Group 1
05/09/2020 17:00 Azerbaijan - Luxembourg 1:2 (1:0)
17:00 Cyprus - Montenegro 0:2 (0:0)
08/09/2020 19:45 Cyprus - Azerbaijan 0:1 (0:1)
19:45 Luxembourg - Montenegro 0:1 (0:0)
10/10/2020 14:00 Luxembourg - Cyprus 2:0 (2:0)
14:00 Montenegro - Azerbaijan 2:0 (1:0)
13/10/2020 17:00 Azerbaijan - Cyprus 0:0 (0:0)
19:45 Montenegro - Luxembourg 1:2 (1:1)
14/11/2020 17:00 Azerbaijan - Montenegro 0:0 (0:0)
17:00 Cyprus - Luxembourg 2:1 (1:1)
17/11/2020 19:45 Luxembourg - Azerbaijan 0:0 (0:0)
19:45 Montenegro - Cyprus 4:0 (3:0)
Group 2
05/09/2020 14:00 North Macedonia - Armenia 2:1 (2:0)
17:00 Estonia - Georgia 0:1 (0:1)
08/09/2020 17:00 Georgia - North Macedonia 1:1 (1:1)
17:00 Armenia - Estonia 2:0 (1:0)
11/10/2020 17:00 Armenia - Georgia 2:2 (1:0)
17:00 Estonia - North Macedonia 3:3 (1:1)
14/10/2020 19:45 North Macedonia - Georgia 1:1 (0:0)
19:45 Estonia - Armenia 1:1 (1:1)
15/11/2020 14:00 North Macedonia - Estonia 2:1 (1:0)
17:00 Georgia - Armenia 1:2 (0:1)
18/11/2020 17:00 Armenia - North Macedonia 1:0 (0:0)
17:00 Georgia - Estonia 0:0 (0:0)
Group 3
03/09/2020 19:45 Moldova - Kosovo 1:1 (1:0)
19:45 Slovenia - Greece 0:0 (0:0)
06/09/2020 17:00 Slovenia - Moldova 1:0 (1:0)
19:45 Kosovo - Greece 1:2 (0:1)
11/10/2020 19:45 Greece - Moldova 2:0 (1:0)
19:45 Kosovo - Slovenia 0:1 (0:1)
14/10/2020 19:45 Greece - Kosovo 0:0 (0:0)
19:45 Moldova - Slovenia 0:4 (0:3)
15/11/2020 19:45 Moldova - Greece 0:2 (0:2)
19:45 Slovenia - Kosovo 2:1 (0:0)
18/11/2020 19:45 Greece - Slovenia 0:0 (0:0)
19:45 Kosovo - Moldova 1:0 (1:0)
Group 4
04/09/2020 17:00 Lithuania - Kazakhstan 0:2 (0:1)
19:45 Belarus - Albania 0:2 (0:1)
07/09/2020 15:00 Kazakhstan - Belarus 1:2 (0:0)
19:45 Albania - Lithuania 0:1 (0:0)
11/10/2020 14:00 Kazakhstan - Albania 0:0 (0:0)
17:00 Lithuania - Belarus 2:2 (1:0)
14/10/2020 17:00 Lithuania - Albania 0:0 (0:0)
19:45 Belarus - Kazakhstan 2:0 (1:0)
15/11/2020 17:00 Belarus - Lithuania 2:0 (2:0)
17:00 Albania - Kazakhstan 3:1 (2:1)
18/11/2020 15:00 Albania - Belarus 3:2 (3:1)
15:00 Kazakhstan - Lithuania 1:2 (1:1)