Group 1
14/11/2018 Georgia - Liechtenstein -:-
Azerbaijan - Israel -:-
17/11/2018 Georgia - Azerbaijan -:-
Israel - Liechtenstein -:-
20/11/2018 Israel - Georgia -:-
Liechtenstein - Azerbaijan -:-
Group 2
10/10/2018 13:00 Italy - Estonia -:-
13:00 Finland - Denmark -:-
13/10/2018 13:00 Italy - Finland -:-
13:00 Denmark - Estonia -:-
16/10/2018 13:00 Denmark - Italy -:-
13:00 Estonia - Finland -:-
Group 3
14/11/2018 Czech Republic - Luxembourg -:-
Macedonia - Croatia -:-
17/11/2018 Czech Republic - Macedonia -:-
Croatia - Luxembourg -:-
20/11/2018 Croatia - Czech Republic -:-
Luxembourg - Macedonia -:-
Group 4
14/11/2018 Sweden - San Marino -:-
Wales - Scotland -:-
17/11/2018 Sweden - Wales -:-
Scotland - San Marino -:-
20/11/2018 Scotland - Sweden -:-
San Marino - Wales -:-
Group 5
14/11/2018 England - Moldova -:-
Iceland - Turkey -:-
17/11/2018 England - Iceland -:-
Turkey - Moldova -:-
20/11/2018 Turkey - England -:-
Moldova - Iceland -:-
Group 6
14/11/2018 France - Malta -:-
Lithuania - Belgium -:-
17/11/2018 France - Lithuania -:-
Belgium - Malta -:-
20/11/2018 Belgium - France -:-
Malta - Lithuania -:-
Group 7
10/10/2018 Austria - Kosovo -:-
Slovenia - Hungary -:-
13/10/2018 Austria - Slovenia -:-
Hungary - Kosovo -:-
16/10/2018 Hungary - Austria -:-
Kosovo - Slovenia -:-
Group 8
10/10/2018 11:00 Norway - Slovakia -:-
13:00 Ukraine - Albania -:-
13/10/2018 11:00 Slovakia - Albania -:-
13:00 Ukraine - Norway -:-
16/10/2018 13:00 Slovakia - Ukraine -:-
13:00 Albania - Norway -:-
Group 9
14/11/2018 Serbia - Kazakhstan -:-
Northern Ireland - Poland -:-
17/11/2018 Serbia - Northern Ireland -:-
Poland - Kazakhstan -:-
20/11/2018 Poland - Serbia -:-
Kazakhstan - Northern Ireland -:-
Group 10
10/10/2018 15:00 Bosnia-Herzegovina - Ireland -:-
19:00 Netherlands - Faroe Islands -:-
13/10/2018 15:00 Ireland - Faroe Islands -:-
19:00 Netherlands - Bosnia-Herzegovina -:-
16/10/2018 13:00 Ireland - Netherlands -:-
13:00 Faroe Islands - Bosnia-Herzegovina -:-
Group 11
13/11/2018 Russia - Latvia -:-
Cyprus - Montenegro -:-
16/11/2018 Russia - Cyprus -:-
Montenegro - Latvia -:-
19/11/2018 Montenegro - Russia -:-
Latvia - Cyprus -:-
Group 12
10/10/2018 12:00 Spain - Andorra -:-
17:00 Belarus - Switzerland -:-
13/10/2018 10:00 Spain - Belarus -:-
15:00 Switzerland - Andorra -:-
16/10/2018 17:00 Switzerland - Spain -:-
17:00 Andorra - Belarus -:-
Group 13
14/11/2018 Greece - Gibraltar -:-
Romania - Bulgaria -:-
17/11/2018 Greece - Romania -:-
Bulgaria - Gibraltar -:-
20/11/2018 Bulgaria - Greece -:-
Gibraltar - Romania -:-