1. Round
03/10/2020 15:00 Altrincham FC - Weymouth FC 0:0 (0:0)
15:00 Dover Athletic - Notts County 1:0 (0:0)
15:00 Barnet FC - Eastleigh FC 1:5 (1:1)
15:00 Woking FC - Solihull Moors 2:1 (0:1)
15:00 Halifax Town - Dagenham & Redbridge 2:0 (1:0)
15:00 Hartlepool United - Aldershot Town 2:1 (1:0)
15:00 Sutton United - Maidenhead United 3:0 (2:0)
15:00 Torquay United - Stockport County 1:0 (0:0)
15:00 Wrexham AFC - Boreham Wood 2:1 (1:0)
17:30 King's Lynn - Yeovil Town 2:2 (0:0)
20/10/2020 19:45 Wealdstone FC - Chesterfield FC 3:2 (2:1)
2. Round
06/10/2020 19:45 Aldershot Town - Sutton United 1:2 (0:1)
19:45 Bromley FC - Dover Athletic 4:1 (1:0)
19:45 Dagenham & Redbridge - Barnet FC 1:2 (1:0)
19:45 Eastleigh FC - Torquay United 2:1 (0:1)
19:45 Chesterfield FC - Hartlepool United 1:2 (0:0)
19:45 Weymouth FC - Woking FC 0:1 (0:1)
19:45 Maidenhead United - King's Lynn 2:3 (1:1)
19:45 Solihull Moors - Wrexham AFC 1:0 (0:0)
19:45 Stockport County - Halifax Town 2:1 (1:1)
19:45 Yeovil Town - Wealdstone FC 2:2 (0:1)
07/10/2020 19:45 Notts County - Altrincham FC 3:1 (2:0)
3. Round
10/10/2020 15:00 Boreham Wood - Halifax Town 0:0 (0:0)
15:00 Bromley FC - Torquay United 1:2 (1:0)
15:00 Eastleigh FC - Altrincham FC 1:1 (1:1)
15:00 Chesterfield FC - Woking FC 4:0 (1:0)
15:00 Weymouth FC - Sutton United 0:1 (0:0)
15:00 Maidenhead United - Hartlepool United 0:4 (0:1)
15:00 Notts County - Barnet FC 4:2 (3:1)
15:00 Solihull Moors - King's Lynn 5:0 (1:0)
15:00 Stockport County - Dover Athletic 3:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Wrexham AFC 0:1 (0:1)
17:20 Dagenham & Redbridge - Wealdstone FC 1:0 (0:0)
4. Round
12/10/2020 19:45 Wrexham AFC - Maidenhead United 0:1 (0:1)
13/10/2020 19:45 Dover Athletic - Aldershot Town 0:5 (0:3)
19:45 Barnet FC - Weymouth FC 1:0 (1:0)
19:45 Woking FC - Dagenham & Redbridge 2:0 (2:0)
19:45 Halifax Town - Yeovil Town 1:1 (1:0)
19:45 Hartlepool United - Bromley FC 0:0 (0:0)
19:45 King's Lynn - Boreham Wood 0:3 (0:2)
19:45 Sutton United - Notts County 0:1 (0:0)
19:45 Torquay United - Chesterfield FC 2:1 (1:1)
19:45 Wealdstone FC - Stockport County 2:5 (1:1)
11/11/2020 19:45 Altrincham FC - Solihull Moors 0:2 (0:2)
5. Round
17/10/2020 15:00 Dagenham & Redbridge - Yeovil Town 0:0 (0:0)
15:00 Eastleigh FC - Aldershot Town 2:2 (1:1)
15:00 Weymouth FC - King's Lynn 2:1 (1:0)
15:00 Woking FC - Halifax Town 0:0 (0:0)
15:00 Notts County - Maidenhead United 2:3 (2:1)
15:00 Solihull Moors - Boreham Wood 1:0 (0:0)
15:00 Torquay United - Dover Athletic 2:0 (2:0)
15:00 Wealdstone FC - Wrexham AFC 4:3 (2:2)
17:20 Chesterfield FC - Stockport County 1:2 (1:1)
24/11/2020 19:00 Altrincham FC - Bromley FC 0:1 (0:1)
19:00 Barnet FC - Hartlepool United 0:0 (0:0)
6. Round
27/10/2020 19:00 Wrexham AFC - Barnet FC 0:0 (0:0)
19:45 Aldershot Town - Torquay United 1:4 (1:1)
19:45 Boreham Wood - Woking FC 1:0 (1:0)
19:45 Bromley FC - Weymouth FC 3:2 (1:1)
19:45 Dover Athletic - Eastleigh FC 3:2 (2:1)
19:45 Hartlepool United - Altrincham FC 1:1 (1:0)
19:45 King's Lynn - Wealdstone FC 2:3 (0:1)
19:45 Maidenhead United - Dagenham & Redbridge 2:1 (0:1)
19:45 Stockport County - Solihull Moors 0:0 (0:0)
19:45 Yeovil Town - Sutton United 1:2 (1:1)
17/11/2020 19:45 Halifax Town - Notts County 1:1 (0:1)
7. Round
31/10/2020 15:00 Bromley FC - Eastleigh FC 1:2 (0:0)
15:00 Dover Athletic - Altrincham FC 0:1 (0:1)
15:00 King's Lynn - Woking FC 3:2 (1:2)
15:00 Maidenhead United - Solihull Moors 3:1 (0:0)
15:00 Stockport County - Weymouth FC 1:2 (1:0)
15:00 Yeovil Town - Chesterfield FC 0:1 (0:0)
17:20 Hartlepool United - Torquay United 0:5 (0:3)
07/11/2020 15:00 Aldershot Town - Notts County 1:0 (0:0)
10/11/2020 19:00 Boreham Wood - Dagenham & Redbridge 0:1 (0:0)
19:45 Halifax Town - Wealdstone FC 0:1 (0:0)
24/11/2020 19:45 Wrexham AFC - Sutton United 4:0 (2:0)
8. Round
14/11/2020 15:00 Altrincham FC - Aldershot Town 1:2 (0:1)
15:00 Barnet FC - Bromley FC 1:3 (0:2)
15:00 Chesterfield FC - Maidenhead United 1:2 (1:0)
15:00 Woking FC - Yeovil Town 1:1 (0:1)
15:00 Sutton United - King's Lynn 5:1 (1:0)
15:00 Torquay United - Boreham Wood 1:1 (1:1)
15/12/2020 19:45 Weymouth FC - Wrexham AFC 2:3 (2:0)
19:45 Solihull Moors - Halifax Town 2:1 (1:1)
19/01/2021 Wealdstone FC - Dover Athletic resch.
19:00 Dagenham & Redbridge - Stockport County -:-
16/02/2021 19:45 Eastleigh FC - Hartlepool United -:-
9. Round
17/11/2020 19:00 Hartlepool United - Wrexham AFC 0:1 (0:0)
19:00 Sutton United - Dagenham & Redbridge 1:1 (1:0)
19:45 Aldershot Town - Maidenhead United 0:0 (0:0)
19:45 Altrincham FC - Chesterfield FC 3:2 (1:1)
19:45 Bromley FC - Boreham Wood 1:1 (1:1)
19:45 Dover Athletic - Woking FC 1:5 (1:3)
19:45 Eastleigh FC - Wealdstone FC 2:0 (0:0)
19:45 Barnet FC - King's Lynn 0:2 (0:1)
15/12/2020 19:45 Notts County - Stockport County 1:0 (1:0)
05/01/2021 19:45 Weymouth FC - Yeovil Town 0:3 (0:2)
12/01/2021 Torquay United - Solihull Moors resch.
10. Round
21/11/2020 15:00 Boreham Wood - Altrincham FC 0:1 (0:0)
15:00 Chesterfield FC - Notts County 2:3 (1:1)
15:00 Woking FC - Barnet FC 4:1 (2:0)
15:00 Halifax Town - Torquay United 1:2 (0:1)
15:00 King's Lynn - Dover Athletic 2:0 (1:0)
15:00 Maidenhead United - Bromley FC 2:2 (1:0)
15:00 Wrexham AFC - Aldershot Town 1:0 (0:0)
15:00 Yeovil Town - Hartlepool United 1:3 (1:3)
17:20 Wealdstone FC - Sutton United 3:3 (0:2)
19/01/2021 Solihull Moors - Weymouth FC resch.
23/03/2021 19:45 Stockport County - Eastleigh FC -:-
11. Round
27/11/2020 19:45 Notts County - Wealdstone FC 3:0 (2:0)
28/11/2020 15:00 Altrincham FC - Maidenhead United 2:0 (0:0)
15:00 Bromley FC - Wrexham AFC 1:1 (1:0)
15:00 Weymouth FC - Chesterfield FC 1:2 (1:1)
15:00 Sutton United - Halifax Town 1:0 (1:0)
15/12/2020 19:45 Torquay United - Dagenham & Redbridge 0:1 (0:1)
22/12/2020 18:00 Hartlepool United - Stockport County 4:0 (1:0)
12/01/2021 Barnet FC - Yeovil Town resch.
19:45 Dover Athletic - Boreham Wood 1:1 (0:1)
19/01/2021 19:00 Eastleigh FC - King's Lynn -:-
16/02/2021 19:45 Aldershot Town - Solihull Moors -:-
12. Round
01/12/2020 19:00 Chesterfield FC - Aldershot Town 0:0 (0:0)
19:45 Woking FC - Sutton United 0:1 (0:1)
19:45 King's Lynn - Bromley FC 1:4 (0:3)
19:45 Solihull Moors - Hartlepool United 2:0 (0:0)
19:45 Wealdstone FC - Torquay United 1:2 (1:0)
19:45 Wrexham AFC - Altrincham FC 0:1 (0:1)
19:45 Yeovil Town - Eastleigh FC 1:3 (0:2)
02/12/2020 19:00 Dagenham & Redbridge - Notts County 0:0 (0:0)
19:45 Halifax Town - Barnet FC 5:2 (3:0)
02/02/2021 19:45 Boreham Wood - Weymouth FC -:-
02/03/2021 19:45 Maidenhead United - Dover Athletic -:-
13. Round
05/12/2020 15:00 Aldershot Town - Dagenham & Redbridge 2:1 (2:0)
15:00 Bromley FC - Stockport County 0:2 (0:1)
15:00 Eastleigh FC - Maidenhead United 0:1 (0:0)
15:00 Barnet FC - Wealdstone FC 0:0 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Boreham Wood 1:2 (1:1)
15:00 Notts County - Woking FC 1:0 (0:0)
15:00 Sutton United - Solihull Moors 4:1 (2:0)
15:00 Torquay United - Wrexham AFC 3:1 (2:1)
17:20 Weymouth FC - Halifax Town 1:5 (0:2)
23/03/2021 19:00 Altrincham FC - King's Lynn -:-
19:45 Dover Athletic - Chesterfield FC -:-
14. Round
08/12/2020 19:00 Hartlepool United - King's Lynn 2:0 (1:0)
19:00 Sutton United - Chesterfield FC 0:1 (0:1)
19:45 Aldershot Town - Halifax Town 1:3 (1:0)
19:45 Bromley FC - Yeovil Town 1:2 (0:2)
19:45 Barnet FC - Stockport County 1:2 (0:1)
19:45 Weymouth FC - Dagenham & Redbridge 2:3 (1:2)
19:45 Notts County - Boreham Wood 0:1 (0:0)
19:45 Torquay United - Maidenhead United 2:1 (1:0)
12/01/2021 Eastleigh FC - Wrexham AFC resch.
02/02/2021 19:45 Dover Athletic - Solihull Moors -:-
02/03/2021 19:00 Altrincham FC - Woking FC -:-
15. Round
12/12/2020 15:00 Boreham Wood - Aldershot Town 3:2 (2:1)
15:00 Dagenham & Redbridge - Altrincham FC 0:1 (0:1)
15:00 Chesterfield FC - Barnet FC 6:0 (1:0)
15:00 Woking FC - Hartlepool United 3:0 (2:0)
15:00 King's Lynn - Torquay United 0:0 (0:0)
15:00 Wealdstone FC - Weymouth FC 2:1 (1:1)
17:20 Solihull Moors - Bromley FC 0:1 (0:1)
22/12/2020 19:00 Halifax Town - Eastleigh FC 3:1 (2:0)
16/01/2021 15:00 Wrexham AFC - Dover Athletic 3:1 (1:1)
19/01/2021 19:45 Yeovil Town - Notts County resch.
02/02/2021 19:45 Stockport County - Sutton United -:-
16. Round
26/12/2020 15:00 Aldershot Town - Woking FC 3:0 (3:0)
15:00 Altrincham FC - Stockport County 1:1 (1:0)
15:00 Eastleigh FC - Weymouth FC 0:0 (0:0)
15:00 Hartlepool United - Halifax Town 3:1 (1:1)
15:00 Maidenhead United - Wealdstone FC 4:0 (2:0)
15:00 Torquay United - Yeovil Town 6:1 (4:0)
17:20 Dover Athletic - Dagenham & Redbridge 0:1 (0:0)
05/01/2021 19:45 Solihull Moors - Chesterfield FC 2:1 (0:1)
19/01/2021 Boreham Wood - Barnet FC resch.
Bromley FC - Sutton United resch.
16/02/2021 19:45 King's Lynn - Notts County -:-
17. Round
18/12/2020 Boreham Wood - Wealdstone FC resch.
28/12/2020 12:30 Woking FC - Eastleigh FC 0:0 (0:0)
15:00 Weymouth FC - Torquay United 3:4 (1:2)
15:00 Halifax Town - Altrincham FC 3:2 (2:1)
15:00 Notts County - Hartlepool United 0:1 (0:1)
15:00 Stockport County - Wrexham AFC 2:0 (2:0)
15:00 Yeovil Town - Aldershot Town 3:0 (1:0)
02/02/2021 19:00 Chesterfield FC - King's Lynn -:-
16/02/2021 19:00 Dagenham & Redbridge - Bromley FC -:-
19:45 Sutton United - Dover Athletic -:-
23/03/2021 19:45 Barnet FC - Maidenhead United -:-
18. Round
02/01/2021 15:00 Chesterfield FC - Solihull Moors 1:0 (1:0)
15:00 Weymouth FC - Eastleigh FC 1:1 (0:1)
15:00 Woking FC - Aldershot Town 0:1 (0:0)
15:00 Stockport County - Altrincham FC 2:2 (1:0)
15:00 Yeovil Town - Torquay United 2:1 (0:0)
17:20 Barnet FC - Boreham Wood 0:3 (0:3)
12/01/2021 Halifax Town - Hartlepool United resch.
02/02/2021 19:45 Wealdstone FC - Maidenhead United -:-
02/03/2021 19:00 Sutton United - Bromley FC -:-
19:45 Notts County - King's Lynn -:-
30/03/2021 19:00 Dagenham & Redbridge - Dover Athletic -:-
19. Round
09/01/2021 Aldershot Town - Barnet FC resch.
Sutton United - Altrincham FC 2:2 (2:1)
Bromley FC - Chesterfield FC resch.
Dover Athletic - Weymouth FC resch.
Eastleigh FC - Notts County resch.
15:00 Hartlepool United - Wealdstone FC 3:1 (1:0)
15:00 King's Lynn - Halifax Town 1:1 (1:0)
16/02/2021 19:00 Wrexham AFC - Woking FC -:-
19:45 Boreham Wood - Yeovil Town -:-
19:45 Maidenhead United - Stockport County -:-
02/03/2021 19:00 Solihull Moors - Dagenham & Redbridge -:-
20. Round
23/01/2021 15:00 Dagenham & Redbridge - King's Lynn -:-
15:00 Barnet FC - Altrincham FC -:-
15:00 Chesterfield FC - Wrexham AFC -:-
15:00 Weymouth FC - Hartlepool United -:-
15:00 Woking FC - Maidenhead United -:-
15:00 Halifax Town - Bromley FC -:-
15:00 Notts County - Torquay United -:-
15:00 Stockport County - Boreham Wood -:-
15:00 Sutton United - Eastleigh FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Aldershot Town -:-
15:00 Yeovil Town - Solihull Moors -:-
21. Round
16/01/2021 Maidenhead United - Yeovil Town resch.
26/01/2021 19:45 Aldershot Town - Weymouth FC -:-
19:45 Altrincham FC - Wealdstone FC -:-
19:45 Boreham Wood - Chesterfield FC -:-
19:45 Bromley FC - Woking FC -:-
19:45 Dover Athletic - Barnet FC -:-
19:45 Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge -:-
19:45 King's Lynn - Stockport County -:-
19:45 Solihull Moors - Notts County -:-
19:45 Torquay United - Sutton United -:-
19:45 Wrexham AFC - Halifax Town -:-
22. Round
30/01/2021 15:00 Boreham Wood - Eastleigh FC -:-
15:00 Bromley FC - Aldershot Town -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Chesterfield FC -:-
15:00 Barnet FC - Torquay United -:-
15:00 Weymouth FC - Notts County -:-
15:00 Woking FC - Stockport County -:-
15:00 Halifax Town - Maidenhead United -:-
15:00 Hartlepool United - Sutton United -:-
15:00 King's Lynn - Wrexham AFC -:-
15:00 Solihull Moors - Wealdstone FC -:-
15:00 Yeovil Town - Dover Athletic -:-
23. Round
06/02/2021 15:00 Aldershot Town - King's Lynn -:-
15:00 Dover Athletic - Hartlepool United -:-
15:00 Eastleigh FC - Solihull Moors -:-
15:00 Chesterfield FC - Halifax Town -:-
15:00 Maidenhead United - Boreham Wood -:-
15:00 Notts County - Bromley FC -:-
15:00 Stockport County - Yeovil Town -:-
15:00 Sutton United - Barnet FC -:-
15:00 Torquay United - Altrincham FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Woking FC -:-
15:00 Wrexham AFC - Dagenham & Redbridge -:-
24. Round
09/02/2021 19:45 Aldershot Town - Chesterfield FC -:-
19:45 Altrincham FC - Wrexham AFC -:-
19:45 Bromley FC - King's Lynn -:-
19:45 Dover Athletic - Maidenhead United -:-
19:45 Eastleigh FC - Yeovil Town -:-
19:45 Barnet FC - Halifax Town -:-
19:45 Weymouth FC - Boreham Wood -:-
19:45 Hartlepool United - Solihull Moors -:-
19:45 Notts County - Dagenham & Redbridge -:-
19:45 Sutton United - Woking FC -:-
19:45 Torquay United - Wealdstone FC -:-
25. Round
13/02/2021 15:00 Boreham Wood - Sutton United -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Hartlepool United -:-
15:00 Chesterfield FC - Eastleigh FC -:-
15:00 Woking FC - Torquay United -:-
15:00 Halifax Town - Dover Athletic -:-
15:00 Maidenhead United - Weymouth FC -:-
15:00 Solihull Moors - Barnet FC -:-
15:00 Stockport County - Aldershot Town -:-
15:00 Wealdstone FC - Bromley FC -:-
15:00 Wrexham AFC - Notts County -:-
15:00 Yeovil Town - Altrincham FC -:-
26. Round
20/02/2021 15:00 Aldershot Town - Wrexham AFC -:-
15:00 Altrincham FC - Boreham Wood -:-
15:00 Bromley FC - Maidenhead United -:-
15:00 Dover Athletic - King's Lynn -:-
15:00 Eastleigh FC - Stockport County -:-
15:00 Barnet FC - Woking FC -:-
15:00 Weymouth FC - Solihull Moors -:-
15:00 Hartlepool United - Yeovil Town -:-
15:00 Notts County - Chesterfield FC -:-
15:00 Sutton United - Wealdstone FC -:-
15:00 Torquay United - Halifax Town -:-
27. Round
23/02/2021 19:45 Boreham Wood - Bromley FC -:-
19:45 Dagenham & Redbridge - Sutton United -:-
19:45 Chesterfield FC - Altrincham FC -:-
19:45 Woking FC - Dover Athletic -:-
19:45 King's Lynn - Barnet FC -:-
19:45 Maidenhead United - Aldershot Town -:-
19:45 Solihull Moors - Torquay United -:-
19:45 Stockport County - Notts County -:-
19:45 Wealdstone FC - Eastleigh FC -:-
19:45 Wrexham AFC - Hartlepool United -:-
19:45 Yeovil Town - Weymouth FC -:-
28. Round
27/02/2021 15:00 Aldershot Town - Eastleigh FC -:-
15:00 Boreham Wood - Solihull Moors -:-
15:00 Bromley FC - Altrincham FC -:-
15:00 Dover Athletic - Torquay United -:-
15:00 Halifax Town - Woking FC -:-
15:00 Hartlepool United - Barnet FC -:-
15:00 King's Lynn - Weymouth FC -:-
15:00 Maidenhead United - Notts County -:-
15:00 Stockport County - Chesterfield FC -:-
15:00 Wrexham AFC - Wealdstone FC -:-
15:00 Yeovil Town - Dagenham & Redbridge -:-
29. Round
06/03/2021 15:00 Altrincham FC - Dover Athletic -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Boreham Wood -:-
15:00 Eastleigh FC - Bromley FC -:-
15:00 Chesterfield FC - Yeovil Town -:-
15:00 Weymouth FC - Stockport County -:-
15:00 Woking FC - King's Lynn -:-
15:00 Notts County - Aldershot Town -:-
15:00 Solihull Moors - Maidenhead United -:-
15:00 Sutton United - Wrexham AFC -:-
15:00 Torquay United - Hartlepool United -:-
15:00 Wealdstone FC - Halifax Town -:-
30. Round
09/03/2021 19:45 Altrincham FC - Hartlepool United -:-
19:45 Dagenham & Redbridge - Maidenhead United -:-
19:45 Eastleigh FC - Dover Athletic -:-
19:45 Barnet FC - Wrexham AFC -:-
19:45 Weymouth FC - Bromley FC -:-
19:45 Woking FC - Boreham Wood -:-
19:45 Notts County - Halifax Town -:-
19:45 Solihull Moors - Stockport County -:-
19:45 Sutton United - Yeovil Town -:-
19:45 Torquay United - Aldershot Town -:-
19:45 Wealdstone FC - King's Lynn -:-
31. Round
13/03/2021 15:00 Aldershot Town - Altrincham FC -:-
15:00 Boreham Wood - Torquay United -:-
15:00 Bromley FC - Barnet FC -:-
15:00 Dover Athletic - Wealdstone FC -:-
15:00 Halifax Town - Solihull Moors -:-
15:00 Hartlepool United - Eastleigh FC -:-
15:00 King's Lynn - Sutton United -:-
15:00 Maidenhead United - Chesterfield FC -:-
15:00 Stockport County - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Wrexham AFC - Weymouth FC -:-
15:00 Yeovil Town - Woking FC -:-
32. Round
16/03/2021 19:45 Boreham Wood - Notts County -:-
19:45 Dagenham & Redbridge - Weymouth FC -:-
19:45 Chesterfield FC - Sutton United -:-
19:45 Woking FC - Altrincham FC -:-
19:45 Halifax Town - Aldershot Town -:-
19:45 King's Lynn - Hartlepool United -:-
19:45 Maidenhead United - Torquay United -:-
19:45 Solihull Moors - Dover Athletic -:-
19:45 Stockport County - Barnet FC -:-
19:45 Wrexham AFC - Eastleigh FC -:-
19:45 Yeovil Town - Bromley FC -:-
33. Round
20/03/2021 15:00 Aldershot Town - Boreham Wood -:-
15:00 Altrincham FC - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Bromley FC - Solihull Moors -:-
15:00 Dover Athletic - Wrexham AFC -:-
15:00 Eastleigh FC - Halifax Town -:-
15:00 Barnet FC - Chesterfield FC -:-
15:00 Weymouth FC - Wealdstone FC -:-
15:00 Hartlepool United - Woking FC -:-
15:00 Notts County - Yeovil Town -:-
15:00 Sutton United - Stockport County -:-
15:00 Torquay United - King's Lynn -:-
34. Round
27/03/2021 15:00 Boreham Wood - Dover Athletic -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Torquay United -:-
15:00 Chesterfield FC - Weymouth FC -:-
15:00 Halifax Town - Sutton United -:-
15:00 King's Lynn - Eastleigh FC -:-
15:00 Maidenhead United - Altrincham FC -:-
15:00 Solihull Moors - Aldershot Town -:-
15:00 Stockport County - Hartlepool United -:-
15:00 Wealdstone FC - Notts County -:-
15:00 Wrexham AFC - Bromley FC -:-
15:00 Yeovil Town - Barnet FC -:-
35. Round
02/04/2021 15:00 Aldershot Town - Stockport County -:-
15:00 Altrincham FC - Yeovil Town -:-
15:00 Bromley FC - Wealdstone FC -:-
15:00 Dover Athletic - Halifax Town -:-
15:00 Eastleigh FC - Chesterfield FC -:-
15:00 Barnet FC - Solihull Moors -:-
15:00 Weymouth FC - Maidenhead United -:-
15:00 Hartlepool United - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Notts County - Wrexham AFC -:-
15:00 Sutton United - Boreham Wood -:-
15:00 Torquay United - Woking FC -:-
36. Round
05/04/2021 15:00 Boreham Wood - Hartlepool United -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Aldershot Town -:-
15:00 Chesterfield FC - Dover Athletic -:-
15:00 Woking FC - Notts County -:-
15:00 Halifax Town - Weymouth FC -:-
15:00 King's Lynn - Altrincham FC -:-
15:00 Maidenhead United - Eastleigh FC -:-
15:00 Solihull Moors - Sutton United -:-
15:00 Stockport County - Bromley FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Barnet FC -:-
15:00 Wrexham AFC - Torquay United -:-
37. Round
10/04/2021 15:00 Aldershot Town - Yeovil Town -:-
15:00 Altrincham FC - Halifax Town -:-
15:00 Boreham Wood - Wealdstone FC -:-
15:00 Bromley FC - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Dover Athletic - Sutton United -:-
15:00 Eastleigh FC - Woking FC -:-
15:00 Hartlepool United - Notts County -:-
15:00 King's Lynn - Chesterfield FC -:-
15:00 Maidenhead United - Barnet FC -:-
15:00 Torquay United - Weymouth FC -:-
15:00 Wrexham AFC - Stockport County -:-
38. Round
07/11/2020 15:00 Wealdstone FC - Altrincham FC 1:0 (0:0)
13/04/2021 19:45 Dagenham & Redbridge - Eastleigh FC -:-
19:45 Barnet FC - Dover Athletic -:-
19:45 Chesterfield FC - Boreham Wood -:-
19:45 Weymouth FC - Aldershot Town -:-
19:45 Woking FC - Bromley FC -:-
19:45 Halifax Town - Wrexham AFC -:-
19:45 Notts County - Solihull Moors -:-
19:45 Stockport County - King's Lynn -:-
19:45 Sutton United - Torquay United -:-
19:45 Yeovil Town - Maidenhead United -:-
39. Round
17/04/2021 15:00 Dagenham & Redbridge - Solihull Moors -:-
15:00 Barnet FC - Aldershot Town -:-
15:00 Chesterfield FC - Bromley FC -:-
15:00 Weymouth FC - Dover Athletic -:-
15:00 Woking FC - Wrexham AFC -:-
15:00 Halifax Town - King's Lynn -:-
15:00 Notts County - Eastleigh FC -:-
15:00 Stockport County - Maidenhead United -:-
15:00 Altrincham FC - Sutton United -:-
15:00 Wealdstone FC - Hartlepool United -:-
15:00 Yeovil Town - Boreham Wood -:-
40. Round
24/04/2021 15:00 Aldershot Town - Wealdstone FC -:-
15:00 Altrincham FC - Barnet FC -:-
15:00 Boreham Wood - Stockport County -:-
15:00 Bromley FC - Halifax Town -:-
15:00 Eastleigh FC - Sutton United -:-
15:00 Hartlepool United - Weymouth FC -:-
15:00 King's Lynn - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Maidenhead United - Woking FC -:-
15:00 Solihull Moors - Yeovil Town -:-
15:00 Torquay United - Notts County -:-
15:00 Wrexham AFC - Chesterfield FC -:-
41. Round
01/05/2021 15:00 Altrincham FC - Notts County -:-
15:00 Dover Athletic - Bromley FC -:-
15:00 Barnet FC - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Woking FC - Weymouth FC -:-
15:00 Halifax Town - Stockport County -:-
15:00 Hartlepool United - Chesterfield FC -:-
15:00 King's Lynn - Maidenhead United -:-
15:00 Sutton United - Aldershot Town -:-
15:00 Torquay United - Eastleigh FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Yeovil Town -:-
15:00 Wrexham AFC - Solihull Moors -:-
42. Round
03/05/2021 15:00 Aldershot Town - Dover Athletic -:-
15:00 Boreham Wood - King's Lynn -:-
15:00 Bromley FC - Hartlepool United -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Woking FC -:-
15:00 Chesterfield FC - Torquay United -:-
15:00 Weymouth FC - Barnet FC -:-
15:00 Maidenhead United - Wrexham AFC -:-
15:00 Notts County - Sutton United -:-
15:00 Solihull Moors - Altrincham FC -:-
15:00 Stockport County - Wealdstone FC -:-
15:00 Yeovil Town - Halifax Town -:-
43. Round
08/05/2021 15:00 Altrincham FC - Eastleigh FC -:-
15:00 Dover Athletic - Stockport County -:-
15:00 Barnet FC - Notts County -:-
15:00 Woking FC - Chesterfield FC -:-
15:00 Halifax Town - Boreham Wood -:-
15:00 Hartlepool United - Maidenhead United -:-
15:00 King's Lynn - Solihull Moors -:-
15:00 Sutton United - Weymouth FC -:-
15:00 Torquay United - Bromley FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Wrexham AFC - Yeovil Town -:-
44. Round
15/05/2021 15:00 Aldershot Town - Hartlepool United -:-
15:00 Boreham Wood - Wrexham AFC -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Halifax Town -:-
15:00 Eastleigh FC - Barnet FC -:-
15:00 Chesterfield FC - Wealdstone FC -:-
15:00 Weymouth FC - Altrincham FC -:-
15:00 Maidenhead United - Sutton United -:-
15:00 Notts County - Dover Athletic -:-
15:00 Solihull Moors - Woking FC -:-
15:00 Stockport County - Torquay United -:-
15:00 Yeovil Town - King's Lynn -:-
45. Round
22/05/2021 15:00 Aldershot Town - Bromley FC -:-
15:00 Dover Athletic - Yeovil Town -:-
15:00 Eastleigh FC - Boreham Wood -:-
15:00 Chesterfield FC - Dagenham & Redbridge -:-
15:00 Maidenhead United - Halifax Town -:-
15:00 Notts County - Weymouth FC -:-
15:00 Stockport County - Woking FC -:-
15:00 Sutton United - Hartlepool United -:-
15:00 Torquay United - Barnet FC -:-
15:00 Wealdstone FC - Solihull Moors -:-
15:00 Wrexham AFC - King's Lynn -:-
46. Round
29/05/2021 15:00 Altrincham FC - Torquay United -:-
15:00 Boreham Wood - Maidenhead United -:-
15:00 Bromley FC - Notts County -:-
15:00 Dagenham & Redbridge - Wrexham AFC -:-
15:00 Barnet FC - Sutton United -:-
15:00 Woking FC - Wealdstone FC -:-
15:00 Halifax Town - Chesterfield FC -:-
15:00 Hartlepool United - Dover Athletic -:-
15:00 King's Lynn - Aldershot Town -:-
15:00 Solihull Moors - Eastleigh FC -:-
15:00 Yeovil Town - Stockport County -:-