1. Round
12/03/2021 14:30 FK Isloch Minsk - FK Slaviya Mozyr 1:0 (0:0)
13/03/2021 11:00 Energetik-BGU Minsk - FK Smorgon 3:0 (1:0)
13:00 Rukh Brest - FK Gomel 1:1 (0:0)
14:45 Dinamo Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino 3:0 (0:0)
17:45 Shakhter Soligorsk - FK Minsk 1:0 (0:0)
14/03/2021 12:00 Sputnik Rechytsa - Dinamo Brest 0:4 (0:1)
14:00 Neman Grodno - FK Vitebsk 0:0 (0:0)
16:00 BATE Borisov - FK Slutsk 3:0 (1:0)
2. Round
19/03/2021 15:00 FK Slaviya Mozyr - Torpedo-BelAZ Zhodino 0:1 (0:0)
17:45 FK Isloch Minsk - FK Smorgon 2:0 (1:0)
20/03/2021 11:00 Energetik-BGU Minsk - Shakhter Soligorsk 1:2 (0:2)
13:00 FK Vitebsk - Dinamo Minsk 0:0 (0:0)
15:00 Dinamo Brest - BATE Borisov 0:0 (0:0)
17:00 FK Minsk - Rukh Brest 2:2 (0:2)
21/03/2021 12:00 FK Slutsk - Neman Grodno 1:1 (0:1)
14:00 FK Gomel - Sputnik Rechytsa 2:0 (1:0)
3. Round
02/04/2021 15:30 Neman Grodno - Dinamo Brest 0:1 (0:0)
03/04/2021 12:00 BATE Borisov - FK Gomel 3:2 (1:1)
14:00 Sputnik Rechytsa - FK Minsk 0:1 (0:0)
16:00 Shakhter Soligorsk - FK Isloch Minsk 4:0 (2:0)
18:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Vitebsk 1:0 (1:0)
04/04/2021 12:00 Dinamo Minsk - FK Slutsk 1:0 (1:0)
14:00 FK Slaviya Mozyr - FK Smorgon 1:1 (1:0)
16:00 Rukh Brest - Energetik-BGU Minsk 0:0 (0:0)
4. Round
09/04/2021 15:30 Energetik-BGU Minsk - Sputnik Rechytsa 0:1 (0:0)
10/04/2021 12:00 FK Isloch Minsk - Rukh Brest 0:1 (0:0)
14:00 FK Slutsk - Torpedo-BelAZ Zhodino 2:0 (0:0)
18:00 Dinamo Brest - Dinamo Minsk 1:1 (0:1)
11/04/2021 12:00 FK Minsk - BATE Borisov 2:2 (0:0)
14:00 FK Gomel - Neman Grodno 2:0 (2:0)
16:00 FK Slaviya Mozyr - FK Vitebsk 0:2 (0:1)
18:00 Shakhter Soligorsk - FK Smorgon 3:0 (1:0)
5. Round
16/04/2021 16:00 Sputnik Rechytsa - FK Isloch Minsk 1:5 (0:3)
18:45 FK Vitebsk - FK Slutsk 0:0 (0:0)
17/04/2021 12:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo Brest 0:2 (0:1)
14:00 Neman Grodno - FK Minsk 0:2 (0:1)
16:00 BATE Borisov - Energetik-BGU Minsk 2:1 (2:1)
18:00 Shakhter Soligorsk - FK Slaviya Mozyr 4:1 (1:0)
18/04/2021 12:00 Dinamo Minsk - FK Gomel 1:2 (1:1)
14:00 Rukh Brest - FK Smorgon 5:0 (3:0)
6. Round
23/04/2021 16:00 FK Smorgon - Sputnik Rechytsa -:-
18:00 FK Slaviya Mozyr - FK Slutsk -:-
24/04/2021 12:00 Dinamo Brest - FK Vitebsk -:-
14:00 Energetik-BGU Minsk - Neman Grodno -:-
16:00 FK Minsk - Dinamo Minsk -:-
25/04/2021 13:45 FK Isloch Minsk - BATE Borisov -:-
15:45 Shakhter Soligorsk - Rukh Brest -:-
18:45 FK Gomel - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
7. Round
29/04/2021 16:00 FK Slutsk - Dinamo Brest -:-
30/04/2021 13:30 Rukh Brest - FK Slaviya Mozyr -:-
15:30 Dinamo Minsk - Energetik-BGU Minsk -:-
17:30 FK Vitebsk - FK Gomel -:-
01/05/2021 12:00 Neman Grodno - FK Isloch Minsk -:-
14:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Minsk -:-
16:00 Sputnik Rechytsa - Shakhter Soligorsk -:-
18:00 BATE Borisov - FK Smorgon -:-
8. Round
08/05/2021 Energetik-BGU Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Minsk - FK Vitebsk -:-
FK Isloch Minsk - Dinamo Minsk -:-
FK Gomel - FK Slutsk -:-
Rukh Brest - Sputnik Rechytsa -:-
Shakhter Soligorsk - BATE Borisov -:-
FK Slaviya Mozyr - Dinamo Brest -:-
FK Smorgon - Neman Grodno -:-
9. Round
15/05/2021 BATE Borisov - Rukh Brest -:-
Dinamo Minsk - FK Smorgon -:-
Dinamo Brest - FK Gomel -:-
Neman Grodno - Shakhter Soligorsk -:-
FK Slutsk - FK Minsk -:-
FK Vitebsk - Energetik-BGU Minsk -:-
Sputnik Rechytsa - FK Slaviya Mozyr -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Isloch Minsk -:-
10. Round
22/05/2021 Energetik-BGU Minsk - FK Slutsk -:-
FK Minsk - Dinamo Brest -:-
FK Isloch Minsk - FK Vitebsk -:-
Rukh Brest - Neman Grodno -:-
Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk -:-
FK Slaviya Mozyr - FK Gomel -:-
FK Smorgon - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Sputnik Rechytsa - BATE Borisov -:-
11. Round
29/05/2021 BATE Borisov - FK Slaviya Mozyr -:-
Dinamo Minsk - Rukh Brest -:-
Dinamo Brest - Energetik-BGU Minsk -:-
Neman Grodno - Sputnik Rechytsa -:-
FK Slutsk - FK Isloch Minsk -:-
FK Vitebsk - FK Smorgon -:-
FK Gomel - FK Minsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Shakhter Soligorsk -:-
12. Round
12/06/2021 BATE Borisov - Neman Grodno -:-
Energetik-BGU Minsk - FK Gomel -:-
FK Isloch Minsk - Dinamo Brest -:-
Rukh Brest - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Shakhter Soligorsk - FK Vitebsk -:-
FK Slaviya Mozyr - FK Minsk -:-
FK Smorgon - FK Slutsk -:-
Sputnik Rechytsa - Dinamo Minsk -:-
13. Round
18/06/2021 Dinamo Minsk - BATE Borisov -:-
Dinamo Brest - FK Smorgon -:-
FK Minsk - Energetik-BGU Minsk -:-
Neman Grodno - FK Slaviya Mozyr -:-
FK Slutsk - Shakhter Soligorsk -:-
FK Vitebsk - Rukh Brest -:-
FK Gomel - FK Isloch Minsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Sputnik Rechytsa -:-
14. Round
27/06/2021 BATE Borisov - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Isloch Minsk - FK Minsk -:-
Neman Grodno - Dinamo Minsk -:-
Rukh Brest - FK Slutsk -:-
Shakhter Soligorsk - Dinamo Brest -:-
FK Slaviya Mozyr - Energetik-BGU Minsk -:-
FK Smorgon - FK Gomel -:-
Sputnik Rechytsa - FK Vitebsk -:-
15. Round
03/07/2021 Dinamo Minsk - FK Slaviya Mozyr -:-
Dinamo Brest - Rukh Brest -:-
Energetik-BGU Minsk - FK Isloch Minsk -:-
FK Minsk - FK Smorgon -:-
FK Slutsk - Sputnik Rechytsa -:-
FK Vitebsk - BATE Borisov -:-
FK Gomel - Shakhter Soligorsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Neman Grodno -:-
16. Round
17/07/2021 Dinamo Brest - Sputnik Rechytsa -:-
Energetik-BGU Minsk - FK Smorgon -:-
FK Minsk - Shakhter Soligorsk -:-
FK Slutsk - BATE Borisov -:-
FK Vitebsk - Neman Grodno -:-
FK Gomel - Rukh Brest -:-
FK Slaviya Mozyr - FK Isloch Minsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo Minsk -:-
17. Round
24/07/2021 BATE Borisov - Dinamo Brest -:-
Dinamo Minsk - FK Vitebsk -:-
Neman Grodno - FK Slutsk -:-
Rukh Brest - FK Minsk -:-
Shakhter Soligorsk - Energetik-BGU Minsk -:-
FK Smorgon - FK Isloch Minsk -:-
Sputnik Rechytsa - FK Gomel -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Slaviya Mozyr -:-
18. Round
31/07/2021 Dinamo Brest - Neman Grodno -:-
Energetik-BGU Minsk - Rukh Brest -:-
FK Minsk - Sputnik Rechytsa -:-
FK Isloch Minsk - Shakhter Soligorsk -:-
FK Slutsk - Dinamo Minsk -:-
FK Vitebsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Gomel - BATE Borisov -:-
FK Slaviya Mozyr - FK Smorgon -:-
19. Round
14/08/2021 BATE Borisov - FK Minsk -:-
Dinamo Minsk - Dinamo Brest -:-
Neman Grodno - FK Gomel -:-
FK Vitebsk - FK Slaviya Mozyr -:-
Rukh Brest - FK Isloch Minsk -:-
Shakhter Soligorsk - FK Smorgon -:-
Sputnik Rechytsa - Energetik-BGU Minsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Slutsk -:-
20. Round
21/08/2021 Dinamo Brest - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Energetik-BGU Minsk - BATE Borisov -:-
FK Minsk - Neman Grodno -:-
FK Isloch Minsk - Sputnik Rechytsa -:-
FK Slutsk - FK Vitebsk -:-
FK Gomel - Dinamo Minsk -:-
FK Slaviya Mozyr - Shakhter Soligorsk -:-
FK Smorgon - Rukh Brest -:-
21. Round
28/08/2021 BATE Borisov - FK Isloch Minsk -:-
Dinamo Minsk - FK Minsk -:-
Neman Grodno - Energetik-BGU Minsk -:-
FK Slutsk - FK Slaviya Mozyr -:-
FK Vitebsk - Dinamo Brest -:-
Rukh Brest - Shakhter Soligorsk -:-
Sputnik Rechytsa - FK Smorgon -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Gomel -:-
22. Round
11/09/2021 Dinamo Brest - FK Slutsk -:-
Energetik-BGU Minsk - Dinamo Minsk -:-
FK Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Isloch Minsk - Neman Grodno -:-
FK Gomel - FK Vitebsk -:-
Shakhter Soligorsk - Sputnik Rechytsa -:-
FK Slaviya Mozyr - Rukh Brest -:-
FK Smorgon - BATE Borisov -:-
23. Round
18/09/2021 BATE Borisov - Shakhter Soligorsk -:-
Dinamo Minsk - FK Isloch Minsk -:-
Dinamo Brest - FK Slaviya Mozyr -:-
Neman Grodno - FK Smorgon -:-
FK Slutsk - FK Gomel -:-
FK Vitebsk - FK Minsk -:-
Sputnik Rechytsa - Rukh Brest -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Energetik-BGU Minsk -:-
24. Round
25/09/2021 Energetik-BGU Minsk - FK Vitebsk -:-
FK Minsk - FK Slutsk -:-
FK Isloch Minsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Gomel - Dinamo Brest -:-
Rukh Brest - BATE Borisov -:-
Shakhter Soligorsk - Neman Grodno -:-
FK Slaviya Mozyr - Sputnik Rechytsa -:-
FK Smorgon - Dinamo Minsk -:-
25. Round
02/10/2021 BATE Borisov - Sputnik Rechytsa -:-
Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk -:-
Dinamo Brest - FK Minsk -:-
Neman Grodno - Rukh Brest -:-
FK Slutsk - Energetik-BGU Minsk -:-
FK Vitebsk - FK Isloch Minsk -:-
FK Gomel - FK Slaviya Mozyr -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Smorgon -:-
26. Round
16/10/2021 Energetik-BGU Minsk - Dinamo Brest -:-
FK Minsk - FK Gomel -:-
FK Isloch Minsk - FK Slutsk -:-
Rukh Brest - Dinamo Minsk -:-
Shakhter Soligorsk - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
FK Slaviya Mozyr - BATE Borisov -:-
FK Smorgon - FK Vitebsk -:-
Sputnik Rechytsa - Neman Grodno -:-
27. Round
23/10/2021 Dinamo Minsk - Sputnik Rechytsa -:-
Dinamo Brest - FK Isloch Minsk -:-
FK Minsk - FK Slaviya Mozyr -:-
Neman Grodno - BATE Borisov -:-
FK Slutsk - FK Smorgon -:-
FK Vitebsk - Shakhter Soligorsk -:-
FK Gomel - Energetik-BGU Minsk -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - Rukh Brest -:-
28. Round
06/11/2021 BATE Borisov - Dinamo Minsk -:-
Energetik-BGU Minsk - FK Minsk -:-
FK Isloch Minsk - FK Gomel -:-
Rukh Brest - FK Vitebsk -:-
Shakhter Soligorsk - FK Slutsk -:-
FK Slaviya Mozyr - Neman Grodno -:-
FK Smorgon - Dinamo Brest -:-
Sputnik Rechytsa - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
29. Round
20/11/2021 Dinamo Minsk - Neman Grodno -:-
Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk -:-
Energetik-BGU Minsk - FK Slaviya Mozyr -:-
FK Minsk - FK Isloch Minsk -:-
FK Slutsk - Rukh Brest -:-
FK Vitebsk - Sputnik Rechytsa -:-
FK Gomel - FK Smorgon -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - BATE Borisov -:-
30. Round
28/11/2021 BATE Borisov - FK Vitebsk -:-
FK Isloch Minsk - Energetik-BGU Minsk -:-
Neman Grodno - Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Rukh Brest - Dinamo Brest -:-
Shakhter Soligorsk - FK Gomel -:-
FK Slaviya Mozyr - Dinamo Minsk -:-
FK Smorgon - FK Minsk -:-
Sputnik Rechytsa - FK Slutsk -:-