1. Round
26/02/2021 09:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos 2:0 (2:0)
27/02/2021 05:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Yokohama FC 5:1 (4:1)
05:00 Urawa Red Diamonds - FC Tokyo 1:1 (0:0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 1:1 (1:0)
05:00 Oita Trinita - Tokushima Vortis 1:1 (0:1)
06:00 Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse 1:3 (0:0)
06:00 Shonan Bellmare - Sagan Tosu 0:1 (0:0)
07:00 Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol 2:0 (1:0)
08:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka 1:0 (0:0)
28/02/2021 04:00 Avispa Fukuoka - Nagoya Grampus 1:2 (0:1)
2. Round
06/03/2021 05:00 FC Tokyo - Cerezo Osaka 3:2 (0:1)
05:00 Shimizu S-Pulse - Avispa Fukuoka 2:2 (1:0)
05:00 Tokushima Vortis - Vissel Kobe 1:1 (0:0)
05:00 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 1:5 (0:4)
06:00 Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds 2:0 (0:0)
06:00 Yokohama FC - Oita Trinita 1:2 (1:2)
07:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare 2:1 (1:1)
07:00 Nagoya Grampus - Hokkaido Consadole Sapporo 1:0 (0:0)
07/03/2021 04:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima 3:3 (1:3)
24/07/2021 11:00 Gamba Osaka - Kashima Antlers 0:1 (0:0)
3. Round
10/03/2021 09:00 Avispa Fukuoka - Yokohama F. Marinos 1:3 (0:1)
09:00 FC Tokyo - Vissel Kobe 2:3 (0:1)
09:00 Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus 0:1 (0:0)
09:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama FC 2:0 (2:0)
10:00 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse 2:1 (1:1)
10:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare 3:1 (1:0)
10:00 Kawasaki Frontale - Tokushima Vortis 2:0 (2:0)
10:00 Sagan Tosu - Vegalta Sendai 5:0 (3:0)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 (2:1)
27/07/2021 11:00 Gamba Osaka - Oita Trinita 2:1 (0:0)
4. Round
13/03/2021 05:00 Tokushima Vortis - Avispa Fukuoka 1:2 (1:0)
07:00 Yokohama FC - Cerezo Osaka 1:4 (0:1)
07:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 3:1 (1:0)
07:00 Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (0:1)
08:30 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol 1:0 (0:0)
09:00 Vissel Kobe - Nagoya Grampus 0:1 (0:1)
14/03/2021 04:00 Yokohama F. Marinos - Urawa Red Diamonds 3:0 (2:0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Sagan Tosu 0:0 (0:0)
06:00 Oita Trinita - FC Tokyo 1:1 (0:1)
30/07/2021 10:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Gamba Osaka -:-
5. Round
17/03/2021 09:00 Avispa Fukuoka - Kashima Antlers 1:0 (0:0)
09:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare 3:2 (2:1)
09:00 Urawa Red Diamonds - Hokkaido Consadole Sapporo 0:0 (0:0)
10:00 Cerezo Osaka - Oita Trinita 1:0 (0:0)
10:00 Sagan Tosu - Kashiwa Reysol 2:0 (1:0)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 1:0 (0:0)
10:00 Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 1:1 (0:0)
10:00 Yokohama F. Marinos - Tokushima Vortis 1:0 (1:0)
10:00 Nagoya Grampus - Yokohama FC 3:0 (0:0)
03/08/2021 11:00 Vegalta Sendai - Gamba Osaka -:-
6. Round
20/03/2021 05:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Vissel Kobe 3:4 (2:0)
21/03/2021 04:00 FC Tokyo - Vegalta Sendai 2:1 (2:1)
05:00 Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 1:3 (0:0)
05:00 Sagan Tosu - Avispa Fukuoka 0:0 (0:0)
05:00 Tokushima Vortis - Yokohama FC 2:1 (1:0)
06:00 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 0:0 (0:0)
06:00 Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 0:5 (0:1)
07:00 Kashima Antlers - Nagoya Grampus 0:1 (0:0)
07:00 Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse 1:2 (0:2)
06/08/2021 11:00 Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos -:-
7. Round
02/04/2021 11:00 Cerezo Osaka - Sagan Tosu 1:0 (0:0)
03/04/2021 05:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 1:1 (0:0)
06:00 Avispa Fukuoka - Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 (0:1)
06:00 Nagoya Grampus - FC Tokyo 0:0 (0:0)
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 0:0 (0:0)
06:00 Vegalta Sendai - Vissel Kobe 0:2 (0:2)
07:00 Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers 2:1 (1:1)
09:00 Yokohama FC - Kashiwa Reysol 1:1 (1:0)
11:00 Kawasaki Frontale - Oita Trinita 2:0 (1:0)
04/04/2021 06:00 Shimizu S-Pulse - Tokushima Vortis 0:3 (0:1)
8. Round
06/04/2021 11:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka 1:0 (0:0)
07/04/2021 11:00 FC Tokyo - Hokkaido Consadole Sapporo 2:1 (0:0)
11:00 Gamba Osaka - Avispa Fukuoka 0:0 (0:0)
11:00 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol 2:1 (0:0)
11:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 1:0 (0:0)
11:00 Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds 0:2 (0:1)
11:00 Shonan Bellmare - Nagoya Grampus 0:0 (0:0)
11:00 Tokushima Vortis - Vegalta Sendai 1:0 (1:0)
11:00 Vissel Kobe - Oita Trinita 1:0 (1:0)
11:00 Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima 0:3 (0:3)
9. Round
10/04/2021 06:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 0:1 (0:0)
07:00 Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka 2:2 (0:0)
11/04/2021 05:05 Hokkaido Consadole Sapporo - Kashima Antlers 2:2 (1:2)
06:00 FC Tokyo - Kawasaki Frontale 2:4 (0:2)
06:00 Vegalta Sendai - Yokohama F. Marinos 0:0 (0:0)
07:00 Oita Trinita - Nagoya Grampus 0:3 (0:2)
07:00 Sagan Tosu - Yokohama FC 3:0 (1:0)
08:00 Urawa Red Diamonds - Tokushima Vortis 1:0 (0:0)
09:00 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka 1:0 (0:0)
09:00 Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse 1:1 (0:0)
10. Round
16/04/2021 11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos 1:3 (0:0)
17/04/2021 06:00 Avispa Fukuoka - FC Tokyo 1:0 (0:0)
06:00 Oita Trinita - Kashiwa Reysol 0:1 (0:0)
06:00 Tokushima Vortis - Kashima Antlers 0:1 (0:1)
06:00 Yokohama FC - Vegalta Sendai 2:2 (1:0)
07:00 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 0:0 (0:0)
18/04/2021 06:00 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (1:0)
07:00 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds 1:0 (0:0)
07:00 Nagoya Grampus - Sagan Tosu 1:2 (0:2)
09:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 0:0 (0:0)
11. Round
03/03/2021 09:00 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 3:2 (1:2)
22/04/2021 11:30 Nagoya Grampus - Gamba Osaka 2:0 (1:0)
24/04/2021 05:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Vegalta Sendai 2:1 (0:1)
06:00 FC Tokyo - Sagan Tosu 1:2 (0:2)
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka 1:2 (1:1)
06:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC 5:0 (2:0)
08:00 Kashiwa Reysol - Tokushima Vortis 5:1 (3:0)
09:00 Kashima Antlers - Vissel Kobe 1:1 (0:1)
25/04/2021 06:00 Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare 1:1 (0:0)
08:00 Urawa Red Diamonds - Oita Trinita 3:2 (1:2)
12. Round
01/05/2021 06:00 Avispa Fukuoka - Urawa Red Diamonds 2:0 (1:0)
06:00 FC Tokyo - Yokohama F. Marinos 0:3 (0:1)
06:00 Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol 1:0 (0:0)
07:00 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 3:0 (3:0)
08:00 Sagan Tosu - Tokushima Vortis 2:0 (0:0)
09:30 Yokohama FC - Kashima Antlers 0:3 (0:2)
02/05/2021 06:00 Oita Trinita - Shimizu S-Pulse 1:0 (1:0)
07:00 Shonan Bellmare - Hokkaido Consadole Sapporo 0:0 (0:0)
07:00 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 1:1 (0:0)
04/05/2021 07:00 Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus 3:2 (1:0)
13. Round
08/05/2021 06:00 Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 0:0 (0:0)
07:00 Nagoya Grampus - Cerezo Osaka 1:0 (0:0)
10:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 0:2 (0:1)
09/05/2021 05:00 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 2:0 (1:0)
06:00 Avispa Fukuoka - Kashiwa Reysol 1:0 (0:0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama FC 1:1 (0:0)
07:00 Shonan Bellmare - Oita Trinita 2:0 (1:0)
07:00 Tokushima Vortis - Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 (1:0)
08:00 Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai 2:0 (0:0)
09:00 Kashima Antlers - FC Tokyo 3:0 (2:0)
14. Round
15/05/2021 06:00 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus 0:3 (0:1)
06:00 Vegalta Sendai - Avispa Fukuoka 0:1 (0:0)
07:00 Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos 5:3 (1:1)
08:00 Kashiwa Reysol - FC Tokyo 0:4 (0:3)
08:00 Oita Trinita - Sagan Tosu 1:1 (0:1)
08:00 Sanfrecce Hiroshima - Tokushima Vortis 0:1 (0:0)
08:00 Vissel Kobe - Cerezo Osaka 1:1 (0:0)
09:00 Yokohama FC - Shonan Bellmare 2:0 (1:0)
16/05/2021 07:00 Kawasaki Frontale - Hokkaido Consadole Sapporo 2:0 (0:0)
09:00 Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds 0:3 (0:3)
15. Round
22/05/2021 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Shimizu S-Pulse 2:0 (0:0)
06:00 Sagan Tosu - Kashima Antlers 2:1 (0:1)
06:00 Vegalta Sendai - Oita Trinita 2:1 (1:1)
07:00 Kawasaki Frontale - Yokohama FC 3:1 (2:0)
08:00 Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe 2:0 (0:0)
09:00 Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare 2:1 (0:1)
09:00 Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol 1:1 (0:0)
10:00 Tokushima Vortis - Nagoya Grampus 0:0 (0:0)
11:00 FC Tokyo - Gamba Osaka 1:0 (1:0)
23/05/2021 07:00 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1:2 (0:0)
16. Round
26/05/2021 11:00 Kashima Antlers - Cerezo Osaka 1:0 (0:0)
11:00 Kashiwa Reysol - Vissel Kobe 1:2 (0:0)
11:00 Oita Trinita - Yokohama F. Marinos 0:1 (0:0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds 2:2 (1:1)
11:00 Shimizu S-Pulse - FC Tokyo 3:0 (2:0)
11:00 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 1:1 (0:0)
11:00 Yokohama FC - Avispa Fukuoka 1:1 (1:0)
11:00 Nagoya Grampus - Vegalta Sendai 0:1 (0:1)
11:05 Hokkaido Consadole Sapporo - Sagan Tosu 0:0 (0:0)
27/05/2021 11:00 Gamba Osaka - Tokushima Vortis 2:1 (1:0)
17. Round
29/05/2021 11:00 Kashiwa Reysol - Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 (1:2)
30/05/2021 05:00 Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse 2:1 (1:1)
06:00 FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 0:0 (0:0)
06:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu 1:1 (1:1)
07:00 Oita Trinita - Avispa Fukuoka 2:1 (1:0)
07:00 Tokushima Vortis - Shonan Bellmare 1:1 (1:1)
07:00 Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 1:1 (0:0)
09:00 Gamba Osaka - Yokohama FC 2:0 (1:0)
10:00 Urawa Red Diamonds - Nagoya Grampus 0:0 (0:0)
11:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers 2:1 (1:0)
18. Round
14/04/2021 10:00 Cerezo Osaka - Tokushima Vortis 1:2 (1:1)
11:00 Sagan Tosu - Gamba Osaka 0:1 (0:0)
19/06/2021 05:00 Avispa Fukuoka - Vissel Kobe 1:2 (1:1)
06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Oita Trinita 2:0 (2:0)
10:00 Yokohama FC - FC Tokyo 0:1 (0:1)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol 1:0 (0:0)
20/06/2021 09:00 Kashima Antlers - Vegalta Sendai 1:1 (0:0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Shonan Bellmare 2:3 (1:1)
17/07/2021 10:30 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 0:2 (0:1)
12/08/2021 11:00 Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos -:-
19. Round
14/04/2021 11:00 Kawasaki Frontale - Avispa Fukuoka 3:1 (1:1)
11:30 Nagoya Grampus - Sanfrecce Hiroshima 1:0 (1:0)
02/06/2021 11:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka 0:0 (0:0)
23/06/2021 10:00 Vissel Kobe - Yokohama FC 5:0 (3:0)
11:00 Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds 0:2 (0:0)
11:00 Oita Trinita - Kashima Antlers 0:0 (0:0)
11:00 Tokushima Vortis - FC Tokyo 0:1 (0:1)
11:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 2:3 (1:1)
11:00 Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu 2:0 (0:0)
08/09/2021 Hokkaido Consadole Sapporo - Cerezo Osaka -:-
20. Round
12/05/2021 10:00 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1:2 (1:1)
11:00 Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 2:2 (1:0)
27/06/2021 10:00 Tokushima Vortis - Yokohama F. Marinos 0:1 (0:1)
10:00 Yokohama FC - Shimizu S-Pulse 1:1 (1:0)
10:30 Kashima Antlers - Hokkaido Consadole Sapporo 4:0 (1:0)
11:00 FC Tokyo - Oita Trinita 3:0 (2:0)
11:00 Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol 2:4 (1:0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Avispa Fukuoka 2:0 (1:0)
17/07/2021 11:00 Cerezo Osaka - Vissel Kobe 1:1 (0:1)
11:00 Sagan Tosu - Nagoya Grampus 3:1 (0:1)
21. Round
12/05/2021 11:00 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 0:2 (0:1)
02/06/2021 11:00 Yokohama FC - Kawasaki Frontale 0:2 (0:1)
03/07/2021 10:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare 3:1 (2:1)
11:00 Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos 1:2 (0:0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 1:1 (0:0)
11:00 Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds 0:0 (0:0)
04/07/2021 05:05 Hokkaido Consadole Sapporo - Tokushima Vortis 1:0 (0:0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita 1:0 (0:0)
17/07/2021 10:30 Avispa Fukuoka - Gamba Osaka 0:1 (0:0)
21/07/2021 11:00 Cerezo Osaka - FC Tokyo 3:3 (0:2)
22. Round
29/04/2021 07:00 Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale 0:4 (0:3)
10/07/2021 10:00 Yokohama F. Marinos - Avispa Fukuoka 2:0 (2:0)
11:00 Oita Trinita - Urawa Red Diamonds 1:0 (1:0)
11:00 Vegalta Sendai - Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 (1:1)
11/07/2021 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FC 0:1 (0:1)
10:00 Tokushima Vortis - Shimizu S-Pulse 2:2 (1:2)
11:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers 2:1 (0:0)
11:00 Shonan Bellmare - FC Tokyo 0:1 (0:0)
21/07/2021 11:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe 1:2 (1:2)
24/07/2021 11:00 Sagan Tosu - Cerezo Osaka 3:3 (3:1)
23. Round
09/08/2021 07:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Urawa Red Diamonds -:-
10:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos -:-
10:00 Yokohama FC - Nagoya Grampus -:-
10:00 Vissel Kobe - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Avispa Fukuoka - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Cerezo Osaka - Vegalta Sendai -:-
11:00 Oita Trinita - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Sagan Tosu - FC Tokyo -:-
11:00 Shonan Bellmare - Kashima Antlers -:-
11:00 Tokushima Vortis - Gamba Osaka -:-
24. Round
13/08/2021 11:00 Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka -:-
14/08/2021 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - FC Tokyo -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu -:-
11:00 Vegalta Sendai - Yokohama FC -:-
15/08/2021 10:00 Yokohama F. Marinos - Oita Trinita -:-
10:00 Nagoya Grampus - Shonan Bellmare -:-
10:30 Kashima Antlers - Tokushima Vortis -:-
11:00 Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka -:-
25. Round
21/08/2021 10:00 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai -:-
10:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers -:-
11:00 Gamba Osaka - FC Tokyo -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu -:-
11:00 Oita Trinita - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Tokushima Vortis - Urawa Red Diamonds -:-
11:30 Cerezo Osaka - Yokohama FC -:-
22/08/2021 10:00 Nagoya Grampus - Avispa Fukuoka -:-
26. Round
25/08/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Nagoya Grampus -:-
11:00 Oita Trinita - Vissel Kobe -:-
11:00 Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers -:-
11:00 Tokushima Vortis - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Vegalta Sendai - FC Tokyo -:-
11:00 Yokohama FC - Gamba Osaka -:-
11:30 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare -:-
27. Round
28/08/2021 06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Gamba Osaka - Cerezo Osaka -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita -:-
11:00 Vissel Kobe - FC Tokyo -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers -:-
29/08/2021 10:00 Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Avispa Fukuoka - Tokushima Vortis -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Yokohama FC -:-
11:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Vegalta Sendai - Sagan Tosu -:-
28. Round
10/09/2021 11:00 Yokohama FC - Urawa Red Diamonds -:-
11/09/2021 11:00 Cerezo Osaka - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Gamba Osaka - Vegalta Sendai -:-
11:00 Kashima Antlers - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe -:-
11:00 Nagoya Grampus - Tokushima Vortis -:-
11:00 Oita Trinita - Shonan Bellmare -:-
11:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos -:-
29. Round
17/09/2021 11:00 Sagan Tosu - Oita Trinita -:-
18/09/2021 11:00 FC Tokyo - Yokohama FC -:-
11:00 Kashima Antlers - Gamba Osaka -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai -:-
11:00 Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Tokushima Vortis - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka -:-
11:00 Vissel Kobe - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus -:-
30. Round
24/09/2021 11:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe -:-
25/09/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Sagan Tosu -:-
11:00 Cerezo Osaka - Kashima Antlers -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 FC Tokyo - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare -:-
11:00 Vegalta Sendai - Tokushima Vortis -:-
11:00 Yokohama FC - Yokohama F. Marinos -:-
26/09/2021 11:00 Nagoya Grampus - Oita Trinita -:-
31. Round
01/10/2021 11:00 Shonan Bellmare - Yokohama F. Marinos -:-
02/10/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Gamba Osaka - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Kashima Antlers - Yokohama FC -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai -:-
11:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo -:-
11:00 Oita Trinita - Cerezo Osaka -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus -:-
11:00 Tokushima Vortis - Sagan Tosu -:-
11:00 Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds -:-
32. Round
16/10/2021 11:00 FC Tokyo - Nagoya Grampus -:-
11:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Oita Trinita - Vegalta Sendai -:-
11:00 Sagan Tosu - Shonan Bellmare -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka -:-
11:00 Vissel Kobe - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Yokohama FC - Tokushima Vortis -:-
33. Round
22/10/2021 11:00 Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol -:-
23/10/2021 11:00 Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Avispa Fukuoka -:-
11:00 FC Tokyo - Kashima Antlers -:-
11:00 Gamba Osaka - Sagan Tosu -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe -:-
11:00 Shonan Bellmare - Yokohama FC -:-
11:00 Tokushima Vortis - Oita Trinita -:-
11:00 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima -:-
34. Round
30/10/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Yokohama FC -:-
11:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka -:-
11:00 Oita Trinita - Gamba Osaka -:-
11:00 Sagan Tosu - Kawasaki Frontale -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Vegalta Sendai - Nagoya Grampus -:-
11:00 Vissel Kobe - Tokushima Vortis -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - FC Tokyo -:-
35. Round
06/11/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Oita Trinita -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Shonan Bellmare -:-
11:00 FC Tokyo - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers -:-
11:00 Tokushima Vortis - Cerezo Osaka -:-
11:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka -:-
11:00 Yokohama FC - Sagan Tosu -:-
36. Round
20/11/2021 11:00 Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale -:-
11:00 FC Tokyo - Tokushima Vortis -:-
11:00 Gamba Osaka - Nagoya Grampus -:-
11:00 Kashima Antlers - Oita Trinita -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Sagan Tosu - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos -:-
11:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare -:-
11:00 Yokohama FC - Vissel Kobe -:-
37. Round
27/11/2021 11:00 Avispa Fukuoka - Vegalta Sendai -:-
11:00 Cerezo Osaka - Nagoya Grampus -:-
11:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol -:-
11:00 Kashima Antlers - Sagan Tosu -:-
11:00 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka -:-
11:00 Oita Trinita - Yokohama FC -:-
11:00 Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo -:-
11:00 Shonan Bellmare - Tokushima Vortis -:-
11:00 Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos -:-
38. Round
04/12/2021 11:00 FC Tokyo - Avispa Fukuoka -:-
11:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare -:-
11:00 Kashiwa Reysol - Oita Trinita -:-
11:00 Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds -:-
11:00 Sagan Tosu - Vissel Kobe -:-
11:00 Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka -:-
11:00 Tokushima Vortis - Sanfrecce Hiroshima -:-
11:00 Vegalta Sendai - Kashima Antlers -:-
11:00 Yokohama FC - Hokkaido Consadole Sapporo -:-
11:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale -:-