Group 1
24/03/2019 17:00 Ireland - Luxembourg 3:0 (2:0)
06/09/2019 18:00 Iceland - Luxembourg 3:0 (0:0)
20:00 Ireland - Armenia 1:0 (1:0)
09/09/2019 18:00 Iceland - Armenia 6:1 (3:0)
10/09/2019 17:30 Italy - Luxembourg 5:0 (2:0)
17:30 Sweden - Ireland 1:3 (1:0)
10/10/2019 20:05 Ireland - Italy 0:0 (0:0)
11/10/2019 12:00 Armenia - Luxembourg 2:0 (0:0)
12/10/2019 14:45 Sweden - Iceland 5:0 (2:0)
14/10/2019 17:30 Armenia - Italy 0:1 (0:1)
15/10/2019 16:00 Iceland - Ireland 1:0 (1:0)
18:00 Luxembourg - Sweden 0:3 (0:3)
14/11/2019 12:00 Armenia - Ireland 0:1 (0:0)
16/11/2019 17:30 Italy - Iceland 3:0 (1:0)
19/11/2019 20:00 Ireland - Sweden 4:1 (0:1)
20:00 Italy - Armenia 6:0 (3:0)
04/09/2020 17:30 Iceland - Sweden 1:0 (0:0)
08/09/2020 16:00 Luxembourg - Armenia 2:1 (1:1)
17:30 Sweden - Italy 3:0 (2:0)
09/10/2020 17:30 Sweden - Luxembourg 4:0 (3:0)
13/10/2020 16:00 Italy - Ireland 2:0 (1:0)
16:00 Luxembourg - Iceland 0:2 (0:2)
17:30 Sweden - Armenia 10:0 (3:0)
12/11/2020 13:15 Iceland - Italy 1:2 (0:1)
13/11/2020 Armenia - Sweden dnp
15/11/2020 12:30 Ireland - Iceland 1:2 (0:1)
16:30 Luxembourg - Italy 0:4 (0:2)
18/11/2020 Armenia - Iceland dnp
16:30 Italy - Sweden 4:1 (1:0)
16:30 Luxembourg - Ireland 1:2 (0:1)
Group 2
06/06/2019 18:00 Liechtenstein - Azerbaijan 1:0 (1:0)
05/09/2019 16:00 Georgia - Liechtenstein 4:0 (2:0)
06/09/2019 17:30 Azerbaijan - Slovakia 2:1 (1:0)
10/09/2019 17:30 Azerbaijan - Georgia 0:3 (0:1)
17:30 Liechtenstein - Switzerland 0:5 (0:1)
09/10/2019 17:00 Liechtenstein - Slovakia 2:4 (0:2)
10/10/2019 20:00 France - Azerbaijan 5:0 (3:0)
11/10/2019 18:00 Switzerland - Georgia 2:1 (0:0)
15/10/2019 17:00 Azerbaijan - Switzerland 0:1 (0:1)
20:00 Slovakia - France 3:5 (1:4)
14/11/2019 14:00 Azerbaijan - Liechtenstein 1:0 (0:0)
15/11/2019 20:00 France - Georgia 3:2 (1:0)
18/11/2019 17:00 Slovakia - Georgia 3:2 (1:1)
19/11/2019 18:00 Switzerland - France 3:1 (2:1)
04/09/2020 18:00 Georgia - France 0:2 (0:1)
18:00 Switzerland - Slovakia 4:1 (2:1)
07/09/2020 18:00 Azerbaijan - France 1:2 (0:1)
08/09/2020 16:00 Liechtenstein - Georgia 0:2 (0:2)
19:15 Slovakia - Switzerland 1:2 (0:0)
08/10/2020 15:30 Slovakia - Azerbaijan 2:1 (0:0)
20:00 France - Liechtenstein 5:0 (4:0)
09/10/2020 17:00 Georgia - Switzerland 0:3 (0:1)
12/10/2020 20:00 France - Slovakia 1:0 (1:0)
13/10/2020 16:00 Georgia - Azerbaijan 1:0 (1:0)
17:00 Switzerland - Liechtenstein 3:0 (2:0)
12/11/2020 10:00 Georgia - Slovakia 2:1 (1:0)
18:00 Switzerland - Azerbaijan 2:1 (0:1)
19:45 Liechtenstein - France 0:5 (0:3)
16/11/2020 20:00 France - Switzerland 3:1 (2:0)
17/11/2020 16:00 Slovakia - Liechtenstein 6:0 (3:0)
Group 3
23/03/2019 18:00 Albania - Turkey 1:2 (1:1)
26/03/2019 17:30 Andorra - Albania 2:2 (1:0)
06/06/2019 17:30 Andorra - Kosovo 0:4 (0:4)
07/06/2019 18:30 Turkey - Albania 2:2 (0:0)
11/06/2019 19:00 Kosovo - Turkey 3:1 (1:0)
05/09/2019 17:00 Andorra - Austria 1:3 (1:2)
06/09/2019 18:45 Turkey - England 2:3 (1:1)
09/09/2019 15:00 Albania - Austria 0:4 (0:2)
19:45 England - Kosovo 2:0 (1:0)
11/10/2019 19:30 Austria - Turkey 3:0 (2:0)
15/10/2019 18:00 Albania - Kosovo 2:1 (0:0)
19:45 England - Austria 5:1 (4:0)
15/11/2019 17:00 Austria - Kosovo 4:0 (2:0)
18:00 Albania - England 0:3 (0:2)
19/11/2019 17:00 Andorra - Turkey 2:0 (1:0)
04/09/2020 17:30 Austria - Albania 1:5 (0:2)
18:00 Kosovo - England 0:6 (0:0)
18:30 Turkey - Andorra 1:0 (0:0)
08/09/2020 18:00 Albania - Andorra 3:1 (0:1)
19:30 Austria - England 1:2 (0:1)
07/10/2020 14:00 Andorra - England 3:3 (1:1)
09/10/2020 18:00 Kosovo - Austria 0:1 (0:0)
13/10/2020 18:00 Kosovo - Andorra 1:0 (0:0)
19:30 England - Turkey 2:1 (1:0)
13/11/2020 17:00 Turkey - Austria 3:2 (0:1)
18:00 Kosovo - Albania 0:1 (0:1)
19:30 England - Andorra 3:1 (1:1)
17/11/2020 16:00 Turkey - Kosovo 3:0 (2:0)
19:25 England - Albania 5:0 (3:0)
19:25 Austria - Andorra 4:0 (3:0)
Group 4
05/06/2019 19:30 San Marino - Lithuania 0:3 (0:2)
10/06/2019 17:00 Greece - San Marino 5:0 (3:0)
05/09/2019 19:30 Scotland - San Marino 2:0 (2:0)
06/09/2019 17:00 Czech Republic - Lithuania 2:0 (1:0)
10/09/2019 15:30 Greece - Lithuania 1:0 (0:0)
19:00 Croatia - Scotland 1:2 (1:0)
10/10/2019 16:00 Czech Republic - Greece 1:1 (0:1)
17:15 Scotland - Lithuania 0:0 (0:0)
14/10/2019 16:00 Czech Republic - Scotland 0:0 (0:0)
18:00 San Marino - Croatia 0:7 (0:5)
14/11/2019 16:30 Lithuania - Croatia 1:3 (0:1)
17:00 Czech Republic - San Marino 6:0 (3:0)
15/11/2019 19:00 Scotland - Greece 0:1 (0:0)
18/11/2019 17:00 Croatia - Czech Republic 1:2 (1:1)
02/09/2020 19:30 San Marino - Czech Republic 0:6 (0:2)
03/09/2020 18:00 Croatia - Greece 5:0 (4:0)
06/09/2020 19:30 San Marino - Greece 0:1 (0:1)
07/09/2020 17:00 Czech Republic - Croatia 0:0 (0:0)
08/09/2020 16:30 Lithuania - Scotland 0:1 (0:0)
08/10/2020 16:30 Lithuania - Greece 2:0 (1:0)
17:00 Croatia - San Marino 10:0 (5:0)
09/10/2020 17:30 Scotland - Czech Republic 2:0 (1:0)
13/10/2020 15:00 Greece - Croatia 0:1 (0:1)
16:30 Lithuania - Czech Republic 0:1 (0:1)
16:30 San Marino - Scotland 0:7 (0:3)
12/11/2020 15:00 Scotland - Croatia 2:2 (0:2)
13/11/2020 16:30 Lithuania - San Marino 3:0 (1:0)
17:00 Greece - Czech Republic 0:2 (0:0)
17/11/2020 16:00 Greece - Scotland 1:0 (1:0)
16:00 Croatia - Lithuania 7:0 (3:0)
Group 5
05/09/2019 15:30 Estonia - Bulgaria 0:4 (0:2)
06/09/2019 15:00 Latvia - Poland 0:1 (0:1)
17:00 Russia - Serbia 1:0 (1:0)
10/09/2019 17:00 Poland - Estonia 4:0 (1:0)
18:00 Serbia - Latvia 1:1 (0:1)
18:30 Bulgaria - Russia 0:0 (0:0)
11/10/2019 15:00 Russia - Poland 2:2 (1:2)
17:00 Bulgaria - Serbia 0:1 (0:0)
17:15 Estonia - Latvia 2:1 (2:1)
15/10/2019 16:00 Latvia - Bulgaria 0:0 (0:0)
17:00 Poland - Serbia 1:0 (0:0)
17:15 Estonia - Russia 0:5 (0:2)
15/11/2019 15:00 Russia - Latvia 2:0 (1:0)
16:00 Bulgaria - Poland 3:0 (1:0)
18:00 Serbia - Estonia 6:0 (3:0)
19/11/2019 18:00 Serbia - Russia 0:2 (0:2)
04/09/2020 15:00 Latvia - Serbia 2:2 (2:0)
17:00 Estonia - Poland 0:6 (0:3)
17:00 Russia - Bulgaria 2:0 (1:0)
08/09/2020 15:00 Latvia - Estonia 1:1 (0:0)
17:00 Poland - Russia 1:0 (0:0)
19:00 Serbia - Bulgaria 1:2 (0:1)
09/10/2020 16:00 Russia - Estonia 4:0 (4:0)
16:45 Bulgaria - Latvia 1:0 (0:0)
17:00 Serbia - Poland 1:0 (1:0)
13/10/2020 14:00 Estonia - Serbia 0:0 (0:0)
15:00 Latvia - Russia 1:4 (0:1)
17:00 Poland - Bulgaria 1:1 (0:1)
17/11/2020 16:30 Bulgaria - Estonia 3:0 (2:0)
16:30 Poland - Latvia 3:1 (0:0)
Group 6
06/06/2019 17:00 Faroe Islands - Kazakhstan 1:3 (0:1)
11/06/2019 19:30 Montenegro - Kazakhstan 1:2 (1:0)
06/09/2019 14:00 Kazakhstan - Spain 0:1 (0:1)
19:00 Montenegro - Faroe Islands 3:0 (3:0)
10/09/2019 14:00 Kazakhstan - Israel 1:2 (1:1)
15:00 North Macedonia - Faroe Islands 7:1 (3:1)
18:45 Spain - Montenegro 2:0 (2:0)
10/10/2019 16:00 Montenegro - North Macedonia 1:2 (1:2)
15/10/2019 13:30 North Macedonia - Kazakhstan 1:1 (1:0)
17:35 Israel - Faroe Islands 3:1 (1:0)
17:45 Montenegro - Spain 0:2 (0:1)
14/11/2019 18:05 Israel - Montenegro 0:0 (0:0)
18:45 Spain - North Macedonia 3:0 (1:0)
19/11/2019 17:30 Israel - Spain 1:1 (0:0)
02/09/2020 17:00 Faroe Islands - Israel 3:1 (0:1)
03/09/2020 14:00 Kazakhstan - Montenegro 0:4 (0:0)
17:45 North Macedonia - Spain 0:1 (0:0)
08/09/2020 14:00 Faroe Islands - North Macedonia 1:2 (0:1)
17:40 Israel - Kazakhstan 1:2 (0:1)
08/10/2020 12:00 Kazakhstan - North Macedonia 1:4 (0:2)
17:00 Montenegro - Israel 1:2 (0:1)
17:45 Faroe Islands - Spain 0:2 (0:0)
13/10/2020 13:30 North Macedonia - Israel 1:1 (0:1)
17:00 Faroe Islands - Montenegro 1:0 (1:0)
17:45 Spain - Kazakhstan 3:0 (0:0)
12/11/2020 17:30 Israel - North Macedonia 1:1 (1:0)
18:00 Spain - Faroe Islands 2:0 (0:0)
17/11/2020 11:00 Kazakhstan - Faroe Islands 2:3 (0:1)
12:30 North Macedonia - Montenegro 2:1 (1:0)
17:45 Spain - Israel 3:0 (0:0)
Group 7
20/03/2019 13:30 Cyprus - Gibraltar 1:0 (0:0)
08/06/2019 12:00 Belarus - Gibraltar 10:0 (2:0)
05/09/2019 20:45 Portugal - Gibraltar 4:0 (2:0)
06/09/2019 18:00 Norway - Cyprus 2:1 (1:0)
10/09/2019 18:00 Belarus - Portugal 0:2 (0:0)
18:00 Netherlands - Cyprus 5:1 (3:1)
11/10/2019 16:00 Belarus - Norway 1:1 (0:0)
17:30 Netherlands - Portugal 4:2 (1:1)
15/10/2019 13:30 Cyprus - Belarus 1:1 (1:0)
17:30 Norway - Netherlands 0:4 (0:1)
14/11/2019 18:00 Gibraltar - Netherlands 0:6 (0:2)
15/11/2019 12:30 Cyprus - Norway 1:2 (1:0)
19/11/2019 17:30 Norway - Portugal 2:3 (0:2)
19:00 Gibraltar - Belarus 0:2 (0:1)
04/09/2020 17:00 Belarus - Netherlands 0:7 (0:3)
17:00 Norway - Gibraltar 6:0 (2:0)
17:00 Cyprus - Portugal 0:4 (0:2)
08/09/2020 19:00 Netherlands - Norway 2:0 (0:0)
08/10/2020 19:00 Netherlands - Gibraltar 5:0 (3:0)
09/10/2020 16:00 Belarus - Cyprus 1:2 (0:1)
19:30 Portugal - Norway 4:1 (2:1)
13/10/2020 17:00 Cyprus - Netherlands 0:7 (0:1)
18:00 Gibraltar - Portugal 0:3 (0:1)
12/11/2020 19:30 Portugal - Belarus 3:0 (2:0)
13/11/2020 Gibraltar - Norway dnp
15/11/2020 13:30 Netherlands - Belarus 5:0 (2:0)
19:30 Portugal - Cyprus 2:1 (1:1)
18/11/2020 Gibraltar - Cyprus dnp
Norway - Belarus dnp
19:30 Portugal - Netherlands 2:1 (1:1)
Group 8
06/09/2019 16:30 Ukraine - Finland 0:2 (0:1)
19:30 Northern Ireland - Malta 0:0 (0:0)
10/09/2019 16:30 Ukraine - Malta 4:0 (3:0)
17:00 Finland - Northern Ireland 1:1 (1:1)
17:30 Denmark - Romania 2:1 (1:0)
10/10/2019 17:00 Denmark - Northern Ireland 2:1 (1:0)
17:00 Finland - Malta 4:0 (3:0)
18:30 Romania - Ukraine 3:0 (0:0)
14/10/2019 17:00 Finland - Denmark 0:1 (0:1)
18:30 Romania - Northern Ireland 3:0 (0:0)
14/11/2019 18:00 Romania - Finland 4:1 (3:1)
15/11/2019 16:30 Ukraine - Denmark 2:3 (0:2)
19/11/2019 17:00 Denmark - Malta 5:1 (4:1)
17:30 Northern Ireland - Romania 0:0 (0:0)
04/09/2020 17:00 Denmark - Ukraine 1:1 (0:0)
17:00 Finland - Romania 1:3 (1:1)
17:00 Malta - Northern Ireland 0:2 (0:0)
08/09/2020 17:00 Finland - Ukraine 0:2 (0:2)
17:00 Malta - Romania 0:3 (0:2)
17:00 Northern Ireland - Denmark 0:1 (0:0)
09/10/2020 16:30 Ukraine - Romania 1:0 (0:0)
17:00 Malta - Denmark 1:3 (0:0)
18:00 Northern Ireland - Finland 2:3 (1:1)
13/10/2020 17:00 Denmark - Finland 2:1 (1:0)
18:00 Northern Ireland - Ukraine 1:0 (0:0)
18:00 Romania - Malta 4:1 (4:0)
13/11/2020 16:00 Malta - Ukraine 1:4 (0:2)
17/11/2020 14:00 Malta - Finland 0:1 (0:1)
16:30 Ukraine - Northern Ireland 3:0 (0:0)
18:30 Romania - Denmark 1:1 (0:0)
Group 9
26/03/2019 16:00 Bosnia-Herzegovina - Moldova 4:0 (2:0)
06/09/2019 17:00 Wales - Belgium 1:0 (1:0)
10/09/2019 19:00 Belgium - Bosnia-Herzegovina 0:0 (0:0)
19:00 Wales - Germany 1:5 (0:4)
11/10/2019 15:00 Moldova - Wales 2:1 (1:1)
15/10/2019 17:00 Bosnia-Herzegovina - Germany 0:2 (0:1)
19:00 Belgium - Moldova 4:1 (2:1)
17/11/2019 15:00 Germany - Belgium 2:3 (1:2)
19/11/2019 16:00 Wales - Bosnia-Herzegovina 1:0 (0:0)
03/09/2020 17:15 Germany - Moldova 4:1 (1:0)
04/09/2020 15:30 Bosnia-Herzegovina - Wales 1:0 (0:0)
08/09/2020 15:00 Belgium - Germany 4:1 (1:1)
17:00 Moldova - Bosnia-Herzegovina 1:1 (0:0)
09/10/2020 17:15 Moldova - Germany 0:5 (0:3)
19:00 Belgium - Wales 5:0 (3:0)
13/10/2020 15:00 Moldova - Belgium 1:0 (1:0)
17:15 Germany - Bosnia-Herzegovina 1:0 (1:0)
13/11/2020 17:00 Wales - Moldova 3:0 (0:0)
17/11/2020 17:15 Bosnia-Herzegovina - Belgium 3:2 (2:1)
17:15 Germany - Wales 2:1 (2:1)