Group A
22/03/2019 17:00 Bulgaria - Montenegro 1:1 (0:0)
19:45 England - Czech Republic 5:0 (2:0)
25/03/2019 19:45 Kosovo - Bulgaria 1:1 (0:1)
19:45 Montenegro - England 1:5 (1:2)
07/06/2019 19:45 Czech Republic - Bulgaria 2:1 (1:1)
19:45 Montenegro - Kosovo 1:1 (0:1)
10/06/2019 19:45 Bulgaria - Kosovo 2:3 (1:1)
19:45 Czech Republic - Montenegro 3:0 (1:0)
07/09/2019 14:00 Kosovo - Czech Republic 2:1 (1:1)
17:00 England - Bulgaria 4:0 (1:0)
10/09/2019 19:45 England - Kosovo 5:3 (5:1)
19:45 Montenegro - Czech Republic 0:3 (0:0)
11/10/2019 19:45 Montenegro - Bulgaria 0:0 (0:0)
19:45 Czech Republic - England 2:1 (1:1)
14/10/2019 19:45 Bulgaria - England 0:6 (0:4)
19:45 Kosovo - Montenegro 2:0 (2:0)
14/11/2019 19:45 England - Montenegro -:-
19:45 Czech Republic - Kosovo -:-
17/11/2019 17:00 Bulgaria - Czech Republic -:-
17:00 Kosovo - England -:-
Group B
22/03/2019 19:45 Luxembourg - Lithuania 2:1 (1:1)
19:45 Portugal - Ukraine 0:0 (0:0)
25/03/2019 19:45 Luxembourg - Ukraine 1:2 (1:1)
19:45 Portugal - Serbia 1:1 (1:1)
07/06/2019 19:45 Lithuania - Luxembourg 1:1 (0:1)
19:45 Ukraine - Serbia 5:0 (2:0)
10/06/2019 19:45 Serbia - Lithuania 4:1 (3:0)
19:45 Ukraine - Luxembourg 1:0 (1:0)
07/09/2019 17:00 Lithuania - Ukraine 0:3 (0:2)
19:45 Serbia - Portugal 2:4 (0:1)
10/09/2019 19:45 Lithuania - Portugal 1:5 (1:1)
19:45 Luxembourg - Serbia 1:3 (0:1)
11/10/2019 19:45 Ukraine - Lithuania 2:0 (1:0)
19:45 Portugal - Luxembourg 3:0 (1:0)
14/10/2019 19:45 Lithuania - Serbia 1:2 (0:0)
19:45 Ukraine - Portugal 2:1 (2:0)
14/11/2019 19:45 Portugal - Lithuania -:-
19:45 Serbia - Luxembourg -:-
17/11/2019 14:00 Luxembourg - Portugal -:-
14:00 Serbia - Ukraine -:-
Group C
21/03/2019 19:45 Netherlands - Belarus 4:0 (2:0)
19:45 Northern Ireland - Estonia 2:0 (0:0)
24/03/2019 19:45 Northern Ireland - Belarus 2:1 (1:1)
19:45 Netherlands - Germany 2:3 (0:2)
08/06/2019 17:00 Estonia - Northern Ireland 1:2 (1:0)
19:45 Belarus - Germany 0:2 (0:1)
11/06/2019 19:45 Belarus - Northern Ireland 0:1 (0:0)
19:45 Germany - Estonia 8:0 (5:0)
06/09/2019 17:00 Estonia - Belarus 1:2 (0:0)
19:45 Germany - Netherlands 2:4 (1:0)
09/09/2019 19:45 Northern Ireland - Germany 0:2 (0:0)
19:45 Estonia - Netherlands 0:4 (0:1)
10/10/2019 17:00 Belarus - Estonia 0:0 (0:0)
19:45 Netherlands - Northern Ireland 3:1 (0:0)
13/10/2019 17:00 Belarus - Netherlands 1:2 (0:2)
19:45 Estonia - Germany 0:3 (0:0)
16/11/2019 19:45 Germany - Belarus -:-
19:45 Northern Ireland - Netherlands -:-
19/11/2019 19:45 Germany - Northern Ireland -:-
19:45 Netherlands - Estonia -:-
Group D
23/03/2019 14:00 Georgia - Switzerland 0:2 (0:0)
17:00 Gibraltar - Ireland 0:1 (0:0)
26/03/2019 19:45 Switzerland - Denmark 3:3 (1:0)
19:45 Ireland - Georgia 1:0 (1:0)
07/06/2019 17:00 Georgia - Gibraltar 3:0 (1:0)
19:45 Denmark - Ireland 1:1 (0:0)
10/06/2019 19:45 Denmark - Georgia 5:1 (2:1)
19:45 Ireland - Gibraltar 2:0 (1:0)
05/09/2019 19:45 Gibraltar - Denmark 0:6 (0:2)
19:45 Ireland - Switzerland 1:1 (0:0)
08/09/2019 17:00 Georgia - Denmark 0:0 (0:0)
17:00 Switzerland - Gibraltar 4:0 (3:0)
12/10/2019 14:00 Georgia - Ireland 0:0 (0:0)
17:00 Denmark - Switzerland 1:0 (0:0)
15/10/2019 19:45 Gibraltar - Georgia 2:3 (0:2)
19:45 Switzerland - Ireland 2:0 (1:0)
15/11/2019 19:45 Denmark - Gibraltar -:-
19:45 Switzerland - Georgia -:-
18/11/2019 19:45 Ireland - Denmark -:-
19:45 Gibraltar - Switzerland -:-
Group E
21/03/2019 19:45 Croatia - Azerbaijan 2:1 (1:1)
19:45 Slovakia - Hungary 2:0 (1:0)
24/03/2019 14:00 Wales - Slovakia 1:0 (1:0)
17:00 Hungary - Croatia 2:1 (1:1)
08/06/2019 14:00 Croatia - Wales 2:1 (1:0)
17:00 Azerbaijan - Hungary 1:3 (0:1)
11/06/2019 17:00 Azerbaijan - Slovakia 1:5 (1:3)
19:45 Hungary - Wales 1:0 (0:0)
06/09/2019 19:45 Wales - Azerbaijan 2:1 (1:0)
19:45 Slovakia - Croatia 0:4 (0:1)
09/09/2019 17:00 Azerbaijan - Croatia 1:1 (0:1)
19:45 Hungary - Slovakia 1:2 (0:1)
10/10/2019 19:45 Croatia - Hungary 3:0 (3:0)
19:45 Slovakia - Wales 1:1 (0:1)
13/10/2019 17:00 Hungary - Azerbaijan 1:0 (1:0)
19:45 Wales - Croatia 1:1 (1:1)
16/11/2019 17:00 Azerbaijan - Wales -:-
19:45 Croatia - Slovakia -:-
19/11/2019 19:45 Slovakia - Azerbaijan -:-
19:45 Wales - Hungary -:-
Group F
23/03/2019 17:00 Malta - Faroe Islands 2:1 (1:0)
17:00 Sweden - Romania 2:1 (2:0)
19:45 Spain - Norway 2:1 (1:0)
26/03/2019 19:45 Romania - Faroe Islands 4:1 (3:1)
19:45 Malta - Spain 0:2 (0:1)
19:45 Norway - Sweden 3:3 (1:0)
07/06/2019 19:45 Faroe Islands - Spain 1:4 (1:3)
19:45 Sweden - Malta 3:0 (1:0)
19:45 Norway - Romania 2:2 (0:0)
10/06/2019 19:45 Faroe Islands - Norway 0:2 (0:0)
19:45 Malta - Romania 0:4 (0:3)
19:45 Spain - Sweden 3:0 (0:0)
05/09/2019 19:45 Faroe Islands - Sweden 0:4 (0:4)
19:45 Norway - Malta 2:0 (2:0)
19:45 Romania - Spain 1:2 (0:1)
08/09/2019 17:00 Romania - Malta 1:0 (0:0)
19:45 Spain - Faroe Islands 4:0 (1:0)
19:45 Sweden - Norway 1:1 (0:1)
12/10/2019 17:00 Faroe Islands - Romania 0:3 (0:0)
19:45 Malta - Sweden 0:4 (0:1)
19:45 Norway - Spain 1:1 (0:0)
15/10/2019 19:45 Faroe Islands - Malta 1:0 (0:0)
19:45 Romania - Norway 1:1 (0:0)
19:45 Sweden - Spain 1:1 (0:0)
15/11/2019 17:00 Norway - Faroe Islands -:-
19:45 Spain - Malta -:-
19:45 Romania - Sweden -:-
18/11/2019 19:45 Sweden - Faroe Islands -:-
19:45 Malta - Norway -:-
19:45 Spain - Romania -:-
Group G
21/03/2019 19:45 Israel - Slovenia 1:1 (0:0)
19:45 North Macedonia - Latvia 3:1 (2:0)
19:45 Austria - Poland 0:1 (0:0)
24/03/2019 17:00 Israel - Austria 4:2 (2:1)
19:45 Poland - Latvia 2:0 (0:0)
19:45 Slovenia - North Macedonia 1:1 (1:0)
07/06/2019 19:45 Latvia - Israel 0:3 (0:1)
19:45 North Macedonia - Poland 0:1 (0:0)
19:45 Austria - Slovenia 1:0 (0:0)
10/06/2019 19:45 Poland - Israel 4:0 (1:0)
19:45 Latvia - Slovenia 0:5 (0:4)
19:45 North Macedonia - Austria 1:4 (1:1)
05/09/2019 19:45 Israel - North Macedonia 1:1 (0:0)
06/09/2019 19:45 Austria - Latvia 6:0 (2:0)
19:45 Slovenia - Poland 2:0 (1:0)
09/09/2019 19:45 Slovenia - Israel 3:2 (1:0)
19:45 Latvia - North Macedonia 0:2 (0:2)
19:45 Poland - Austria 0:0 (0:0)
10/10/2019 19:45 Austria - Israel 3:1 (1:1)
19:45 Latvia - Poland 0:3 (0:2)
19:45 North Macedonia - Slovenia 2:1 (0:0)
13/10/2019 19:45 Poland - North Macedonia 2:0 (0:0)
19:45 Slovenia - Austria 0:1 (0:1)
15/10/2019 19:45 Israel - Latvia 3:1 (3:1)
16/11/2019 17:00 Slovenia - Latvia -:-
19:45 Israel - Poland -:-
19:45 Austria - North Macedonia -:-
19/11/2019 19:45 North Macedonia - Israel -:-
19:45 Latvia - Austria -:-
19:45 Poland - Slovenia -:-
Group H
22/03/2019 19:45 Albania - Turkey 0:2 (0:1)
19:45 Andorra - Iceland 0:2 (0:1)
19:45 Moldova - France 1:4 (0:3)
25/03/2019 17:00 Turkey - Moldova 4:0 (2:0)
19:45 Andorra - Albania 0:3 (0:1)
19:45 France - Iceland 4:0 (1:0)
08/06/2019 14:00 Iceland - Albania 1:0 (1:0)
17:00 Moldova - Andorra 1:0 (1:0)
19:45 Turkey - France 2:0 (2:0)
11/06/2019 19:45 Albania - Moldova 2:0 (0:0)
19:45 Andorra - France 0:4 (0:3)
19:45 Iceland - Turkey 2:1 (2:1)
07/09/2019 17:00 Iceland - Moldova 3:0 (1:0)
19:45 France - Albania 4:1 (2:0)
19:45 Turkey - Andorra 1:0 (0:0)
10/09/2019 19:45 Albania - Iceland 4:2 (1:0)
19:45 France - Andorra 3:0 (1:0)
19:45 Moldova - Turkey 0:4 (0:1)
11/10/2019 19:45 Turkey - Albania 1:0 (0:0)
19:45 Andorra - Moldova 1:0 (0:0)
19:45 Iceland - France 0:1 (0:0)
14/10/2019 19:45 Moldova - Albania 0:4 (0:3)
19:45 Iceland - Andorra 2:0 (1:0)
19:45 France - Turkey 1:1 (0:0)
14/11/2019 17:00 Turkey - Iceland -:-
19:45 Albania - Andorra -:-
19:45 France - Moldova -:-
17/11/2019 19:45 Albania - France -:-
19:45 Andorra - Turkey -:-
19:45 Moldova - Iceland -:-
Group I
21/03/2019 15:00 Kazakhstan - Scotland 3:0 (2:0)
17:00 Cyprus - San Marino 5:0 (4:0)
19:45 Belgium - Russia 3:1 (2:1)
24/03/2019 14:00 Kazakhstan - Russia 0:4 (0:2)
17:00 San Marino - Scotland 0:2 (0:1)
19:45 Cyprus - Belgium 0:2 (0:2)
08/06/2019 17:00 Russia - San Marino 9:0 (4:0)
19:45 Belgium - Kazakhstan 3:0 (2:0)
19:45 Scotland - Cyprus 2:1 (0:0)
11/06/2019 15:00 Kazakhstan - San Marino 4:0 (1:0)
19:45 Belgium - Scotland 3:0 (1:0)
19:45 Russia - Cyprus 1:0 (1:0)
06/09/2019 17:00 Cyprus - Kazakhstan 1:1 (1:1)
19:45 San Marino - Belgium 0:4 (0:1)
19:45 Scotland - Russia 1:2 (1:1)
09/09/2019 19:45 Scotland - Belgium 0:4 (0:3)
19:45 Russia - Kazakhstan 1:0 (0:0)
19:45 San Marino - Cyprus 0:4 (0:2)
10/10/2019 15:00 Kazakhstan - Cyprus 1:2 (1:0)
19:45 Belgium - San Marino 9:0 (6:0)
19:45 Russia - Scotland 4:0 (0:0)
13/10/2019 14:00 Kazakhstan - Belgium 0:2 (0:1)
17:00 Cyprus - Russia 0:5 (0:2)
17:00 Scotland - San Marino 6:0 (3:0)
16/11/2019 14:00 Cyprus - Scotland -:-
17:00 Russia - Belgium -:-
17:00 San Marino - Kazakhstan -:-
19/11/2019 19:45 Belgium - Cyprus -:-
19:45 Scotland - Kazakhstan -:-
19:45 San Marino - Russia -:-
Group J
23/03/2019 19:45 Bosnia-Herzegovina - Armenia 2:1 (1:0)
19:45 Italy - Finland 2:0 (1:0)
19:45 Liechtenstein - Greece 0:2 (0:1)
26/03/2019 17:00 Armenia - Finland 0:2 (0:1)
19:45 Bosnia-Herzegovina - Greece 2:2 (2:0)
19:45 Italy - Liechtenstein 6:0 (4:0)
08/06/2019 17:00 Armenia - Liechtenstein 3:0 (2:0)
17:00 Finland - Bosnia-Herzegovina 2:0 (0:0)
19:45 Greece - Italy 0:3 (0:3)
11/06/2019 19:45 Greece - Armenia 2:3 (0:2)
19:45 Italy - Bosnia-Herzegovina 2:1 (0:1)
19:45 Liechtenstein - Finland 0:2 (0:1)
05/09/2019 17:00 Armenia - Italy 1:3 (1:1)
19:45 Bosnia-Herzegovina - Liechtenstein 5:0 (1:0)
19:45 Finland - Greece 1:0 (0:0)
08/09/2019 14:00 Armenia - Bosnia-Herzegovina 4:2 (1:1)
19:45 Finland - Italy 1:2 (0:0)
19:45 Greece - Liechtenstein 1:1 (1:0)
12/10/2019 17:00 Bosnia-Herzegovina - Finland 4:1 (2:0)
19:45 Liechtenstein - Armenia 1:1 (0:1)
19:45 Italy - Greece 2:0 (0:0)
15/10/2019 17:00 Finland - Armenia 3:0 (1:0)
19:45 Greece - Bosnia-Herzegovina 2:1 (1:1)
19:45 Liechtenstein - Italy 0:5 (0:1)
15/11/2019 17:00 Armenia - Greece -:-
17:00 Finland - Liechtenstein -:-
19:45 Bosnia-Herzegovina - Italy -:-
18/11/2019 19:45 Italy - Armenia -:-
19:45 Liechtenstein - Bosnia-Herzegovina -:-
19:45 Greece - Finland -:-
Playoffs Halbfinale
27/03/2020 N.N. - N.N. -:-
Playoffs Finale
30/03/2020 N.N. - N.N. -:-