic -:-
22/10/2022 10:00 Scotland - Northern Ireland -:-
15:00 Czech Republic - Malta -:-
25/10/2022 10:00 Czech Republic - Scotland -:-
15:00 Malta - Northern Ireland -:-
Group 5
20/10/2022 14:00 Montenegro - Poland -:-
14:00 Austria - Andorra -:-
23/10/2022 14:00 Poland - Andorra -:-
14:00 Austria - Montenegro -:-
26/10/2022 14:00 Andorra - Montenegro -:-
14:00 Poland - Austria -:-
Group 6
26/10/2022 11:00 Belgium - Estonia -:-
16:00 Romania - Denmark -:-
29/10/2022 11:00 Denmark - Estonia -:-
16:00 Belgium - Romania -:-
01/11/2022 14:00 Estonia - Romania -:-
14:00 Denmark - Belgium -:-
Group 7
20/10/2022 10:00 Sweden - Albania -:-
12:00 Wales - Croatia -:-
23/10/2022 10:00 Sweden - Wales -:-
12:00 Croatia - Albania -:-
26/10/2022 12:00 Croatia - Sweden -:-
12:00 Albania - Wales -:-
Group 8
05/10/2022 12:00 Finland - Greece -:-
15:00 Italy - Kosovo -:-
08/10/2022 12:00 Greece - Kosovo -:-
15:00 Italy - Finland -:-
11/10/2022 12:00 Kosovo - Finland -:-
12:00 Greece - Italy -:-
Group 9
25/10/2022 13:00 North Macedonia - Iceland -:-
13:00 France - Luxembourg -:-
28/10/2022 13:00 Iceland - Luxembourg -:-
13:00 France - North Macedonia -:-
31/10/2022 13:00 Luxembourg - North Macedonia -:-
13:00 Iceland - France -:-
Group 10
20/10/2022 Belarus - Norway -:-
Ireland - Armenia -:-
23/10/2022 Norway - Armenia -:-
Ireland - Belarus -:-
26/10/2022 Armenia - Belarus -:-
Norway - Ireland -:-
Group 11
01/11/2022 Cyprus - Russia dnp
12:30 Gibraltar - Cyprus -:-
04/11/2022 Russia - Gibraltar dnp
10:00 Serbia - Gibraltar -:-
07/11/2022 Russia - Serbia dnp
10:00 Cyprus - Serbia -:-
Group 12
19/10/2022 11:00 Latvia - Slovakia -:-
11:00 Germany - Moldova -:-
22/10/2022 11:00 Slovakia - Moldova -:-
11:00 Germany - Latvia -:-
25/10/2022 11:00 Moldova - Latvia -:-
11:00 Slovakia - Germany -:-
Group 13
13/10/2022 09:00 Turkey - San Marino -:-
14:00 Bulgaria - Switzerland -:-
16/10/2022 09:00 Switzerland - San Marino -:-
14:00 Turkey - Bulgaria -:-
19/10/2022 14:00 San Marino - Bulgaria -:-
14:00 Switzerland - Turkey -:-