1. Round
03/08/2019 12:30 Stockport County - Maidenhead United 0:1 (0:0)
15:00 Aldershot Town - AFC Fylde 1:2 (0:1)
15:00 Barnet FC - Yeovil Town 1:0 (0:0)
15:00 Chesterfield FC - Dover Athletic 1:2 (0:0)
15:00 Chorley FC - Bromley FC 0:0 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Woking FC 0:2 (0:1)
15:00 Eastleigh FC - Notts County 1:0 (1:0)
15:00 Ebbsfleet United - Halifax Town 1:4 (1:1)
15:00 Harrogate Town - Solihull Moors 2:2 (0:1)
15:00 Hartlepool United - Sutton United 1:3 (1:2)
15:00 Torquay United - Boreham Wood 2:1 (0:0)
15:00 Wrexham AFC - Barrow AFC 2:1 (0:1)
2. Round
06/08/2019 19:45 AFC Fylde - Chorley FC 0:0 (0:0)
19:45 Barrow AFC - Harrogate Town 0:3 (0:1)
19:45 Boreham Wood - Wrexham AFC 2:2 (0:1)
19:45 Bromley FC - Ebbsfleet United 3:1 (2:0)
19:45 Dover Athletic - Dagenham & Redbridge 1:2 (1:1)
19:45 Halifax Town - Hartlepool United 2:0 (0:0)
19:45 Maidenhead United - Chesterfield FC 1:1 (0:0)
19:45 Notts County - Stockport County 1:1 (1:0)
19:45 Solihull Moors - Torquay United 3:0 (3:0)
19:45 Sutton United - Barnet FC 1:1 (0:1)
19:45 Woking FC - Aldershot Town 0:1 (0:1)
19:45 Yeovil Town - Eastleigh FC 1:0 (1:0)
3. Round
10/08/2019 15:00 AFC Fylde - Ebbsfleet United 1:0 (1:0)
15:00 Barrow AFC - Eastleigh FC 2:0 (0:0)
15:00 Boreham Wood - Chesterfield FC 2:2 (1:2)
15:00 Bromley FC - Torquay United 3:3 (2:1)
15:00 Dover Athletic - Wrexham AFC 2:1 (0:1)
15:00 Halifax Town - Dagenham & Redbridge 1:0 (1:0)
15:00 Maidenhead United - Hartlepool United 0:1 (0:0)
15:00 Solihull Moors - Aldershot Town 2:1 (1:0)
15:00 Sutton United - Chorley FC 2:2 (1:2)
15:00 Woking FC - Harrogate Town 1:0 (1:0)
15:00 Yeovil Town - Stockport County 1:1 (1:0)
17:20 Notts County - Barnet FC 1:2 (1:1)
4. Round
13/08/2019 19:45 Aldershot Town - Bromley FC 0:1 (0:1)
19:45 Barnet FC - Dover Athletic 0:1 (0:0)
19:45 Chesterfield FC - Woking FC 1:2 (0:0)
19:45 Chorley FC - Solihull Moors 1:6 (0:2)
19:45 Dagenham & Redbridge - Boreham Wood 0:3 (0:1)
19:45 Eastleigh FC - Sutton United 1:1 (1:1)
19:45 Ebbsfleet United - Yeovil Town 1:3 (0:1)
19:45 Harrogate Town - Notts County 0:2 (0:1)
19:45 Hartlepool United - AFC Fylde 2:2 (1:0)
19:45 Stockport County - Barrow AFC 3:2 (0:1)
19:45 Torquay United - Maidenhead United 0:2 (0:1)
19:45 Wrexham AFC - Halifax Town 1:0 (0:0)
5. Round
17/08/2019 15:00 AFC Fylde - Woking FC 1:4 (0:2)
15:00 Aldershot Town - Halifax Town 1:1 (1:0)
15:00 Barnet FC - Chesterfield FC 2:2 (1:1)
15:00 Boreham Wood - Sutton United 0:1 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Harrogate Town 4:2 (2:2)
15:00 Dover Athletic - Torquay United 1:2 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Bromley FC 2:3 (2:2)
15:00 Maidenhead United - Chorley FC 4:1 (2:1)
15:00 Solihull Moors - Ebbsfleet United 2:1 (1:1)
15:00 Stockport County - Eastleigh FC 2:0 (0:0)
17:20 Barrow AFC - Yeovil Town 1:0 (0:0)
18/08/2019 15:00 Notts County - Wrexham AFC 1:1 (0:0)
6. Round
24/08/2019 15:00 Bromley FC - Boreham Wood 1:0 (1:0)
15:00 Chesterfield FC - Barrow AFC 2:2 (1:2)
15:00 Chorley FC - Hartlepool United 0:0 (0:0)
15:00 Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge 1:1 (0:1)
15:00 Ebbsfleet United - Notts County 2:2 (1:1)
15:00 Halifax Town - AFC Fylde 4:1 (2:1)
15:00 Harrogate Town - Stockport County 2:1 (0:0)
15:00 Sutton United - Dover Athletic 1:2 (1:1)
15:00 Woking FC - Solihull Moors 2:0 (2:0)
15:00 Wrexham AFC - Barnet FC 1:1 (1:1)
15:00 Yeovil Town - Maidenhead United 1:2 (0:0)
17:20 Torquay United - Aldershot Town 2:0 (1:0)
7. Round
26/08/2019 15:00 AFC Fylde - Harrogate Town 0:0 (0:0)
15:00 Aldershot Town - Sutton United 1:1 (0:0)
15:00 Barnet FC - Torquay United 2:2 (0:2)
15:00 Barrow AFC - Halifax Town 1:2 (1:0)
15:00 Boreham Wood - Ebbsfleet United 1:2 (0:2)
15:00 Dagenham & Redbridge - Yeovil Town 3:2 (0:0)
15:00 Dover Athletic - Woking FC 1:2 (1:1)
15:00 Hartlepool United - Wrexham AFC 4:2 (1:1)
15:00 Maidenhead United - Bromley FC 1:2 (0:0)
15:00 Notts County - Chorley FC 5:1 (1:1)
15:00 Stockport County - Chesterfield FC 2:0 (0:0)
19:45 Solihull Moors - Eastleigh FC 1:2 (0:1)
8. Round
31/08/2019 15:00 Bromley FC - AFC Fylde 2:2 (1:2)
15:00 Chesterfield FC - Dagenham & Redbridge 1:1 (0:1)
15:00 Eastleigh FC - Barnet FC 1:2 (0:1)
15:00 Ebbsfleet United - Aldershot Town 1:2 (0:1)
15:00 Halifax Town - Solihull Moors 2:1 (1:0)
15:00 Harrogate Town - Dover Athletic 0:2 (0:0)
15:00 Sutton United - Maidenhead United 0:3 (0:0)
15:00 Torquay United - Hartlepool United 1:2 (0:1)
15:00 Woking FC - Barrow AFC 3:2 (0:1)
15:00 Wrexham AFC - Stockport County 1:2 (0:2)
15:00 Yeovil Town - Notts County 3:1 (1:0)
17:20 Chorley FC - Boreham Wood 1:3 (0:2)
9. Round
03/09/2019 19:45 Barrow AFC - Hartlepool United 0:1 (0:0)
19:45 Chesterfield FC - Halifax Town 2:3 (0:2)
19:45 Dover Athletic - Ebbsfleet United 1:1 (0:1)
19:45 Eastleigh FC - Boreham Wood 2:0 (1:0)
19:45 Harrogate Town - Chorley FC 2:0 (1:0)
19:45 Notts County - Solihull Moors 0:0 (0:0)
19:45 Stockport County - AFC Fylde 2:1 (2:0)
19:45 Woking FC - Torquay United 1:1 (0:0)
19:45 Wrexham AFC - Maidenhead United 2:2 (1:1)
19:45 Yeovil Town - Sutton United 1:0 (0:0)
04/09/2019 19:45 Dagenham & Redbridge - Bromley FC 1:1 (1:0)
17/09/2019 19:45 Barnet FC - Aldershot Town 2:0 (0:0)
10. Round
07/09/2019 15:00 Aldershot Town - Barrow AFC 1:2 (0:1)
15:00 Boreham Wood - Dover Athletic 3:1 (2:1)
15:00 Bromley FC - Chesterfield FC 2:1 (1:0)
15:00 Chorley FC - Stockport County 3:0 (2:0)
15:00 Ebbsfleet United - Eastleigh FC 1:1 (1:0)
15:00 Halifax Town - Yeovil Town 0:2 (0:1)
15:00 Maidenhead United - Dagenham & Redbridge 0:1 (0:0)
15:00 Sutton United - Notts County 1:1 (1:0)
15:00 Torquay United - Harrogate Town 4:2 (0:1)
19:30 Hartlepool United - Woking FC 1:1 (1:0)
01/10/2019 19:45 AFC Fylde - Barnet FC 0:4 (0:1)
19:45 Solihull Moors - Wrexham AFC 3:1 (2:0)
11. Round
14/09/2019 15:00 Barnet FC - Maidenhead United 1:0 (0:0)
15:00 Barrow AFC - Solihull Moors 3:0 (2:0)
15:00 Chesterfield FC - Torquay United 1:0 (1:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Hartlepool United 3:1 (1:0)
15:00 Dover Athletic - Chorley FC 1:1 (1:0)
15:00 Eastleigh FC - Bromley FC 1:1 (0:0)
15:00 Harrogate Town - Boreham Wood 0:0 (0:0)
15:00 Notts County - Halifax Town 1:0 (0:0)
15:00 Stockport County - Aldershot Town 1:2 (0:2)
15:00 Woking FC - Ebbsfleet United 2:2 (1:0)
15:00 Yeovil Town - AFC Fylde 3:2 (2:0)
17:20 Wrexham AFC - Sutton United 1:1 (0:0)
12. Round
21/09/2019 15:00 Aldershot Town - Wrexham AFC 1:0 (0:0)
15:00 Boreham Wood - Stockport County 4:0 (3:0)
15:00 Bromley FC - Notts County 2:1 (1:1)
15:00 Chorley FC - Woking FC 1:1 (1:1)
15:00 Ebbsfleet United - Barrow AFC 0:3 (0:1)
15:00 Halifax Town - Barnet FC 4:2 (2:2)
15:00 Hartlepool United - Dover Athletic 0:2 (0:1)
15:00 Maidenhead United - Harrogate Town 1:1 (1:1)
15:00 Solihull Moors - Yeovil Town 0:1 (0:0)
15:00 Sutton United - Chesterfield FC 4:0 (2:0)
15:00 Torquay United - Dagenham & Redbridge 0:0 (0:0)
17:20 AFC Fylde - Eastleigh FC 3:1 (1:0)
13. Round
24/09/2019 19:45 AFC Fylde - Wrexham AFC 3:2 (1:2)
19:45 Aldershot Town - Yeovil Town 1:3 (1:2)
19:45 Boreham Wood - Notts County 1:2 (0:1)
19:45 Bromley FC - Woking FC 1:0 (1:0)
19:45 Chorley FC - Barrow AFC 1:3 (1:2)
19:45 Ebbsfleet United - Barnet FC 3:0 (2:0)
19:45 Halifax Town - Harrogate Town 0:1 (0:0)
19:45 Hartlepool United - Chesterfield FC 1:1 (1:1)
19:45 Maidenhead United - Dover Athletic 1:2 (0:1)
19:45 Solihull Moors - Stockport County 2:0 (0:0)
19:45 Sutton United - Dagenham & Redbridge 0:2 (0:2)
19:45 Torquay United - Eastleigh FC 2:3 (1:0)
14. Round
28/09/2019 15:00 Barnet FC - Solihull Moors 0:0 (0:0)
15:00 Barrow AFC - Maidenhead United 2:0 (1:0)
15:00 Chesterfield FC - Aldershot Town 2:1 (1:1)
15:00 Dagenham & Redbridge - Chorley FC 0:0 (0:0)
15:00 Eastleigh FC - Hartlepool United 1:1 (0:1)
15:00 Harrogate Town - Sutton United 2:0 (1:0)
15:00 Notts County - AFC Fylde 2:0 (1:0)
15:00 Stockport County - Torquay United 0:4 (0:4)
15:00 Woking FC - Boreham Wood 1:2 (1:1)
15:00 Wrexham AFC - Ebbsfleet United 1:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Bromley FC 3:1 (1:1)
17:20 Dover Athletic - Halifax Town 0:2 (0:1)
15. Round
05/10/2019 15:00 Boreham Wood - Solihull Moors 1:0 (0:0)
15:00 Bromley FC - Barrow AFC 1:2 (0:1)
15:00 Chesterfield FC - Eastleigh FC 1:2 (1:1)
15:00 Chorley FC - Aldershot Town 0:0 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Barnet FC 1:1 (1:1)
15:00 Dover Athletic - Notts County 2:2 (1:1)
15:00 Hartlepool United - Yeovil Town 2:1 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Halifax Town 0:1 (0:1)
15:00 Sutton United - Stockport County 0:0 (0:0)
15:00 Torquay United - AFC Fylde 2:1 (1:0)
15:00 Woking FC - Wrexham AFC 1:1 (0:0)
17:20 Harrogate Town - Ebbsfleet United 2:0 (1:0)
16. Round
08/10/2019 19:45 AFC Fylde - Chesterfield FC 1:3 (0:0)
19:45 Aldershot Town - Dover Athletic 4:0 (2:0)
19:45 Barnet FC - Bromley FC 1:2 (1:1)
19:45 Barrow AFC - Boreham Wood 3:1 (2:1)
19:45 Eastleigh FC - Maidenhead United 2:1 (1:1)
19:45 Ebbsfleet United - Torquay United 2:4 (1:2)
19:45 Halifax Town - Chorley FC 0:0 (0:0)
19:45 Notts County - Dagenham & Redbridge 2:0 (1:0)
19:45 Solihull Moors - Sutton United 2:0 (1:0)
19:45 Wrexham AFC - Harrogate Town 1:1 (1:0)
19:45 Yeovil Town - Woking FC 3:1 (3:0)
09/10/2019 19:45 Stockport County - Hartlepool United 2:1 (2:0)
17. Round
12/10/2019 15:00 Aldershot Town - Hartlepool United 0:3 (0:1)
15:00 Barnet FC - Woking FC 2:2 (0:1)
15:00 Eastleigh FC - Chorley FC 0:0 (0:0)
15:00 Ebbsfleet United - Maidenhead United 1:2 (1:1)
15:00 Halifax Town - Boreham Wood 0:2 (0:1)
15:00 Notts County - Torquay United 2:0 (1:0)
15:00 Yeovil Town - Harrogate Town 1:2 (0:0)
15:15 Solihull Moors - Bromley FC 2:1 (1:0)
15/10/2019 19:45 Wrexham AFC - Chesterfield FC 0:1 (0:1)
09/11/2019 15:00 Stockport County - Dagenham & Redbridge 1:0 (0:0)
10/12/2019 19:45 AFC Fylde - Sutton United 0:0 (0:0)
18/02/2020 19:45 Barrow AFC - Dover Athletic 1:0 (0:0)
18. Round
26/10/2019 15:00 Boreham Wood - AFC Fylde 0:2 (0:1)
15:00 Bromley FC - Halifax Town 5:0 (0:0)
15:00 Chorley FC - Yeovil Town 1:2 (0:1)
15:00 Dagenham & Redbridge - Wrexham AFC 2:1 (1:0)
15:00 Dover Athletic - Stockport County 0:1 (0:1)
15:00 Harrogate Town - Aldershot Town 1:0 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Barnet FC 2:0 (2:0)
15:00 Maidenhead United - Solihull Moors 1:0 (0:0)
15:00 Sutton United - Ebbsfleet United 2:3 (1:1)
15:00 Torquay United - Barrow AFC 4:2 (2:1)
15:00 Woking FC - Eastleigh FC 1:1 (0:0)
17:20 Chesterfield FC - Notts County 1:0 (1:0)
19. Round
29/10/2019 19:45 Boreham Wood - Aldershot Town 0:0 (0:0)
19:45 Bromley FC - Stockport County 2:2 (2:2)
19:45 Chorley FC - Ebbsfleet United 0:4 (0:2)
19:45 Dagenham & Redbridge - Barrow AFC 0:2 (0:2)
19:45 Dover Athletic - Eastleigh FC 3:1 (2:0)
19:45 Harrogate Town - Barnet FC 2:1 (2:1)
19:45 Maidenhead United - AFC Fylde 1:1 (0:0)
19:45 Sutton United - Halifax Town 0:1 (0:0)
19:45 Torquay United - Wrexham AFC 1:0 (0:0)
19:45 Woking FC - Notts County 0:4 (0:2)
05/11/2019 19:45 Hartlepool United - Solihull Moors 0:1 (0:0)
10/12/2019 19:45 Chesterfield FC - Yeovil Town 1:2 (0:2)
20. Round
02/11/2019 15:00 AFC Fylde - Dover Athletic 0:0 (0:0)
15:00 Aldershot Town - Maidenhead United 2:0 (0:0)
15:00 Barnet FC - Chorley FC 2:1 (0:1)
15:00 Barrow AFC - Sutton United 1:0 (0:0)
15:00 Eastleigh FC - Harrogate Town 4:2 (2:1)
15:00 Ebbsfleet United - Chesterfield FC 2:2 (1:1)
15:00 Halifax Town - Torquay United 2:4 (0:2)
15:00 Notts County - Hartlepool United 2:2 (1:2)
15:00 Solihull Moors - Dagenham & Redbridge 2:1 (1:1)
15:00 Stockport County - Woking FC 1:3 (0:1)
15:00 Wrexham AFC - Bromley FC 1:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Boreham Wood 1:1 (1:0)
21. Round
16/11/2019 15:00 Barnet FC - Stockport County 1:2 (0:0)
15:00 Boreham Wood - Maidenhead United 2:1 (0:0)
15:00 Bromley FC - Harrogate Town 3:3 (1:3)
15:00 Chesterfield FC - Chorley FC 2:3 (0:2)
15:00 Dagenham & Redbridge - Aldershot Town 6:1 (4:0)
15:00 Ebbsfleet United - Hartlepool United 2:2 (0:2)
15:00 Notts County - Barrow AFC 0:3 (0:2)
15:00 Solihull Moors - AFC Fylde 3:1 (3:1)
15:00 Torquay United - Sutton United 1:2 (1:1)
15:00 Woking FC - Halifax Town 0:0 (0:0)
17:20 Yeovil Town - Dover Athletic 0:1 (0:0)
03/12/2019 19:45 Eastleigh FC - Wrexham AFC 0:2 (0:2)
22. Round
23/11/2019 15:00 AFC Fylde - Dagenham & Redbridge 3:0 (3:0)
15:00 Aldershot Town - Notts County 2:1 (2:1)
15:00 Barrow AFC - Barnet FC 2:1 (2:0)
15:00 Chorley FC - Torquay United 1:0 (1:0)
15:00 Dover Athletic - Solihull Moors 1:1 (1:1)
15:00 Halifax Town - Eastleigh FC 1:1 (1:0)
15:00 Harrogate Town - Chesterfield FC 3:1 (1:1)
15:00 Hartlepool United - Boreham Wood 2:2 (0:1)
15:00 Stockport County - Ebbsfleet United 1:1 (0:1)
15:00 Sutton United - Bromley FC 0:2 (0:1)
15:00 Wrexham AFC - Yeovil Town 3:3 (2:2)
17:20 Maidenhead United - Woking FC 2:3 (0:2)
23. Round
26/11/2019 19:45 Barnet FC - Ebbsfleet United 5:2 (2:1)
19:45 Barrow AFC - Chorley FC 2:2 (2:2)
19:45 Chesterfield FC - Hartlepool United 1:5 (1:2)
19:45 Dagenham & Redbridge - Sutton United 1:2 (0:0)
19:45 Dover Athletic - Maidenhead United 3:4 (2:3)
19:45 Eastleigh FC - Torquay United 3:2 (3:0)
19:45 Harrogate Town - Halifax Town 2:2 (0:1)
19:45 Notts County - Boreham Wood 2:2 (2:1)
19:45 Stockport County - Solihull Moors 1:4 (1:0)
19:45 Woking FC - Bromley FC 2:1 (1:1)
19:45 Wrexham AFC - AFC Fylde 0:1 (0:1)
19:45 Yeovil Town - Aldershot Town 2:2 (1:1)
24. Round
30/11/2019 15:00 Aldershot Town - Chesterfield FC 2:2 (1:0)
15:00 Boreham Wood - Woking FC 1:0 (1:0)
15:00 Bromley FC - Yeovil Town 1:1 (0:0)
15:00 Chorley FC - Dagenham & Redbridge 1:0 (0:0)
15:00 Ebbsfleet United - Wrexham AFC 2:1 (1:1)
15:00 Maidenhead United - Barrow AFC 0:4 (0:1)
15:00 Sutton United - Harrogate Town 3:1 (1:0)
15:00 Torquay United - Stockport County 1:5 (0:0)
07/01/2020 19:45 Hartlepool United - Eastleigh FC 2:1 (0:0)
28/01/2020 19:45 Halifax Town - Dover Athletic 4:2 (2:1)
11/02/2020 19:45 Solihull Moors - Barnet FC 1:0 (1:0)
03/03/2020 19:45 AFC Fylde - Notts County 1:2 (1:1)
25. Round
07/12/2019 15:00 Barrow AFC - Aldershot Town 1:0 (1:0)
15:00 Chesterfield FC - Bromley FC 1:2 (1:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Maidenhead United 1:2 (0:1)
15:00 Dover Athletic - Boreham Wood 0:2 (0:1)
15:00 Eastleigh FC - Ebbsfleet United 1:1 (1:1)
15:00 Harrogate Town - Torquay United 2:1 (1:0)
15:00 Notts County - Sutton United 1:1 (1:0)
15:00 Stockport County - Chorley FC 4:2 (2:1)
15:00 Woking FC - Hartlepool United 2:1 (0:1)
15:00 Wrexham AFC - Solihull Moors 2:0 (2:0)
15:00 Yeovil Town - Halifax Town 2:0 (1:0)
17:20 Barnet FC - AFC Fylde 2:1 (1:0)
26. Round
21/12/2019 15:00 AFC Fylde - Yeovil Town 2:2 (1:0)
15:00 Aldershot Town - Stockport County 2:1 (1:0)
15:00 Boreham Wood - Harrogate Town 2:1 (1:1)
15:00 Bromley FC - Eastleigh FC 2:3 (1:2)
15:00 Chorley FC - Dover Athletic 1:1 (0:0)
15:00 Halifax Town - Notts County 2:4 (1:0)
15:00 Hartlepool United - Dagenham & Redbridge 1:0 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Barnet FC 1:4 (1:2)
15:00 Sutton United - Wrexham AFC 3:1 (2:0)
15:00 Torquay United - Chesterfield FC 0:3 (0:1)
28/01/2020 19:45 Ebbsfleet United - Woking FC 2:1 (0:0)
19:45 Solihull Moors - Barrow AFC 0:0 (0:0)
27. Round
26/12/2019 13:00 Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United 1:1 (0:0)
13:00 Woking FC - Sutton United 0:2 (0:2)
15:00 Barrow AFC - AFC Fylde 1:1 (0:0)
15:00 Chesterfield FC - Solihull Moors 2:2 (2:1)
15:00 Dover Athletic - Bromley FC 3:0 (2:0)
15:00 Harrogate Town - Hartlepool United 4:1 (0:0)
15:00 Notts County - Maidenhead United 3:0 (3:0)
15:00 Stockport County - Halifax Town 5:1 (2:0)
15:00 Wrexham AFC - Chorley FC 3:1 (2:0)
15:00 Yeovil Town - Torquay United 6:2 (3:1)
28/01/2020 19:45 Eastleigh FC - Aldershot Town 0:0 (0:0)
03/03/2020 19:45 Barnet FC - Boreham Wood 2:2 (1:0)
28. Round
28/12/2019 12:30 Sutton United - Yeovil Town 3:2 (2:2)
15:00 AFC Fylde - Stockport County 1:2 (1:0)
15:00 Aldershot Town - Barnet FC 0:0 (0:0)
15:00 Boreham Wood - Eastleigh FC 2:2 (1:1)
15:00 Bromley FC - Dagenham & Redbridge 3:0 (1:0)
15:00 Chorley FC - Harrogate Town 0:2 (0:1)
15:00 Ebbsfleet United - Dover Athletic 0:1 (0:1)
15:00 Halifax Town - Chesterfield FC 1:0 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Barrow AFC 2:2 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Wrexham AFC 2:0 (1:0)
15:00 Solihull Moors - Notts County 0:1 (0:0)
15:00 Torquay United - Woking FC 4:1 (2:1)
29. Round
01/01/2020 15:00 AFC Fylde - Barrow AFC 0:1 (0:0)
15:00 Aldershot Town - Eastleigh FC 3:1 (1:0)
15:00 Boreham Wood - Barnet FC 0:0 (0:0)
15:00 Bromley FC - Dover Athletic 3:0 (1:0)
15:00 Chorley FC - Wrexham AFC 0:2 (0:0)
15:00 Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge 1:1 (1:0)
15:00 Halifax Town - Stockport County 0:0 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Harrogate Town 0:1 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Notts County 0:0 (0:0)
15:00 Solihull Moors - Chesterfield FC 3:0 (1:0)
15:00 Sutton United - Woking FC 6:2 (5:0)
15:00 Torquay United - Yeovil Town 0:2 (0:1)
30. Round
04/01/2020 15:00 Barnet FC - Halifax Town 1:1 (0:1)
15:00 Barrow AFC - Ebbsfleet United 7:0 (3:0)
15:00 Chesterfield FC - Sutton United 1:0 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Torquay United 0:0 (0:0)
15:00 Harrogate Town - Maidenhead United 1:0 (0:0)
15:00 Notts County - Bromley FC 2:1 (1:0)
15:00 Stockport County - Boreham Wood 1:3 (0:3)
15:00 Woking FC - Chorley FC 1:0 (0:0)
15:00 Wrexham AFC - Aldershot Town 1:2 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Solihull Moors 0:0 (0:0)
11/01/2020 15:00 Dover Athletic - Hartlepool United 1:1 (0:1)
11/02/2020 19:45 Eastleigh FC - AFC Fylde 2:2 (0:2)
31. Round
18/01/2020 15:00 AFC Fylde - Torquay United 2:3 (1:2)
15:00 Aldershot Town - Chorley FC 3:3 (2:2)
15:00 Eastleigh FC - Chesterfield FC 0:2 (0:0)
15:00 Ebbsfleet United - Harrogate Town 0:2 (0:1)
15:00 Halifax Town - Maidenhead United 5:2 (1:1)
15:00 Notts County - Dover Athletic 0:0 (0:0)
15:00 Solihull Moors - Boreham Wood 0:2 (0:1)
15:00 Stockport County - Sutton United 0:0 (0:0)
15:00 Wrexham AFC - Woking FC 3:0 (1:0)
15:00 Yeovil Town - Hartlepool United 2:2 (2:1)
17:20 Barrow AFC - Bromley FC 2:0 (1:0)
07/04/2020 Barnet FC - Dagenham & Redbridge resch.
32. Round
25/01/2020 15:00 Boreham Wood - Barrow AFC 1:1 (0:1)
15:00 Bromley FC - Barnet FC 1:2 (1:1)
15:00 Chesterfield FC - AFC Fylde 1:1 (1:0)
15:00 Chorley FC - Halifax Town 0:1 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Notts County 2:0 (0:0)
15:00 Dover Athletic - Aldershot Town 2:0 (1:0)
15:00 Harrogate Town - Wrexham AFC 0:2 (0:1)
15:00 Hartlepool United - Stockport County 2:0 (1:0)
15:00 Maidenhead United - Eastleigh FC 2:0 (2:0)
15:00 Sutton United - Solihull Moors 0:0 (0:0)
15:00 Torquay United - Ebbsfleet United 0:0 (0:0)
15:00 Woking FC - Yeovil Town 1:0 (1:0)
33. Round
01/02/2020 15:00 AFC Fylde - Boreham Wood 1:2 (1:1)
15:00 Aldershot Town - Harrogate Town 1:1 (1:0)
15:00 Barnet FC - Hartlepool United 2:1 (0:0)
15:00 Barrow AFC - Torquay United 2:1 (0:0)
15:00 Eastleigh FC - Woking FC 2:0 (2:0)
15:00 Ebbsfleet United - Sutton United 1:1 (1:0)
15:00 Halifax Town - Bromley FC 2:1 (2:1)
15:00 Solihull Moors - Maidenhead United 0:2 (0:0)
15:00 Stockport County - Dover Athletic 0:2 (0:0)
15:00 Wrexham AFC - Dagenham & Redbridge 0:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Chorley FC 1:1 (0:1)
17:20 Notts County - Chesterfield FC 3:0 (0:0)
34. Round
04/02/2020 19:45 Dover Athletic - Barrow AFC 2:1 (1:0)
08/02/2020 13:00 Chesterfield FC - Wrexham AFC 3:2 (1:1)
15:00 Bromley FC - Solihull Moors 2:2 (0:0)
15:00 Dagenham & Redbridge - Stockport County 1:1 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Aldershot Town 2:0 (2:0)
11/02/2020 19:45 Harrogate Town - Yeovil Town 3:0 (1:0)
25/02/2020 19:45 Maidenhead United - Ebbsfleet United 1:3 (1:3)
03/03/2020 19:45 Chorley FC - Eastleigh FC 1:2 (1:0)
10/03/2020 19:45 Woking FC - Barnet FC 1:3 (0:1)
17/03/2020 Boreham Wood - Halifax Town resch.
Sutton United - AFC Fylde resch.
Torquay United - Notts County resch.
35. Round
15/02/2020 15:00 Ebbsfleet United - Chorley FC 1:0 (0:0)
15:00 Notts County - Woking FC 1:1 (0:0)
15:00 Stockport County - Bromley FC 1:0 (0:0)
25/02/2020 19:45 Aldershot Town - Boreham Wood 3:2 (0:1)
29/02/2020 15:00 Barrow AFC - Dagenham & Redbridge 2:1 (2:1)
03/03/2020 19:45 Halifax Town - Sutton United 1:0 (0:0)
19:45 Solihull Moors - Hartlepool United 0:1 (0:0)
17/03/2020 Eastleigh FC - Dover Athletic resch.
24/03/2020 AFC Fylde - Maidenhead United resch.
Wrexham AFC - Torquay United resch.
Yeovil Town - Chesterfield FC resch.
31/03/2020 Barnet FC - Harrogate Town resch.
36. Round
22/02/2020 15:00 Boreham Wood - Yeovil Town 1:0 (0:0)
15:00 Bromley FC - Wrexham AFC 0:2 (0:1)
15:00 Chesterfield FC - Ebbsfleet United 4:0 (0:0)
15:00 Chorley FC - Barnet FC 0:1 (0:1)
15:00 Dagenham & Redbridge - Solihull Moors 2:0 (2:0)
15:00 Dover Athletic - AFC Fylde 5:1 (2:1)
15:00 Harrogate Town - Eastleigh FC 3:0 (2:0)
15:00 Hartlepool United - Notts County 2:0 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Aldershot Town 1:2 (0:2)
15:00 Torquay United - Halifax Town 1:0 (0:0)
15:00 Woking FC - Stockport County 1:1 (1:1)
17:20 Sutton United - Barrow AFC 2:2 (1:2)
37. Round
29/02/2020 15:00 Boreham Wood - Hartlepool United 1:1 (1:0)
15:00 Bromley FC - Sutton United 0:1 (0:1)
15:00 Ebbsfleet United - Stockport County 0:1 (0:0)
15:00 Solihull Moors - Dover Athletic 3:0 (1:0)
15:00 Torquay United - Chorley FC 2:0 (1:0)
15:00 Woking FC - Maidenhead United 2:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Wrexham AFC 3:0 (1:0)
03/03/2020 19:45 Chesterfield FC - Harrogate Town 3:4 (2:2)
10/03/2020 19:45 Dagenham & Redbridge - AFC Fylde 1:2 (0:0)
19:45 Notts County - Aldershot Town 3:1 (1:1)
17/03/2020 Barnet FC - Barrow AFC resch.
31/03/2020 Eastleigh FC - Halifax Town resch.
38. Round
07/03/2020 15:00 AFC Fylde - Solihull Moors 0:0 (0:0)
15:00 Aldershot Town - Dagenham & Redbridge 0:1 (0:0)
15:00 Barrow AFC - Notts County 0:2 (0:0)
15:00 Chorley FC - Chesterfield FC 1:2 (0:1)
15:00 Dover Athletic - Yeovil Town 0:1 (0:0)
15:00 Halifax Town - Woking FC 0:2 (0:2)
15:00 Hartlepool United - Ebbsfleet United 0:1 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Boreham Wood 0:1 (0:1)
15:00 Stockport County - Barnet FC 1:1 (1:1)
15:00 Sutton United - Torquay United 2:0 (2:0)
15:00 Wrexham AFC - Eastleigh FC 0:0 (0:0)
17:20 Harrogate Town - Bromley FC 1:1 (0:0)
39. Round
13/03/2020 Solihull Moors - Harrogate Town resch.
14/03/2020 Barrow AFC - Wrexham AFC resch.
Boreham Wood - Torquay United resch.
Bromley FC - Chorley FC resch.
Woking FC - Dagenham & Redbridge resch.
Yeovil Town - Barnet FC resch.
15:00 AFC Fylde - Aldershot Town 1:0 (1:0)
15:00 Dover Athletic - Chesterfield FC 1:1 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Stockport County 1:2 (1:0)
15:00 Notts County - Eastleigh FC 4:0 (1:0)
15:00 Sutton United - Hartlepool United 1:1 (1:0)
17:20 Halifax Town - Ebbsfleet United 0:1 (0:1)
40. Round
21/03/2020 Aldershot Town - Woking FC resch.
Barnet FC - Sutton United resch.
Chesterfield FC - Maidenhead United resch.
Chorley FC - AFC Fylde resch.
Dagenham & Redbridge - Dover Athletic resch.
Eastleigh FC - Yeovil Town resch.
Ebbsfleet United - Bromley FC resch.
Hartlepool United - Halifax Town resch.
Torquay United - Solihull Moors resch.
Wrexham AFC - Boreham Wood resch.
24/03/2020 Stockport County - Notts County resch.
01/04/2020 Harrogate Town - Barrow AFC resch.
41. Round
28/03/2020 AFC Fylde - Hartlepool United resch.
Barrow AFC - Stockport County resch.
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge resch.
Bromley FC - Aldershot Town resch.
Dover Athletic - Barnet FC resch.
Halifax Town - Wrexham AFC resch.
Maidenhead United - Torquay United resch.
Notts County - Harrogate Town resch.
Solihull Moors - Chorley FC resch.
Sutton United - Eastleigh FC resch.
Woking FC - Chesterfield FC resch.
Yeovil Town - Ebbsfleet United resch.
42. Round
04/04/2020 Aldershot Town - Solihull Moors resch.
Barnet FC - Notts County resch.
Chesterfield FC - Boreham Wood resch.
Chorley FC - Sutton United resch.
Dagenham & Redbridge - Halifax Town resch.
Eastleigh FC - Barrow AFC resch.
Ebbsfleet United - AFC Fylde resch.
Harrogate Town - Woking FC resch.
Hartlepool United - Maidenhead United resch.
Stockport County - Yeovil Town resch.
Torquay United - Bromley FC resch.
Wrexham AFC - Dover Athletic resch.
43. Round
10/04/2020 Bromley FC - Maidenhead United resch.
Chesterfield FC - Stockport County resch.
Chorley FC - Notts County resch.
Eastleigh FC - Solihull Moors resch.
Ebbsfleet United - Boreham Wood resch.
Halifax Town - Barrow AFC resch.
Harrogate Town - AFC Fylde resch.
Sutton United - Aldershot Town resch.
Torquay United - Barnet FC resch.
Woking FC - Dover Athletic resch.
Wrexham AFC - Hartlepool United resch.
Yeovil Town - Dagenham & Redbridge resch.
44. Round
13/04/2020 AFC Fylde - Halifax Town resch.
Aldershot Town - Torquay United resch.
Barnet FC - Wrexham AFC resch.
Barrow AFC - Chesterfield FC resch.
Boreham Wood - Bromley FC resch.
Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC resch.
Dover Athletic - Sutton United resch.
Hartlepool United - Chorley FC resch.
Maidenhead United - Yeovil Town resch.
Notts County - Ebbsfleet United resch.
Solihull Moors - Woking FC resch.
Stockport County - Harrogate Town resch.
45. Round
18/04/2020 Bromley FC - Hartlepool United resch.
Chesterfield FC - Barnet FC resch.
Chorley FC - Maidenhead United resch.
Eastleigh FC - Stockport County resch.
Ebbsfleet United - Solihull Moors resch.
Halifax Town - Aldershot Town resch.
Harrogate Town - Dagenham & Redbridge resch.
Sutton United - Boreham Wood resch.
Torquay United - Dover Athletic resch.
Woking FC - AFC Fylde resch.
Wrexham AFC - Notts County resch.
Yeovil Town - Barrow AFC resch.
46. Round
25/04/2020 AFC Fylde - Bromley FC resch.
Aldershot Town - Ebbsfleet United resch.
Barnet FC - Eastleigh FC resch.
Barrow AFC - Woking FC resch.
Boreham Wood - Chorley FC resch.
Dagenham & Redbridge - Chesterfield FC resch.
Dover Athletic - Harrogate Town resch.
Hartlepool United - Torquay United resch.
Maidenhead United - Sutton United resch.
Notts County - Yeovil Town resch.
Solihull Moors - Halifax Town resch.
Stockport County - Wrexham AFC resch.