Group 1
27/09/2018 17:00 Netherlands - Liechtenstein -:-
17:00 Montenegro - Sweden -:-
30/09/2018 14:00 Netherlands - Montenegro -:-
14:00 Sweden - Liechtenstein -:-
03/10/2018 17:00 Sweden - Netherlands -:-
17:00 Liechtenstein - Montenegro -:-
Group 2
10/10/2018 14:00 Bosnia-Herzegovina - Gibraltar -:-
14:00 Iceland - Ukraine -:-
13/10/2018 14:00 Bosnia-Herzegovina - Iceland -:-
14:00 Ukraine - Gibraltar -:-
16/10/2018 14:00 Ukraine - Bosnia-Herzegovina -:-
14:00 Gibraltar - Iceland -:-
Group 3
24/10/2018 Austria - Malta -:-
Bulgaria - Slovenia -:-
27/10/2018 Austria - Bulgaria -:-
Slovenia - Malta -:-
30/10/2018 Slovenia - Austria -:-
Malta - Bulgaria -:-
Group 4
20/10/2018 Spain - Macedonia -:-
Faroe Islands - Israel -:-
23/10/2018 Spain - Faroe Islands -:-
Israel - Macedonia -:-
26/10/2018 Israel - Spain -:-
Macedonia - Faroe Islands -:-
Group 5
26/10/2018 13:00 Scotland - Kosovo -:-
13:00 Cyprus - Switzerland -:-
29/10/2018 13:00 Scotland - Cyprus -:-
13:00 Switzerland - Kosovo -:-
01/11/2018 13:00 Switzerland - Scotland -:-
13:00 Kosovo - Cyprus -:-
Group 6
24/10/2018 12:00 Georgia - Denmark -:-
17:00 Russia - Estonia -:-
27/10/2018 12:00 Russia - Georgia -:-
17:00 Denmark - Estonia -:-
30/10/2018 12:00 Denmark - Russia -:-
12:00 Estonia - Georgia -:-
Group 7
25/10/2018 France - Finland -:-
Finland - Poland -:-
28/10/2018 France - Finland -:-
Poland - Luxembourg -:-
31/10/2018 Poland - France -:-
Luxembourg - Finland -:-
Group 8
23/10/2018 11:00 Azerbaijan - Norway -:-
13:00 Czech Republic - Albania -:-
26/10/2018 11:00 Czech Republic - Azerbaijan -:-
13:00 Norway - Albania -:-
29/10/2018 13:00 Norway - Czech Republic -:-
13:00 Albania - Azerbaijan -:-
Group 9
30/09/2018 15:00 Serbia - Lithuania -:-
15:00 Romania - Hungary -:-
03/10/2018 15:00 Serbia - Romania -:-
15:00 Hungary - Lithuania -:-
06/10/2018 12:00 Hungary - Serbia -:-
12:00 Lithuania - Romania -:-
Group 10
24/10/2018 11:00 Northern Ireland - Slovakia -:-
14:30 Turkey - San Marino -:-
27/10/2018 11:00 Slovakia - San Marino -:-
14:30 Turkey - Northern Ireland -:-
30/10/2018 12:00 San Marino - Northern Ireland -:-
12:30 Slovakia - Turkey -:-
Group 11
10/10/2018 14:00 Belarus - Wales -:-
16:00 Portugal - Kazakhstan -:-
13/10/2018 14:00 Wales - Kazakhstan -:-
16:00 Portugal - Belarus -:-
16/10/2018 16:00 Wales - Portugal -:-
16:00 Kazakhstan - Belarus -:-
Group 12
25/10/2018 13:00 Belgium - Moldova -:-
13:00 Latvia - Greece -:-
28/10/2018 13:00 Belgium - Latvia -:-
13:00 Greece - Moldova -:-
31/10/2018 11:00 Greece - Belgium -:-
11:00 Moldova - Latvia -:-
Group 13
27/10/2018 11:30 Italy - Andorra -:-
14:00 Armenia - Croatia -:-
30/10/2018 10:00 Italy - Armenia -:-
16:00 Croatia - Andorra -:-
02/11/2018 13:00 Croatia - Italy -:-
13:00 Andorra - Armenia -:-