1. Round
19/07/2019 16:00 MFK Vítkovice - MFK Chrudim 0:1 (0:1)
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
20/07/2019 09:15 FK Baník Sokolov - FC Hradec Králové 0:0 (0:0)
09:15 FK Dukla Praha - FK Fotbal Třinec 2:3 (1:2)
09:15 FK Pardubice - Viktoria Žižkov 2:1 (2:0)
16:00 SK Líšeň - FK Varnsdorf 2:2 (2:1)
16:00 SK Prostějov - Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0)
22/07/2019 16:00 FK Ústí nad Labem - Vysočina Jihlava 0:0 (0:0)
2. Round
26/07/2019 18:00 FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice 1:1 (1:1)
27/07/2019 09:15 MFK Chrudim - SK Líšeň 1:3 (1:0)
16:00 SK Prostějov - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 (0:0)
18:00 Vysočina Jihlava - MFK Vítkovice 3:0 (0:0)
28/07/2019 09:15 Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov 2:1 (1:0)
16:00 FK Varnsdorf - FK Fotbal Třinec 2:2 (1:0)
16:00 Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem 4:1 (1:0)
29/07/2019 16:00 FC Hradec Králové - FK Dukla Praha 0:2 (0:0)
3. Round
02/08/2019 16:00 MFK Vítkovice - Slavoj Vyšehrad 4:2 (1:2)
17:00 FK Ústí nad Labem - SK Prostějov 3:1 (0:0)
03/08/2019 09:15 FK Baník Sokolov - FC Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
09:15 FK Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava 0:1 (0:0)
09:15 FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 (1:0)
16:00 SK Líšeň - FC Hradec Králové 3:3 (1:2)
04/08/2019 09:15 FK Dukla Praha - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
16:00 FK Varnsdorf - MFK Chrudim 3:3 (1:1)
4. Round
09/08/2019 17:00 FC Hradec Králové - FK Varnsdorf 8:0 (4:0)
17:00 Vysočina Jihlava - FK Dukla Praha 1:0 (0:0)
18:00 FC Zbrojovka Brno - FK Ústí nad Labem 2:2 (1:1)
10/08/2019 09:15 MFK Chrudim - FK Fotbal Třinec 1:0 (0:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov 2:1 (0:0)
16:00 SK Prostějov - FK Pardubice 0:0 (0:0)
11/08/2019 09:15 Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice 2:0 (0:0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Líšeň 1:2 (1:1)
5. Round
16/08/2019 17:00 FK Ústí nad Labem - FK Pardubice 0:1 (0:0)
17/08/2019 09:15 FK Baník Sokolov - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (1:0)
09:15 FK Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
09:15 MFK Chrudim - Viktoria Žižkov 0:3 (0:2)
09:15 FK Fotbal Třinec - FC Hradec Králové 1:1 (0:0)
16:00 SK Líšeň - Slavoj Vyšehrad 0:0 (0:0)
16:00 MFK Vítkovice - SK Prostějov 2:2 (0:1)
18/08/2019 16:00 FK Varnsdorf - Vysočina Jihlava 2:1 (0:0)
6. Round
23/08/2019 17:00 FC Hradec Králové - MFK Chrudim 2:0 (2:0)
17:00 Vysočina Jihlava - SK Líšeň 3:2 (1:0)
18:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Vítkovice 1:0 (1:0)
24/08/2019 09:15 FK Pardubice - FK Baník Sokolov 4:0 (2:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FK Dukla Praha 1:3 (0:2)
16:00 SK Prostějov - FK Fotbal Třinec 2:2 (0:1)
25/08/2019 09:15 Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf 3:0 (2:0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
7. Round
30/08/2019 16:00 MFK Vítkovice - FK Pardubice 1:3 (1:3)
17:00 FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava 4:2 (1:1)
31/08/2019 09:15 FK Baník Sokolov - SK Prostějov 1:1 (0:1)
09:15 FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:0 (2:0)
09:15 MFK Chrudim - Slavoj Vyšehrad 3:2 (2:0)
09:15 FK Fotbal Třinec - FC Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
16:00 SK Líšeň - Viktoria Žižkov 3:3 (1:1)
01/09/2019 16:00 FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem 0:3 (0:2)
8. Round
13/09/2019 17:00 Vysočina Jihlava - MFK Chrudim 4:2 (2:2)
17:00 FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov 2:2 (1:1)
14/09/2019 09:15 FK Pardubice - FK Dukla Praha 3:1 (2:1)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FK Fotbal Třinec 1:2 (1:0)
12:00 FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň 2:0 (1:0)
16:00 SK Prostějov - FK Varnsdorf 3:2 (2:0)
15/09/2019 09:15 Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové 1:2 (0:2)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice 2:1 (1:0)
9. Round
20/09/2019 16:00 MFK Vítkovice - FK Baník Sokolov 4:0 (2:0)
17:00 Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno 3:2 (1:0)
21/09/2019 09:15 FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem 3:2 (1:0)
09:15 MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:1 (1:0)
09:15 FK Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov 4:2 (2:0)
15:30 SK Líšeň - SK Prostějov 3:0 (1:0)
15:30 FK Varnsdorf - FK Pardubice 1:2 (1:1)
16:00 FC Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0)
10. Round
27/09/2019 17:00 FK Ústí nad Labem - MFK Vítkovice 1:1 (0:1)
28/09/2019 09:15 FK Pardubice - SK Líšeň 2:0 (1:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf 3:1 (2:1)
09:15 FK Baník Sokolov - FK Dukla Praha 2:3 (0:1)
15:30 SK Prostějov - MFK Chrudim 1:1 (1:0)
17:30 FC Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové 2:1 (1:0)
29/09/2019 09:15 Viktoria Žižkov - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)
15:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Fotbal Třinec 0:2 (0:1)
11. Round
04/10/2019 17:00 Vysočina Jihlava - FK Baník Sokolov 3:1 (1:1)
05/10/2019 09:15 FK Dukla Praha - SK Prostějov 1:0 (1:0)
09:15 MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno 1:4 (1:1)
09:15 FK Fotbal Třinec - MFK Vítkovice 3:2 (2:1)
12:10 FC Hradec Králové - FK Pardubice 1:0 (1:0)
15:00 SK Líšeň - FK Ústí nad Labem 1:3 (0:2)
06/10/2019 09:15 Viktoria Žižkov - Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0)
15:00 FK Varnsdorf - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (0:1)
12. Round
18/10/2019 16:00 MFK Vítkovice - FK Dukla Praha 0:3 (0:2)
17:00 FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim 2:0 (0:0)
18:00 FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf 4:1 (3:0)
19/10/2019 09:15 FK Pardubice - FK Fotbal Třinec 1:0 (1:0)
09:15 FK Baník Sokolov - SK Líšeň 1:2 (1:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)
13:30 SK Prostějov - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
20/10/2019 14:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Hradec Králové 0:2 (0:0)
13. Round
25/10/2019 17:00 Vysočina Jihlava - FK Pardubice 3:2 (3:0)
26/10/2019 09:15 MFK Chrudim - FK Dukla Praha 3:2 (1:2)
09:15 FK Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (1:0)
12:00 Viktoria Žižkov - FC Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
13:30 SK Líšeň - MFK Vítkovice 5:1 (2:0)
27/10/2019 13:30 FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov 3:0 (0:0)
14:00 FC Hradec Králové - SK Prostějov 1:2 (0:1)
14. Round
01/11/2019 16:00 MFK Vítkovice - FK Varnsdorf 0:0 (0:0)
17:00 FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové 2:0 (1:0)
18:00 FC Zbrojovka Brno - Slavoj Vyšehrad 4:1 (3:0)
02/11/2019 09:15 FK Baník Sokolov - FK Fotbal Třinec 2:2 (0:1)
09:15 FK Dukla Praha - SK Líšeň 4:2 (2:0)
09:15 FK Pardubice - MFK Chrudim 4:0 (3:0)
12:15 SK Prostějov - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)
03/11/2019 13:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
15. Round
08/11/2019 17:00 Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1 (2:0)
18:00 FC Zbrojovka Brno - SK Prostějov 5:0 (1:0)
09/11/2019 09:15 FK Fotbal Třinec - SK Líšeň 1:1 (1:0)
09:15 MFK Chrudim - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)
09:15 Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice 0:2 (0:1)
10/11/2019 09:15 Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem 2:1 (1:0)
13:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha 1:1 (1:0)
14:00 FC Hradec Králové - MFK Vítkovice 3:0 (2:0)
16. Round
16/11/2019 12:30 SK Líšeň - MFK Chrudim 2:0 (1:0)
22/11/2019 16:00 MFK Vítkovice - Vysočina Jihlava 1:1 (1:1)
17:00 FK Ústí nad Labem - Slavoj Vyšehrad 1:2 (0:1)
23/11/2019 09:15 FK Baník Sokolov - Viktoria Žižkov 1:2 (0:0)
09:15 FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 1:2 (0:1)
09:15 FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
09:15 FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf 1:1 (0:1)
24/11/2019 12:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Prostějov 2:0 (1:0)
17. Round
06/03/2020 17:00 Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec 2:0 (2:0)
07/03/2020 09:00 Viktoria Žižkov - FK Dukla Praha 5:2 (2:2)
09:15 MFK Chrudim - FK Varnsdorf 5:2 (2:1)
09:15 Slavoj Vyšehrad - MFK Vítkovice 4:1 (3:0)
13:30 SK Prostějov - FK Ústí nad Labem 1:1 (1:0)
08/03/2020 13:30 FC Hradec Králové - SK Líšeň 1:1 (1:1)
13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice 0:1 (0:1)
16:00 FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)
18. Round
25/05/2020 17:00 FK Dukla Praha - Vysočina Jihlava 2:1 (1:1)
26/05/2020 16:00 SK Líšeň - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:1)
16:00 MFK Vítkovice - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
16:00 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové 1:2 (0:1)
16:00 FK Baník Sokolov - Slavoj Vyšehrad 1:0 (1:0)
16:00 FK Pardubice - SK Prostějov 1:0 (1:0)
16:00 FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim 1:0 (1:0)
28/05/2020 17:00 FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
19. Round
29/05/2020 15:00 Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf 1:2 (0:0)
30/05/2020 09:15 Viktoria Žižkov - MFK Chrudim 0:1 (0:1)
16:00 SK Prostějov - MFK Vítkovice 4:1 (2:0)
16:00 FC Hradec Králové - FK Fotbal Třinec 2:2 (1:2)
16:00 Slavoj Vyšehrad - SK Líšeň 1:1 (0:0)
31/05/2020 16:00 FK Pardubice - FK Ústí nad Labem 5:0 (4:0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Baník Sokolov 1:1 (1:0)
01/06/2020 18:00 FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha 0:0 (0:0)
20. Round
02/06/2020 16:00 SK Líšeň - Vysočina Jihlava 1:1 (0:0)
16:00 FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)
16:00 MFK Chrudim - FC Hradec Králové 2:2 (0:1)
16:00 FK Fotbal Třinec - SK Prostějov 0:0 (0:0)
03/06/2020 16:00 FK Ústí nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0 (1:0)
17:00 FK Baník Sokolov - FK Pardubice 1:2 (0:1)
04/06/2020 16:00 MFK Vítkovice - FC Zbrojovka Brno 2:3 (0:2)
17:00 FK Dukla Praha - Slavoj Vyšehrad 2:0 (1:0)
21. Round
06/06/2020 16:00 Viktoria Žižkov - SK Líšeň 2:1 (1:0)
16:00 SK Prostějov - FK Baník Sokolov 1:0 (1:0)
16:00 FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf 2:3 (1:1)
07/06/2020 16:00 FK Pardubice - MFK Vítkovice 2:1 (1:0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Dukla Praha 2:0 (0:0)
16:00 Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim 1:3 (0:2)
16:00 FC Zbrojovka Brno - FK Fotbal Třinec 5:0 (3:0)
08/06/2020 17:00 Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové 1:1 (1:0)
22. Round
09/06/2020 16:00 FK Varnsdorf - SK Prostějov 1:3 (1:2)
16:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 3:1 (1:1)
10/06/2020 16:00 FK Dukla Praha - FK Pardubice 0:1 (0:0)
16:00 FK Fotbal Třinec - Slavoj Vyšehrad 1:2 (1:1)
11/06/2020 16:00 MFK Vítkovice - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:1)
16:00 MFK Chrudim - Vysočina Jihlava 4:3 (3:2)
16:00 FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov 5:0 (3:0)
17:00 SK Líšeň - FC Zbrojovka Brno 1:2 (1:1)
23. Round
13/06/2020 16:00 FK Pardubice - FK Varnsdorf 2:0 (0:0)
16:00 FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha 3:2 (0:1)
14/06/2020 16:00 SK Prostějov - SK Líšeň 0:1 (0:1)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim 2:1 (0:0)
16:00 FK Baník Sokolov - MFK Vítkovice 4:0 (2:0)
15/06/2020 16:00 Viktoria Žižkov - FK Fotbal Třinec 3:1 (1:0)
16:00 Slavoj Vyšehrad - FC Hradec Králové 2:0 (1:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 5:2 (2:1)
24. Round
17/06/2020 16:00 SK Líšeň - FK Pardubice 1:1 (0:1)
16:00 MFK Vítkovice - FK Ústí nad Labem 3:1 (2:1)
16:00 MFK Chrudim - SK Prostějov 1:1 (0:0)
18/06/2020 16:00 Vysočina Jihlava - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
16:00 FK Varnsdorf - Slavoj Vyšehrad 2:2 (0:1)
16:00 FK Dukla Praha - FK Baník Sokolov 3:1 (1:0)
17:00 FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
17/07/2020 14:00 FK Fotbal Třinec - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2 (1:0)
25. Round
20/06/2020 16:00 FK Ústí nad Labem - SK Líšeň 0:0 (0:0)
21/06/2020 16:00 SK Prostějov - FK Dukla Praha 2:3 (2:2)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Varnsdorf 2:1 (2:0)
16:00 FC Zbrojovka Brno - MFK Chrudim 3:2 (2:1)
16:00 Slavoj Vyšehrad - Viktoria Žižkov 0:0 (0:0)
16:00 FK Baník Sokolov - Vysočina Jihlava 1:3 (0:1)
22/06/2020 17:00 FK Pardubice - FC Hradec Králové 0:0 (0:0)
02/07/2020 16:00 MFK Vítkovice - FK Fotbal Třinec 5:2 (2:1)
26. Round
24/06/2020 16:00 Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad 4:0 (1:0)
16:00 FK Varnsdorf - FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
16:00 MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem 3:3 (2:0)
16:00 FK Dukla Praha - MFK Vítkovice 4:0 (2:0)
16:00 SK Líšeň - FK Baník Sokolov 1:3 (0:2)
25/06/2020 16:00 FC Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0 (1:0)
17:00 Viktoria Žižkov - SK Prostějov 0:0 (0:0)
08/07/2020 16:00 FK Fotbal Třinec - FK Pardubice 0:1 (0:0)
27. Round
27/06/2020 16:00 FK Dukla Praha - MFK Chrudim 3:0 (2:0)
16:00 FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf 1:0 (1:0)
28/06/2020 16:00 SK Prostějov - FC Hradec Králové 2:1 (0:1)
16:00 FC Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 6:1 (4:1)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Slavoj Vyšehrad 1:1 (1:0)
16:00 MFK Vítkovice - SK Líšeň 2:2 (0:1)
16:00 FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec 3:3 (2:1)
29/06/2020 17:00 FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:1 (2:0)
28. Round
03/07/2020 17:00 MFK Chrudim - FK Pardubice 1:3 (0:2)
04/07/2020 16:00 Vysočina Jihlava - SK Prostějov 3:2 (0:1)
16:00 Slavoj Vyšehrad - FC Zbrojovka Brno 2:7 (0:2)
16:00 SK Líšeň - FK Dukla Praha 2:3 (2:1)
16:00 Viktoria Žižkov - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 (0:0)
16:00 FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
05/07/2020 16:00 FK Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov 2:1 (1:0)
06/07/2020 16:00 FK Varnsdorf - MFK Vítkovice 3:1 (2:0)
29. Round
11/07/2020 16:00 SK Prostějov - FC Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
16:00 FK Pardubice - Slavoj Vyšehrad 4:1 (1:1)
16:00 SK Líšeň - FK Fotbal Třinec 6:2 (1:0)
16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Vysočina Jihlava 2:3 (1:1)
16:00 FK Baník Sokolov - MFK Chrudim 3:0 (1:0)
16:00 FK Dukla Praha - FK Varnsdorf 2:1 (1:0)
16:00 MFK Vítkovice - FC Hradec Králové 1:4 (0:3)
16:00 FK Ústí nad Labem - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
30. Round
14/07/2020 17:00 Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem 2:3 (0:2)
17:00 FK Varnsdorf - SK Líšeň 0:0 (0:0)
17:00 MFK Chrudim - MFK Vítkovice 3:1 (0:1)
17:00 Slavoj Vyšehrad - SK Prostějov 3:1 (2:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:0 (2:0)
17:00 FK Fotbal Třinec - FK Dukla Praha 1:2 (0:0)
17:00 Viktoria Žižkov - FK Pardubice 2:1 (1:0)
17:00 FC Hradec Králové - FK Baník Sokolov 2:0 (2:0)