1. Round
26/02/2021 08:45 Port Melbourne Sharks - Melbourne Knights -:-
09:30 Dandenong Thunder - Dandenong City SC -:-
27/02/2021 04:00 Eastern Lions - Bentleigh Greens -:-
04:15 Avondale FC - Oakleigh Cannons -:-
09:00 Hume City FC - Altona Magic SC -:-
28/02/2021 06:00 St Albans Saints - Green Gully SC -:-
06:00 Heidelberg United - South Melbourne FC -:-
2. Round
05/03/2021 08:30 Melbourne Knights - Dandenong Thunder -:-
08:30 South Melbourne FC - Eastern Lions -:-
09:00 Green Gully SC - Hume City FC -:-
09:15 Bentleigh Greens - Port Melbourne Sharks -:-
09:30 Dandenong City SC - St Albans Saints -:-
09:30 Oakleigh Cannons - Heidelberg United -:-
06/03/2021 07:30 Altona Magic SC - Avondale FC -:-
3. Round
12/03/2021 08:45 Port Melbourne Sharks - Eastern Lions -:-
09:30 Oakleigh Cannons - South Melbourne FC -:-
13/03/2021 04:15 Avondale FC - Green Gully SC -:-
08:00 Dandenong Thunder - Bentleigh Greens -:-
09:00 Hume City FC - Dandenong City SC -:-
14/03/2021 06:00 St Albans Saints - Melbourne Knights -:-
06:00 Heidelberg United - Altona Magic SC -:-
4. Round
19/03/2021 08:30 Melbourne Knights - Hume City FC -:-
08:45 Port Melbourne Sharks - South Melbourne FC -:-
09:00 Green Gully SC - Heidelberg United -:-
09:15 Bentleigh Greens - St Albans Saints -:-
09:30 Dandenong City SC - Avondale FC -:-
20/03/2021 07:30 Altona Magic SC - Oakleigh Cannons -:-
21/03/2021 04:00 Eastern Lions - Dandenong Thunder -:-
5. Round
26/03/2021 09:30 Oakleigh Cannons - Green Gully SC -:-
27/03/2021 04:15 Avondale FC - Melbourne Knights -:-
06:00 St Albans Saints - Eastern Lions -:-
07:30 Altona Magic SC - South Melbourne FC -:-
08:00 Dandenong Thunder - Port Melbourne Sharks -:-
08:30 Hume City FC - Bentleigh Greens -:-
28/03/2021 07:00 Heidelberg United - Dandenong City SC -:-
6. Round
31/03/2021 09:30 Melbourne Knights - Heidelberg United -:-
09:30 South Melbourne FC - Dandenong Thunder -:-
09:30 Eastern Lions - Hume City FC -:-
09:45 Port Melbourne Sharks - St Albans Saints -:-
10:00 Green Gully SC - Altona Magic SC -:-
10:30 Dandenong City SC - Oakleigh Cannons -:-
10:30 Bentleigh Greens - Avondale FC -:-
7. Round
09/04/2021 11:00 Green Gully SC - South Melbourne FC -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Melbourne Knights -:-
10/04/2021 06:00 Avondale FC - Eastern Lions -:-
09:30 Altona Magic SC - Dandenong City SC -:-
10:00 Hume City FC - Port Melbourne Sharks -:-
10:00 Dandenong Thunder - St Albans Saints -:-
11/04/2021 08:00 Heidelberg United - Bentleigh Greens -:-
8. Round
16/04/2021 10:30 Melbourne Knights - Altona Magic SC -:-
10:45 Port Melbourne Sharks - Avondale FC -:-
11:15 Bentleigh Greens - Oakleigh Cannons -:-
11:30 Dandenong City SC - Green Gully SC -:-
17/04/2021 06:00 Eastern Lions - Heidelberg United -:-
08:00 South Melbourne FC - St Albans Saints -:-
10:00 Dandenong Thunder - Hume City FC -:-
9. Round
23/04/2021 11:00 Green Gully SC - Melbourne Knights -:-
11:30 Dandenong City SC - South Melbourne FC -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Eastern Lions -:-
24/04/2021 06:00 Avondale FC - Dandenong Thunder -:-
08:30 Hume City FC - St Albans Saints -:-
09:30 Altona Magic SC - Bentleigh Greens -:-
25/04/2021 08:00 Heidelberg United - Port Melbourne Sharks -:-
10. Round
30/04/2021 10:30 Melbourne Knights - Dandenong City SC -:-
01/05/2021 06:00 Eastern Lions - Altona Magic SC -:-
06:00 Port Melbourne Sharks - Oakleigh Cannons -:-
06:00 South Melbourne FC - Hume City FC -:-
08:00 Bentleigh Greens - Green Gully SC -:-
10:00 Dandenong Thunder - Heidelberg United -:-
02/05/2021 06:00 St Albans Saints - Avondale FC -:-
11. Round
07/05/2021 10:30 Melbourne Knights - South Melbourne FC -:-
11:00 Green Gully SC - Eastern Lions -:-
11:30 Dandenong City SC - Bentleigh Greens -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Dandenong Thunder -:-
08/05/2021 06:00 Avondale FC - Hume City FC -:-
09:30 Altona Magic SC - Port Melbourne Sharks -:-
09/05/2021 08:00 Heidelberg United - St Albans Saints -:-
12. Round
14/05/2021 10:45 Port Melbourne Sharks - Green Gully SC -:-
11:15 Bentleigh Greens - Melbourne Knights -:-
15/05/2021 06:00 Avondale FC - South Melbourne FC -:-
06:00 Eastern Lions - Dandenong City SC -:-
08:30 Hume City FC - Heidelberg United -:-
10:00 Dandenong Thunder - Altona Magic SC -:-
16/05/2021 06:00 St Albans Saints - Oakleigh Cannons -:-
13. Round
21/05/2021 10:30 Melbourne Knights - Eastern Lions -:-
11:00 Green Gully SC - Dandenong Thunder -:-
11:30 Dandenong City SC - Port Melbourne Sharks -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Hume City FC -:-
22/05/2021 09:30 Altona Magic SC - St Albans Saints -:-
10:00 South Melbourne FC - Bentleigh Greens -:-
23/05/2021 08:00 Heidelberg United - Avondale FC -:-
14. Round
28/05/2021 10:30 Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks -:-
11:00 Green Gully SC - St Albans Saints -:-
11:15 Bentleigh Greens - Eastern Lions -:-
11:30 Dandenong City SC - Dandenong Thunder -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Avondale FC -:-
29/05/2021 09:30 Altona Magic SC - Hume City FC -:-
10:00 South Melbourne FC - Heidelberg United -:-
15. Round
04/06/2021 10:45 Port Melbourne Sharks - Bentleigh Greens -:-
05/06/2021 06:00 Avondale FC - Altona Magic SC -:-
08:30 Hume City FC - Green Gully SC -:-
10:00 Dandenong Thunder - Melbourne Knights -:-
06/06/2021 06:00 Eastern Lions - South Melbourne FC -:-
06:00 St Albans Saints - Dandenong City SC -:-
08:00 Heidelberg United - Oakleigh Cannons -:-
16. Round
11/06/2021 10:30 Melbourne Knights - St Albans Saints -:-
11:00 Green Gully SC - Avondale FC -:-
11:15 Bentleigh Greens - Dandenong Thunder -:-
11:30 Dandenong City SC - Hume City FC -:-
12/06/2021 06:00 Eastern Lions - Port Melbourne Sharks -:-
09:30 Altona Magic SC - Heidelberg United -:-
10:00 South Melbourne FC - Oakleigh Cannons -:-
17. Round
18/06/2021 10:30 South Melbourne FC - Port Melbourne Sharks -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Altona Magic SC -:-
19/06/2021 06:00 Avondale FC - Dandenong City SC -:-
08:30 Hume City FC - Melbourne Knights -:-
10:00 Dandenong Thunder - Eastern Lions -:-
20/06/2021 06:00 St Albans Saints - Bentleigh Greens -:-
08:00 Heidelberg United - Green Gully SC -:-
18. Round
25/07/2021 10:30 Melbourne Knights - Avondale FC -:-
10:45 Port Melbourne Sharks - Dandenong Thunder -:-
11:00 Green Gully SC - Oakleigh Cannons -:-
11:15 Bentleigh Greens - Hume City FC -:-
11:30 Dandenong City SC - Heidelberg United -:-
26/07/2021 06:00 Eastern Lions - St Albans Saints -:-
10:00 South Melbourne FC - Altona Magic SC -:-
19. Round
02/07/2021 11:30 Oakleigh Cannons - Dandenong City SC -:-
03/07/2021 06:00 Avondale FC - Bentleigh Greens -:-
08:30 Hume City FC - Eastern Lions -:-
09:30 Altona Magic SC - Green Gully SC -:-
10:00 Dandenong Thunder - South Melbourne FC -:-
04/07/2021 06:00 St Albans Saints - Port Melbourne Sharks -:-
08:00 Heidelberg United - Melbourne Knights -:-
20. Round
09/07/2021 10:30 South Melbourne FC - Green Gully SC -:-
10:30 Melbourne Knights - Oakleigh Cannons -:-
10:45 Port Melbourne Sharks - Hume City FC -:-
11:15 Bentleigh Greens - Heidelberg United -:-
11:30 Dandenong City SC - Altona Magic SC -:-
11/07/2021 06:00 Eastern Lions - Avondale FC -:-
06:00 St Albans Saints - Dandenong Thunder -:-
21. Round
16/07/2021 11:00 Green Gully SC - Dandenong City SC -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Bentleigh Greens -:-
17/07/2021 06:00 Avondale FC - Port Melbourne Sharks -:-
08:30 Hume City FC - Dandenong Thunder -:-
09:30 Altona Magic SC - Melbourne Knights -:-
18/07/2021 06:00 St Albans Saints - South Melbourne FC -:-
08:00 Heidelberg United - Eastern Lions -:-
22. Round
23/07/2021 10:30 Melbourne Knights - Green Gully SC -:-
10:45 Port Melbourne Sharks - Heidelberg United -:-
11:15 Bentleigh Greens - Altona Magic SC -:-
24/07/2021 06:00 Eastern Lions - Oakleigh Cannons -:-
10:00 South Melbourne FC - Dandenong City SC -:-
10:00 Dandenong Thunder - Avondale FC -:-
25/07/2021 06:00 St Albans Saints - Hume City FC -:-
23. Round
30/07/2021 11:00 Green Gully SC - Bentleigh Greens -:-
11:30 Dandenong City SC - Melbourne Knights -:-
11:30 Oakleigh Cannons - Port Melbourne Sharks -:-
31/07/2021 06:00 Avondale FC - St Albans Saints -:-
08:30 Hume City FC - South Melbourne FC -:-
09:30 Altona Magic SC - Eastern Lions -:-
01/08/2021 08:00 Heidelberg United - Dandenong Thunder -:-
24. Round
06/08/2021 10:45 Port Melbourne Sharks - Altona Magic SC -:-
11:15 Bentleigh Greens - Dandenong City SC -:-
07/08/2021 08:30 Hume City FC - Avondale FC -:-
10:00 South Melbourne FC - Melbourne Knights -:-
10:00 Dandenong Thunder - Oakleigh Cannons -:-
08/08/2021 06:00 Eastern Lions - Green Gully SC -:-
06:00 St Albans Saints - Heidelberg United -:-
25. Round
20/08/2021 10:30 Melbourne Knights - Bentleigh Greens -:-
10:30 South Melbourne FC - Avondale FC -:-
11:00 Green Gully SC - Port Melbourne Sharks -:-
11:30 Dandenong City SC - Eastern Lions -:-
11:30 Oakleigh Cannons - St Albans Saints -:-
21/08/2021 09:30 Altona Magic SC - Dandenong Thunder -:-
22/08/2021 08:00 Heidelberg United - Hume City FC -:-
26. Round
29/08/2021 06:00 Eastern Lions - Melbourne Knights -:-
06:00 Dandenong Thunder - Green Gully SC -:-
06:00 Port Melbourne Sharks - Dandenong City SC -:-
06:00 Hume City FC - Oakleigh Cannons -:-
06:00 St Albans Saints - Altona Magic SC -:-
06:00 Bentleigh Greens - South Melbourne FC -:-
06:00 Avondale FC - Heidelberg United -:-