Group 1
13/11/2019 Turkey - Armenia -:-
Montenegro - Bulgaria -:-
16/11/2019 Turkey - Montenegro -:-
Bulgaria - Armenia -:-
19/11/2019 Bulgaria - Turkey -:-
Armenia - Montenegro -:-
Group 2
08/10/2019 11:00 Spain - Lithuania 2:0
17:00 Romania - Serbia 1:1
11/10/2019 13:00 Spain - Romania 1:0 (1:0)
13:00 Serbia - Lithuania 8:0 (5:0)
14/10/2019 13:00 Serbia - Spain -:-
13:00 Lithuania - Romania -:-
Group 3
09/10/2019 12:00 Germany - Andorra 3:0
19:00 Belarus - Scotland 2:2 (1:2)
12/10/2019 12:00 Germany - Belarus 9:2 (4:1)
12:00 Scotland - Andorra 2:0 (0:0)
15/10/2019 19:05 Scotland - Germany -:-
19:05 Andorra - Belarus -:-
Group 4
13/11/2019 Greece - Albania -:-
13:30 Iceland - Belgium -:-
16/11/2019 13:30 Greece - Iceland -:-
18:30 Belgium - Albania -:-
19/11/2019 13:30 Belgium - Greece -:-
13:30 Albania - Iceland -:-
Group 5
13/11/2019 13:00 Russia - Kosovo -:-
13:00 Wales - Poland -:-
16/11/2019 13:00 Russia - Wales -:-
13:00 Poland - Kosovo -:-
19/11/2019 Kosovo - Wales -:-
13:00 Poland - Russia -:-
Group 6
13/11/2019 Italy - Malta -:-
Cyprus - Slovakia -:-
16/11/2019 Italy - Cyprus -:-
Slovakia - Malta -:-
19/11/2019 Slovakia - Italy -:-
Malta - Cyprus -:-
Group 7
09/10/2019 14:00 Azerbaijan - Norway 0:1 (0:1)
17:00 Czech Republic - San Marino 6:0 (3:0)
12/10/2019 14:00 Norway - San Marino 8:1 (2:1)
17:00 Czech Republic - Azerbaijan 4:0 (2:0)
15/10/2019 14:00 Norway - Czech Republic -:-
14:00 San Marino - Azerbaijan -:-
Group 8
13/11/2019 France - Faroe Islands -:-
Finland - Denmark -:-
16/11/2019 France - Finland -:-
Denmark - Faroe Islands -:-
19/11/2019 Denmark - France -:-
Faroe Islands - Finland -:-
Group 9
13/11/2019 Ukraine - Estonia -:-
Slovenia - Sweden -:-
16/11/2019 Ukraine - Slovenia -:-
Sweden - Estonia -:-
19/11/2019 Sweden - Ukraine -:-
Estonia - Slovenia -:-
Group 10
13/11/2019 10:00 Switzerland - Ireland -:-
13:30 Austria - Gibraltar -:-
16/11/2019 12:00 Ireland - Gibraltar -:-
16:00 Austria - Switzerland -:-
19/11/2019 13:30 Ireland - Austria -:-
13:30 Gibraltar - Switzerland -:-
Group 11
13/11/2019 England - Luxembourg -:-
North Macedonia - Bosnia-Herzegovina -:-
16/11/2019 England - North Macedonia -:-
Bosnia-Herzegovina - Luxembourg -:-
19/11/2019 Bosnia-Herzegovina - England -:-
Luxembourg - North Macedonia -:-
Group 12
08/10/2019 12:00 Netherlands - Moldova 5:0
13:00 Latvia - Israel 0:0
11/10/2019 12:00 Israel - Moldova 2:0 (0:0)
16:00 Netherlands - Latvia 8:2 (5:1)
14/10/2019 12:00 Israel - Netherlands 0:2
12:00 Moldova - Latvia 0:6
Group 13
09/10/2019 13:00 Croatia - Kazakhstan 3:0 (2:0)
17:00 Hungary - Georgia 2:4 (1:1)
12/10/2019 13:00 Georgia - Kazakhstan 3:1 (2:0)
19:00 Croatia - Hungary 2:0 (0:0)
15/10/2019 17:00 Georgia - Croatia -:-
17:00 Kazakhstan - Hungary -:-