1. Round
27/06/2020 13:00 SJK Seinäjoki Akatemia - Ekenäs IF 0:3 (0:2)
15:00 KPV Kokkola - KTP 1:1 (1:1)
15:00 AC Kajaani - FF Jaro 2:2 (1:1)
15:00 AC Oulu - IF Gnistan 2:0 (1:0)
15/07/2020 17:00 Vaasan PS - Musan Salama 1:1 (1:0)
26/08/2020 16:30 Myllykosken Pallo −47 - MP Mikkeli 0:1 (0:1)
2. Round
04/07/2020 14:00 Ekenäs IF - Vaasan PS 0:0 (0:0)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - AC Oulu 1:2 (0:0)
15:00 Musan Salama - AC Kajaani 0:2 (0:0)
15:00 SJK Seinäjoki Akatemia - KTP 0:3 (0:2)
05/07/2020 16:30 MP Mikkeli - KPV Kokkola 1:2 (1:1)
16:30 IF Gnistan - FF Jaro 1:2 (1:1)
3. Round
11/07/2020 14:00 KTP - Musan Salama 0:0 (0:0)
14:30 Vaasan PS - Myllykosken Pallo −47 1:0 (0:0)
15:00 AC Oulu - SJK Seinäjoki Akatemia 1:0 (0:0)
15:00 AC Kajaani - IF Gnistan 1:1 (1:0)
15:00 KPV Kokkola - Ekenäs IF 2:2 (2:0)
12/07/2020 16:30 FF Jaro - MP Mikkeli 3:0 (2:0)
4. Round
18/07/2020 13:00 SJK Seinäjoki Akatemia - Musan Salama 0:2 (0:1)
14:00 Ekenäs IF - FF Jaro 5:1 (3:0)
15:00 AC Oulu - Vaasan PS 1:0 (0:0)
19/07/2020 16:30 MP Mikkeli - AC Kajaani 2:1 (1:0)
16:30 IF Gnistan - KTP 0:3 (0:0)
02/09/2020 16:30 Myllykosken Pallo −47 - KPV Kokkola 1:1 (0:0)
5. Round
24/07/2020 16:30 Vaasan PS - SJK Seinäjoki Akatemia 3:1 (1:1)
25/07/2020 14:00 KTP - MP Mikkeli 2:3 (1:1)
15:00 Musan Salama - IF Gnistan 5:1 (3:1)
15:00 KPV Kokkola - AC Oulu 0:1 (0:0)
15:00 AC Kajaani - Ekenäs IF 0:2 (0:0)
26/07/2020 16:30 FF Jaro - Myllykosken Pallo −47 1:0 (0:0)
6. Round
01/08/2020 14:00 Ekenäs IF - KTP 0:1 (0:0)
15:00 Vaasan PS - KPV Kokkola 4:1 (2:0)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - AC Kajaani 0:0 (0:0)
15:00 AC Oulu - FF Jaro 2:1 (1:0)
02/08/2020 13:00 SJK Seinäjoki Akatemia - IF Gnistan 2:2 (0:2)
16:30 MP Mikkeli - Musan Salama 1:2 (0:1)
7. Round
05/08/2020 16:30 AC Kajaani - AC Oulu 1:1 (1:1)
16:30 KTP - Myllykosken Pallo −47 3:2 (1:1)
16:30 FF Jaro - Vaasan PS 6:1 (3:0)
16:30 KPV Kokkola - SJK Seinäjoki Akatemia 4:0 (3:0)
06/08/2020 16:30 Musan Salama - Ekenäs IF 1:0 (0:0)
16:30 IF Gnistan - MP Mikkeli 0:1 (0:1)
8. Round
08/08/2020 15:00 AC Oulu - KTP 0:0 (0:0)
09/08/2020 15:00 Vaasan PS - AC Kajaani 1:1 (0:1)
16:30 KPV Kokkola - FF Jaro 0:4 (0:2)
10/08/2020 16:30 Musan Salama - Myllykosken Pallo −47 4:1 (1:0)
16:30 SJK Seinäjoki Akatemia - MP Mikkeli 1:0 (0:0)
16:30 Ekenäs IF - IF Gnistan 2:1 (1:0)
9. Round
15/08/2020 14:00 KTP - Vaasan PS 2:0 (2:0)
15:00 Musan Salama - AC Oulu 1:3 (1:1)
16/08/2020 16:30 FF Jaro - SJK Seinäjoki Akatemia 3:0 (1:0)
16:30 AC Kajaani - KPV Kokkola 0:1 (0:1)
16:30 MP Mikkeli - Ekenäs IF 1:1 (0:0)
16:30 IF Gnistan - Myllykosken Pallo −47 3:2 (2:1)
10. Round
21/08/2020 16:30 AC Oulu - Ekenäs IF 1:1 (1:1)
22/08/2020 14:30 Vaasan PS - MP Mikkeli 2:2 (1:0)
15:00 KPV Kokkola - IF Gnistan 6:1 (3:0)
15:00 AC Kajaani - KTP 2:3 (1:2)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - SJK Seinäjoki Akatemia 4:2 (3:0)
23/08/2020 16:30 FF Jaro - Musan Salama 5:2 (3:0)
11. Round
29/08/2020 14:00 Ekenäs IF - Myllykosken Pallo −47 3:0 (3:0)
15:00 Musan Salama - KPV Kokkola 3:2 (2:1)
30/08/2020 15:00 SJK Seinäjoki Akatemia - AC Kajaani 1:4 (0:1)
15:00 IF Gnistan - Vaasan PS 1:2 (0:0)
16:30 KTP - FF Jaro 1:1 (1:0)
16:30 MP Mikkeli - AC Oulu 0:1 (0:0)
12. Round
05/09/2020 14:30 Vaasan PS - Ekenäs IF 1:0 (1:0)
15:00 KPV Kokkola - MP Mikkeli 1:2 (0:1)
15:00 AC Kajaani - Musan Salama 3:1 (2:1)
15:00 AC Oulu - Myllykosken Pallo −47 4:0 (1:0)
06/09/2020 16:30 FF Jaro - IF Gnistan 2:2 (1:1)
07/09/2020 16:30 KTP - SJK Seinäjoki Akatemia 4:0 (1:0)
13. Round
11/09/2020 16:30 MP Mikkeli - FF Jaro 1:2 (1:0)
12/09/2020 13:00 IF Gnistan - AC Kajaani 1:0 (0:0)
13:00 SJK Seinäjoki Akatemia - AC Oulu 1:1 (0:0)
14:00 Ekenäs IF - KPV Kokkola 2:0 (1:0)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - Vaasan PS 3:6 (1:1)
15:00 Musan Salama - KTP 0:6 (0:2)
14. Round
16/09/2020 15:00 KPV Kokkola - Myllykosken Pallo −47 6:0 (3:0)
16:30 FF Jaro - Ekenäs IF 4:2 (3:1)
16:30 Vaasan PS - AC Oulu 1:2 (0:1)
16:30 AC Kajaani - MP Mikkeli 0:0 (0:0)
16:30 KTP - IF Gnistan 4:0 (3:0)
16:30 Musan Salama - SJK Seinäjoki Akatemia 3:2 (1:1)
15. Round
20/09/2020 13:00 SJK Seinäjoki Akatemia - Vaasan PS 1:1 (0:1)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - FF Jaro 1:1 (0:0)
15:00 Ekenäs IF - AC Kajaani 5:0 (1:0)
16:30 AC Oulu - KPV Kokkola 1:2 (0:1)
16:30 IF Gnistan - Musan Salama 3:1 (1:1)
20/10/2020 16:30 MP Mikkeli - KTP 2:3 (1:0)
16. Round
25/09/2020 16:30 FF Jaro - AC Oulu 2:0 (0:0)
16:30 KTP - Ekenäs IF 3:2 (3:0)
26/09/2020 13:00 KPV Kokkola - Vaasan PS 0:1 (0:1)
15:00 Musan Salama - MP Mikkeli 1:1 (0:0)
16:30 IF Gnistan - SJK Seinäjoki Akatemia 2:1 (2:0)
21/10/2020 16:30 AC Kajaani - Myllykosken Pallo −47 10:2 (5:1)
17. Round
30/09/2020 16:30 Vaasan PS - FF Jaro 1:3 (0:2)
16:30 Myllykosken Pallo −47 - KTP 0:3 (0:2)
16:30 MP Mikkeli - IF Gnistan 3:1 (2:1)
16:30 SJK Seinäjoki Akatemia - KPV Kokkola 2:0 (0:0)
16:30 Ekenäs IF - Musan Salama 1:1 (1:1)
16:30 AC Oulu - AC Kajaani 1:1 (1:1)
18. Round
04/10/2020 14:00 FF Jaro - KPV Kokkola 0:1 (0:0)
14:00 AC Kajaani - Vaasan PS 0:2 (0:2)
14:00 KTP - AC Oulu 1:2 (1:0)
14:00 MP Mikkeli - SJK Seinäjoki Akatemia 2:1 (1:0)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - Musan Salama 1:5 (1:3)
16:30 IF Gnistan - Ekenäs IF 3:3 (1:0)
19. Round
10/10/2020 12:00 KPV Kokkola - AC Kajaani 8:2 (2:1)
12:00 Ekenäs IF - MP Mikkeli 3:0 (2:0)
12:00 AC Oulu - Musan Salama 2:1 (1:0)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - IF Gnistan 2:4 (1:3)
20/10/2020 16:30 SJK Seinäjoki Akatemia - FF Jaro 2:3 (1:3)
04/11/2020 16:30 Vaasan PS - KTP 2:4 (2:1)
20. Round
15/10/2020 16:30 KTP - KPV Kokkola 0:0 (0:0)
16/10/2020 16:30 MP Mikkeli - Myllykosken Pallo −47 4:0 (2:0)
17/10/2020 12:00 Ekenäs IF - SJK Seinäjoki Akatemia 4:2 (1:0)
12:00 FF Jaro - AC Kajaani 1:1 (1:0)
13:00 IF Gnistan - AC Oulu 1:2 (0:1)
20/10/2020 16:30 Musan Salama - Vaasan PS 0:2 (0:1)
21. Round
24/10/2020 12:00 KPV Kokkola - Musan Salama 0:1 (0:0)
12:00 AC Kajaani - SJK Seinäjoki Akatemia 0:1 (0:1)
15:00 Myllykosken Pallo −47 - Ekenäs IF 1:3 (1:2)
25/10/2020 14:00 Vaasan PS - IF Gnistan 3:5 (3:2)
08/11/2020 14:00 AC Oulu - MP Mikkeli 6:0 (3:0)
14:00 FF Jaro - KTP 2:3 (0:2)
22. Round
31/10/2020 14:00 KTP - AC Kajaani 1:4 (1:2)
14:00 MP Mikkeli - Vaasan PS 2:2 (1:1)
14:00 Musan Salama - FF Jaro 3:1 (1:1)
14:00 IF Gnistan - KPV Kokkola 5:0 (2:0)
14:00 SJK Seinäjoki Akatemia - Myllykosken Pallo −47 2:0 (1:0)
14:00 Ekenäs IF - AC Oulu 1:2 (0:2)