1. Round
24/08/2019 19:45 US Pontedera - Carrarese Calcio 3:1 (1:1)
25/08/2019 14:00 US Pistoiese - UC AlbinoLeffe 1:2 (0:2)
14:00 Pro Vercelli - US Pianese 2:0 (0:0)
14:00 Robur Siena - Olbia 1:2 (1:1)
16:30 US Alessandria 1912 - Gozzano 2:2 (0:1)
16:30 US Arezzo - Calcio Lecco 1912 3:1 (3:0)
16:30 Calcio Como - US Pergolettese 2:0 (0:0)
16:30 Giana Erminio - AC Renate 0:2 (0:0)
16:30 Aurora Pro Patria - SS Monza 1912 1:2 (1:1)
26/08/2019 19:45 Novara Calcio - Juventus II 2:0 (0:0)
2. Round
31/08/2019 16:00 US Pianese - US Arezzo 1:0 (1:0)
01/09/2019 14:00 Carrarese Calcio - US Alessandria 1912 1:1 (1:1)
14:00 Gozzano - Calcio Como 0:2 (0:0)
14:00 Juventus II - Robur Siena 2:3 (0:2)
14:00 Olbia - Giana Erminio 2:1 (0:1)
14:00 US Pergolettese - US Pistoiese 0:2 (0:0)
14:00 AC Renate - US Pontedera 4:0 (2:0)
16:30 UC AlbinoLeffe - Aurora Pro Patria 1:1 (1:1)
16:30 Calcio Lecco 1912 - Pro Vercelli 2:0 (0:0)
16:30 SS Monza 1912 - Novara Calcio 2:0 (1:0)
3. Round
07/09/2019 19:45 Novara Calcio - Calcio Lecco 1912 3:0 (1:0)
08/09/2019 14:00 Giana Erminio - US Pianese 0:4 (0:2)
14:00 US Pontedera - Olbia 3:2 (2:2)
14:00 Aurora Pro Patria - US Pergolettese 1:1 (1:1)
16:30 US Alessandria 1912 - AC Renate 1:0 (0:0)
16:30 Calcio Como - SS Monza 1912 0:1 (0:0)
16:30 US Pistoiese - Gozzano 1:1 (0:1)
16:30 Pro Vercelli - UC AlbinoLeffe 1:0 (1:0)
16:30 Robur Siena - Carrarese Calcio 0:2 (0:1)
18/09/2019 19:30 US Arezzo - Juventus II 1:2 (1:2)
4. Round
14/09/2019 19:45 SS Monza 1912 - Pro Vercelli 1:0 (0:0)
15/09/2019 14:00 UC AlbinoLeffe - US Pianese 0:0 (0:0)
14:00 Carrarese Calcio - US Pistoiese 2:1 (0:1)
14:00 Calcio Lecco 1912 - Robur Siena 0:2 (0:2)
14:00 Olbia - US Alessandria 1912 0:3 (0:1)
14:00 US Pontedera - Novara Calcio 0:0 (0:0)
16:30 Gozzano - Giana Erminio 1:1 (0:0)
16:30 Juventus II - Aurora Pro Patria 2:2 (1:1)
16:30 US Pergolettese - US Arezzo 1:1 (0:0)
16:30 AC Renate - Calcio Como 2:1 (0:1)
5. Round
21/09/2019 14:00 Pro Vercelli - Gozzano 1:2 (1:1)
19:45 US Pistoiese - Calcio Como 1:1 (1:0)
22/09/2019 14:00 US Arezzo - UC AlbinoLeffe 0:1 (0:0)
14:00 US Pianese - US Alessandria 1912 0:1 (0:1)
14:00 AC Renate - Olbia 2:0 (0:0)
14:00 Robur Siena - Aurora Pro Patria 0:1 (0:0)
16:30 Juventus II - US Pontedera 1:1 (0:0)
16:30 Calcio Lecco 1912 - SS Monza 1912 0:3 (0:1)
16:30 Novara Calcio - US Pergolettese 0:0 (0:0)
23/09/2019 17:00 Giana Erminio - Carrarese Calcio 1:1 (0:1)
6. Round
25/09/2019 17:30 Calcio Como - US Arezzo 0:0 (0:0)
17:30 Gozzano - Novara Calcio 1:2 (0:1)
17:30 US Pistoiese - AC Renate 0:0 (0:0)
17:30 Aurora Pro Patria - US Pianese 2:0 (1:0)
19:45 UC AlbinoLeffe - Juventus II 1:1 (0:0)
19:45 SS Monza 1912 - Robur Siena 0:2 (0:1)
19:45 US Pergolettese - Calcio Lecco 1912 1:2 (0:1)
19:45 US Pontedera - Pro Vercelli 1:1 (1:0)
26/09/2019 15:00 Carrarese Calcio - Olbia 4:2 (1:0)
19:45 US Alessandria 1912 - Giana Erminio 4:0 (3:0)
7. Round
28/09/2019 19:45 Robur Siena - US Pistoiese 2:2 (0:2)
29/09/2019 14:00 Olbia - Calcio Como 1:1 (1:1)
14:00 US Pianese - Gozzano 1:1 (0:0)
14:00 Pro Vercelli - US Pergolettese 0:0 (0:0)
16:30 US Arezzo - Aurora Pro Patria 3:1 (1:1)
16:30 Giana Erminio - US Pontedera 1:3 (0:1)
16:30 Calcio Lecco 1912 - US Alessandria 1912 0:2 (0:1)
16:30 Novara Calcio - UC AlbinoLeffe 1:0 (0:0)
16:30 AC Renate - Carrarese Calcio 0:0 (0:0)
30/09/2019 20:00 Juventus II - SS Monza 1912 1:4 (0:3)
8. Round
05/10/2019 19:45 Calcio Como - Giana Erminio 2:1 (0:0)
19:45 Novara Calcio - Pro Vercelli 0:1 (0:1)
06/10/2019 14:00 UC AlbinoLeffe - Robur Siena 0:1 (0:1)
14:00 Gozzano - Carrarese Calcio 1:1 (1:1)
14:00 US Pianese - Juventus II 0:1 (0:0)
14:00 US Pistoiese - Olbia 2:1 (1:1)
14:00 Aurora Pro Patria - Calcio Lecco 1912 1:0 (1:0)
16:30 US Alessandria 1912 - US Pontedera 0:2 (0:0)
16:30 US Arezzo - SS Monza 1912 0:4 (0:4)
16:30 US Pergolettese - AC Renate 0:1 (0:1)
9. Round
13/10/2019 14:00 Carrarese Calcio - US Pergolettese 3:0 (1:0)
14:00 Calcio Lecco 1912 - US Pianese 1:3 (1:3)
14:00 Olbia - Aurora Pro Patria 0:1 (0:1)
16:30 US Alessandria 1912 - Calcio Como 1:1 (1:0)
16:30 Giana Erminio - Novara Calcio 2:1 (2:0)
16:30 SS Monza 1912 - UC AlbinoLeffe 1:0 (0:0)
16:30 AC Renate - Gozzano 3:0 (3:0)
16:30 Robur Siena - US Arezzo 1:1 (0:0)
14/10/2019 19:45 US Pontedera - US Pistoiese 2:1 (1:1)
30/10/2019 17:30 Pro Vercelli - Juventus II 0:1 (0:1)
10. Round
19/10/2019 14:00 US Pianese - SS Monza 1912 1:1 (0:0)
14:00 Aurora Pro Patria - Pro Vercelli 1:1 (1:0)
19:45 US Arezzo - US Alessandria 1912 1:1 (0:1)
20/10/2019 14:00 Calcio Como - US Pontedera 2:0 (0:0)
14:00 Gozzano - Olbia 0:0 (0:0)
14:00 Novara Calcio - Carrarese Calcio 2:1 (2:0)
14:00 US Pergolettese - Robur Siena 0:1 (0:0)
14:00 US Pistoiese - Giana Erminio 1:1 (0:0)
16:30 UC AlbinoLeffe - Calcio Lecco 1912 2:0 (1:0)
16:30 Juventus II - AC Renate 2:1 (0:1)
11. Round
23/10/2019 14:00 Olbia - UC AlbinoLeffe 1:1 (1:0)
17:30 Carrarese Calcio - Calcio Como 2:0 (0:0)
17:30 Giana Erminio - US Pergolettese 1:1 (0:1)
17:30 Calcio Lecco 1912 - Juventus II 1:1 (0:0)
17:30 US Pontedera - Aurora Pro Patria 2:1 (1:0)
17:30 AC Renate - Novara Calcio 1:1 (0:1)
19:45 US Alessandria 1912 - US Pistoiese 1:1 (1:0)
19:45 SS Monza 1912 - Gozzano 1:0 (0:0)
19:45 Pro Vercelli - US Arezzo 1:1 (0:1)
19:45 Robur Siena - US Pianese 2:0 (1:0)
12. Round
26/10/2019 19:45 SS Monza 1912 - AC Renate 2:2 (2:0)
27/10/2019 14:00 US Arezzo - Giana Erminio 2:0 (1:0)
14:00 Gozzano - US Pontedera 2:2 (1:1)
14:00 US Pianese - Olbia 2:2 (0:0)
14:00 Aurora Pro Patria - Carrarese Calcio 2:3 (2:1)
14:00 Robur Siena - Pro Vercelli 1:2 (1:2)
16:30 UC AlbinoLeffe - US Alessandria 1912 4:1 (0:1)
16:30 Calcio Como - Calcio Lecco 1912 1:1 (1:0)
16:30 Juventus II - US Pergolettese 1:0 (0:0)
16:30 Novara Calcio - US Pistoiese 0:0 (0:0)
13. Round
02/11/2019 19:45 US Alessandria 1912 - Novara Calcio 1:0 (1:0)
03/11/2019 14:00 Gozzano - UC AlbinoLeffe 2:0 (1:0)
14:00 Olbia - Pro Vercelli 1:1 (0:1)
14:00 AC Renate - Robur Siena 0:0 (0:0)
16:30 Carrarese Calcio - Calcio Lecco 1912 0:2 (0:1)
16:30 Calcio Como - Aurora Pro Patria 0:0 (0:0)
16:30 Giana Erminio - Juventus II 1:1 (0:0)
16:30 US Pergolettese - SS Monza 1912 0:2 (0:0)
16:30 US Pistoiese - US Pianese 1:0 (1:0)
16:30 US Pontedera - US Arezzo 2:1 (1:1)
14. Round
09/11/2019 19:45 SS Monza 1912 - Carrarese Calcio 2:2 (1:2)
10/11/2019 14:00 UC AlbinoLeffe - US Pontedera 1:0 (0:0)
14:00 US Arezzo - Olbia 2:1 (1:0)
14:00 Juventus II - US Pistoiese 0:2 (0:2)
14:00 Calcio Lecco 1912 - AC Renate 0:2 (0:0)
14:00 US Pianese - US Pergolettese 2:0 (2:0)
16:30 Novara Calcio - Calcio Como 2:1 (1:0)
16:30 Aurora Pro Patria - US Alessandria 1912 0:0 (0:0)
16:30 Pro Vercelli - Giana Erminio 1:1 (1:1)
16:30 Robur Siena - Gozzano 1:1 (0:1)
15. Round
16/11/2019 19:45 US Pergolettese - UC AlbinoLeffe 2:1 (0:0)
17/11/2019 14:00 Calcio Como - Pro Vercelli 1:3 (0:3)
14:00 Olbia - Novara Calcio 1:2 (1:1)
14:00 US Pistoiese - SS Monza 1912 0:1 (0:0)
14:00 AC Renate - US Pianese 1:1 (0:1)
16:30 Carrarese Calcio - US Arezzo 2:2 (0:0)
16:30 Giana Erminio - Robur Siena 1:2 (0:1)
16:30 Gozzano - Aurora Pro Patria 2:2 (2:0)
04/12/2019 19:00 US Alessandria 1912 - Juventus II 1:1 (1:0)
11/12/2019 17:00 US Pontedera - Calcio Lecco 1912 -:-
16. Round
23/11/2019 13:55 Pro Vercelli - AC Renate 2:2 (0:2)
19:45 Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio 1:1 (0:0)
24/11/2019 14:00 SS Monza 1912 - US Alessandria 1912 2:0 (0:0)
14:00 US Pergolettese - Olbia 3:0 (0:0)
14:00 US Pianese - Calcio Como 1:4 (0:3)
16:30 Aurora Pro Patria - US Pistoiese 1:1 (0:0)
16:30 Robur Siena - US Pontedera 0:1 (0:0)
25/11/2019 16:00 UC AlbinoLeffe - Carrarese Calcio 1:0 (1:0)
19:45 US Arezzo - Novara Calcio 3:1 (0:0)
11/12/2019 14:00 Juventus II - Gozzano -:-
17. Round
30/11/2019 19:45 Calcio Como - Juventus II 1:1 (1:0)
01/12/2019 14:00 US Alessandria 1912 - Robur Siena 1:3 (0:1)
14:00 Novara Calcio - US Pianese 1:1 (1:0)
14:00 Olbia - SS Monza 1912 0:3 (0:1)
14:00 US Pontedera - US Pergolettese 2:2 (0:1)
16:30 Carrarese Calcio - Pro Vercelli 3:2 (2:1)
16:30 Giana Erminio - UC AlbinoLeffe 1:2 (1:1)
16:30 Gozzano - Calcio Lecco 1912 0:2 (0:1)
16:30 US Pistoiese - US Arezzo 1:1 (1:1)
16:30 AC Renate - Aurora Pro Patria 1:1 (1:1)
18. Round
07/12/2019 14:00 US Pianese - US Pontedera -:-
14:00 Pro Vercelli - US Pistoiese -:-
19:45 Robur Siena - Calcio Como -:-
08/12/2019 14:00 US Arezzo - Gozzano -:-
14:00 Juventus II - Carrarese Calcio -:-
14:00 Calcio Lecco 1912 - Olbia -:-
14:00 Aurora Pro Patria - Novara Calcio -:-
16:30 UC AlbinoLeffe - AC Renate -:-
16:30 SS Monza 1912 - Giana Erminio -:-
16:30 US Pergolettese - US Alessandria 1912 -:-
19. Round
15/12/2019 15:30 US Alessandria 1912 - Pro Vercelli -:-
15:30 Carrarese Calcio - US Pianese -:-
15:30 Calcio Como - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 Giana Erminio - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Gozzano - US Pergolettese -:-
15:30 Novara Calcio - Robur Siena -:-
15:30 Olbia - Juventus II -:-
15:30 US Pistoiese - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 US Pontedera - SS Monza 1912 -:-
15:30 AC Renate - US Arezzo -:-
20. Round
22/12/2019 15:30 UC AlbinoLeffe - US Pistoiese -:-
15:30 Carrarese Calcio - US Pontedera -:-
15:30 Gozzano - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Juventus II - Novara Calcio -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - US Arezzo -:-
15:30 SS Monza 1912 - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Olbia - Robur Siena -:-
15:30 US Pergolettese - Calcio Como -:-
15:30 US Pianese - Pro Vercelli -:-
15:30 AC Renate - Giana Erminio -:-
21. Round
12/01/2020 15:30 US Alessandria 1912 - Carrarese Calcio -:-
15:30 US Arezzo - US Pianese -:-
15:30 Calcio Como - Gozzano -:-
15:30 Giana Erminio - Olbia -:-
15:30 Novara Calcio - SS Monza 1912 -:-
15:30 US Pistoiese - US Pergolettese -:-
15:30 US Pontedera - AC Renate -:-
15:30 Aurora Pro Patria - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 Pro Vercelli - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 Robur Siena - Juventus II -:-
22. Round
19/01/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Pro Vercelli -:-
15:30 Carrarese Calcio - Robur Siena -:-
15:30 Gozzano - US Pistoiese -:-
15:30 Juventus II - US Arezzo -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio -:-
15:30 SS Monza 1912 - Calcio Como -:-
15:30 Olbia - US Pontedera -:-
15:30 US Pergolettese - Aurora Pro Patria -:-
15:30 US Pianese - Giana Erminio -:-
15:30 AC Renate - US Alessandria 1912 -:-
23. Round
26/01/2020 15:30 US Alessandria 1912 - Olbia -:-
15:30 US Arezzo - US Pergolettese -:-
15:30 Calcio Como - AC Renate -:-
15:30 Giana Erminio - Gozzano -:-
15:30 Novara Calcio - US Pontedera -:-
15:30 US Pianese - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 US Pistoiese - Carrarese Calcio -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Juventus II -:-
15:30 Pro Vercelli - SS Monza 1912 -:-
15:30 Robur Siena - Calcio Lecco 1912 -:-
24. Round
02/02/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - US Arezzo -:-
15:30 US Alessandria 1912 - US Pianese -:-
15:30 Carrarese Calcio - Giana Erminio -:-
15:30 Calcio Como - US Pistoiese -:-
15:30 Gozzano - Pro Vercelli -:-
15:30 SS Monza 1912 - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 Olbia - AC Renate -:-
15:30 US Pergolettese - Novara Calcio -:-
15:30 US Pontedera - Juventus II -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Robur Siena -:-
25. Round
09/02/2020 15:30 US Arezzo - Calcio Como -:-
15:30 Giana Erminio - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Juventus II - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - US Pergolettese -:-
15:30 Novara Calcio - Gozzano -:-
15:30 Olbia - Carrarese Calcio -:-
15:30 US Pianese - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Pro Vercelli - US Pontedera -:-
15:30 AC Renate - US Pistoiese -:-
15:30 Robur Siena - SS Monza 1912 -:-
26. Round
16/02/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Novara Calcio -:-
15:30 US Alessandria 1912 - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 Carrarese Calcio - AC Renate -:-
15:30 Calcio Como - Olbia -:-
15:30 Gozzano - US Pianese -:-
15:30 SS Monza 1912 - Juventus II -:-
15:30 US Pergolettese - Pro Vercelli -:-
15:30 US Pistoiese - Robur Siena -:-
15:30 US Pontedera - Giana Erminio -:-
15:30 Aurora Pro Patria - US Arezzo -:-
27. Round
23/02/2020 15:30 Carrarese Calcio - Gozzano -:-
15:30 Giana Erminio - Calcio Como -:-
15:30 Juventus II - US Pianese -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria -:-
15:30 SS Monza 1912 - US Arezzo -:-
15:30 Olbia - US Pistoiese -:-
15:30 US Pontedera - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Pro Vercelli - Novara Calcio -:-
15:30 AC Renate - US Pergolettese -:-
15:30 Robur Siena - UC AlbinoLeffe -:-
28. Round
26/02/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - SS Monza 1912 -:-
15:30 US Arezzo - Robur Siena -:-
15:30 Calcio Como - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Gozzano - AC Renate -:-
15:30 Juventus II - Pro Vercelli -:-
15:30 Novara Calcio - Giana Erminio -:-
15:30 US Pergolettese - Carrarese Calcio -:-
15:30 US Pianese - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 US Pistoiese - US Pontedera -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Olbia -:-
29. Round
01/03/2020 15:30 US Alessandria 1912 - US Arezzo -:-
15:30 Carrarese Calcio - Novara Calcio -:-
15:30 Giana Erminio - US Pistoiese -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 SS Monza 1912 - US Pianese -:-
15:30 Olbia - Gozzano -:-
15:30 US Pontedera - Calcio Como -:-
15:30 Pro Vercelli - Aurora Pro Patria -:-
15:30 AC Renate - Juventus II -:-
15:30 Robur Siena - US Pergolettese -:-
30. Round
08/03/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Olbia -:-
15:30 US Arezzo - Pro Vercelli -:-
15:30 Calcio Como - Carrarese Calcio -:-
15:30 Gozzano - SS Monza 1912 -:-
15:30 Juventus II - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 Novara Calcio - AC Renate -:-
15:30 US Pergolettese - Giana Erminio -:-
15:30 US Pianese - Robur Siena -:-
15:30 US Pistoiese - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Aurora Pro Patria - US Pontedera -:-
31. Round
15/03/2020 15:30 US Alessandria 1912 - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Giana Erminio - US Arezzo -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - Calcio Como -:-
15:30 Olbia - US Pianese -:-
15:30 US Pergolettese - Juventus II -:-
15:30 US Pistoiese - Novara Calcio -:-
15:30 US Pontedera - Gozzano -:-
15:30 Pro Vercelli - Robur Siena -:-
15:30 AC Renate - SS Monza 1912 -:-
32. Round
22/03/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Gozzano -:-
15:30 US Arezzo - US Pontedera -:-
15:30 Juventus II - Giana Erminio -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - Carrarese Calcio -:-
15:30 SS Monza 1912 - US Pergolettese -:-
15:30 Novara Calcio - US Alessandria 1912 -:-
15:30 US Pianese - US Pistoiese -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Calcio Como -:-
15:30 Pro Vercelli - Olbia -:-
15:30 Robur Siena - AC Renate -:-
33. Round
25/03/2020 15:30 US Alessandria 1912 - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Carrarese Calcio - SS Monza 1912 -:-
15:30 Calcio Como - Novara Calcio -:-
15:30 Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
15:30 Gozzano - Robur Siena -:-
15:30 Olbia - US Arezzo -:-
15:30 US Pergolettese - US Pianese -:-
15:30 US Pistoiese - Juventus II -:-
15:30 US Pontedera - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 AC Renate - Calcio Lecco 1912 -:-
34. Round
29/03/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - US Pergolettese -:-
15:30 US Arezzo - Carrarese Calcio -:-
15:30 Juventus II - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - US Pontedera -:-
15:30 SS Monza 1912 - US Pistoiese -:-
15:30 Novara Calcio - Olbia -:-
15:30 US Pianese - AC Renate -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Gozzano -:-
15:30 Pro Vercelli - Calcio Como -:-
15:30 Robur Siena - Giana Erminio -:-
35. Round
05/04/2020 15:30 US Alessandria 1912 - SS Monza 1912 -:-
15:30 Carrarese Calcio - UC AlbinoLeffe -:-
15:30 Calcio Como - US Pianese -:-
15:30 Giana Erminio - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 Gozzano - Juventus II -:-
15:30 Novara Calcio - US Arezzo -:-
15:30 Olbia - US Pergolettese -:-
15:30 US Pistoiese - Aurora Pro Patria -:-
15:30 US Pontedera - Robur Siena -:-
15:30 AC Renate - Pro Vercelli -:-
36. Round
11/04/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Giana Erminio -:-
15:30 US Arezzo - US Pistoiese -:-
15:30 Juventus II - Calcio Como -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - Gozzano -:-
15:30 SS Monza 1912 - Olbia -:-
15:30 US Pergolettese - US Pontedera -:-
15:30 US Pianese - Novara Calcio -:-
15:30 Aurora Pro Patria - AC Renate -:-
15:30 Pro Vercelli - Carrarese Calcio -:-
15:30 Robur Siena - US Alessandria 1912 -:-
37. Round
19/04/2020 15:30 US Alessandria 1912 - US Pergolettese -:-
15:30 Carrarese Calcio - Juventus II -:-
15:30 Calcio Como - Robur Siena -:-
15:30 Giana Erminio - SS Monza 1912 -:-
15:30 Gozzano - US Arezzo -:-
15:30 Novara Calcio - Aurora Pro Patria -:-
15:30 Olbia - Calcio Lecco 1912 -:-
15:30 US Pistoiese - Pro Vercelli -:-
15:30 US Pontedera - US Pianese -:-
15:30 AC Renate - UC AlbinoLeffe -:-
38. Round
26/04/2020 15:30 UC AlbinoLeffe - Calcio Como -:-
15:30 US Arezzo - AC Renate -:-
15:30 Juventus II - Olbia -:-
15:30 Calcio Lecco 1912 - US Pistoiese -:-
15:30 SS Monza 1912 - US Pontedera -:-
15:30 US Pergolettese - Gozzano -:-
15:30 US Pianese - Carrarese Calcio -:-
15:30 Aurora Pro Patria - Giana Erminio -:-
15:30 Pro Vercelli - US Alessandria 1912 -:-
15:30 Robur Siena - Novara Calcio -:-